به کاندیدای خود رای دهید!

به کدام کاندیدا رای می دهید؟

• مجموع رای دهندگان
    0

mj1919

New member
سلامون علیکم
لطفا هر کسی نظرش رو در مورد مناظره ی شما 1 [اقتصادی] بگه ، بر حسب هر کاندیدا:
سعید جلیلی
غلامعلی حدادعادل
محسن رضایی
حسن روحانی
محمدرضا عارف
سیدمحمد غرضی
محمدباقر قالیباف
علی‌اکبر ولایتی

خودم:
سعید جلیلی: کلا خجالت می کشید صحبت کنه، انگار قهر بود، سوالا رو هم با یک پیچش خاص دیپلوماتیک جواب می داد
غلامعلی حدادعادل: بیشتر دنبال این بود که چی چی هنریه چی چی قشنگه، دغدغه ی اقتصاد نداشت
محسن رضایی: برنمه داشت، مسلط بود، برای هر کلامش یک برنامه رو می کرد
حسن روحانی: سعی می کرد که خوش رو مطلع نشون بده، چیزی در مایه های ولایتی ولی از جنس اصلاح طلب
محمدرضا عارف: بدون برنامه ی اقتصادی، اما از آمار و اعداد خیلی مطلع بود، کنترل روی خودش نداشت، نتونست در صحنه ی آخر از جو ایجاد شده بهره برداری کنه، و سریع از حرفش کوتاه اومد
سیدمحمد غرضی: :25r30wi:
محمدباقر قالیباف: کار بلده، برنامه داره ولی نه در حد رضایی، سابقه ی اجرایی خوبی داره، درکش از مسایل خوبه
علی‌اکبر ولایتی: کلا منتظره که یکی از دوتا ائتلاف (2+1) برنده بشه، اینو بذاره تو کابینه اش! برنامه های قالیباف و رضایی رو تکرار می کرد

leyla-h

New member
خود برنامه مناظره اصلا خوب نبود چه برسه به کاندیدا :smiliess (7): افتضاح بود..........

Nike313

New member
به نظر منم اصلا مناظره به اين شکل جالب نيست:65d6a5d6s:
من دلم برای بگم بگم ها تنگ شده:black_eyed::25r30wi:

mj1919

New member
خود برنامه مناظره اصلا خوب نبود چه برسه به کاندیدا :smiliess (7): افتضاح بود..........

آخ آخ آخ!!!!!

یعنی مسابقه ی هفته بود!

از کی بپرسم!

شما 3 چراغ خاموش دارید!

نظرتون رو راجع به این عکس ها بگید!

بالای چند هزار نفر-ساعت کار کارشناسی ارشد صورت گرته است تا این برنامه طراحی شده!

اگر مجری مرتضی حیدری نبود باور کنید نمی تونستند جمعش کنند!

nanaz

New member
آره واقعا برنامش خوب نبود . نمیخوام توهین بشه ها ولی آقای غرضی و بعدم حدادعادل با خودشون چه فکری کردن اومدن کاندید شدن؟؟؟ خودم نظری ندارم .

mj1919

New member
هر کسی زودتر جواب رو فهمید بوق بزنه!

آقا ما بوقمون خرابه میشه سوت بزنیم!

[بازم دم عارف و رضایی گرم که یک اعتراضی کردند، بابا قراره رئیس جمهور بشند، مسابقه ی هفته نیست که جایزه اش چرخ گوشت باشه!]

leyla-h

New member

آخ آخ آخ!!!!!

یعنی مسابقه ی هفته بود!

از کی بپرسم!

شما 3 چراغ خاموش دارید!

نظرتون رو راجع به این عکس ها بگید!

بالای چند هزار نفر-ساعت کار کارشناسی ارشد صورت گرته است تا این برنامه طراحی شده!

اگر مجری مرتضی حیدری نبود باور کنید نمی تونستند جمعش کنند!

چه جالب دکتر ما هم دقیقا یاد همون مسابقه هفتگی افتاده بودیم..... :25r30wi: بی چاره یکیشون معدن رو با جاذبه توریستی اشتباه گرفته بود... (دیگه اسمشو نمیگم)

leyla-h

New member
غرضی حالا چرا اینقدر خندون بود بهش خیلی خوش میگذشت!!!!!!

mj1919

New member
چه جالب دکتر ما هم دقیقا یاد همون مسابقه هفتگی افتاده بودیم..... :25r30wi: بی چاره یکیشون معدن رو با جاذبه توریستی اشتباه گرفته بود... (دیگه اسمشو نمیگم)

می دونید چیه دوستان!
مشکل اینجاست اینا می خواستند ، از در گیری مستقیم بین کاندیدا ها که چند دسته اند (حداقل 3تا) جلو گیر ی کنند! یعنی طوری برنامه طراحی شده بود که هیچ کس بیشتر از 3 دقیقه نتونه حرف بزنه!
و نیز کمترین زمام 1و نیم دقیق بود!

