به کاندیدای خود رای دهید!

به کدام کاندیدا رای می دهید؟

• مجموع رای دهندگان
    0

MD217

New member
هر کسی زودتر جواب رو فهمید بوق بزنه!

آقا ما بوقمون خرابه میشه سوت بزنیم!

[بازم دم عارف و رضایی گرم که یک اعتراضی کردند، بابا قراره رئیس جمهور بشند، مسابقه ی هفته نیست که جایزه اش چرخ گوشت باشه!]

آخه اين دوتا هم كه اعتراض كردن واسه اين بود كه عكس ها رو خيلي عالي جواب دادن...
آقاي عارف به معدن حفاري شده گفتن:دره اي كه ظرفيت خوبي واسه توريسم داره!!!

كه بعد هم آقاي رضايي مچ گرفتن:25r30wi:
بعد هم كه خود آقاي رضايي به بازار تهران گفتن:نمايشگاه!!!

mj1919

New member
آقای نوری نیرو
این بحث ها ، مناسب اینجا نیست!

گرام
هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد

8 نفر کاندیدا شده اند!
ملتی هم رای می دهند!
اونهایی که رای نمی دهند هم دلایل خودشان را دارند!

چرا وسط این مباحث پای پیامبر و امام رو وسط می کشید و از قرآن استدلال می آورید؟
بنده با شما بحث کردم، با منطق ارسطویی شما کاملا آشنا هستم!

لطفا عنوان رو بخونید با توجه به عنوان پست ارسال نمایید،

الان هرکسی وارد تاپیک شده، فقط به فکر پاسخ دادن به پستهای [گهر بار] حضرتعالی ست!

درسته که اندیشه برانگیزناک هستید، پس هستید،
ولی دلیل نمیشه هرجایی و در هر مکانی اصول و عرف احترام به سایرین رو نادیده بگیرید!

ممنون از شما، و بقیه ی دوستان!

آخرین ویرایش:

mohana

Well-known member
سلام.......

خدابیامرزه منوچهر نوذری رو جاش خالی بود...:25r30wi:شما فقط 30 ثانیه وقت دارین......3.....2.......1 تمام :دی
میگم غرضی(بابابزرگ) کلا مثل رئیس جمهور ها حرف نمیزد...آخی...:riz481:
روحانی هم ک:14:
عارف::65d6a5d6s:
جلیلی هم همش با لغات بازی میکرد زمانش بگذره...یه جمله رو با مدل های مختلف میگفت

aram ft

New member
من فعلا به آقای عارف یا آقای رضایی رای می دم. از من که تهرانی هستم بشنوید و به شهردار ما رای ندید تورو خدا...
البته آقای عارف یهکم تو مناظره عصبانی شد. که اون هم نشونی دلسوزی ایشونه که غم مردم رو درک کرده. وقتی حرف می زند انگار نماینده مردم بود که تو این چند سال خونشون تو شیشه رفته. باید ببینیم تو مناظره های بعدی چه میشه

Taraa

Well-known member
آقای نوری نیرو
این بحث ها ، مناسب اینجا نیست!

گرام
هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد

8 نفر کاندیدا شده اند!
ملتی هم رای می دهند!
اونهایی که رای نمی دهند هم دلایل خودشان را دارند!

چرا وسط این مباحث پای پیامبر و امام رو وسط می کشید و از قرآن استدلال می آورید؟
بنده با شما بحث کردم، با منطق ارسطویی شما کاملا آشنا هستم!

لطفا عنوان رو بخونید با توجه به عنوان پست ارسال نمایید،

الان هرکسی وارد تاپیک شده، فقط به فکر پاسخ دادن به پستهای [گهر بار] حضرتعالی ست!

درسته که اندیشه برانگیزناک هستید، پس هستید،
ولی دلیل نمیشه هرجایی و در هر مکانی اصول و عرف احترام به سایرین رو نادیده بگیرید!

ممنون از شما، و بقیه ی دوستان!

:riz481::riz481::riz481::riz481:

Persian-Masoud

New member
کدام یک از کاندیداها در مناظره اقتصادی بهتر ظاهر شد؟

سعید جلیلی
3.43%

غلامعلی حداد عادل
0.44%

محسن رضایی
12.07%

حسن روحانی
32.34%

محمدرضا عارف
29.75%

سید محمد غرضی
4.32%

محمد باقر قالیباف
14.29%

علی اکبر ولایتی
3.36%

تعداد کل آراء : 41696

mj1919

New member

سعید جلیلی
3.43%

غلامعلی حداد عادل
0.44%

محسن رضایی
12.07%

حسن روحانی
32.34%

محمدرضا عارف
29.75%

سید محمد غرضی
4.32%

محمد باقر قالیباف
14.29%

علی اکبر ولایتی
3.36%

تعداد کل آراء : 41696

ممنون از شما مسعود جان
ولی گمونم منبع این نظر سنجی شما نزدیک به اصلاح طلبان است، چراکه به طور خنده داری آراء رضایی یک سوم عارف و روحانی است! در حالیکه در مناظره واقعا رضایی بهتر از این دو ظاهر شد!

Persian-Masoud

New member
ممنون از شما مسعود جان
ولی گمونم منبع این نظر سنجی شما نزدیک به اصلاح طلبان است، چراکه به طور خنده داری آراء رضایی یک سوم عارف و روحانی است! در حالیکه در مناظره واقعا رضایی بهتر از این دو ظاهر شد!

عصرایران در بین تمامی سایت های ایرانی به میانه رو بودن شهرت داره. یعنی نه اینوری هست نه اونوری! سایت های اصلی وابسته به اصلاح طلبان عموما مسدود شدن.
برای همین نظر سنجی این سایت فوق العاده معتبر هست و تعداد شرکت کننده بسیار بالایی هم داره! همین نظر سنجی جدیدیش مطمئنم تا 150 هزار نفر شرکت کننده خواهد داشت که جامعه آماری مناسبی رو در دسترس قرار میده.
سایت های وابسته به گروه ها یا جریان های خاص مثل تابناک (محسن رضایی) یا فارس نیوز (سپاه پاسداران) خودشون نظر سنجی نمیذارن چون میدونن معتبر نخواهد بود.

Persian-Masoud

New member
دارید پیام تکراری می دهید
پیام تکراری و زیاد شد آدم دوست ندارد برگردد پیام های قبل را بخوند

دوست من تکراری نیست! به اون سطر که با رنگ قرمز نوشتم دقت کنید! دیشب 20 هزار نفر شرکت کرده بودن الان به 40 هزار نفر رسدیده و تا آخر امشب به 100 هزار میرسه.

mj1919

New member
عصرایران در بین تمامی سایت های ایرانی به میانه رو بودن شهرت داره. یعنی نه اینوری هست نه اونوری! سایت های اصلی وابسته به اصلاح طلبان عموما مسدود شدن.
برای همین نظر سنجی این سایت فوق العاده معتبر هست و تعداد شرکت کننده بسیار بالایی هم داره! همین نظر سنجی جدیدیش مطمئنم تا 150 هزار نفر شرکت کننده خواهد داشت که جامعه آماری مناسبی رو در دسترس قرار میده.
سایت های وابسته به گروه ها یا جریان های خاص مثل تابناک (محسن رضایی) یا فارس نیوز (سپاه پاسداران) خودشون نظر سنجی نمیذارن چون میدونن معتبر نخواهد بود.

دوست من تکراری نیست! به اون سطر که با رنگ قرمز نوشتم دقت کنید! دیشب 20 هزار نفر شرکت کرده بودن الان به 40 هزار نفر رسدیده و تا آخر امشب به 100 هزار میرسه.

در مورد نظرسنجی ها، شک نکنید که رسانه ی بی طرف نداریم، بلاشک! هر کدوم به یک سمتی متمایل هستند!

باشه،
ولی بهتره آرا رو مرتب کنید، طوری که خوندنش راحت تر باشه،

خوب حالا که پای نظر سنجی شد،
سایت انتخاابات ایران ، قبل از اعلام صلاحیت ها برای کل نامزد ها نظرسنجی طراحی کرد، که نزدیک 100 هزار نفر شرکت کردند، و الان تعطیل شده،

بعد دوباره، این 8 تا یکی جدید طراحی کرده که تا الان 60 هزار نفر شرکت کردند، چون روزانه من این سایت رو چک می کنم، تا حد زیادی از صحت آراء مطمئنم، (اگه خبراهاش رو دنبال کنید، می بینید که از همه ی کاندیداها هم بد میگه و هم خوب! فکر کنم نظر سنجی ش هم همینطور میانه باشه)

http://ie92.ir/pollsarchive/

mj1919

New member
جوک های مردم برای مناظره اول صدا و سیما !

در پی اعتراض تعدادی از نامزدهای ریاست جمهوری که روز جمعه در اولین مناظره صدا و سیما شرکت کرده بودند، پیامک های طنز بین مردم تبادل شد.

به گزارش سایت انتخابات۹۲، در برخی از آین پیامک ها آمده است:

برنامه بعدی مناظره صدا و سیما، مسابقه “ماست خوری” و “شیرین کاری” نامزدها خواهد بود!

و یا صدا و سیما اعلام کرد که نامزدهای محترم فرصت دارند تا ساعت ۲۳ روز شنبه، کاردستی های خود را به نشانی جام جم ارسال کنند!

در پیامکی دیگر آمده است که” به گزارش روابط عمومی صدا و سیما، یکی از برنامه های مناظره بعدی میان نامزدهای محترم، مسابقه پازل و نقاشی با مداد شمعی خواهد بود که باید خود را آماده کنند!

در لطیفه ای دیگر، گفته می شود که مجری مناظره بعدی، عمو پورنگ خواهد بود!

IE92.IR | جوک های مردم برای مناظره اول صدا و سیما !

Persian-Masoud

New member
در مورد نظرسنجی ها، شک نکنید که رسانه ی بی طرف نداریم، بلاشک! هر کدوم به یک سمتی متمایل هستند!

باشه،
ولی بهتره آرا رو مرتب کنید، طوری که خوندنش راحت تر باشه،

خوب حالا که پای نظر سنجی شد،
سایت انتخاابات ایران ، قبل از اعلام صلاحیت ها برای کل نامزد ها نظرسنجی طراحی کرد، که نزدیک 100 هزار نفر شرکت کردند، و الان تعطیل شده،

بعد دوباره، این 8 تا یکی جدید طراحی کرده که تا الان 60 هزار نفر شرکت کردند، چون روزانه من این سایت رو چک می کنم، تا حد زیادی از صحت آراء مطمئنم، (اگه خبراهاش رو دنبال کنید، می بینید که از همه ی کاندیداها هم بد میگه و هم خوب! فکر کنم نظر سنجی ش هم همینطور میانه باشه)

http://ie92.ir/pollsarchive/

بله به اون سایت که میگین معتبر هست سر زدم و نظر سنجی صفحه اولش رو دیدم! و باید بگم اعتبارش از سر تا پای سایتش میبارید!!!!!!!!

62347391239560518217.png

من بازم مهره های ذهنم ریخت به هم. هنوزم نمیخوام رای بدما. ولی اولویت بندیم باز عوض شد:
1. روحانی
2. عارف
3. قالیباف
4. رضایی

باقیشونم که سابیدن به الک...

Taraa

Well-known member
میگم یه سوال : حکمت این نظرسنجیای قبل انتخابات چیه دقیقا ؟

یکی منو روشن کنه خواهشا

Persian-Masoud

New member

سعید جلیلی
3.63%

غلامعلی حداد عادل
0.45%

محسن رضایی
12.08%

حسن روحانی
31.01%

محمدرضا عارف
30.13%

سید محمد غرضی
4.45%

محمد باقر قالیباف
14.7%

علی اکبر ولایتی
3.55%

تعداد کل آراء : 50315

Persian-Masoud

New member
بدون شک ائتلاف عارف و روحانی پیروزی رو به نفع اصلاح طلبان رقم میزنه.
اگه از این 2 نفر یکی به نفع دیگری بیرون بره و با حمایت هاشمی و خاتمی مواجه بشه در همون دور اول با اختلاف حداقل 40% با نفر دوم پیروز انتخابات مشخص میشه.
به نظرم دیگه ملت به طور کامل فهمیدن اگه سکان کشور به دست اصول گرایان بیوفته چه بلایی سرشون میاد!
کشور رو فقط باید اصلاح طلب ها اداره کنن تا ایران هم وجهه بین المللی خوبی بدست بیاره و هم فشار های اقتصادی و سیاسی از دوش مردم برداشته بشه.

mj1919

New member
بله به اون سایت که میگین معتبر هست سر زدم و نظر سنجی صفحه اولش رو دیدم! و باید بگم اعتبارش از سر تا پای سایتش میبارید!!!!!!!!

