تا حالا به کسی علاقمند شدید؟

ariya21

New member
اااااااااااخی پ دیگه حتما مقصر..........................نه بازم خودتی .خب اخه پسری که عاشق یه دختر بشه بعد8سال ولش کنه بنظرت مشکل کیه؟؟خب انتخاب خودت بوده

من اون موقع بچه بودماااااااااا چه میدونستم از ایندهههه

sara77

New member
خب معلومه 8سال ادمو زده میکنه اونم به عنوان bf va gfبودن باید زود میگرفتیششششششششششششششش:(40):

sara77

New member
بنظرررمن ففققط خودتو عشقه بابا عشق یعنی چی تو ای تورمم حال میخااااااد:black_eyed:

sara77

New member
چه فرقی داره جونتم باشه بازم بت این برچسبو میزنن:(50):

sara77

New member
بببین اگه عشق اونم پاک بود بقول خودت واسه پووول ولت نمیکرد کهههههههههههههههههههه پپ قبول داری عشق مسخرررررررررررررررس

mikhak s

New member
خب معلومه 8سال ادمو زده میکنه اونم به عنوان bf va gfبودن باید زود میگرفتیششششششششششششششش:(40):

اصلا هم اينطوري نيست اگه عاشق بودن 10 سال هم باهم بودن زده نمي شدن. ساراجان عشقو بايد تجربه كني تا بدوني دو نفر كه عاشق همن از هم زده نميشن فقط براي اينكه زير يه سقف زندگي نميكنن

sara77

New member
eeeeeeee va*ارشد بازم روحت ول کن نیست نذار بگم حدیث بیاد ببینه باز میخای عاشق شی:p7977cujr38iyymsu8:

sara77

New member
اصلا هم اينطوري نيست اگه عاشق بودن 10 سال هم باهم بودن زده نمي شدن. ساراجان عشقو بايد تجربه كني تا بدوني دو نفر كه عاشق همن از هم زده نميشن فقط براي اينكه زير يه سقف زندگي نميكنن
من تجربه نکردم یعنی اگه بخام عاشق شم یکاری میکنم اون مرد طرف ایندم باشه که خیانت نباشه نه 2سال عاشقش باشم بعد هیجچچچچچچچچچچچچچچ

arshade90

New member
از دوتا عبارت که متاسفانه زیاد هم استفاده میشه خیلی بدم میاد

یکی دختر ترشیده و دیگری .... شکست عشقی

کاملا فقر فرهنگی مارو نشون میده

متاسفانه!

به کسی بر نخوره ها!

parsa90

New member
از دوتا عبارت که متاسفانه زیاد هم استفاده میشه خیلی بدم میاد

یکی دختر ترشیده و دیگری .... شکست عشقی

کاملا فقر فرهنگی مارو نشون میده

متاسفانه!

به کسی بر نخوره ها!
کاملا موافقم
به نظرم امضای ارشد به همه چی جواب میده اگه خدا رو در درون خودت پیدا کنی اونوقت همیشه عاشقی ولی یه عشق خیلی برتر:65d6a5d6s:

بالا