تا حالا به کسی علاقمند شدید؟

sepidh gh

New member
بعضی از دوستان انسان مثل قطارشب بازیند ؛ از بودن با انان لذت می بری اما ما را به جایی نمی رسانند .

PCR

New member
بعضی از دوستان انسان مثل قطارشب بازیند ؛ از بودن با انان لذت می بری اما ما را به جایی نمی رسانند .
نگا..اصن جمله رو ..با روحو روان آدم بازی میکنه...ماشاالله ..ماشاالله....:tsimuzpzwoap1t9y3o7:smiliess (3):از شوخی گذسته....نه جدی اینو قبول دارم..ولی سپیده ربطی به موضوع نداشتا...این بیشتر دمنظورش این بوده که افرادی که حرفهاشون قشنگ هست ولی هیچ بار معنایی نداره....ولی نه بازم معنای جمله اینقد زیاد بود که اصن یه جا باید مطرح میشد...حالا کجا بهتر از این تایپیک؟:applause:

bacillus.bs

New member
[
size=4]اینکه تا الان به کسی دل نبستین خیلی عجیب نیست,صاحب اصلیش که بیاد خودش کلید دلتونو داره و جوری میاد که حتی صدای قدمهاشم نمیشنوید...
[/SIZE]
تو این دوره زمونه بعضی از دخترای بد دیگه نمی زارند ادم به صاحب اصلیش برسه/این عاشق شدنا مال قدیما بود/الان دیگه عشقی وجود نداره/نمی زارند که وجود داشته باشه

sara77

New member
مثلا میخواستی چیکار کنی؟
نه دیگه از راه خودش وارد میشدم من یکی که نمیشینم ببینم اینکارو بام کرده مگه دیگه بی ارزش باشه که حال اینکارو نداشته باشم خوشبختانه تا حالا هم اینکار برام پیش نیومده ولی خیلی هیجانیه :ad54ad:

sepidh gh

New member
نگا..اصن جمله رو ..با روحو روان آدم بازی میکنه...ماشاالله ..ماشاالله....:tsimuzpzwoap1t9y3o7:smiliess (3):از شوخی گذسته....نه جدی اینو قبول دارم..ولی سپیده ربطی به موضوع نداشتا...این بیشتر دمنظورش این بوده که افرادی که حرفهاشون قشنگ هست ولی هیچ بار معنایی نداره....ولی نه بازم معنای جمله اینقد زیاد بود که اصن یه جا باید مطرح میشد...حالا کجا بهتر از این تایپیک؟:applause:

.این بیشتر منظورش این بوده که افرادی که حرفهاشون قشنگ هست ولی هیچ بار معنایی نداره
چه ربطی داره اآخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو که بدترش کردی؟!!!!!.....پیچیده فکر میکنیا......راستی چه خوشکل شدی امشب؟!!!.......:rose:

MOHAMMAD.R

New member
اینکه پاکی ها و صداقت ها کمتر شده رو قبول دارم و اینم قبول دارم که تو این دورو زمونه اعتماد کردن خیلی سخت شده جوری که حتی آدما میترسن که به دل خودشونم اعتماد کنن چه برسه به دیگرون ولی اگه همه چیز و همه کسو با دید سنگی نگاه کنیم دلمون همیشه یخ زده میمونه و این با ذات آدمی جور در نمیاد,من نمیگم خوش خیال باشیم ولی سعی کنیم حداقل بد بین نباشیم ,واقع بین باشیم...
عشقهای افسانه ای رو نمی خایم قبول! ولی مگه بدون دوست داشتنای پاک و موندگار هم میشه زندگی کرد؟؟؟؟؟!!!

تو این دوره زمونه بعضی از دخترای بد دیگه نمی زارند ادم به صاحب اصلیش برسه/این عاشق شدنا مال قدیما بود/الان دیگه عشقی وجود نداره/نمی زارند که وجود داشته باشه

sara77

New member
یه جمع بندی عشقی وجود نداره اگه باشه یک طرفس که اونم فایده نداره پ بشینیم همین درسمونو بخونیم فایده نداره

Taraa

Well-known member
خوبان جهان رحم ندارد دلشان
باید از جان گذرد هر که شود عاشقشان
روز اول که سرشتند به گل پیکرشان
سنگی اندر گلشان بود، همان شد دلشان

به به

آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member
علاقه عشق
اینا چیه !!!!!!!!!!
اونم توی این دوره و زمونه
یه اتفاق بیهوده و بی فایده هستش
از ما گفتن بود
دنبال این کارا نرید فایده نداره!!!!!!

Taraa

Well-known member
شرح حال خودمو که قبلا براتون نوشتم . هر چند به قول استاد ادبیاتمون (یادش بخیر ترم 1) "عاشق شدن توفیقیه که نصیب هر کسی نمیشه"
حالا........
ما که نشدیم. شایدم بقول محمد وقتش نرسیده. به هر حال این شعر "قشنگا" رو مینویسم برا اونایی که توفیق داشتن
از اونجایی که شیرازیم ، 1 بیت از سعدی هم براتون میذارم:

غیرت نگذارد که بگویم که مرا کشت
تا خلق ندانند که معشوقه چه نام است

توجه کردین؟ غیرت داشته باشین

آخرین ویرایش:

Taraa

Well-known member
دل کندن اگر حادثه ای آسان بود
فرهاد به جای کوه ، دل را می کند

آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member
بچه ها کی بود گفت ایمونو پسره؟
یه نگاه به آواتارش بندازید
سخنان گرانقدرشم که ........... بماند
دنبال یه آواتار خوب میگردم اما پیدا نمیکنم خو!!!!!
چه گیری دادین حالا:rolleyessmileyanim:

TUMS

Well-known member
من که میگم ایمونو پسره

آیدا شما درست می فرمایین:28:
تازه چند بار هم خودم اعلام کردم من پسر هستم:(40):
نمیدونم دوستان چه اصراری دارن من دختر باشم خودم هم نمیدونم:New (6):!!!!!!!!!

بالا