تا حالا به کسی علاقمند شدید؟

yyy

New member
شهرام خان کمپوت اعتماد به نفسی ها!خوشم اومد:25r30wi:

miler

New member
[وای بخدا ترکا باز خیلی خوبن من با یه عرب داشتم حرف میزدم تو خابگانمیدونستم عربه پرسیدم شما عربین؟؟؟بجایی اینکه با افتخار بگه اره و فلان انگار فحش بش دادم اعصبانی شد که خودت عربی مگه چمونه عربا گفتم والا هیچی همین کارارو میکنین بتون میگن دیگه:

نه بچه ها تورو خدا اصلا نپرسین ازشون... خوب حساس شدن دیگه:riz513: تقصیر ماهاست نه اونا...مثلا چنوقت پیش داشتم راجع به رد کردن خاستگرم میحرفیدم دوستم پرسید چرا ردش کردی یهو یه شوخی گفتم ترک,ترکه دیگه:riz513: فقط شوخی بود...ولی اصلا حواسم نبود شوهر دوستم ترک بوده...یکم سکوت کرد ولی چیزی نگفت:14::riz513:درسته گاهی فقط ی شوخیه ولی ما ک نمیدونیم اونا از دست ماها چی میکشن...

ZOT

New member
من از بچگی پسرخاله مو دوست داشتم ب
ا هم بزرگ شده بودیم و بازی میکردیم ولی به محض اینکه یه کم وارد بلوغ شدیم از هم فاصله گرفتیم و این فاصله یا خلائی که ایجاد شده بود باعث شد من یه جور علاقه نسبت به اون پیدا کنم ولی چون بچه بودم نمیدونستم چه جوری باید ابرازش کنم یا اصلا باید ابراز کنم یا نه و فقط با نگاه های پنهانی و...اونم یه جورایی به من علاقه داشت ولی زیاد اختلاف سنی نداریم 2 سال یا کمتر...اونم مثل من بچه بود و خیلی نمیدونست باید چه کار کنه ولی اون طرف قضیه خاله و شوهر خاله ام بودند که چند سال بعد که پسر خاله ام بزرگ شده بود مدام بهش فشار می اوردند که باید با فلانی ازدواج کنی(یعنی من)اونم لج کرد...خدایی منم جاش بودم لج میکردم ...اگه به حال خودش گذاشته بودن شاید خود به خود میومد طرف من چون به هم علاقه داشتیم ولی زورش کردند و در حالی که بیچاره 17-18 سال بیشتر نداشت همش حرف ازدواج و ...زدن تا اینکه آب پاکی ریخت روی دستشونو گفت من نمیخوام!
الانم یه دوست دختر داره که رابطه اش هم نسبتا جدیه و دیگه به من فکر هم نمیکنه.آخرین باری که دیدمش(چون کانادا زندگی میکنند)یه لحظه حس کردم برگشتم به اون دوران و هنوز یادم نرفته که دوستش داشتم و از اینکه کس دیگه ای رو دوست داره حسابی حرص خوردم هر دفعه که موبایلش زنگ میخورد یا پیام میومد میدونستم دوست دخترشه میخواستم یه متلکی چیزی بهش بپرونم که یه کم حرصم خالی بشه ولی جلوی خودمو گرفتم و به روم نیووردم.شوهرخاله ام هنوزم امیدواره که ما به هم برسیم ولی غیر ممکنه ...من که حسابی غرورم شکسته و اونم که دیگه اصلا منو نمیخواد
اینم از داستان عشقی ما........

غصه نخوریا !!! . . .:riz513:

sara77

New member
اره ولی من باشم با اعتماد بنفس هویتمو میگم چررررررا یاید اینکارارو بکنن

biosta

Well-known member
خدایا به عظمتت به جلالت به مهربانیت به ما بینشی بده که حکمت جدایی را بفهمیم
می دانم وقتی نفع ما در این جدایی باشد خدا نمی خواهد .
آیا گذشت زمان ما را به حکمت این جدایی بینا می کند .

biosta

Well-known member
روانشناسی یعنی ...

آیا می دانید که چرا تعداد طلاق های رسمی یا طلاق های عاطفی این قدر زیاد هست ؟

DNA.2013

New member
چه جوابایی دادین شماها!یکی بقالشونو دوس داره و یکی معلم دبستانشو ...
ولی من صادقانه میگم که با دوست پسرم 2ساله دوستم و خیلی دوسش دارم وقراره ازدواج کنیم یاد بگیرین از من اینقد با سیاست جواب ندین:-d:-d:-d

dilak

New member
چه جوابایی دادین شماها!یکی بقالشونو دوس داره و یکی معلم دبستانشو ...
ولی من صادقانه میگم که با دوست پسرم 2ساله دوستم و خیلی دوسش دارم وقراره ازدواج کنیم یاد بگیرین از من اینقد با سیاست جواب ندین:-d:-d:-d
ایشالا خوشبخت شین برا ما هم دعا کنید که خوشبخت شیم

biosta

Well-known member
آیا می دانید که چرا تعداد طلاق های رسمی یا طلاق های عاطفی این قدر زیاد هست ؟

برای این سوال صد ها صفحه جواب علمی وجود دارد اما چه کسی هست که بداند

(((((((((( از ماست که بر ماست ))))))))))))

biosta

Well-known member
حال که کسی نمی گوید خودم چند خط از این صد ها صفحه را می نویسم .