به قول رضایی اون جور لقمه لقمه حرف زدن چه معنی داره!

متاسفانه این از ضعف مدیریت سازمان صدا و سیما است!
دقیقا 4 ساعت ملت رو پای تلویزیون نگه داشتند، بدون میان برنامه، آنونس، یک گرافیک یک آهنگ! اونم که از طراحی برنامه!

[لاقل یک عکس خانوادگی، یک فحشی چیزی می دادند به هم ملت می خندیند! مناظره ی 88 سطح توقع ملت رو بالا برده!!!!:whistle:]

mj1919

New member
غرضی حالا چرا اینقدر خندون بود بهش خیلی خوش میگذشت!!!!!!

گناه داره غرضی!

کلا 3500 تا رای داشت که با اجرای امشبش 3400 تاش کم شدند، همینطوری ادامه بده، خانواده اش هم بهش رای نمی دهند!

leyla-h

New member
می دونید چیه دوستان!
مشکل اینجاست اینا می خواستند ، از در گیری مستقیم بین کاندیدا ها که چند دسته اند (حداقل 3تا) جلو گیر ی کنند! یعنی طوری برنامه طراحی شده بود که هیچ کس بیشتر از 3 دقیقه نتونه حرف بزنه!
و نیز کمترین زمام 1و نیم دقیق بود!

به قول رضایی اون جور لقمه لقمه حرف زدن چه معنی داره!

متاسفانه این از ضعف مدیریت سازمان صدا و سیما است!
دقیقا 4 ساعت ملت رو پای تلویزیون نگه داشتند، بدون میان برنامه، آنونس، یک گرافیک یک آهنگ! اونم که از طراحی برنامه!

[لاقل یک عکس خانوادگی، یک فحشی چیزی می دادند به هم ملت می خندیند! مناظره ی 88 سطح توقع ملت رو بالا برده!!!!:whistle:]

دقیقا...... نمیخواستن خاطره برنامه های مناظره اون سال تکرار شه.... به اصطلاح خواستن ابروشو درست کنن زدن چشمشو کور کردن

leyla-h

New member
گناه داره غرضی!

کلا 3500 تا رای داشت که با اجرای امشبش 3400 تاش کم شدند، همینطوری ادامه بده، خانواده اش هم بهش رای نمی دهند!

:25r30wi: فکر کن تو گینس ثبت میشه....... غرضی با صفر رای... آخه گناه داره دیگه چیزی نمیگم شاید کسی اینجا طرفدارش باشه اونم منصرف میشه.

nanaz

New member
یه سوال : آیا رضایی آدمی هست که بتونه این همه برنامه هاشو اداره کنه و به نتیجه خوب برسونه ؟ احساس میکنم برنامه هاش خوبه ولی خودش خیلی حرف گوش کن هست(!!!!) دست های پشت پرده را میتونه کنار بزنه ؟ آیا قدرت مدیریت داره ؟ یا فقط برنامه هاش فقط کاغذی قشنگن ؟ و به قول بابام "پسر آقا نجف" کاربلد نیس؟

mj1919

New member
یه سوال : آیا رضایی آدمی هست که بتونه این همه برنامه هاشو اداره کنه و به نتیجه خوب برسونه ؟ احساس میکنم برنامه هاش خوبه ولی خودش خیلی حرف گوش کن هست(!!!!) دست های پشت پرده را میتونه کنار بزنه ؟ آیا قدرت مدیریت داره ؟ یا فقط برنامه هاش فقط کاغذی قشنگن ؟ و به قول بابام "پسر آقا نجف" کاربلد نیس؟

اتفاقا همین موقع شام بود،داشتم برای یکی می گفتم!
رضایی مث احمدی نزاد سال 88 است (مثلا، هرچند مث اونم نیست) چون مردی با برنامه و با شعارهای زیبا ست ولی سابقه ی اجرایی نداره! یعنی در جنگ بوده، ولی در مدیریت دولتی تجربه نداره! این آدم رو به شکوا میداره!

