تا حالا به کسی علاقمند شدید؟

اه اه حالم ازش به هم خورد. دریا جون شاید ازین پسراس که قبلا به یکی قول ازدواج داده ولی دوست داره شیطونیشم بکنه. والا این داستان برای یکی از دوستام پیش اومد بعدا فهمید پسره زن و بچه داشته.

MOHAMMAD.R

New member
اعتماد کردن سخته به خصوص برا خانما,خیلی از پسرایی که قول ازدواج میدن پاش نمیموننو نمیشه رو حرفشون حساب کرد دیگه چه برسه به اینکه بخواد با قصد دوستی بیاد جلو!!!
اگه مردا علاقه مند شن (واقعا علاقه مند شن) از همون اول هدفشون ازدواجه حتی اونایش که تو اون موقعیت شرایطشو نداشته باشن ولی بازم هر لحظه ترس اینو دارن که طرفو از دست بدنو غیر ازین به چیز دیگه فکر نمیکنن..

ghedis

New member
سلام
من جزو کسانی بودم که اصلا دوست داشتنمو به کسی ابراز نمیکردم اما واقعا این کار لطمه بزرگی به من زد ......................
بهتره که آدم یاد بگیره که بتونه این ابراز علاقه یا دوست داشتنو نشون بده
باید تمرین کرد :New (6):

MOHAMMAD.R

New member
[
size=3]اگه دوس داشتنش واقعی بود بهتون ضربه نمیزد و با صداقت پیش میومد,نمیتونم بپذیرم که واقعا از سر وفاداری به کسی اینطور رفتار کرده باشه و این دروغ محضه,به نظر من برد با شما بود که اون رابطه تمام شد و این آدم...هیچوقت نمیتونس از شما و علاقه تون حمایت کنه حالا یا به خاطر ضعفش یا به خاطرنامردیش و یا شخصیت بی ثباتش..
خودتونو به خاطرش سرزنش نکنین!
[/SIZE]

MOHAMMAD.R

New member
سلام
من جزو کسانی بودم که اصلا دوست داشتنمو به کسی ابراز نمیکردم اما واقعا این کار لطمه بزرگی به من زد ......................

حرفتون منو یاد گذشته م انداخت اون موقع که فکر میکردم نمیتونم به کسی اعتماد کنمو احساسمو بهش بدم,
همیشه دوستام میگفتن تا حالا به هرکی محبتمو نشون دادیم پشیمون شدیم آخه بعدش که فهمیده به یه نحوی عذابمون داده,منم تا یه حدی حرفشونو قبول داشتمو میگفتم آره نباید به رو خودتون بیارین. با اینکه ابراز علاقه ی ما با شما یه جورایی فرق میکنه ولی خودم به این رسیدم که چقدر شیرینه وقتی از احساست با اونی که دوسش داری حرف بزنی حتی اگه واقعا بعدش اذیتت کنه!

sara77

New member
منم مث توام تارا جووووووووونننننننننننننن.بااااااااااااااا این حرفت موافقممممممممممممممممممممممممممم

سارا ج

New member
سلام. بله شده. با هم دوست شدیم و اخرش ازدواج:tonguesmiley:ا الان سه سال می گذره:thumbsupsmileyanim:

miler

New member
البته من نمیدونم اون چه عشقی بوده که فقط بخاطرش قید ازدواجو زده وگرنه اگه قرار به وفاداریش هست پس چرا می ره دنبال این دختر و اون دختر...
منم واسه همین میگم...ای کاش حالشو میگرفتی:j58r36j3gcr4suxymup

miler

New member
اه اه حالم ازش به هم خورد. دریا جون شاید ازین پسراس که قبلا به یکی قول ازدواج داده ولی دوست داره شیطونیشم بکنه. والا این داستان برای یکی از دوستام پیش اومد بعدا فهمید پسره زن و بچه داشته.
آفرین مهتاب...آفرین...خوب کشف کردی:thumbsupsmileyanim:

miler

New member
سلام
اوووف گل گفتی...منم اگه از یکی خوشم بیاد باهاش بدرفتاری میکنم...نگاش نمیکنم... با یکی دیگه که کنارش واستاده گرم میگیرم...اگه سوالی ازم پرسید ,خودمو میزنم به نشنیدن و جواب نمیدم...پیش دوستام کلی مسخرش میکنم و کلی جذابیت واسش میام..:thumbsupsmileyanim:

TUMS

Well-known member

آفرین به هیچ کسی محل ندید!!!!
ببینم آخرش به کجا میرسید
همین جوری که محل میزارید شرایط اینه
حالا بیایید و محل نزارید دیگه اوه اوه چه شود:riz513:

miler

New member

آفرین به هیچ کسی محل ندید!!!!
ببینم آخرش به کجا میرسید
همین جوری که محل میزارید شرایط اینه
حالا بیایید و محل نزارید دیگه اوه اوه چه شود:riz513:

مثلا شرایط چه جوریه؟؟؟ :eek:t0837h0nn8zfqu8ult:j58r36j3gcr4suxymup

sara77

New member
شرایط هر جوریباشه اقا ایمنو همینه که ما دخترا محل نمیزاریم شما هم خط خطی میشین حرصتون میگیره حالا چه شرایط خوبی باشه چه بددددددددد:25r30wi:

sara77

New member
نه میلر جان...اگه من حالشو میگرفتم که می شدم مثل اون، براش آرزوی بهترین ها رو دارم... خوب آدمیزاد اشتباه میکنه، می ذارم به پای خطای جوونیش...شاید خودم هم مقصر بودم که درست انتخاب نکردم، نباید بدون شناخت کامل دل میبستم ولی خوب دل هست دیگه نمی شه کاریش کرد...
اوخخخخخییییییییی عسیسمی چقد جیگری تو من بودم یارو رو سرویس میکردم باز ایول به صبر تووووووووووووو:riz513:

ayda

New member
به نظرم بزرگترین انتقامی که میشه از همچین آدمی گرفت همون بخششه

MOHAMMAD.R

New member
[
size=4]اینکه تا الان به کسی دل نبستین خیلی عجیب نیست,صاحب اصلیش که بیاد خودش کلید دلتونو داره و جوری میاد که حتی صدای قدمهاشم نمیشنوید...
[/SIZE]

بالا