انسان هر چقد هم که سنش زیاد باشد وقتی نداند که چگونه شخصیتی ( مجموعه صفات ثابت ) دارد و از روان شناسی ازدواج آگاهی نداشته باشد ناخوداگاه افسار انتخابش را به دست کودک درونش می دهد
به عنوان مثال : شخصی که شخصیت پارانویید ( شکاک ) دارد ((که می تواند علتش محیطی بر حسب یادگیری از اطراف باشد یا به صورت بیماری که متشکل از اختلال هورمون های مغزی هست ))
در ازدواج به سمت کسی گرایش پیدا می کند که شخصیت پرنده را دارد یعنی روابط اجتماعی بالا و دوستان و رفت آمد زیادی دارد .
یادتان باشد هر انتخابی که شخصی انجام می دهد چندین نفع برای او دارد بیابید علت این انتخابش را به طور کلی در ازدواج به جواب برای چرایی ها برسید .
چرا من را انتخاب کرده ؟ آیا به این علت هست که من را در حکم مادرش می بیند ............
چرا من او را دوست دارم آیا او قراره شادی از دست رفته ام را برایم دوباره بیاورد ............
و کلا صحبت بسیار هست بدانید که انسان ها در این زمینه بهترین بازیگر هستند و بدانید که کسی که علت این چرایی ها را با خود فریبی می پوشاند محکوم به بد بختی هست .

secret_red

New member
akhe ma be khatere sharayete kari ke darim majborim kenare ham bashim nemishe rahash kard ama fek konam tonestam sharayeto be sobat beresonam:a2d3:

hairin

New member
حال که کسی نمی گوید خودم چند خط از این صد ها صفحه را می نویسم .

انسان هر چقد هم که سنش زیاد باشد وقتی نداند که چگونه شخصیتی ( مجموعه صفات ثابت ) دارد و از روان شناسی ازدواج آگاهی نداشته باشد ناخوداگاه افسار انتخابش را به دست کودک درونش می دهد
به عنوان مثال : شخصی که شخصیت پارانویید ( شکاک ) دارد ((که می تواند علتش محیطی بر حسب یادگیری از اطراف باشد یا به صورت بیماری که متشکل از اختلال هورمون های مغزی هست ))
در ازدواج به سمت کسی گرایش پیدا می کند که شخصیت پرنده را دارد یعنی روابط اجتماعی بالا و دوستان و رفت آمد زیادی دارد .
یادتان باشد هر انتخابی که شخصی انجام می دهد چندین نفع برای او دارد بیابید علت این انتخابش را به طور کلی در ازدواج به جواب برای چرایی ها برسید .
چرا من را انتخاب کرده ؟ آیا به این علت هست که من را در حکم مادرش می بیند ............
چرا من او را دوست دارم آیا او قراره شادی از دست رفته ام را برایم دوباره بیاورد ............
و کلا صحبت بسیار هست بدانید که انسان ها در این زمینه بهترین بازیگر هستند و بدانید که کسی که علت این چرایی ها را با خود فریبی می پوشاند محکوم به بد بختی هست .
خب اینطوری که شما فرمایش میکنین یعنی اینکه شما یا بیش از حد بدبین هستین بیش از حد وارد مسایل روانشناسی شدین وقتی دو نفر همدیگرو دوس دارن و به شناخت کامل برسن بودنشون با همدیگه هم از نظر روان شناسی هم از نظر جسمی و روحی بسیارخوبه.اگر ینگوری باشه که شما فرمایش کردین پس هیچکس نباید کسی رو دوس داشته باشه یا ازدواج کنه چون همیشه چرا و امایی برای دوست داشتن طرف مقابلش وجود داره که هیچجوری نمیشه اثباتش کرد
گاهی اوقات با هم بودن بهتر از تنها بودنه اگر غیر از این بود خداوند زن و مرد را نمی افرید همچنانکه میبینیم برای تمام موجودات عالم جفتی را قرار داده است

آخرین ویرایش:

ahmadali

New member
آخه عاشقی تو این زمونه چه معنی داره>...............................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همه با هم هستن دیگه عاشقی در کار نیست........................تجربه من اینو میگه

sara77

New member
ترجیه میدممممممممممممم سکوت کنم بنظر من خودت از هرکسی بالاتری هم اونی که دوست داره و تو دوسش نداری عشقشش کشکه هم اونی که تو دوسش داری و اون نمیدونه اینا عشق نیستن لیلیو مجنون عاشق بودن ن عشقای پر از ریای قصه ی مااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

yyy

New member
آخه عاشقی تو این زمونه چه معنی داره>...............................؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همه با هم هستن دیگه عاشقی در کار نیست........................تجربه من اینو میگه
دقیقااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا!
تو این زمونه عشقی وجود نداره![/SIZE]
همه واسه هم فیلم میان!
اگه عشق وجود داشت اصلا این تاپیک الان وجود نداشت![/SIZE][/SIZE]:riz277:

بالا