تا حالا به کسی علاقمند شدید؟

mw.ashel

New member
آقا شهاب سوالای سختی میپرسیا!؟
من که تو عمرم تا حالا علاقه مند کسی نشدم و تجربه ای در این مورد ندارم.
:motat:

آخرین ویرایش:

زهرا-آ

New member
آقا شهاب تایپیکی که باز کردی خیلی ها نمیان تا حرفی بزنن اخه مگه نمیدونی ایرانی ها باسیاستن!!

leiliyebidel

New member
سلام
خب من زیاد تو مود تاپیکای احساسی و اینا نیستم!!!واقعا گریزونـــــم ازشون... ولی حالا ناراحت نشید...چون سر زدیم! مجبوریم جواب بدیم.....:smiliess (3):
منظورتونو از دوس داشتن نفهمیدم!!!ینی عشق و عاشقی و اینا؟؟؟؟...اگه منظورتون اینه ک نه!صادقانــــــه....تا حالا پیش نیومده!
اگرم پیش بیاد عمرااااااا بش بگم یا سعی کنم خودمو بش نزدیک کنم!چون ب نظرم از طرف دختر این اشتباهه محضه!
ولی تا حالا 4تا از استادامو خیلــــــــی دوس داشتم...خیلـــــــی... دیگه فک کن اونا چی بودن ک منو رام کردن!!! :dadad4: 3تا اقا...ی خانوم... همشون خیلی ازم بزرگترن...ب جز یکی از استادای آقا با اون 3تای دیگه هنوزم ارتباط دارم......
واقعا خیلی ماهن... هم وجدان کاری دارن هم وجدان اخلاقی...
علاقم ب اونا واقعیه واقعیه...اونقد ک همه میدونن و ب خودشونم گفتم........ :riz304:
در کل اگه این مدلی از کسی خوشم بیاد حتما بش میگم...

کاشکی موضوتونو ی جوری می گفتین ک ب چالش بکشونیمش! :tonguesmiley:

Marc0p0lo

New member
بله علاقه مند شدم و هستم
علاقه میتونه به اشیا و آدما باشه مثلا من به کفشام علاقه دارم چون توش احساس راحتی می کنم
یا من به دوستم علاقه مندم
یا به بغال سر کوچمون چون گرون فروش نیست!

samar.sh

New member
اول خودت بگو شهاب......
:(50):از کجا شروع کنم....
:(40):من تا حالا جنس مخالف کسی رو واقعا دوست نداشتم....
:thanks:ولی امیدوارم یه روز این اتفاق برام بیفته...

شهاب

New member
باشه اول خودم میگم ولی شما هم بگیدها.
من توی دوستام(فکر بد نکنید خجالتم چیز خوبیه.پسر بودن.:black_eyed:) برام پیش اومده که علاقم خیلی زیاد بشه.
توی خانوما هم چه وقتی بچه بودم و چه وقتی بزرگ شدم(؟!) به بعضی از کسانی که توی محیط آموزشیم بودن علاقه داشتم مثلا معلم دوران دبستانم(از جنس پاک!)
در مورد دیگه . . .که شما منتظرشید بی صبرانه:thanks: عرض کنم که نمیدونم یعنی اینکه عاشق نشدم ولی شده یه جرقه هایی درونم بخوره که این میتونه خوب باشه ولی نذاشتم این جرقه دلم رو منفجر کنه تا حالا که خنثاش کردم بعد رو نمیدونم.:(50):
حالا نوبت شماست؟

shayeste

New member
باشه اول خودم میگم ولی شما هم بگیدها.
من توی دوستام(فکر بد نکنید خجالتم چیز خوبیه.پسر بودن.:black_eyed:) برام پیش اومده که علاقم خیلی زیاد بشه.
توی خانوما هم چه وقتی بچه بودم و چه وقتی بزرگ شدم(؟!) به بعضی از کسانی که توی محیط آموزشیم بودن علاقه داشتم مثلا معلم دوران دبستانم(از جنس پاک!)
در مورد دیگه . . .که شما منتظرشید بی صبرانه:thanks: عرض کنم که نمیدونم یعنی اینکه عاشق نشدم ولی شده یه جرقه هایی درونم بخوره که این میتونه خوب باشه ولی نذاشتم این جرقه دلم رو منفجر کنه تا حالا که خنثاش کردم بعد رو نمیدونم.:(50):
حالا نوبت شماست؟
ما هم مثل تو:bunnyearsmiley:

شهاب

New member
گاهی وقتا یاد بعضیا میفتم حسرت میخورم و آه میکشم.
من یه دوست داشتم به اسم علی که متاسفانه ناخواسته از هم دور افتادیم و همدیگرو گم کردیم.دوست داشتم ببینمش و بغلش کنم و پیشونیشو بوس کنم.
دیگه دو تا از معلمای دبستانم که واقعا دوست دارم ببینمشون و متاسفانه اونارو هم گم کردم.دوست دارم اگه بشه دستشونو ببوسم.

merinos

New member
...

این روزها...

هر خیابان شهر...

در گلوی زنی گیر کرده است...

و هیچ بغضی...

سالم....

بــ خانه بر نخواهد گشت...
----------------------------------------------

پ.ن:دله دیگه شاید یه روزی یه جایی بدجوری گیر کرد!!!

بالا