به کاندیدای خود رای دهید!

به کدام کاندیدا رای می دهید؟

• مجموع رای دهندگان
    0

mj1919

New member
باورم نمی شه شما تعبیرتون از اسلامی این باشه... اسلامی چیزی فراتر از دموکراسیه این اشتباه محضه بگیم ولی فقیه تو این مملکت همه کاره است شما یک کتاب دینی به من معرفی کنین چنین تعبیری از رهبری داشته باشه
ایران مردم سالاره نه دموکرات و معنای این دو فرق دارن

خواهر گرام
بحث ما چیز دیگه ای است، در مثال هم مناقشه نیست، اون یک مثال بود،
معلومه که در یک خط نمیشه تعریف کاملی آورد،

گویا شما مطالبی که اینجا می ذارید رو خودتون نمی خونید، چون من از لینکی که شما از رجا نیوز گذاشتید، اون تعریف قالیباف رو آوردم!!!
هههه! خدایا! بابا اینقدر زود راجع به مطلبی نقد و ریشه شناسی نکنید! من اون مطلب رو از رجا نیوز آوردم،

در مورد تخریب کردن!
بنده به شما و دیگر دوستان تذکر دادم، خیلی از کاربرای اینجا اصلا تره هم خورد نمی کنند واسه ی این تذکر من،
باز از شما متشکرم که در گوشه ی ذهنتان به این نکته توجه می کنید!

در ثانی بعید هم نیست منم در نوشته هام در حین طرفداری از کسی، از مسیر عدالت خارج بشم، ولی مهم اینه که همه حواسشون باشه! اینجوری حق کسی ضایع نمیشه،
خواهر من،

نه حوصله ندارم بخونم فقط خواستم برای کسایی که مهمه اطلاع رسانی کنم چون من انتخابمو کردم اونطور که شما به من برچسب زدین چاره ای نداشتم جز اینکه از خودم دفاع کنم :)

sieiIy_535.jpg

si40fO_535.jpg

سابقه 35 سال انقلاب اسلامی نشان داده که مدیری که در کنار ولایت به اداره کشور پرداخته ضمن موفقیت در دلها جاودانه شده است.ولایت مدار واقعی در آن زمان امام خامنه ای بود واینک دکتر جلیلی است.

siPjmP_535.jpg

حضرت ماه:

حضور مردم در پای صندوقهای رأی بلاشک به دنبال خود، موفقیتهای دیگری را دارد؛ به کشور مصونیت، عزت و آبروی بین‌المللی میبخشد.
دشمنان سعی میکنند مردم را نسبت به این انتخابات دلسرد کنند. چرا؟ برای همین است که اگر مردم دلگرم باشند، اگر مردم وارد این میدان شوند، اگر حرکت پر شور خودشان را مثل همیشه نشان دهند برای آنها گران تمام خواهد شد.
آحاد مردم با هم کدورت بیجا درست نکنند، به خاطر اینکه این به آن علاقه‌مند است، این به آن علاقه‌مند است.
نشاط باشد، تحرک باشد، در میدان و در عرصه گفتگو باشد – گفتگوهای گرم و داغ – درعین‌حال نفرت‌پراکنی نباشد.
آن کسی که یا از بیت‌المال هزینه میکند، یا از پول مشتبه به حرامِ بعضی‌ها استفاده میکند، نمیتواند اطمینان مردم را جلب کند.
در تبلیغات و شعارهای انتخاباتی، آنچه که اهمیت دارد، این است که مواضع عزت‌آفرین و صحیح و عاقلانه و حکیمانه‌ی انقلاب ونظام تثبیت شود.

رای اولی های دانشگاه امیرکبیر

sivBnd_535.jpg

امروز انتخابات شما به یک موضوع مهم بین‌المللی تبدیل شده است؛ این را بدانید. دستگاه‌های فکری دشمنان - به قول خودشان، اتاق‌های فکر - نشسته‌اند رصد می‌کنند مقدمات این انتخابات را، این حادثه‌ی بزرگ را؛ دارند نگاه می‌کنند؛ نقشه هم دارند، هدف هم دارند. هدف جبهه‌ی دشمنان شما، نقطه‌ی مقابل هدف شما است.(۱۳۹۲/۰۲/۲۵)

به کاندیدای من توهین شده در این راستا چن تا عکس ازش می ذارم کیف کنم ((((:)

سونامی سعید جلیلی در ایستگاه اراک...

4

si7aBb.jpg

sioQHi.jpg

جالبه همینطور این اولویت بندی مهره ها در ذهنم تغییر میکنه. اون موقع میگفتم هرکی بجز جلیلی الان میگم هرکی بجز حداد عادل.
الان اولویت بندی من اینطوری شده:
1. عارف 2. روحانی 3.قالیباف 4. رضایی
5. غرضی 6. ولایتی 7. جلیلی 8. حداد عادل

1 سوال جدی در مورد دکتر حداد عادل برام پیش اومده:
واقعا دکتر حداد عادل چجوری میخواد کشورو نژات بده؟ اینا مایه آبروربزی کشورن. مایه آبروریزی این همه تحصیل کرده!!!! سریعا هم حرفای دیگران و یادداشت میکنن و تکرار. برنامه هاشون کپی پیست حرفای سایر کاندیداهاس.
دکتر جلیلی بامزه بود میکروفونو آورد پایین. از همون اول که رفت 1 مشت زد به میکروفون.

آخرین ویرایش:
یکم دیگه قالیبافی ها رو اذیت کنیم :p

قاليباف: تا پيشرفت نباشد عدالت يعني توزيع فقر/ جليلي: حضرت علي فرمود در عدالت است كه پيشرفت شكل مي گيرد

امام خامنه اى: اين نكته را هم در باب عدالت عرض كنيم كه بعضى‌ها مى‌گويند عدالت يعنى توزيع فقر. نخير، كسانى‌كه بحث عدالت را مى‌كنند، به‌هيچ‌وجه منظورشان توزيع فقر نيست؛ بلكه توزيع عادلانه‌ى امكانات موجود است. آنهايى كه مى‌گويند عدالت توزيع فقر است، مغزا و روح حرفشان اين است كه دنبال عدالت نرويد؛ دنبال توليد ثروت برويد تا آنچه تقسيم مى‌شود، ثروت باشد. دنبال توليد ثروت رفتن بدون نگاه به عدالت، همان چيزى مى‌شود كه امروز در كشورهاى سرمايه‌دارى مشاهده مى‌كنيم...اين‌كه ما بگوييم عدالت را مطرح نكنيد، توليد ثروت را مطرح كنيد؛ بهانه را هم اين بياوريم كه بعد از توليد ثروت سراغ عدالت مى‌رويم، اين نمى‌شود. عدالت يعنى امكاناتى كه در كشور هست، عادلانه و عاقلانه تقسيم كنيم - نه عادلانه‌ى بى‌حساب و كتاب - و سعى كنيم همين امكانات را بيشتر كنيم تا به همه بيشتر برسد؛ نه اين‌كه به قشر خاص و به دسته‌ى خاصى بيشتر برسد. (ديدار با اعضاى هيئت دولت١٣٨٤)

آخرین ویرایش:
شورای نگهبان معصوم نیست من هم چنین حرفی نزدم نه رهبری نه خود شورای نگهبان چنین ادعایی ندارند

شما بفرمایین کجای قرآن در مورد مخالفان پیامبر صحبت شده؟ شما در کجای معصومیت نشستین؟ در قرآن کسی احمق خطاب نشده خوشبختانه :) این آیه شامل حال شورای نگهبان نمی شه و تصمیم مهمی مثله تایید یا رد صلاحیت

در قرآن همه چیز کلی بیان شده نام شورای نگهبان تو این آیه نیومده این یه توصیه عادیه شامل حال من و شما هم می شه تفسیر قرآن کار من و شما نیست دوست عزیز

درود

نخست

خب هنگامی که شورای نگهبان تهی از لغزش نیست شاید لغزش ونادرستی کردارشان همین رد شایستگی برخی باشد که اکنون در کنار آن هشت تن نیستند

دوم

کجای قرآن در مورد مخالفان دستور محمد سخن گفته جاههای بسیاری مانند اینجا ها

مَنْ يطِعِ الرَّسُولَ فَقَدْ أَطَاعَ اللَّهَ وَمَنْ تَوَلَّى فَمَا أَرْسَلْنَاكَ عَلَيهِمْ حَفِيظًا(النساء/80)

کسي که از پيامبر فرمانبری کند ، خدا را فرمان برده است ؛ و کسي که سرباز زند، تو را نگهبان او نفرستاديم (و در برابر او، مسؤول نيستي).

قُلْ أَطِيعُوا اللَّهَ وَأَطِيعُوا الرَّسُولَ فَإِنْ تَوَلَّوْا فَإِنَّمَا عَلَيهِ مَا حُمِّلَ وَعَلَيكُمْ مَا حُمِّلْتُمْ وَإِنْ تُطِيعُوهُ تَهْتَدُوا وَمَا عَلَى الرَّسُولِ إِلَّا الْبَلَاغُ الْمُبِينُ(النور/54)

بگو: «خدا را اطاعت کنيد، و از پيامبرش فرمان بريد! و اگر سرپيچي نماييد، پيامبر مسؤول اعمال خويش است و شما مسؤول اعمال خود! اما اگر از او اطاعت کنيد، هدايت خواهيد شد؛ و بر پيامبر چيزي جز رساندن آشکار نيست!»

خب گرفتین ؟؟

شورای نگهبان حتی به فرض محال هم اگر در حد محمد باشد باز سرپیچی و مخالف با آن را نمی توان مفسد نامید

اگر کسی چنین بگوید نگرش شخصی خودش را گفته نه قانون قرانی را

من حافظ ومفسر قرآن هستم

آخرین ویرایش:
درود

نخست

خب هنگامی که شورای نگهبان تهی از لغزش نیست شاید لغزش ونادرستی کردارشان همین رد شایستگی برخی باشد که اکنون در کنار آن هشت تن نیستند

دوم

کجای قرآن در مورد مخالفان دستور محمد سخن گفته اینجا ها

مَنْ يطِعِ الرَّسُولَ فَقَدْ أَطَاعَ اللَّهَ وَمَنْ تَوَلَّى فَمَا أَرْسَلْنَاكَ عَلَيهِمْ حَفِيظًا(النساء/80)

کسي که از پيامبر فرمانبری کند ، خدا را فرمان برده است ؛ و کسي که سرباز زند، تو را نگهبان او نفرستاديم (و در برابر او، مسؤول نيستي).

قُلْ أَطِيعُوا اللَّهَ وَأَطِيعُوا الرَّسُولَ فَإِنْ تَوَلَّوْا فَإِنَّمَا عَلَيهِ مَا حُمِّلَ وَعَلَيكُمْ مَا حُمِّلْتُمْ وَإِنْ تُطِيعُوهُ تَهْتَدُوا وَمَا عَلَى الرَّسُولِ إِلَّا الْبَلَاغُ الْمُبِينُ(النور/54)

بگو: «خدا را اطاعت کنيد، و از پيامبرش فرمان بريد! و اگر سرپيچي نماييد، پيامبر مسؤول اعمال خويش است و شما مسؤول اعمال خود! اما اگر از او اطاعت کنيد، هدايت خواهيد شد؛ و بر پيامبر چيزي جز رساندن آشکار نيست!»

خوب گرفتین ؟؟

شورای نگهبان حتی به فرض محال هم اگر در حد محمد باشد باز سرپیچی و مخالف با آن را نمی توان مفسد نامید

اگر کسی چنین بگوید نگرش شخصی خودش را گفته نه قانون قرانی را

من حافظ ومفسر قرآن هستم

من در حدی نیستم بخوام با شما بحث کنم ولی یک سوال برام پیش اومد:

زمونه عوض شده الان 1400 سال پیش نیست تصمیم گیری در این زمینه در این شرایط سیاسی و اقتصادی ایران با توجه به اینکه ایران یک انقلاب اسلامی رو پشت سر گذاشته و توجه به اینکه نگاه آمریکا بر فضای سیاسی ایران چطوره بنا به گفته قرآن بر ولی فقیه هست و ولی فقیه فرمودن (امام خمینی ره) مفسد

بله من حق ندارم طبق این آیه بیشتر از یک حرف دوستانه نظرم رو تحمیل کنم ولی پای شورای نگهبان درمیونه مساله از یک دعوت ساده به اسلام پیچیده تره خود پیامبر فرمودند بعد از من کتاب خدا و عترتم
نظر اهل بیت پیامبر در این مواقع چی بود؟

si40fO_535.jpg

سابقه 35 سال انقلاب اسلامی نشان داده که مدیری که در کنار ولایت به اداره کشور پرداخته ضمن موفقیت در دلها جاودانه شده است.ولایت مدار واقعی در آن زمان امام خامنه ای بود واینک دکتر جلیلی است.

بله مثل آقای احمدی نژاد که پیشرفتای شگرفی در دوران 8 ساله ریاستشون داشتیم فقط بر عکس. دور و بر آقای جلیلی رو اکیپ احدی نژاد گرفته عزیزم. خودشون آدم خوبی هستن از چهرشم معلومه ولی 1 نگاه به اطافش بنداز ببین کیا دورشن.

بالا