روزهای امید و انتظار ( شمارش معکوس تا اعلام نتایج )

mamaie

New member
و دوباره استرس باید یکی دو هفته دیگه صبر کنیم ..... برنامه ریزیشون به درد خودشون میخوره هفته ی اول ۷ روزه کدوم روزش؟؟؟؟!!!!

Iris

New member
سنجش تو سایت مبارکش اعلام کرده هفته اول مرداد نتایج میاد

Taraa

Well-known member
بچه ها ، ی پرانتز "" اصلا تو عمرم آدم مذهبی نبودم بیشتر سعی کردم منطقی باشم تا مذهبی "" ولی من و شما واسه ی ارشد که واسه خودمون هست چقدر انتظار میکشیم !! واقعا چندتا منتظر واقعی برای امام عصر وجود داره !! ی چا خوندم بعد این همه سال 300 و چند مرد پیدا نشد که امام با ظهور کنه !! ایشالله هممون هم تو زندگی هم تو آخرت سر بلند باشیم !! :rose:

متین خودتی ؟
20.gif

scientist

New member
ای باباااااااا جونمون به لبمون رسید.یعنی چی آخه :sdasdasd::p7977cujr38iyymsu8:
شب تا صب نخوابیدم.اههههه :14:

ROJO

New member
اگه دیگه من گفتم کارنامه:smiliess (7):قهرم با سنجش:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

اگه شیرینی قبولیمو دادم بهش! کوفت بخوره:sdasdasd:

nafasn

New member
ای بابا یعنی چی؟؟؟؟؟
شورشو در اوردن دیگه.....
امسال این همه تغییرات!!!!!
بعد میگن استرس نداشته باشید

mahi_asr

New member
بابا مثل پارسال روال قبلی رو ادامه میدادید دیگه حداقل مثه الان دق مرگ نمیشدیم. اومدین تغییر بدین گند زدین . هی من باید قلبم بره تو دهنم.
برنامه و نظم وزارت علوم واقعا با بهداشت قابل مقایسه نیست. حتی وزارت علوم یه روز قبلش کارنامه ها رو داد.

mahi_asr

New member
حالا هفته اول مرداد معلوم نیست چه روزیه! ممکنه اول مرداد یا 5 مرداد باشه یا 7 مرداد!!! کشته مرده برنامه ریزی تونم.

sa@@ra

New member
روجوووووووووووووووووووو برو کلید زبانمونو ببین کلون درست شده:5:
شده 2.3
یرو ببین من چشام مشکل داره یا درس دیدم

ROJO

New member
7.jpg

بچه هاااا من اشتباهی میبینم یا سوال 126 کلیدش عوض شده؟!!!!!!!!!!!:5:

ROJO

New member
وااای ساارااا با هم نوشتیییم:25r30wi::25r30wi::4d564ad6:ههوووووووراااااااااااا ! نمردم کلید ی سوال عوض شد بنفع من!

infomdmir

New member
بچه ها انقدر غر نزنید تو رو خدا. اینجوری استرسمون زیاد تر میشه

ROJO

New member
واااااای عجب دییووونه هایین اینا سوپرایز شدمم ! اگه کارنامه میگرفتم اینقد خوشحال نمیشدم نسبت ب تغییر کلید بعد از اعلام کلید نهاییی!:thumbsupsmileyanim::thumbsupsmileyanim: نه داره کم کم نظرم عوض میشه! :auizz3ffy9vla57584x

sa@@ra

New member
وااای ساارااا با هم نوشتیییم:4d564ad6:ههوووووووراااااااااااا ! نمردم کلید ی سوال عوض شد بنفع من!

اره روجو نمردیمو یک همچین تغییری دیدم البته دندونام مجاله خندید نمیده خون میاد
ولی بچه ها هر روز که هیچی هر یه ساعت کلیدارو چک کنید :smiliess (13)::25r30wi:

بالا