به کاندیدای خود رای دهید!

به کدام کاندیدا رای می دهید؟

• مجموع رای دهندگان
    0

Persian-Masoud

New member
دوست عزیز اون سایت که یک ماه از عمرش نمیگذره شده سایت معتبر؟ کجای دنیا اینجوری بوده؟
به این لینک نگاه کنید:
http://8pic.ir/images/62347391239560518217.png

چی میبینید؟ نظر سنجی سایتی که شما ادعای معتبر بودنش رو دارین! نتایج بدست آمده معتبر هستن؟ یعنی از 21 هزار نفر ادعایی که رای دادن حتی یک نفر هم به روحانی یا عارف رای نداده؟؟!؟؟!؟!؟!؟!

دوست اصول گرای من شما 8 سال ایران رو در دست داشتین و الان چیزی که از ایران باقی مونده یک کشور منفور در جهان هست که هیچکس در دنیا براش تره هم خورد نمیکنه! همین امروز مشاور سیاسی حماس که سالیان سال از ما مفت خوری کردن و پول بیت المال مردم فقیر ایران رو به حلقومشون ریخته شد برگشته میگه ایران دیگه مثل قبل به ما پول یا مفت نمیده و از حمایت ایران از دیکتاتوری بشار اسد انتقاد کرده و گفته دیگه نظام ایران دیگه پیش فلسطینی ها هم محبوبیتی نداره.
این یک واقعیت هست! مردم دیگه توانایی خرید یک کیلو گیلاس رو هم ندارن! وضعیت اقتصاد اسف بار هست! وضعیت امنیت اجتماعی هم معلومه! اینها نتیجه 8 سال حکومت اصول گراها با حمایت آیت الله خامنه ای بوده.

Taraa

Well-known member
بنظر من که این نظرسنجیا کاملا نامعتبره و اگه کاندیدی که قراراه رییس جمهور یه مملکت شه بخواد به اینا اعتماد کنه و بر اساس اون پیش بره باید به سلامت عقلش شک کرد

والا

mj1919

New member
دوست عزیز اون سایت که یک ماه از عمرش نمیگذره شده سایت معتبر؟ کجای دنیا اینجوری بوده؟
به این لینک نگاه کنید:
http://8pic.ir/images/62347391239560518217.png

چی میبینید؟ نظر سنجی سایتی که شما ادعای معتبر بودنش رو دارین! نتایج بدست آمده معتبر هستن؟ یعنی از 21 هزار نفر ادعایی که رای دادن حتی یک نفر هم به روحانی یا عارف رای نداده؟؟!؟؟!؟!؟!؟!

دوست اصول گرای من شما 8 سال ایران رو در دست داشتین و الان چیزی که از ایران باقی مونده یک کشور منفور در جهان هست که هیچکس در دنیا براش تره هم خورد نمیکنه! همین امروز مشاور سیاسی حماس که سالیان سال از ما مفت خوری کردن و پول بیت المال مردم فقیر ایران رو به حلقومشون ریخته شد برگشته میگه ایران دیگه مثل قبل به ما پول یا مفت نمیده و از حمایت ایران از دیکتاتوری بشار اسد انتقاد کرده و گفته دیگه نظام ایران دیگه پیش فلسطینی ها هم محبوبیتی نداره.
این یک واقعیت هست! مردم دیگه توانایی خرید یک کیلو گیلاس رو هم ندارن! وضعیت اقتصاد اسف بار هست! وضعیت امنیت اجتماعی هم معلومه! اینها نتیجه 8 سال حکومت اصول گراها با حمایت آیت الله خامنه ای بوده.

دوست عزیز، آقا مسعود
بنده عرض کردم هر کدوم از این نظر سنجی ها گرایشاتی دارند،

نه عزیز من، من در طیف بندی های سیاسی وارد نشدم، نه اینکه اهل سیاست نباشم، نه، چون طیف ها (نه حزبهایی که ما نداریم) در ایران نقاط قوت و ضعفی دارند،
این رو از اون جهت گفتم که که خودم رو اصول گرا نمی دونم، چرا که اصول گرایی رو نه در رفتار خودم می بینم و نه در عمل این اصولگرایان!
(این رو هم اضافه کنم که اگر خاتمی یا رفسنجانی می آمدند رای من آنها بود، ولی ذر این شرایط باید به بهترین ها در اقتصاد و مدیریت رای بدهیم نه حزب!)

آدم منصف ، نگاه می کنه ببینه کی برنامه داره کی میخواد کار کنه و... بعد بهش رای میده،
انصافا عارف و روحانی در حد و اندازه های ریاست جمهوری نیستند، این حرف من نیست، اگه اخبار رو از اوایل بحث انتخابات دنبال می کردید، کل اصلاح طلبها متفق القول می گفتند یا خاتمی یا رفسنجانی بیاد، اگر عارف بیاد رای ها ریزش میکنه،

در هر صورت ، ما هم منتظریم ببینیم،

Persian-Masoud

New member
دوست عزیز، آقا مسعود

نه عزیز من، من در طیف بندی های سیاسی وارد نشدم، نه اینکه اهل سیاست نباشم، نه، چون طیف ها (نه حزبهایی که ما نداریم) در ایران نقاط قوت و ضعفی دارند،
این رو از اون جهت گفتم که که خودم رو اصول گرا نمی دونم، چرا که اصول گرایی رو نه در رفتار خودم می بینم و نه در عمل این اصولگرایان!
(این رو هم اضافه کنم که اگر خاتمی یا رفسنجانی می آمدند رای من آنها بود، ولی ذر این شرایط باید به بهترین ها در اقتصاد و مدیریت رای بدهیم نه حزب!)

آدم منصف ، نگاه می کنه ببینه کی برنامه داره کی میخواد کار کنه و... بعد بهش رای میده،
انصافا عارف و روحانی در حد و اندازه های ریاست جمهوری نیستند، این حرف من نیست، اگه اخبار رو از اوایل بحث انتخابات دنبال می کردید، کل اصلاح طلبها متفق القول می گفتند یا خاتمی یا رفسنجانی بیاد، اگر عارف بیاد رای ها ریزش میکنه،

ببینید مرام کاندیداها مهمتر از برنامه یا شعار هایی هست که اعلام میکنن.
چرا؟
چون شعار های قشنگ رو 8 سال از زبان احمدی نژاد شنیدیم!
اما مرامش بود که ایران رو ویران کرد! اصول گراها فقط میخوان با کل دنیا وارد جنگ بشن و مستعمره سیاسی روسیه و اقتصادی چین باقی بمونن!
در این شک نکن حتی کسی مثل آقای غرضی توان مدیریتی بالاتر از احمدی نژاد داره. باور کن تمام این برنامه ها که میگن فلان و فلان میکنیم همش کشک بوده و هست و خواهد بود اینو توی این 32 سال باید دیده باشی.
احمدی نژادی که میگفت در دولت خاتمی فساد بود خود دولتش در فساد زد رو دست همه! میگفت پول نفت رو میارم سر سفره مردم اما در اصل همون تکه نان روی سفره رو هم برداشت! اینطور بود یا نه؟
دنیا فقط به اصلاح طلبان ایران اعتماد داره و بس! خود مردم هم بیشترشون اینطور هستن. درضمن محسن رضایی و قالیباف هم چون سپاهی هستن پیش مردم اقبال بسیار کمی دارند. دوره پیش همین رضایی با همین برنامه هایی که امروز میگه حضور داشت و حتی تعداد رای هاش به 1 میلیون هم نرسید!
در این دوره رئدیس جمهور اگه واقعا مبنا رای مردم باشه یا عارف هست یا روحانی! در این شک نکن.

mj1919

New member
ببینید مرام کاندیداها مهمتر از برنامه یا شعار هایی هست که اعلام میکنن.
چرا؟
چون شعار های قشنگ رو 8 سال از زبان احمدی نژاد شنیدیم!
اما مرامش بود که ایران رو ویران کرد! اصول گراها فقط میخوان با کل دنیا وارد جنگ بشن و مستعمره سیاسی روسیه و اقتصادی چین باقی بمونن!
در این شک نکن حتی کسی مثل آقای غرضی توان مدیریتی بالاتر از احمدی نژاد داره. باور کن تمام این برنامه ها که میگن فلان و فلان میکنیم همش کشک بوده و هست و خواهد بود اینو توی این 32 سال باید دیده باشی.
احمدی نژادی که میگفت در دولت خاتمی فساد بود خود دولتش در فساد زد رو دست همه! میگفت پول نفت رو میارم سر سفره مردم اما در اصل همون تکه نان روی سفره رو هم برداشت! اینطور بود یا نه؟
دنیا فقط به اصلاح طلبان ایران اعتماد داره و بس! خود مردم هم بیشترشون اینطور هستن. درضمن محسن رضایی و قالیباف هم چون سپاهی هستن پیش مردم اقبال بسیار کمی دارند. دوره پیش همین رضایی با همین برنامه هایی که امروز میگه حضور داشت و حتی تعداد رای هاش به 1 میلیون هم نرسید!
در این دوره رئدیس جمهور اگه واقعا مبنا رای مردم باشه یا عارف هست یا روحانی! در این شک نکن.

