روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

رها93

New member
بیایید هی بزنگیم وزارت ببینیم جدیه کاهش ظرفیت یا نه!؟
نباید بذاریم ظرفیتها کم بشه ! چرا کم بشه!!؟؟؟!!:New (6):

vet lab sciences

New member
بیایید هی بزنگیم وزارت ببینیم جدیه کاهش ظرفیت یا نه!؟
نباید بذاریم ظرفیتها کم بشه ! چرا کم بشه!!؟؟؟!!:New (6):

دوست عزیز اگه کاهش ظرفیت باعث شه یه مقدار ازین وضع نابسامان بیکاری کم بشه، چرا کم نشه؟!
الان میکروبیولوژی پزشکی داره تقریبا سالی 200تا میگیره یا بیو بالینی هم همینطور!
چه خبره!! کو بازدهی این همه پذیرش؟! هیچ فکرشو کردید اینا کجا میخوا کار کنن؟! هیچ فکرشو کردید که اینا بعد ازین که با این همه ذوق و انگیزه مدرکشونو میگیرن، وقتی می بینن نمی تونن از مدرکشون استفاده کنن چه حالی میشن؟!
به نظر من با توجه به شرایط موجود، روند پذیرش دانشجو در ایران، افسار گسیخته ست.

رها93

New member
دوست عزیز اگه کاهش ظرفیت باعث شه یه مقدار ازین وضع نابسامان بیکاری کم بشه، چرا کم نشه؟!
چه خبره!! کو بازدهی این همه پذیرش؟! هیچ فکرشو کردید اینا کجا میخوا کار کنن؟! هیچ فکرشو کردید که اینا بعد ازین که با این همه ذوق و انگیزه مدرکشونو میگیرن، وقتی می بینن نمی تونن از مدرکشون استفاده کنن چه حالی میشن؟!

با حرفتون موافقم!
میکروب و بیوشیمی که دیگه مثل کارشناسی شده کلاساش!
منظورم رشته های با پذیرش کم و پر تقاضا بود
مثل هماتو همش 50 نفر پذیرش داره
یا ژنتیک با 2500 نفر شرکت کننده که همش 80 نفر قبولی داره
و ایمنی که همه قبولیا با نمره خام بالا قبول میشن و سواد خوبی دارن! خب حیفه قبول نشن! قوبل دارین قبول نشدن کسی با نمره 230 در مقایسه با قبولی یه رشته دیگه با نمره 180 کمی هضمش سخته!

آخرین ویرایش:

کینز

New member

کاملا باهاتون موافقم باید ظرفیتا کاهش پیدا کنه ولی خب هم افزایش وهم کاهش پذیرش باید یه روند منطقیو طی کنه نه اینکه یه دفه بدون هیچ فکری ظرفیتارو زیاد کنن مثل این چند سال اخیر ودوباره بدون هیچ فکری بیان ظرفیتارو کاهش بدن مثل امسال.در ضمن اینا از ظرفیت روزانه کم میکنن وبه بقیه ظرفیتا اضافه میکنن که در مجموع ظرفیتا ثابت بمونه .مسلماهمون مقدار خروجی داریم چون کسی که هزینه دانشگاه پولی رو داره انتخابش میکنه وفقط تو این شرایط شانس برای کسایی که دل به روزانه بستن کم میشه.

zy zy

New member

سرکار رفتن فقط یه گزینه میخاد اونم یه پارتی رده بالاست ینی درحد وزارتخونه و اینا ، منکه میدونم بیکار هستم و میمونم حداقل یکم سطح سواد دانشگاهیم میره بالا مهم اینه که دنبال اون کاری که بهش علاقه دارم و از دستم برمیاد رفتم ، اگه همین چهارتا ظرفیتم ازمون بگیرن و عوضش ظرفیت آزاد رو زیاد کنن چه فایده ای داره

آخرین ویرایش:

miladphysio

New member

bacheha manzooreshun ine ke hala ke ma dadim konkur ziad konan badesh ke ghabul shodim yek nafaram gereftan gereftan

sara25

New member

بله درسته فقط کاش حداقل قبلش یه اطلاع رسانی کنن شاید یکی بخواد تو رشته دیگه شرکت کنه،از طرفی فکر میکنین پذیرش کم میشه ؟نه! از اون ور جای روزانه بین الملل میگیرن یعنی درامدزایی داره براشون...

ROJO

New member
با حرفتون موافقم!
میکروب و بیوشیمی که دیگه مثل کارشناسی شده کلاساش!
منظورم رشته های با پذیرش کم و پر تقاضا بود
مثل هماتو همش 50 نفر پذیرش داره
یا ژنتیک با 2500 نفر شرکت کننده که همش 80 نفر قبولی داره
و ایمنی که همه قبولیا با نمره خام بالا قبول میشن و سواد خوبی دارن! خب حیفه قبول نشن! قوبل دارین قبول نشدن کسی با نمره 230 در مقایسه با قبولی یه رشته دیگه با نمره 180 کمی هضمش سخته!

هیچ ربطی نداره ک رشته ها رو با هم مقایسه کنیم هر چی سرجای خودش، هماتو پنجاتا میگیره لابد پتانسیلش همینه:black_eyed:

در ضمن بخوان ظرفیتا رو کم کنن همرو ک ب ی تعداد کم نمیکنن از یکی ممکنه 2 تا کم شه از یکی 20 تا ولی تناسب حفظ بشه، حالا ما یکم با این سنجش شوخی کردیم دیگه کودن ک نیستن ک بلانسبت جمع...

آخرین ویرایش:

ahmad_sezavar87

New member
دليل اين كاراشونو نميفهمم
خوب فعلا كارنامه هارو ميدادن هفته بعدم ظرفيتارو اعلام ميكردن:smiliess (2):

رها93

New member
هیچ ربطی نداره ک رشته ها رو با هم مقایسه کنیم هر چی سرجای خودش، هماتو پنجاتا میگیره لابد پتانسیلش همینه:black_eyed:

در ضمن بخوان ظرفیتا رو کم کنن همرو ک ب ی تعداد کم نمیکنن از یکی ممکنه 2 تا کم شه از یکی 20 تا ولی تناسب حفظ بشه، حالا ما یکم با این سنجش شوخی کردیم دیگه کودن ک نیستن ک بلانسبت جمع...

اتفاقا من به هوش سنجش شک دارم!! جدی شک دارم! اصلا مرده تصمیماتشم!
مثال
میان اطلاعیه میدن 2 روز بعد ظرفیت میدیم !! حالا رسیدیم به اون روز... خبری از ظرفیت نیس بعدا هرموقع عشقمون کشید میخوایم کارنامه اولیه بدیم...
عین چوپان دروغگو یه تاریخ میگن ملت میرن سراغ سایت بعد میخندن میگن آقا برین واسه بعد موند...

*somaye*

New member
اتفاقا من به هوش سنجش شک دارم!! جدی شک دارم! اصلا مرده تصمیماتشم!
مثال
میان اطلاعیه میدن 2 روز بعد ظرفیت میدیم !! حالا رسیدیم به اون روز... خبری از ظرفیت نیس بعدا هرموقع عشقمون کشید میخوایم کارنامه اولیه بدیم...
عین چوپان دروغگو یه تاریخ میگن ملت میرن سراغ سایت بعد میخندن میگن آقا برین واسه بعد موند...

قبل کنکور وقتی دو روز مونده بود به انتخاب محل تحصیل یه دفعه اطلاعیه دادن که برنامه تغییر کرده بعد کنکور میگیم !!!!!!! این همه برنامه ریزی دقیق واقعاً ای ول داره!!!:smiliess (5):

sepideeee

New member
من اخرش میترسم دست اندر درکاران سنجشی اعلام کنن : تا سه میشمریم هر کی خودشو سریعتر رسوند به دانشگا اون دانشجو میشه :14:

ghazael

New member
بچه ها اصلا غصه نخورید مثل همیشه کاهش ظرفیت مال ما ژنتیک بدبخت و بیو تکای بیچاره.

نازگیس

New member

دقیقا برای بچه های مامایی هم همینطوره پارسال نمره اخرین فرد قبولی 220 بود

نازگیس

New member
بچه ها کسی خبر داره از نقش اانتخاب اولویت ها ؟؟؟
ایا اولویت اول تو انتخاب شهرا تاثیر داره ؟؟ کیا در این زمینه اطلاعات یا تجربه دارن ؟

sara.sharifi

New member
بچه ها کسی خبر داره از نقش اانتخاب اولویت ها ؟؟؟
ایا اولویت اول تو انتخاب شهرا تاثیر داره ؟؟ کیا در این زمینه اطلاعات یا تجربه دارن ؟
طبق اطلاعاتی که من دارم اولویتها تاثیری ندارن... یعنی مثلا اول به انتخابهای رتبه 15 رسیدگی میکنن بعد میرن سراغ انتخابهای رتبه 16و ...

بالا