تا حالا به کسی علاقمند شدید؟

TUMS

Well-known member

میدونی چیه حدیث جان !!!!
به قول امضای یکی از دوستان
نوع رفتار ماست تعیین میکنه که دیگران چه نوع رفتاری با ما داشته باشه:rose:
بازم حرفم بو داره:p

TUMS

Well-known member
اطلاعات من از روانشناسی حداقل هایی هست که یک نفر بایستی بداند پس در این زمینه وارد نیستم .
برای عینک بد بینی هم بایستی گفت که اعتماد به افراد بر مبنای شناخت واقعی که از ایشان دارید بایستی پایه گذاری شود .

وقتی کسی را دوست خواهید داشت که خود را دوست داشته باشید ((این واقعیت هست و نه شعار ))
و وقتی خود را دوست می دارید که کارها و رفتار های درست و خوب و سارنده برای خویش انجام دهید و وقتی می توانید به درستی بدین گونه عمل کنید که خود را شناخته باشید
این که چرا من بدین گونه عمل می کنم چه نقاط ضعف و چه نقاط قوتی در شخصیتم دارم چه کاری برای اصلاح رفتارم کرده ام - آیا می دانم که چرا این مجموعه صفات را به عنوان شخصیتم دارم....
پس اگر کسی را واقعا" دوست دارید این را با دوست داشتن خودتان نشان دهید این مسئله ربطی به خود شیفتگی یا خود بزرگ بینی ندارد این مسئله از جهتی رفع معضل حرمت نفس ( خود دوستی ) را بیان می کند و به نظر من خود شناسی می تواند پایه ی عزت نفس و حرمت نفس باشد .

!
نهایتا" این نظر من هست که هر طور درست می دانید عمل کنید اما خواهشا " به معنی واقعی بدانید که چرا بدین گونه عمل می کنید .

شدیدآ با این قسمت حرفاتون موافقم:thanks:

sara77

New member
ایمنو خونسردیتو حفظ کن برادر جاااان شما پسر خوفی هستی اصن باتو نبودن:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

VERSA

New member
من می گم اگه 2 نفر همدیگرو عاشقانه هم دوست داشته باشن
اصن همه چی ok!
بعد یک مدت میبینه طرف اونی نیست که نشون میاد یه خصوصیات بدی داره که نمی تونه باهاش کنار بیاد
حق داره بره!
اصن دلیل نداره عوام به این کار میگن خیانت یا نامردی!
واقعا روابط احساسی پیچیدست...

sara77

New member

سارا به خاطر اون آهنگی که داری گوش میدی باشه
دیگه چیزی نمیگم
ههههههه بیا تو هم گوش بده ارام بخش اعصابههههههههههههه اخه اینجا زود همه عصبی میشن کارم به اهنگ کشیده

آخرین ویرایش:

mikhak s

New member
ههههههه بیا تو هم گوش بده ارام بخش اعصابههههههههههههه اخه اینجا زود همه اعصبی میشن کارم به اهنگ کشیده

سارا جان؟ عزيزه دل بابا مامانت؟ خانمي؟ عصبي جانم عصبي ، نه اعصبي:65d6a5d6s:

sara77

New member
اوا میخک اعصابو اینجوری مینویسن نه عصاب این با زبان گفتاری میشه عصااااااااااااااااااب

miler

New member
دلبندم اعصاب جمع مکسر عصب بید... اینجوری درسته..رو اعصاب آدم راه میرین..آدمو عصبی میکنین:p7977cujr38iyymsu8::eek:t0837h0nn8zfqu8ult

miler

New member
منظور میخک اعصب دومی بود:rose:
چقد من بیکارم:65d6a5d6s::smiliess (9):

TUMS

Well-known member

جدیدآ به لپ تاپم و نت علاقه مند شدم:thanks:
:thanks:

ariya21

New member
خیلی باهوشیااا سارااااااا،من تو 15 سالگی عاشق شدم به جون خودممممممم ولی پایان خوبی... داشت یا نداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا