به کاندیدای خود رای دهید!

به کدام کاندیدا رای می دهید؟

• مجموع رای دهندگان
    0

mj1919

New member

سلام دوستان
در انجمن علوم پزشکی، در صورت مشارکت دوستان هم انجمنی، و نیز همکاری و عنایت ادمین محترم، پیشنهاد یک نظر سنجی انتخاباتی رو دارم!
در اینجا می تونید به کاندیدای مورد نظر خود رای دهید، و دلایل انتخاب ش رو در صورت تمایل بیان کنید،

برای انتخاب کاندیدای مورد نظر، از نظرسنجی بالای این تاپیک استفاده نمایید!
برای ارسال نظرات خود، از قسمت ارسال پست استفاده نمایید!

1392023119500035558693.jpg

نتایج رای هر فرد، کاملا شخصی بوده و برای اینجانب و دیگران قابل مشاهده نیست، و جنبهی نظر سنجی دارد.
توهین و بی احترامی به کاندیداهای دیگر و نیز به طرفداران آنها، نکوهیده نیست و غیر اخلاقی است.
از دوستان خود دعوت کنید که در این نظر سنجی شرکت کنند،

آخرین ویرایش:

am-ml

New member
در بالا نظر سنجی یافت نشد - لطفا بررسی بفرمایین- :rolleyessmileyanim:

am-ml

New member
:idea_majidonline:یافت شد ...
یه کم زود نیست ... بگذارین ببینیم چی میگن؟،چقدر مثل قبلا حرف میزنن؟،چقدر تحت تاثیر جو هستن؟ و ...

بعد نوشت: هدف شما از گذاشتن گزینه کاندیداهای دیگر نامفهوم اسسسسسسسسسسسست.(مسلما همه می دونیم اصلاح طلبا منتظر کی بودن ... یه عده که معلوم نیست چی طلبن ،منتظر کی بودن و ......)

آخرین ویرایش:
آخه به کی رأی بدم وقتی همه از یک جهت هستن. نکته جالب برای من این بود جناب آیت الله جنتی گفتن سن آقای رفسنجانی زیاده.

mj1919

New member
یه کم زود نیست ... بگذارین ببینیم چی میگن؟،چقدر مثل قبلا حرف میزنن؟،چقدر تحت تاثیر جو هستن؟ و ...

بعد نوشت: هدف شما از گذاشتن گزینه کاندیداهای دیگر نامفهوم اسسسسسسسسسسسست.(مسلما همه می دونیم اصلاح طلبا منتظر کی بودن ... یه عده که معلوم نیست چی طلبن ،منتظر کی بودن و ......)

این نظرسنجی، تا نزدیک انتخابات می تونه ارزشمند باشه،

در ثانی برای اینکه نظر همه ی مردم تامین بشه، گزینه های 9 و 10 رو گذاشتم، انتظار نداریم که همه ی مردم حتما باید از بین 1-8 یکی رو انتخاب کنند!

آخه به کی رأی بدم وقتی همه از یک جهت هستن. نکته جالب برای من این بود جناب آیت الله جنتی گفتن سن آقای رفسنجانی زیاده.

ممنون از مشارکتتون،
بالاخره رای شما باید از این لیست باشه، یعنی گزینه ی دیگری بوده من نذاشتم؟
:auizz3ffy9vla57584x

am-ml

New member

در ثانی برای اینکه نظر همه ی مردم تامین بشه، گزینه های 9 و 10 رو گذاشتم، انتظار نداریم که همه ی مردم حتما باید از بین 1-8 یکی رو انتخاب کنند!

ممنون از مشارکتتون،

حالا چرا میزنین ، یه سوال بود دیگه ،اگه نظرم این بود که نمی پرسیدم ،میگفتم.

پ.ن: ما همون آخرای اعتبارش دوباره خدمت می رسیم ،احتمالا.