ولی تا الان به نظر من این سه نفر رای بالایی دارند و همینطور اگه پیش بره، و مناظره های بعدی رو هم جمع و جور کنند، این سه نفر می روند دور دوم (به نظر من)

جلیلی، رضایی، قالیباف!(به ترتیب رای، نه الزاما)

leyla-h

New member
بچه ها من احساس میکنم رضایی نسبت به دوره پیش خیلی خام تر عمل میکنه دوره پیش بهتر عمل میکرد... یه کارایی میکنه که من شخصا تا الان خوشم نیومده
منم نظرم اینه که قالیباف خیلی با اعتماد به نفسه بالا میره ، روحانی هم استاد شستشوی مغزیه شاید طرفدارش زیاد شه

منم نظرم اینه که قالیباف خیلی با اعتماد به نفسه بالا میره ، روحانی هم استاد شستشوی مغزیه شاید طرفدارش زیاد شه

نمی دونم قالیباف چرا هر چند دیقه یه بار هی می گفت بسم الله الرحمن الرحیم شاید داشت قضای بسم الله های نگفته اش رو بجا میاورد :smiliess (3):

فک کنم بیشتر از بیس بار بسم الله گفت !!!

Persian-Masoud

New member
کدام یک از کاندیداها در مناظره اقتصادی بهتر ظاهر شد؟

سعید جلیلی
3.5%

غلامعلی حداد عادل
0.39%

محسن رضایی
12.06%

حسن روحانی
31.61%

محمدرضا عارف
30.94%

سید محمد غرضی
4.25%

محمد باقر قالیباف
14.24%

علی اکبر ولایتی
3.01%

تعداد کل آراء : 21313

Persian-Masoud

New member

سعید جلیلی
3.5%

غلامعلی حداد عادل
0.39%

محسن رضایی
12.06%

حسن روحانی
31.61%

محمدرضا عارف
30.94%

سید محمد غرضی
4.25%

محمد باقر قالیباف
14.24%

علی اکبر ولایتی
3.01%

تعداد کل آراء : 21313

منبع:

عصر ايران

تا ساعت 12:50 شب

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aram ft

Persian-Masoud

New member

سعید جلیلی
3.43%

غلامعلی حداد عادل
0.39%

محسن رضایی
11.98%

حسن روحانی
32.37%

محمدرضا عارف
30.92%

سید محمد غرضی
4.15%

محمد باقر قالیباف
13.82%

علی اکبر ولایتی
2.94%

تعداد کل آراء : 23438

MD217

New member

به آیهای بالا نگاه کنید چند درسد آنها به زندگی روزمره ی امروزی ما می خورد ؟

خب در راستای آیهای بالا

1از مردمان 10 ملیونی تهران اکنون چند تن گاو و گوسفند می چرانند ؟

2چند تن سوار اسب و خر می شوند ؟

3چند تن از خر و قاطر به عنوان بار کش بهره می برند ؟

4

پس دانید بسیاری از آیهای قران زمانی قابل اجراءو انجام شدنی بوده اند نه ایکه برای عمر بشریت باشند

خب پس سخن آقای خمینی هم زمانی قابل توجه و اجراء بوده اما اکنون شرایط دگر گون شده و ما نباید هر چه ایشان گفته را برای همه ی زمانها ی بعدش واجب الاجرا بدانیم

دوست گرامي كه طبق فرموده ي خودتون حافظ و مفسر قرآنيد!!!
با اين طرز نوشتار خودتون يه قرآن كريم خواسته يا نا خواسته داريد توهين مي كنيد.اگر شما اينقدر درمورد قرآن اطلاع داريد،پس چطور نميدونيد كه طبق تعبير معصومين قرآن داراي 70 بطن است؟؟؟(شايد از معصومين بيشتر مي دونيد!!!)شايد يه نظرتون اين آيات هيچ استفاده اي براي امروز نداشته باشند،ولي اين نگاه يه فرد عامي به بطن اول قرآن كريمه(معناي ظاهري)ولي از نظر يك معصوم صدها معني ديگه داره.
لطفا براي اثبات حرفهاي خودتون در هر زمينه اي به قرآن متوسل نشيد(در حالي كه اطلاع كامل نداريد)
در ضمن سخنان امام خميني(ره) مال به قول شما 1400 سال پيش نيست و به دوران معاصر تعلق داره.اگه يه كم بهشون دقت كنيم،متوجه ميشيم هر جا كه الان توي چاله افتاديم به دليل عدم توجه به همين سخنان دلسوزانه بوده.
يه چيز ديگه هم از ميان حرفهاي شما متوجه شدم و اونم استفاده از عبارت((آقاي خميني)) به جاي (( امام خميني)) بود.اگرچه هر كسي در انتخاب سخنانش مختاره،ولي بايد جانب ادب رو هم رعايت كنه و به شخصي كه قلب و روح ملت اسلامي ايرانه احترام بذاره...تا اونجا كه يادمه آقاي بني صدر بعد از فرار مفتضحانه شون از ايران(!!!)هر وقت درباره امام خميني(ره) حرف مي زنن،از ايشون به نام (( آقاي خميني )) ياد ميكنن!!

بالا