به کاندیدای خود رای دهید!

به کدام کاندیدا رای می دهید؟

• مجموع رای دهندگان
    0

Persian-Masoud

New member
کدام یک از کاندیداها در مناظره اقتصادی بهتر ظاهر شد؟
سعید جلیلی
3.88%
غلامعلی حداد عادل
0.5%
محسن رضایی
12.31%
حسن روحانی
29.4%
محمدرضا عارف
30.42%
سید محمد غرضی
4.88%
محمد باقر قالیباف
14.93%
علی اکبر ولایتی
3.67%
تعداد کل آراء : 74381

Taraa

Well-known member
.....
...
در شبکه های اجتماعی عکسی منتشر و توسط آن ادعا شده مرتضی حیدری برای فرستادن محمدرضا عارف به پشت تریبون، قرعه کشی را دور زده است.

به گزارش پارسینه، در این عکس ها ابتدا حیدری برگه ای را که برداشته نگاه می کند بعد آن را می اندازد و برگه دیگری برمیدارد و نام محمدرضا عارف را می خواند.

51506_752.jpeg

خب حالا ینی عارف رفت چی شد؟
مگه نه اینکه همه یکی یه دور رفتن پشت تریبون؟
مگه نه اینکه همه سوالا از تک تکشون پرسیده شد؟

Taraa

Well-known member
کدام یک از کاندیداها در مناظره اقتصادی بهتر ظاهر شد؟
سعید جلیلی
3.88%
غلامعلی حداد عادل
0.5%
محسن رضایی
12.31%
حسن روحانی
29.4%
محمدرضا عارف
30.42%
سید محمد غرضی
4.88%
محمد باقر قالیباف
14.93%
علی اکبر ولایتی
3.67%
تعداد کل آراء : 74381

آقا مسعود پیش بینی میکنی تا ساعت چند به 100هزار برسه؟

Persian-Masoud

New member
آقا مسعود پیش بینی میکنی تا ساعت چند به 100هزار برسه؟

فردا احتمال زیاد تارا جان.
ولی باز هم میگم تنها نظر سنجی قابل اعتماد همینه!
راستی امروز سخنرانی روحانی با دخالت نیرو های امنیتی (؟!) نا امن شد!

Persian-Masoud

New member
روحانی امروز توی جماران سخنرانی داشت که گفت امسال دیگه مثل سال 88 نمیشه و بیایین ور ای بدین و پیروزی با ماست. مردم هم عکس های میر حسین رو بالا برده بودن و شعار میدادن و.....

.....
...
در شبکه های اجتماعی عکسی منتشر و توسط آن ادعا شده مرتضی حیدری برای فرستادن محمدرضا عارف به پشت تریبون، قرعه کشی را دور زده است.

به گزارش پارسینه، در این عکس ها ابتدا حیدری برگه ای را که برداشته نگاه می کند بعد آن را می اندازد و برگه دیگری برمیدارد و نام محمدرضا عارف را می خواند.

51506_752.jpeg

من خودم دیدم کاملا اسما رو میخوند در زمان قرعه کشی یواشکی نگاه میکرد

1 زمزمه هایی شده که اگه جلیلی رئیس جمهور بشه احمدی نژاد میشه معاون و یا 1 پستی بهش میده. من که دیگه از شنیدن صدای احدی نژادم حالم بد میشه و تحملشو ندارم. فکر کنم رقابت اصلی بین قالیباف و جلیلی باشه. من که رای نمیدم ولی انصافا شما برید رای بدید نذارید این جلیلی بیاد بالا که دیگه تحمل احمدی نژادو اطرافیانشو ندارم.
حتی اگه احمدی نژادم نیاره تمام اطرافیان و حامیان احمدی نژاد دور جلیلی هستن و همونطور که باعث شدن احمدی نژاد که از اول داغون بود روز به روز بدتر شه جلیلی رو هم به همین احمدی نژادی که میبینیم تبدیل میکنن.

من شک دارم. برم رای بدم بزنم تو دهن دشمن؟ و مملکتو ازینکه دست یکی مثل احمدی نژاد بیفته نجات بدیم، یا بشینم توی خونه بزنم توی سر خودم که اگه رای بدی رایت میره توی جوف (به قول کلاه قرمزی)
هیچکی ام نمیاد آدمو به یه سمتی قانع کنه!!!

Persian-Masoud

New member
مهتاب جان شک نکن جلیلی به هیچ وجه رئیس جمهور نمیشه.
در صورت انتصاب اون منتظر درگیری در تمام کشور باش...
بلافاصله قیمت دلار میره بالای 6 هزار تومن و تمام مغازه ها فروش اجناس حتی مواد غذایی رو متوقف میکنن و نا آرامی کل کشور رو در بر میگیره.
امسال حتما باید یک اصلاح طلب بر سر کار بیاد تا گند 8 ساله اصول گرا هارو جمع کنه.

rozhan20

New member
من بعید میدونم اصلاح طلب ها رای بیارن با یکی مصاحبه میکردن میگفت مشکلات خیلی زیاده ولی نباید دل آقا رو شکست متاسفانه خیلی ها هنوز قدرت تصمیم گیری ندارن و یه کاریزما ساختن واسه خودشون و فکر میکنن اگه خلاف نظرش عمل کنن خدا قهرش میگیره با نهایت تاسف حتی تو تحصیل کرده ها هم دیدم

rozhan20

New member
تنها در یک حالت ممکنه اصلاح طلب ها رای بیارن اونم کنار نرفتن هیچکدوم از کاندیداها و تقسیم شدن رای اصول گراهاست

ghazal26

New member
خواهش می کنم،

انشاالله هرکی میاد، وضعمون از اینی که هست بهتر بشه، همین،

ولی باید اینم بگم، که سال 88 رای کروبی بود که از آرای باطله کمتر شد! طبق تیتر روزنامه ی اعتماد ملی (مال خود کروبی) ترتیب آرا رو اینوری زده بود:
1-....
2-.....
3-....
4- آراء باطله!
5- کروبی

:a2d3: راست ميگيدا الان يادم افتاد كروبي بود!.... خب ديگه پيريه و هزار درد مادر! البته تفاوت كروبي و رضايي هم خيلي زياد نبود اما تعداد دقيقش يادم نيست...
دعاي خوبي بود اميدوارم هركس مياد وضع رو از اين كه هست بهتر كنه...

MAHSABANOO

New member
خوب اون متن بالا از دید یک نویسنده در سایت رسالت بوده،
ولی هر جور به قضیه نگاه کنیم این یک نقطه ضعف هست که رئیس جمهور آدم اجتماعی و پررویی نباشه!

قالیباف یکی از افرادی هست که واقعا اهل سازندگی هست، اونایی که تهران رو در این چند ساله دیدند، تصدیق می کنند، پروژه های عمرانی بسیار زیاد، سرعت خدمات رسانی بسیار زیاد نیز حواشی کم از ویژگی های بارز قالیباف است.

ببخشیدا اینو میگم ولی اینا همه تبلیغاتش تو این 8 سال بود که دید مردمو نسبت به خودش خوب کنه اینم رییس جمهور بشه هیچ کاری نمیکنه وضع از اینیم که هست بدتر میشه حتما میخواد مثل آقای احمدی نژاد بیشتر بودجه رو برا سازندگی خرج کنه دیگه نمیگم سازندگی بده ولی به انازش خوبه

MAHSABANOO

New member
مثل اینه که بگن از بین من و خودم و اینجانب یکی رو انتخاب کن!!!!!!!!!! مسخره مون کردن

موافقم شدیدا ولی میرم پای صندوق مملکت ما که هیچیش معلوم نیست یه ضرب المثل هست که میگه تومون خودمونو میسوزونه بیرونمون مردمو خودمون که داریم میسوزیم حداقل بریم پای صندوق تا بیگانه بدتر از این صفحه نذارن

MAHSABANOO

New member
ببینید من دارم میگم جناب قالیباف با این استدلالی که آوردم، هوش سیاسی نداره شما این حرف منو تحلیل کنید ... و اینکه اگه مخالفید چرا و اگه موافقید چرا؟
نه اینکه بیاید بگید چون واژه دموکراسی و اسلامی توی ایران درست پیاده نمیشه در نتیجه قالیباف هوش سیاسی دارد
یا اینکه دولت آینده-خواهدآمده رو با دولت مانده-در-گذشته مقایسه کنید (فک کنم تو پستای قبلی خودتونم اینو به باقی کاربرا تذکر داده بودید که فقط این 8 کاندید رو ارزیابی کنیم نه اینکه مشکلای دیگه کشور رو باز کنیم)
وگرنه اینکه من قبول دارم ایران آش شله قلمکاری است که خودشم نمیدونه چی چیه
آما اینو هم بگم ، توی این آش شله قلمکار اگه فقط یک نفر وجود داشته باشه که با در نظر گرفتن جوانب اسلامی دلسوز مردم باشه ، اون یه نفر قطعا آقای خامنه ای خواهد بود
اینو من میگم که میدونم تو بیت ایشون چن درصد افراد مخالفشون وجود دارن ... صدای ایشون به هیچ جا نمیرسه ...
اسمشه که رهبره ... در واقع هیچ اختیاری نداره ... اطرافیان هر کاری خودشون صلاح میدونن انجام میدن و به اسم ایشون تموم میشه

چه جالب در صورتی که همه اختیارات دست رهبریه یعنی چی که اسمش رهبره هیچ کاری بدون اجازه رهبر انجام نمیشه جانم برو حرفتو اصلاح کن واقعا خند داره

MAHSABANOO

New member
اتفاقا همین موقع شام بود،داشتم برای یکی می گفتم!
رضایی مث احمدی نزاد سال 88 است (مثلا، هرچند مث اونم نیست) چون مردی با برنامه و با شعارهای زیبا ست ولی سابقه ی اجرایی نداره! یعنی در جنگ بوده، ولی در مدیریت دولتی تجربه نداره! این آدم رو به شکوا میداره!

ولی تا الان به نظر من این سه نفر رای بالایی دارند و همینطور اگه پیش بره، و مناظره های بعدی رو هم جمع و جور کنند، این سه نفر می روند دور دوم (به نظر من)

جلیلی، رضایی، قالیباف!(به ترتیب رای، نه الزاما)

عمرا اگه رضایی رای بیاره حالا میبینید

بالا