AWWA

New member

منم همینو میگم
بعد اینکه باهاشون بیشتر آشنا شدم حتما تو نظر سنجی شرکت میکنم. امیدوارم بحثایی که تو این تاپیک میشه خیلی مفید باشه و بتونیم باکمک هم دیگه بهترین انتخابو بکنیم.ممنون دکتر بابت تاپیک خوبتون:auizz3ffy9vla57584x

mj1919

New member

منم همینو میگم
بعد اینکه باهاشون بیشتر آشنا شدم حتما تو نظر سنجی شرکت میکنم. امیدوارم بحثایی که تو این تاپیک میشه خیلی مفید باشه و بتونیم باکمک هم دیگه بهترین انتخابو بکنیم.ممنون دکتر بابت تاپیک خوبتون:auizz3ffy9vla57584x

متاسفانه، این خبر بدیه!
همینطوری که دارم نظرات مختلف رو در خبر گزاری های مختلف رصد می کنم، می بینم که این تک قطبی کردن حرکت درستی نبود، شاید مشارکت رو خیلی کاهش بده،

یکی از پیش بینی هایی که میشه، اینه که داستان معین سال 84 تکرار بشه!

من بگم خانوم معلم؟؟
جن گیر طلب

ممنون از مشارکتتون،

نه عزیزمن این اعتراض کلی بود. مگه شما میتونید تایید یا رد صلاحیت کنید؟
شما هم همون گزینه هایی رو قرار دادین که تایید صلاحیت شدن. واقعا این تک قطبی بودن معنی انتخاباتو به هم ریخته.

آخرین ویرایش:

mj1919

New member
نه عزیزمن این اعتراض کلی بود. مگه شما میتونید تایید یا رد صلاحیت کنید؟

یعنی چی؟ رد چی تاید چی؟:black_eyed:
من لیست 8 نفره ی شورا رو گذاشتم دیگه!!!! بعضی ها هم رای باطله و غیر میندازند، که میشه گزینه ی 9 و بعضی ها هم مشارکت نمی کنند.
سوال شما رو متوجه نشدم ؟

mahsa.

New member
شاید این جمعه بیاید شاید
من رای دادم به نظر سنجیتون ممنون ازتاپیکتون

mahsa.

New member
مثلا اکبر اعلمی چه فرقی با این 8نفر داشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aaram

New member
مرسی آقای mj

منم نمیدونم فعلا! هر وقت نظرم قطعی شد میام رای میدم.

هههههه راستی من نمیدونم چرا از بچگی از اسم این آقای غلامعلی حداد عادل خوشم میومد! آی آی نگید تبلیغ کردما! نه بابا نه عمومه نه اینکه چیزی ازش میدونم .ههههههه فقط یه ذهینیت از بچگیه.:rolleyessmileyanim:

mj1919

New member
شاید این جمعه بیاید شاید
من رای دادم به نظر سنجیتون ممنون ازتاپیکتون
ممنون از شما

مثلا اکبر اعلمی چه فرقی با این 8نفر داشته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اعلمی که اصلاح طلب تیر ه!
معلومه دیگه!
یکی ردیف اعلمی پیدا کنید توی این لیست؟؟!!!!!

mj1919

New member
مرسی آقای mj

منم نمیدونم فعلا! هر وقت نظرم قطعی شد میام رای میدم.

هههههه راستی من نمیدونم چرا از بچگی از اسم این آقای غلامعلی حداد عادل خوشم میومد! آی آی نگید تبلیغ کردما! نه بابا نه عمومه نه اینکه چیزی ازش میدونم .ههههههه فقط یه ذهینیت از بچگیه.:rolleyessmileyanim:

سلام
هر موقع رای دادید، خوشحال میشیم،
هدف این تاپیک هم، روشن سازی مسیر انتخاب کاندیدا ی اصلح است دیگه!

اتفاقا اسم بیارید، و نظرتون رو بگید،
کار خوبی کردید!

mj1919

New member
خب من یه پیشنهاد دارم
هر کی شخص مورد نظرش موجود نیس
میتونه رای خالی بندازه
حداقل وظیفه شرعی و قانونی رو رعایت کرده
ها؟

پیشنهاد خوبیه،

دعوتنامه!
شرکت نکنندگان در انتخابات، دلایل شون رو می تونند بگویند،

آخرین ویرایش:

mahsa.

New member
پیشنهاد خوبیه،
ولی شرکت در انتخابات وطیفه ی شرعی نیست تا جایی که من می دونم، فتوایی در این باره صادر شده؟
(در هر صورت این بحث ، یک موضوع جداست)

دعوتنامه!
شرکت نکنندگان در انتخابات، دلایل شون رو می تونند بگویند،
من شنیدم موقع استخدام ومصاحبه به مهرهایی که میزنن درانتخابات توجه میشه
پس نمیشه شرکت نکرد.

بالا