روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

نازگیس

New member
ولی واقعیت امر اینو نشون نداده سارا جان
تو تاپیکهای بچه های پارسال نوشته بودن که شانس قبولی واسه انتخاب های اول بیشتره !

sara.sharifi

New member
ولی واقعیت امر اینو نشون نداده سارا جان
تو تاپیکهای بچه های پارسال نوشته بودن که شانس قبولی واسه انتخاب های اول بیشتره !
جدی؟ ولی کلا من فکر میکردم که اولویت با رتبه فرد هست نه انتخابش.
یعنی منظور شما اینه که ممکنه که رتبه 16 چون انتخاب اولش بهزیستی هست قبول بشه ولی رتبه 15 که انتخاب سومش بهزیستی هست قبول نشه؟

نازگیس

New member
جدی؟ ولی کلا من فکر میکردم که اولویت با رتبه فرد هست نه انتخابش.
یعنی منظور شما اینه که ممکنه که رتبه 16 چون انتخاب اولش بهزیستی هست قبول بشه ولی رتبه 15 که انتخاب سومش بهزیستی هست قبول نشه؟

منظوروم اینکه یه نفر با رتبه مثلا 30 انتخاب اولشو تهران بزنه بعد اصفهان بعد مشهد
یه نفرم با رتبه 50 انتخاب اولشو مشهد بزنه بعد شهرای دیگه ممکنه نفر اول جایی قبول نشه ولی نفر دوم با اینکه رتبش بیشتره ولی چون انتخاب اولشو مشهد زده قبول شه
البته من اینو تو تاپیکای بچه های پارسال دیدم
خواستم ببینم امسال کسی از این موضوع خبر داره ؟؟؟

ROJO

New member
منظوروم اینکه یه نفر با رتبه مثلا 30 انتخاب اولشو تهران بزنه بعد اصفهان بعد مشهد
یه نفرم با رتبه 50 انتخاب اولشو مشهد بزنه بعد شهرای دیگه ممکنه نفر اول جایی قبول نشه ولی نفر دوم با اینکه رتبش بیشتره ولی چون انتخاب اولشو مشهد زده قبول شه

این اشتباهه
اون چیزی ک سارا گفتن، درسته

sara.sharifi

New member

میشه مثل دانشگاه آزاد!!واییییی خدا نکنه اینطوری باشه...اینجوری انصاف نیست که!!!!

sepideeee

New member

همه چی بسته به رتبه اس .. نفر اول اگه هر جایی اولویت اولش باشه قبول میشه
نفر سی ام اگه اولویت بندیش طوری که باشه که دانشگاهای مورد نظرش رو رتبه های قبلی پر کرده باشن مسلما قبول نمی شه ...

bahar9368

New member

عزیزم همچین حرفی با عقل جور درنمیاد .
اولویت با رتبه اس
کسی که رتبش 30 هست قبول نمیشه چون ممکنه تعداد انتخاباش محدود باشه و کسی که 50 میشه همه شهرها رو زده طبیعتا اونی که 50 میشه ممکنه شهری قبول بشه که رتبه 30 انتخابش نکرده باشه.

sepideeee

New member
وزارت بهداشت داره واسه یه دانشجو هزینه می کنه مسلمه که رتبه ی بهتر رو ترجیح میده هیچ وقت نمیاد شرط اولیت بزاره که دانشجوی برتر رو اینجوری از دست بده

نازگیس

New member
من دوس دارم همون جوری باشه که شماها میگید
ولی من اینو هم پارسال دیدم هم تو اطلاعیه یه مو سسه ای که البته زدن که نمیشه رد یا تایید کرد
!

bme88

New member

فقط دانشگاه آزاد اینجوری دانشجو میگیره
دانشگاه‌های دولتی فقط و فقط به رتبه دانشجو نگاه می‌کنن و حق تقدم با رتبه بهتره

نازگیس

New member
سپید جان سازمان سنجش هزینه میکنه خخخخخخخخخخخخخخخ:shocked:
بین الملل میگیره 30 تومن
بدون کنکوراشو راه میده ترمی 16 میلیون
حالا هزینم میکنه خخخخخخخخخخخخ
خوش به حالش که با این اوصاف هنوزم هواداراش پابرجان !

نازگیس

New member
به هرحال امیدوارم اولویت با رتبه باشه و تا رتبه یک تکلیفش مشخص نشه نرن سراغ رتبه 2
به نظرم اینجوری عادلانه ست التبه اگه عدالت هنوزم معنا داره

sepideeee

New member
سپید جان سازمان سنجش هزینه میکنه خخخخخخخخخخخخخخخ:shocked:
بین الملل میگیره 30 تومن
بدون کنکوراشو راه میده ترمی 16 میلیون
حالا هزینم میکنه خخخخخخخخخخخخ
خوش به حالش که با این اوصاف هنوزم هواداراش پابرجان !

اولن سپید نه و سپیده :New (6):
خوب فکر کن همون 30 ملیونی که از بین الملل ی ها میگرین از قبولیای دولتی نمی گیرن .. چقد از کف سازمان سنجش میره :25r30wi:

bme88

New member
من چقدر واسه تابستونم برنامه داشتم قبل کنکور
الان فقط دارم بیخودی ول می‌چرخم
یا فکر اینم کی نتایج میاد :14:
در هر صورت هم باید بمونم شهریور تکلیفم مشخص شه :shocked:
چقد بلاتکلیفی بده :wacsmiley:

bahar.k

New member
دارم دیونه میشم جرا اینجوری میکنن:33:جرانتیجه هارو اعلام نمیکنن:New (6):

sara.sharifi

New member
با اینکه میدونم کارنامه هفته اول مرداد میاد، هروقت به سایت سنجش پی سر میزنم تا گزینه کارنامه رو میبینم قلبم میریزه یهویی :1dco2x0p1lilzhfpg1t

ghazael

New member
sale 89 fek konam 105 bood sale 90 fekr konam 95 sale 91 hodode 80 emsalam ehtemalan nozoleie khoda nakoone chobe karashoon ma bokhorim

sepideeee

New member
با اینکه میدونم کارنامه هفته اول مرداد میاد، هروقت به سایت سنجش پی سر میزنم تا گزینه کارنامه رو میبینم قلبم میریزه یهویی :1dco2x0p1lilzhfpg1t
اره منم همین جوری ام تازه گاهی رو گزینه ی غیر فعال کارنامه هی کلیک میکنم میگم شاید یهو وا شد :riz481: انقد اذیت میکنن کار بچه های مردم به اینجا میکشه :))

ghazael

New member
بچه ها سرم داد نزنید یادم رفت فارسی بنویسم متن قبلو. باتوجه به رتبه داوطلباست اول رتبه 1 چک میکنن بعد 2 وبعد 3 و ..........تا 80 رشته ما. مثلا رتبه 1 اصفهان زده اصفهان قبولش میکنن و رتبه 2 شهید بهشتی زده شهید بهشتی مییاره رتبه با توجه به اولویت که زده حساب میشه مثلا رتبم بشه 40 اصفهان مییارم با این رتبه اگر رتبه های جلو من اصفهان زده باشن من نمییارم اصفهان و میره سراغ اولویت بعد.

بالا