تا حالا به کسی علاقمند شدید؟

miler

New member
بچه ها یکی از دوستام از وقتی جواب ارشد اومده دیگه جواب تلفنمو نمیده..چرا آخه؟؟؟؟؟؟:shocked:

miler

New member
دختره ها..... 7 سالم از من بزرگتره... مث آبجیم بود...:p7977cujr38iyymsu8:

yyy

New member
دلم میخاد واقعا پسرا جواب بدن " آخه چرا اینجوری هستین؟"
یعنی اون دختری که شما حق داشتید بهش علاقمند شید، حق نداره به شما علاقمند نباشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه عشق زوری هم میشه؟[/QUOTE]
تارا جان واست فیلم اومدن!:tsimuzpzwoap1t9y3o7

sara77

New member
بچه ها این تجربه شخصی منه . یکی دو تا هم نبوده. ولی برام سواله که چرا اینجورین این پسرا
میان میگن فلانی من به تو علاقمندم. بعد که بهشون میگی (در نهایت احترام، حتی اگه اونا تو گفتن علاقشون احترام رو رعایت نکرده باشن) که بهش علاقه نداری..... شروع میکنن به انتقام گرفتن
من کل 4 سال دوره لیسانسمو با همین حواشی بی ارزش از دست دادم............ یعنی من بی خیال بودم.. خوب طبیعتا وقتی علاقه ای نباشه بی خیال هستی. ولی هر روز یه بازی جدید ..... یارو یه روز میومد دانشگاه می دیدی دستش 16 تا بخیه خورده، نگو رفته با یکی به خاطرت دعوا کرده........... فردا برات خبر میاوردن که دیدنش که داشته مخدر مصرف میکرده....... پس فردا برای تحریک حسادت تو میره با بدترین دخترای دانشگاه رابطه برقرار میکنه.......... روز بعدش سر کلاس جلو استاد و بچه ها حالتو میگیره....ووو
یعنی اون دختری که شما حق داشتید بهش علاقمند شید، حق نداره به شما علاقمند نباشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه عشق زوری هم میشه؟
تارا جون بیخی منم از این فیلم هندیا برام زیاد پیش اومد یارو 2سال شبو روز دنبالم میکرد من محل نذاشتم بعد یه مدت زن گرفته دوباره میاد جلو میگه میخام طلا قش بدم بهش میگم تا حالا از کسی به اندازه ی تو متنفر نبودم برام سواله پسرا چی فکر کردنننننن

TUMS

Well-known member
مگه عشق زوری هم میشه؟
تارا جان واست فیلم اومدن!:tsimuzpzwoap1t9y3o7[/QUOTE]

چرا بعضی ها اینجوری هستن؟(اینجوری میپرسیدین بهتر بود)
بعدشم اینجور پسرا مریض هستن و عشقی هم در کار نیس فقط اونا را برای یه مدت میخوان
البته مشکل از خانم مقابل هم هست که درست برخورد نمیکنن:(50):

najma

New member
بچه ها این تجربه شخصی منه . یکی دو تا هم نبوده. ولی برام سواله که چرا اینجورین این پسرا
میان میگن فلانی من به تو علاقمندم. بعد که بهشون میگی (در نهایت احترام، حتی اگه اونا تو گفتن علاقشون احترام رو رعایت نکرده باشن) که بهش علاقه نداری..... شروع میکنن به انتقام گرفتن
من کل 4 سال دوره لیسانسمو با همین حواشی بی ارزش از دست دادم............ یعنی من بی خیال بودم.. خوب طبیعتا وقتی علاقه ای نباشه بی خیال هستی. ولی هر روز یه بازی جدید ..... یارو یه روز میومد دانشگاه می دیدی دستش 16 تا بخیه خورده، نگو رفته با یکی به خاطرت دعوا کرده........... فردا برات خبر میاوردن که دیدنش که داشته مخدر مصرف میکرده....... پس فردا برای تحریک حسادت تو میره با بدترین دخترای دانشگاه رابطه برقرار میکنه.......... روز بعدش سر کلاس جلو استاد و بچه ها حالتو میگیره....ووو
مگه عشق زوری هم میشه؟

چون اینجور پسرا و وقتی بهشون توجه نشه دچار عقده ی عدم توجه میشن (دور از جون آقایون محترم سایت ) .
و مطمئن باشید اگر طرف مقابل آدم نرمالی باشه و یه ذره به خودش احترام بزاره دیگه بعد از ابراز عدم علاقه شما عشقی هم در کار نیست .

منم با بچه ها موافقم با بازیگر خوبی طرف بودی :tsimuzpzwoap1t9y3o7...

آخرین ویرایش:

بهارک

New member
من نمیخوام ازخودم تعریف کنم هرچند که جای تاسف داره توی 5ترمی که تو دانشگاه بودم پیشنهادها ومخصوصا ابراز علاقه های زیادی بهم شده ولی من همیشه بدون فکر کردن و با غرور زدم طرف رو خورد کردم....خیلی بده...هیچ وقت به دلم اجازه ندادم از جاش تکون بخوره حتی وقتایی که مطمئن بودم خوشبختیم تضمینه...!!ولی باز با کلمه قسمت نبوده توجیح ش کردم!.
ولی بدم نمیاد به کسی علاقه مند بشم,نه عاشق چون عشق مال خداست ولی فعلا این شاهزاده با اسب سفید پیدا نشده!

