روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

Mahan9

New member
سلام بچه ها
خواهشا اگه کسی از کارنامه قبولی بین الملل خبر داره بگه
من خیلی تلاش کردم و خوندم اما زیاد جالب نبودم
میخوام بدونم حداقل بین الملل قبول میشم

Ana67

New member
:mad_majidonline: :p7977cujr38iyymsu8:

اگه اوایل مرداد نبودم بدونین از دست سنجش سکته کردم
مردم ازاری هم حدی داره.

ROJO

New member

میلاد مرسی بابت لینک

دکتر محمدحسین پورکاظمی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: کارنامه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی امسال برای اولین بار در مرحله انتخاب محل داده می شود اما برای این کار در انتظار نهایی شدن ظرفیت اعلامی از سوی دانشگاه ها هستیم.

وی افزود: حدود 80 هزار نفر در جلسه آزمون کارشناسی ارشد پزشکی حاضر بودند که از این تعداد بخشی مجاز به انتخاب رشته شده اند که می توانند به نسبت به انتخاب محل تحصیل اقدام کنند.
پورکاظمی یادآور شد: تلاش ما این است که تا اواخر هفته جاری یا در نهایت اوایل هفته آینده کارنامه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی را منتشر کنیم.

........................................................
تو این خبر نوشته همین هفته یا تا اوایل هفته اینده ینی همون چیزی ک وقتی ز زدیم گفتن

ولی تو سایت سنجش زده هفته اول مرداد ک از 4شنبه شرو میشه!!! این همه تناقض!

این طورم ک از پاراگراف اول برمیاد درگیر ظرفیتا هستن! خدا بخیر بگذرونه

miladphysio

New member
میلاد مرسی بابت لینک

دکتر محمدحسین پورکاظمی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: کارنامه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی امسال برای اولین بار در مرحله انتخاب محل داده می شود اما برای این کار در انتظار نهایی شدن ظرفیت اعلامی از سوی دانشگاه ها هستیم.

وی افزود: حدود 80 هزار نفر در جلسه آزمون کارشناسی ارشد پزشکی حاضر بودند که از این تعداد بخشی مجاز به انتخاب رشته شده اند که می توانند به نسبت به انتخاب محل تحصیل اقدام کنند.
پورکاظمی یادآور شد: تلاش ما این است که تا اواخر هفته جاری یا در نهایت اوایل هفته آینده کارنامه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی را منتشر کنیم.

تو این خبر نوشته همین هفته یا تا اوایل هفته اینده ینی همون چیزی ک وقتی ز زدیم گفتن

هرکی یک تاریخی میگه به نظرم نباید به حرف کسی گوش کرد.هر روز بریم تو سایت تا بیاد.برای حواس پرتیتون خودتونو سرگرم کنین که اعصابا خورد نشه

کینز

New member
میلاد مرسی بابت لینک

واقعا خدابخیر بگذرونه.تمام نگرانی منم کم شدن ظرفیته.اینقدرم این روزا صحبتش بود که بیشتر از اینکه نگران نتیجه باشم نگران ظرفیتام

sara.sharifi

New member
ااا....من انقدر هول شدم روی کارنامه کلیک نکردم.نوشته هفته اول مرداد...اینا چرا اینجورین؟؟؟؟میزدن اطلاعیه...چه کاریه مینویسن کارنامه.......اخه چرا هول و استرس میدن به ادم....

ما هم مثل تو یگانه... من نمیدونم چرا ولی خیلی عصبانی هستم!!! هی به خودم میگم آروم باش،اصلا قضیه مهمی نیست که(حالا واقعا هم مهم نیستا)ولی اعصابم ریخته بهم :mad_majidonline:

Ana67

New member
ee.gif
گفته اینایی که مجاز بشن .اذیت چرا میکنن.منم شنیدم ظرفیتا کم میشه
eee.gif

دل آرام

New member
وای بچه ها من الان رفتم تو سایت سنجش پی بعد دیدم نوشته کارنامه
یعنی داغون شدمااااااااا
کلی به خودم امیدواری دادم بعد لینکو باز کردم
دیدم نوشته هفته اول مرداد میاد !:smiliess (2):
اخه مردم ازاری تا چه حد سنجش پی ؟!!!!!!!:p7977cujr38iyymsu8:
ولی کلی خوشحال شدم نیومده !خخخخ
من کارناممو نمیخوام ! :13:
همینجوری دنیا شیرینه . :1dco2x0p1lilzhfpg1t

ROJO

New member

yeganehh

New member
مثل اینکه کاهش ظرفیت جدیه..خوشبحال تک رقمی ها..تکلیفشون روشن میشه و قبولیشون حتمیه....

sara.sharifi

New member
اره دیگه آنا، ی تعداد مجاز اعلام میکنن ک اونا شهر انتخاب کنند

همش ی حسی بهم میگه ب اول مرداد نمیرسه زودتر کارنامه میاد:black_eyed:

منم همین حسو دارم... اکثرا وقتی اون گزینه کارنامه میاد زودتر از موعد فعال میشه :a2d3:

yeganehh

New member
من که نفهمیدم...اخر این هفته میاد؟اول هفته دیگه؟هفته اول مرداد؟...میمردن تاریخ بدن؟؟؟؟

sara.sharifi

New member
یعنی دیگه هیچ امیدی نیست که تا آخر امروز کارنامه ها بیاد؟!!! یعنی راه نداره اصلا ؟!! :33::sad:

دل آرام

New member
ولی فکر کنم سنجش با این کاراش میخواست ما یهو سنکوپ نکنیم
ذره ذره داره میبرتمون

چقدر به فکر داوطلبین وفادارتی سنجش پی :(40)::shocked:

love virology

New member
گر صبر کنید زغوره حلوا سازید/ یکم صبور باشید/ از حالا هم منفی گرا نباشید هی بگید ظرفیت ها رو کم میکنن امیدوار باشید/ شاد و پیروزززززززززززززز باشید

melodi1991

New member
انقدررررررر بی اعصابم تو خونه با همه درگییرررم :tsimuzpzwoap1t9y3o7

تاااا کیییی صبببببرر!!!!!!!! :smiliess (2): سرمون رو گرم کنیم :riz303:

دل آرام

New member
آدم یه دفه بمیره بهتره تا زجر کش بشه

اخه من تا اسم کارنامه رو دیدم تو سایت دلم هوری ریخت پایین
یه شوک بهم وارد شد واقعا
الان دیگه امادم واسه دفعه بعد !!!

به قول اون دوستمون :: من حالم از اینی که هست بیشتر خراب نمیشه !

بالا