روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

midwif.mah

New member
این کارا چیه اینا میکنن؟با روان آدم چرا بازی میکنن....:p7977cujr38iyymsu8::p7977cujr38iyymsu8:
الان سایت سنجش رو دیدم اما اونجا همچنان نوشته هفته اول مرداد...:(50):

shaylon

New member
دوستان یه سوال،رتبه آخرین فرد پذیرفته شده که تو کارنامه ی بچه های شرکت کننده ی پارسال هست منظوراز رتبه اخرین فرد شامل بین المللی میشه؟یا منظورشون رتبه ی آخرین فرد قبولی تو روزانست؟

midwif.mah

New member
ما گفتیم 24ام کارنامه ها رو میدن ومیریم تو شبای قدر با صدای بلند زاااااااااااااااار میزنیم همه هم میزارن به حساب دل پاکمون نمیدونن دردمون چیه که.......
حالا باید شب 23 ماه مبارک این کارو بکنم...خداااااااااااااااااااا کمک کن...:13::14:

رها93

New member
دوستان یه سوال،رتبه آخرین فرد پذیرفته شده که تو کارنامه ی بچه های شرکت کننده ی پارسال هست منظوراز رتبه اخرین فرد شامل بین المللی میشه؟یا منظورشون رتبه ی آخرین فرد قبولی تو روزانست؟
برا سال قبل روزانه بود
ولی قبلترش آخرین نمره قبولی بین الملل هم جداگانه نوشته بود

- - - Updated - - -

برا سال قبل روزانه بود
ولی قبلترش آخرین نمره قبولی بین الملل هم جداگانه نوشته بود

رها93

New member
اصلا خبر رو دیدم یه لحظه حالم بد شد!!
مخصوصا که نوشته مجاز به انتخاب رشته...
یا تاکید کرده کمتر از 5000 نفره!! حالا میمرد تاکید نمیکرد!!
هر جمله اینا یه فیلم سینمایی میشه تو ذهنم:smiliess (2):

yeganehh

New member
سلام به دوستای عزیز میشه یکی بهم بگه نمره رو چه طوری محاسبه میکنن؟من خودم که حساب میکنم(درست هام ضرب در 3 و منهای غلط هام)نمره میشه 270 ولی تخمین میگه 248.اینقدر اختلاف؟راستی این تخمین چقدر میشه روش حساب کرد؟

به نظر من در محاسبه نمره کل میشه به تخمین اطمینان کرد

midwif.mah

New member
واقعا کسی میدونه این مسئولین مملکت ما از عذاب روحی دادن ما چه حسی بهشون دست میده؟کیف میکنن.........
تو هر زمینه ای این جوریه ها..تو کنکور.اشتغال......

yeganehh

New member
کارنامه شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد پزشکی 27 تیر(جمعه) روی سایت قرار می گیرد و داوطلبان می توانند از وضعیت خود اطلاع پیدا کنند تا وضعیت مجاز بودن یا نبودن انتخاب رشته محل آنها به چه صورت خواهد بود.

وی با بیان اینکه اطلاعات انتخاب رشته محل داوطلبان به صورت آنلاین می باشد، افزود: داوطلبان حداکثر تا تاریخ 3 مرداد ماه می توانند اقدام به انتخاب رشته محل کنند

midwif.mah

New member
به نظر من در محاسبه نمره کل میشه به تخمین اطمینان کرد

ممنونم.تو رتبه چی؟الان نمیدونید چه حالی دارم یه دل میگه قبولم یه دل میگه عمراااااااااااا....مشکل اینه تو تخمین ما تعداد کمی شرکت کردن فقط 40 نفر...

midwif.mah

New member
کارنامه شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد پزشکی 27 تیر(جمعه) روی سایت قرار می گیرد و داوطلبان می توانند از وضعیت خود اطلاع پیدا کنند تا وضعیت مجاز بودن یا نبودن انتخاب رشته محل آنها به چه صورت خواهد بود.

وی با بیان اینکه اطلاعات انتخاب رشته محل داوطلبان به صورت آنلاین می باشد، افزود: داوطلبان حداکثر تا تاریخ 3 مرداد ماه می توانند اقدام به انتخاب رشته محل کنند

چند برابر ظرفیت اعلام میشه؟تا چه رتبه ای مجاز اعلام میشه؟

yeganehh

New member
ممنونم.تو رتبه چی؟الان نمیدونید چه حالی دارم یه دل میگه قبولم یه دل میگه عمراااااااااااا....مشکل اینه تو تخمین ما تعداد کمی شرکت کردن فقط 40 نفر...

نه.رتبش اصلا درست نیست..ولی پارسال نمرمو 180 حساب کرد تو کارنامه هم 180 بود...

کرهانی

New member
منکه زیاد ناراحت نشدم 24م نیومد
27 اومد اومد نیومد نهایتش هفته اول مرداد
دوستانی که تماس گرفته بودنم سنجش گفته بود جمعه و شنبه سایت رو چک کنند

کرهانی

New member
میمیرن نگن مجاز بودن و نبودن :1dco2x0p1lilzhfpg1t:65d6a5d6s:

وزارت علوم حدود دو یا 3 برابر ظرفیت پذیرش رو مجاز اعلام می کنه
نگران نباشید
بعدم اگه کسی اینجوری مجاز نشه با انتخاب شهرم احتمالا قبول نمیشه
خوبه الان تکلیفش روشن بشه تا اینکه دو ماه انتظار بکشه:riz304:

yeganehh

New member
منکه زیاد ناراحت نشدم 24م نیومد
27 اومد اومد نیومد نهایتش هفته اول مرداد
دوستانی که تماس گرفته بودنم سنجش گفته بود جمعه و شنبه سایت رو چک کنند

من فکر کنم دیگه قطعا جمعه میاد...1 هفته هم وقت انتخاب دانشگاه دادند...

بالا