تا حالا به کسی علاقمند شدید؟

epi_info

New member
دوستان بحث شما روی کدوم عشق و علاقه است؟ عشق و علاقه فیزیولوژیک (ناشی از ترشحات هورمون ها و تغییرات نوروترانسمیترها در مغز و غدد موجود در مغز) یا عشق خارج از کالبد جسم؟ ما تو ایران به یک اپیدمی وحشتناک عاشقی از نوع اول خصوصا در سنین جوانی روبرو هستیم و این تنها دلیل افزایش طلاقه و بس. عشق نوع اول تو کشوری مثل ما خیلی فاجعه بار تره (محدودیت مسایل سکسوال) چون دخترها پسر ندیده بار میان و پسرها دختر ندیده و هر دو طرف فکر میکنن واقعا عاشقه ان. اما بعدا . . . . اما اینکه چطور میشه نوع عشقه رو تشخیص داد بحثش مفصله

sara77

New member
دوستان بحث شما روی کدوم عشق و علاقه است؟ عشق و علاقه فیزیولوژیک (ناشی از ترشحات هورمون ها و تغییرات نوروترانسمیترها در مغز و غدد موجود در مغز) یا عشق خارج از کالبد جسم؟ ما تو ایران به یک اپیدمی وحشتناک عاشقی از نوع اول خصوصا در سنین جوانی روبرو هستیم و این تنها دلیل افزایش طلاقه و بس. عشق نوع اول تو کشوری مثل ما خیلی فاجعه بار تره (محدودیت مسایل سکسوال) چون دخترها پسر ندیده بار میان و پسرها دختر ندیده و هر دو طرف فکر میکنن واقعا عاشقه ان. اما بعدا . . . . اما اینکه چطور میشه نوع عشقه رو تشخیص داد بحثش مفصله
تکبیررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

zibaz71

New member
كلا روابط و دوستيها اخرش پشيمونيه بهتر اصلا درگيرش نشيد اينطوري ارامش بيشتره

epi_info

New member
كلا روابط و دوستيها اخرش پشيمونيه بهتر اصلا درگيرش نشيد اينطوري ارامش بيشتره
نه. اینجوری هام نیست. این دیگه ماکزیموم بدبینیه. همیشه قسمت خالی لیوان رو نگاه نکن. مشکل دختر ها اینه که تو هر رابطه ای سعی میکنن اون رابطه رو به طرف ازدواج سوق بدن. البته این ذاتی هست نه عمدی. پسرهای بدبخت هم که جیبشون شپش جفتک میندازه زیره بار نمیرن. البته یه عده کمی خر میشن که خوب بعد تاوانشو میدن. و این داستان ادامه دارد. :sarma:

patris

New member
نه. اینجوری هام نیست. این دیگه ماکزیموم بدبینیه. همیشه قسمت خالی لیوان رو نگاه نکن. مشکل دختر ها اینه که تو هر رابطه ای سعی میکنن اون رابطه رو به طرف ازدواج سوق بدن. البته این ذاتی هست نه عمدی. پسرهای بدبخت هم که جیبشون شپش جفتک میندازه زیره بار نمیرن. البته یه عده کمی خر میشن که خوب بعد تاوانشو میدن. و این داستان ادامه دارد. :sarma:
فکر نمیکنم الان دیگه دخترام به این راحتی که شما گفتی تن به ازدواج بدن اون واسه خیلی وقت پیش بود که دخترا فکر میکردن با پسری که بودن باید باهاش ازدواج کنن زمان اون حرفا گذشت البته اون موقع ها مدل پسرام این مدلی نبوده آآآ

miler

New member
بچه ها یکم صبر کنین... سن و سالتون با اینجور مسائل جور بشه,بعد لیلی و مجنون بشین...یکم سن و سال که بره بالا نظرتون کلا عوض میشه...من ب عنوان ی آدم 40 ساله:smilies: پیشنهاد میکنم تا به شناخت کامل از خودتون و جامعه و طرف نرسیدین لطفا عاشق نشین و خودتونو کنترل کنین...:smilies:

sara77

New member
ملتا دارن پیشرفت میکنن جامعه ما هنوز تو نخ عشقو عاشقیه اای خداااااااااااااااااااا

unam dusam dasht vali majbur shodim az ham joda shim,kheili baram sakhte mikham tanha zendegi konam ,mikham hamishe behesh vafadar bemunam harchand k nemidunam un chikar mikone vali delam mikhadesh,mikhad negahesh daramo az delam birunesh nakonam...

رفته خارج یا ازدواج کرده؟؟؟ اگه امیدی به رسیدن نیست چاره ای نیست. باید فراموش کنی. این شرایطو فقط زمان درست میکنه. با گذشت زمان حالت خوب میشه. نگران نباش. تا وقتی از ذهنت پاک نشده به کسی فکر نکن. ولی تا آخر دنیا که نمیتونی تنها بشینی...

بعدا غبطه میخوری که چرا انقد به خودت آسیب زدی.

اینجا همه دخترا مسابقه گذاشتن که بگن خاطرخواه ما بیشتر بوده و ما بی محلی کردیم. باباجون همه ازین تجربه ها دارن چه پسر چه دختر . دلیل نداره که تو بوق کنن به عالم بگن.. اگه علاقمند شدین بگین ، 1 نگاه به اسم تاپیک بندازین...

انقد به پسرا خورده نگیرین. هم پسرا خوب و بد دارن هم دخترا. ولی دخترای بد دیگه خیلی بدن و از پسرای بد بدترن. بعضی دخترا کارایی میکنن که عقل بدترین پسرا بهش نمیرسه.

بله تاراجون روی سخنم با شما نبود. پیجای قبلو بخون یسری از دخترا دارن مدام پسرا رو میکوبن و خیلی خودشیفتگی دارن...

epi_info

New member
سنوریتا!! نترس از عاشق شدن بیا اون با من سنوریتا!! تو بشو لیلی مجنون با من سنوریتا !! :ad54ad::ad54ad::image170:

epi_info

New member
اااااااااااااوااا اپید توهم نکنی از این کارا
مگه من چمه؟ مگه من دل ندارم؟ من عاشق یه دختر سبیل کلفت از اون دخترایی که ته ریش میزارن و 24 ساعته افه پاکی میان شدم. از همونایی که اختیارش دست باباشه. :smiliess (3):

sara77

New member
مگه من چمه؟ مگه من دل ندارم؟ من عاشق یه دختر سبیل کلفت از اون دخترایی که ته ریش میزارن و 24 ساعته افه پاکی میان شدم. از همونایی که اختیارش دست باباشه. :smiliess (3):
نه برادر ظاهرا اینجا من باید بگم تقبل اله حاجاقا این عشقت منو کشته میگم ریشاشو پروفسوری براش بزن بش میادددددددددددددددددد

skyy

New member
آخه عاشقی تو این زمونه چه معنی داره>...............................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همه با هم هستن دیگه عاشقی در کار نیست........................تجربه من اینو میگه

هرکدوم از ماها تجربه های بد زیادی داریم اما چرا تر و خشک و باهم سوزوند؟!!
منم فکر میکردم همه مثل همن!! اما اشتباهه...
پس نباید تجربه بدت رو تو زندگیت انقدر موثر کنی

بالا