الان مشکل چیه؟
معتبر نیست؟

ایراد داره،
خوب بهتره بگید مشکلش چیه،
درثاین بهتر بود لنکی که ازش ایکرین شات گرفتید رو می ذاشتید تا ملت ببینند

من بازم مهره های ذهنم ریخت به هم. هنوزم نمیخوام رای بدما. ولی اولویت بندیم باز عوض شد:
1. روحانی
2. عارف
3. قالیباف
4. رضایی

باقیشونم که سابیدن به الک...

یکمی دیگه ذهنتون بهم بریزه بهتره، شاید رای رضایی یا قالباف بره بالاتر!!!:motat:

و علیکوم السلام داش زیرو

میگم یه سوال : حکمت این نظرسنجیای قبل انتخابات چیه دقیقا ؟

یکی منو روشن کنه خواهشا

ببینید،

وقتی شما می خواهید وارد یک خونه بشید، اول در می زنید چرا؟ چون می خواهید بدونید کسی در خونه هست یا نه [عللدیگه ای هم داره، ولی در مثال مناقشه نیست]
کاندیداها برای اینکه در هر مرحله بتونند گام بعدی رو با برنامه ریزی بردارند، از نظر سنجی ها استفاده می کنند که متاسفانه در کشور ما (به دلیل مشکلات فنی جهان سومی) این نظر سنجی ها خیلی واقعی یا استاندارد نیست، نمونه اش نظرسنجی هایی که در این تاپیک عنوان شده (چه پست بنده و چه دوستان)

مثلا ، اگر نظر سنجی درستی وجود داشته باشه، این 8 کاندیدا ، نظر سنجی ها رو دنبال می کنند ببینند که چه نقاط ضعفی مثلا در برنامه ی مناظره اول داشتند ، در دومی و سومی حلش کنند،
و نیز نظرسنجی ها، خودشون یک عامل تعیین قرار داد است، مثلا ائتلاف 2+1 قراره بر اساس نظرسنجی ها یکی رو معرفی کنند(منکه چشمم آب نمیخوره!)

سعید جلیلی
3.63%

غلامعلی حداد عادل
0.45%

محسن رضایی
12.08%

حسن روحانی
31.01%

محمدرضا عارف
30.13%

سید محمد غرضی
4.45%

محمد باقر قالیباف
14.7%

علی اکبر ولایتی
3.55%

تعداد کل آراء : 50315

صحیح است ! صحیح است!

mj1919

New member
بدون شک ائتلاف عارف و روحانی پیروزی رو به نفع اصلاح طلبان رقم میزنه.
اگه از این 2 نفر یکی به نفع دیگری بیرون بره و با حمایت هاشمی و خاتمی مواجه بشه در همون دور اول با اختلاف حداقل 40% با نفر دوم پیروز انتخابات مشخص میشه.
به نظرم دیگه ملت به طور کامل فهمیدن اگه سکان کشور به دست اصول گرایان بیوفته چه بلایی سرشون میاد!
کشور رو فقط باید اصلاح طلب ها اداره کنن تا ایران هم وجهه بین المللی خوبی بدست بیاره و هم فشار های اقتصادی و سیاسی از دوش مردم برداشته بشه.

یک سوال،
از نظر شما، عارف و روحانی غیر اصلاح طلب بودنشان چه مزیت دیگری بر کاندیداهای دیگر دارند!
منظورم اینه: اگر به حداد و ولایتی جلیلی رای ندهیم چون اصول گرا بودند، حالا از بین رضایی و قالیباف مستقل و با روحانی و عارف اصلاح طلب، چه مزیتی غیر از اصلاح طلب بودن در این دو می بینید؟

به نظر شما دلیل کافی هست؟
به نظر شما مردم از اصلاح طلب ها دلسرد نشدند؟ (خصوصا بعد از پرونده ی سال 88، نیامدن خاتمی، بی برنامگی و کم طرفداری این دونفر)

بالا