بهارک

New member
وزير امور خارجه امريكاخانم هيلاري كلينتون تو دوران جوانيش بهم پيشنهاد داد اما حيف من من هنوز به دنيا نيومده بودم وگره قبول نميكردم:heart:
شهرام جون کلا تعطیلی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!توهم فانتزی زدی برادر مراقب خودت باش

biosta

Well-known member
خب اینطوری که شما فرمایش میکنین یعنی اینکه شما یا بیش از حد بدبین هستین بیش از حد وارد مسایل روانشناسی شدین وقتی دو نفر همدیگرو دوس دارن و به شناخت کامل برسن بودنشون با همدیگه هم از نظر روان شناسی هم از نظر جسمی و روحی بسیارخوبه.اگر ینگوری باشه که شما فرمایش کردین پس هیچکس نباید کسی رو دوس داشته باشه یا ازدواج کنه چون همیشه چرا و امایی برای دوست داشتن طرف مقابلش وجود داره که هیچجوری نمیشه اثباتش کرد
گاهی اوقات با هم بودن بهتر از تنها بودنه اگر غیر از این بود خداوند زن و مرد را نمی افرید همچنانکه میبینیم برای تمام موجودات عالم جفتی را قرار داده است

سلام.
در پاسخ قسمت اول مطلبتان بگویم
اطلاعات من از روانشناسی حداقل هایی هست که یک نفر بایستی بداند پس در این زمینه وارد نیستم .
برای عینک بد بینی هم بایستی گفت که اعتماد به افراد بر مبنای شناخت واقعی که از ایشان دارید بایستی پایه گذاری شود .

وقتی کسی را دوست خواهید داشت که خود را دوست داشته باشید ((این واقعیت هست و نه شعار ))
و وقتی خود را دوست می دارید که کارها و رفتار های درست و خوب و سارنده برای خویش انجام دهید و وقتی می توانید به درستی بدین گونه عمل کنید که خود را شناخته باشید
این که چرا من بدین گونه عمل می کنم چه نقاط ضعف و چه نقاط قوتی در شخصیتم دارم چه کاری برای اصلاح رفتارم کرده ام - آیا می دانم که چرا این مجموعه صفات را به عنوان شخصیتم دارم....
پس اگر کسی را واقعا" دوست دارید این را با دوست داشتن خودتان نشان دهید این مسئله ربطی به خود شیفتگی یا خود بزرگ بینی ندارد این مسئله از جهتی رفع معضل حرمت نفس ( خود دوستی ) را بیان می کند و به نظر من خود شناسی می تواند پایه ی عزت نفس و حرمت نفس باشد .

در پاسخ قسمتی دیگر از مطلبتان بگویم که
برای ازدواج نکردن همیشه بهانه ای وجود دارد ایرانی ها استاد خود فریبی هستند به صورتی در توجیه مسائل با خود صحبت می کنند که خود را از عذاب وجدان تبرئه کنند .
بهرحال با موجودی بسیار پیچیده ای به نام انسان سرکار دارید !
نهایتا" این نظر من هست که هر طور درست می دانید عمل کنید اما خواهشا " به معنی واقعی بدانید که چرا بدین گونه عمل می کنید .

آخرین ویرایش:

sara77

New member
ما نمیگیم همه ی پسررررا ولی خدایی بعضیاشون از قرررن عقبن من که هرکی اینجوری پیشنهاد بده و رو اعصابم بره چنان ضایعش کردم که تا عمر داره از این بچه بازیا در نیاره

miler

New member
بچه ها ... دخترای اینجا همشون کلی خاطر خواه دارن.... بیچاره شهرام اسمش بد در رفته..:65d6a5d6s:

Artmis.a

New member
بچه ها ... دخترای اینجا همشون کلی خاطر خواه دارن.... بیچاره شهرام اسمش بد در رفته..

159919_0u8esyhbxe6v08gf.gif

57419_25r30wi.gif

57419_25r30wi.gif

57419_25r30wi.gif

sara77

New member
بچه ها ... دخترای اینجا همشون کلی خاطر خواه دارن.... بیچاره شهرام اسمش بد در رفته..
خب دختر دیگه باید خاطرخاه داشته باشه شهرامم بیچاره زیاد خاطر خاه مهدکودکی داشته همشون ابتدایی عاشقش شدن تو فانتزیاش البتهههههههه

miler

New member
خوب آره ولی اما چونکه...
اشکال نداره جهنمو ضرر ... هی به زبون بیارین شدیدا خوبیت داره:thanks:

sara77

New member
نه من با زبون اوردنش موافق نیستمممممممممممم سکرت بمونه هیجانی تره:thanks:

TUMS

Well-known member
ایمونو اگه منو میشناختی هیچوقت اینو نمیگفتی.............[/QUOTE]

من حرف خاصی نزدم
فقط گفتم سوالتون را میتونستین بهتر بپرسین!!!!!!و تا به همه ی آقایون توهین نشه:65d6a5d6s:
بعدشم گفتم پسرایی هم که شما گفتین عاشق نبودن مریض هستن
و دیگه گفتم اینجور اتفاقا به خاطر نوع رفتار خانم ها هستش که درست برخورد نمیکنن
حالا کدوم حرفم مشکل داشت هوم؟؟؟؟؟:33:

Artmis.a

New member
ایمونو اگه منو میشناختی هیچوقت اینو نمیگفتی.............

من حرف خاصی نزدم
فقط گفتم سوالتون را میتونستین بهتر بپرسین!!!!!!و تا به همه ی آقایون توهین نشه:65d6a5d6s:
بعدشم گفتم پسرایی هم که شما گفتین عاشق نبودن مریض هستن
و دیگه گفتم اینجور اتفاقا به خاطر نوع رفتار خانم ها هستش که درست برخورد نمیکنن
حالا کدوم حرفم مشکل داشت هوم؟؟؟؟؟:33:
[/QUOTE]

سلام آقای ایمونو
این حرفتون بو دار بود!!!!!!
157419_4caekgi.gif

بالا