روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

sa@@ra

New member
بچه ها اصلا غصه نخورید مثل همیشه کاهش ظرفیت مال ما ژنتیک بدبخت و بیو تکای بیچاره.

ایضا هم بگو ایمونو 91 170 گرفت بود تازه شبانه هم گرفت پارسال 40 تا کم شده 30 تا به بینالملل اضافه
امسالم...البته بعضی استادا که گفتن بیشتر میگیره یونیشون
امسالم از روزانه کم شده ولی به بین الملل گویا شبانه و مجازی هم میخاد بیاد اضافه میشه عملا فرقی نداره:))))))

رها93

New member
مجازی؟؟؟
یه سال خودمون رو کشتیم بشیم دانشجوی مجازی؟؟؟!!!:shocked:
من دانشگاه خودمون زنگ زدم گفتن همون ظرفیت رو درخواست دادن پس هر چی هست زیر سر وزارته!!

آخرین ویرایش:

bme88

New member
بچه ها انقد ذهنتونو درگیر ظرفیت نکنین
هنوز دفترچه ظرفیتا نیومده، پس هیچکس نمی‌دونه ظرفیتا کم شده یا زیاد
وزارت علوم خیلیا فک می‌کردن ظرفیتا کم میشه
ولی دفترچه‌ها اومد بعضی دانشگاها تهران ظرفیت خیلی زیاد شد
حتی تربیت مدرس شبانه نگرفت
3 تا به روزانه اضافه کرد!
کلا هیچ قانونی نیست انگار!
پس الان استرس به خودتون ندین :riz304:

م.صفری

New member
منظوروم اینکه یه نفر با رتبه مثلا 30 انتخاب اولشو تهران بزنه بعد اصفهان بعد مشهد
یه نفرم با رتبه 50 انتخاب اولشو مشهد بزنه بعد شهرای دیگه ممکنه نفر اول جایی قبول نشه ولی نفر دوم با اینکه رتبش بیشتره ولی چون انتخاب اولشو مشهد زده قبول شه
البته من اینو تو تاپیکای بچه های پارسال دیدم
خواستم ببینم امسال کسی از این موضوع خبر داره ؟؟؟

اصن همچین چیزی امکان نداره براساس رتبه میان شهر مناسبو میذارن ...مثلا تهران بیست تای اولو میگره ولگی اگه یکی با رتبه 30 بزنه تهران براش تایید نمیشه میرشهر بعدی که مثلا طرف زده تبریز که بیست تا سی تای اولو میگیره و همونجا قبول میشه

midwif.mah

New member
سلام به دوستای عزیز میشه یکی بهم بگه نمره رو چه طوری محاسبه میکنن؟من خودم که حساب میکنم(درست هام ضرب در 3 و منهای غلط هام)نمره میشه 270 ولی تخمین میگه 248.اینقدر اختلاف؟راستی این تخمین چقدر میشه روش حساب کرد؟

رها93

New member
محاسبه نمره
من درصدهای سال قبلم رو هم حساب کردم دیدم نمره کارنامه سنجشم هم همون شده بوده
درصد هر درس ضرب در تعداد سوال ضرب در 3
برای زبان همونا و یه ضرب در 0.75 هم داره
جمعشون میشه نمره

midwif.mah

New member
محاسبه نمره
جمعشون میشه نمره

ممنونم.پس من اشتباه محاسبه میکردم.با این حساب بعیده تهران قبول شم....
اینا چرا همون 24 ام اعلام نکردن این شکنجه روحی تا کییییییییی؟!!!!!!!!!!

matin

New member
محاسبه نمره
جمعشون میشه نمره

من شنیدم زبان تعداد سئوال که چهل هست واسه زبان رو به جای چهل ، بیست رو ضرب در 3 ضرب در درصد کنیم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

sa@@ra

New member
مجازی؟؟؟
یه سال خودمون رو کشتیم بشیم دانشجوی مجازی؟؟؟!!!:shocked:
من دانشگاه خودمون زنگ زدم گفتن همون ظرفیت رو درخواست دادن پس هر چی هست زیر سر وزارته!!

والا من نیمدنوم تو خبر که گفته بودن خوندم
گفتن اصافه میشه معاوم نیست اولا بعدم دلیل نمیشه که حتما چون هست انتخابش کنی:rolleyessmileyanim:

sa@@ra

New member
اصن همچین چیزی امکان نداره براساس رتبه میان شهر مناسبو میذارن ...مثلا تهران بیست تای اولو میگره ولگی اگه یکی با رتبه 30 بزنه تهران براش تایید نمیشه میرشهر بعدی که مثلا طرف زده تبریز که بیست تا سی تای اولو میگیره و همونجا قبول میشه

البته بعضی وقتا ممکنه بعضیا با رتبه های خوب جتما تهراتو الویت اول نزن شهر خودشون خیلیا یا بسته به شرایطشون مثلا پارسال رتبه 34 ایمونو بهشتی قبول شد در حالی که کمتر از 34 تا میگرفتن کل داتشگاههای تهران

sajad rahimi

New member
دوستان درصد بیوشیمی تون رو بگید با رشته ارشد ببینیم همه دارن میگن سخت بود چقد صحت داره
من 60 زده ارشد نانو

رها93

New member
دوستان درصد بیوشیمی تون رو بگید با رشته ارشد ببینیم همه دارن میگن سخت بود چقد صحت داره
من 60 زده ارشد نانو

خب اینو باید تو گروه خودتون بررسی کنین . چون تعداد سوالات و انتخاب سوالات تو رشته ها متفاوت هستش!
به هر به نظر سخت میاد که کمتر کسی گفته بالای 70-75 زده باشه. اکثرا همین 60 -50 زدن

matin

New member
کارنامه شرکت‌کنندگان آزمون کارشناسی ارشد پزشکی 27 تیر(جمعه) روی سایت قرار می گیرد.کارنامه شرکت کنندگان "کارشناسی ارشد پزشکی" ... - باشگاه خبرنگاران | قطره

کلا این فرد محترم و سنجش پی به روح اعتقاد دارن ؟؟
اگه قراره 27 بزنن چرا تو سنجش پی گفته هفته اول ؟؟ :1dco2x0p1lilzhfpg1t

رها93

New member
من موندم کلیدی که تا دیروز داشت ویرایش میشد چطور کارنامه ها رو حاضر کردن
در نتیجه کلید نهایی یعنی کشک!!

Edna

New member
ممنونم.پس من اشتباه محاسبه میکردم.با این حساب بعیده تهران قبول شم....
اینا چرا همون 24 ام اعلام نکردن این شکنجه روحی تا کییییییییی؟!!!!!!!!!!

البته باید به این توجه کرد که 75. ظریب زبان واسه ژنتیکه.شما باید ظریب زبان توی رشته خودتونو حساب کنید

hhhmmm

New member
کارنامه شرکت‌کنندگان آزمون کارشناسی ارشد پزشکی 27 تیر(جمعه) روی سایت قرار می گیرد.کارنامه شرکت کنندگان "کارشناسی ارشد پزشکی" ... - باشگاه خبرنگاران | قطره

یعنی دوباره از فردا شب شمارش معکوس شروع میشه و دوباره همه شب خوابمون نمیبره و...کلا سرکاریم:))

بالا