در مورد قرمز: شما از کجا اینقدر مطمئن هستید؟ یک دلیل محکمه پسند بیارید که رای این دو نفر بالاست!

و اما در مورد بقیه مطالب:
درضمن محسن رضایی و قالیباف هم چون سپاهی هستن پیش مردم اقبال بسیار کمی دارند. دوره پیش همین رضایی با همین برنامه هایی که امروز میگه حضور داشت و حتی تعداد رای هاش به 1 میلیون هم نرسید!
در انتخاباتی که یک سر قضیه رئیس جمهور فعلی هست، یک سر دیگه یک کاندیدای پر طرفدار و اصلاح طلب، کروبی هم با همون ائتلاف کرده بود! خیلی قیاس نامناسبی بود!
فکر کنید اگر رفسنجانی رد صلاحیت نمی شد، انتظار داشتید عارف، روحانی، [که ایندو قصد داشتند روز اول بعد ثبت نام هاشمی به نفعش کنار برند که با توصیه ی ایشون موندند] تا الان باقی می موندد؟!!
هر انتخاباتی مولفه های خودش رو داره، !
حتی عدم ائتلاف 2+1 و رقابت این سه نفر، روی رای روحانی و بقیه تاثیر مثبت خواهد گذاشت!

یک نمونه دیگه بگم!
رای قالیباف و احمدی نژاد در سال 84 چقدر اختلاف داشت؟
احمدی، 5.7 میلیون
قالیباف 4

خوب اگر یکمی دخالت اصول گرایان در سال 84 (خصوصا دخالت سپاه) کمتر بود، الان وضعیت ایران، خاورمیانه متفاوت تر بود!

آخرین ویرایش:

Persian-Masoud

New member
در مورد قرمز: شما از کجا اینقدر مطمئن هستید؟ یک دلیل محکمه پسند بیارید که رای این دو نفر بالاست!

و اما در مورد بقیه مطالب:

در انتخاباتی که یک سر قضیه رئیس جمهور فعلی هست، یک سر دیگه یک کاندیدای پر طرفدار و اصلاح طلب، کروبی هم با همون ائتلاف کرده بود! خیلی قیاس نامناسبی بود!
فکر کنید اگر رفسنجانی رد صلاحیت نمی شد، انتظار داشتید عارف، روحانی، [که ایندو قصد داشتند روز اول بعد ثبت نام هاشمی به نفعش کنار برند که با توصیه ی ایشون موندند] تا الان باقی می موندد؟!!
هر انتخاباتی مولفه های خودش رو داره، !
حتی عدم ائتلاف 2+1 و رقابت این سه نفر، روی رای روحانی و بقیه تاثیر مثبت خواهد گذاشت!

یک نمونه دیگه بگم!
رای قالیباف و احمدی نژاد در سال 84 چقدر اختلاف داشت؟
احمدی، 5.7
قالیباف 4

خوب اگر یکمی اصول گرایان در سال 84 (خصوصا دخالت سپاه) کمتر بود، الان وضعیت ایران، خاورمیانه متفاوت تر بود!

ببینید اگه بنا به دلیل محاکمه پسند باشه که من میتونم بگم حداد عادل 50 میلیون رای داره و شما تا فردا صبح هم دلیل بیارین نمیتونن منو قانع کنین که نداره!
اصولا ائتلاف وقتی رخ میده که تعدادی نامزد از یک جناح خاص در انتخابات شرکت میکنن و برای اینکه پیروزی جناح خودشون رو به منافع شخصی ترجیح بدن به نفع نامزدی با اقبال بیشتر کنار میرن!
در اینکه هاشمی یا خاتمی اگه تایید میشدن یا میخواستن حضور پیدا کنن بدون هیچ دغدغه ای برنده بودن شکی نیست اما همین حالا بعد از تصمیم کاملا غیر قانونی و سیاسی شورای نگهبان اگه جناح اصلاح طلب بتونن روی یک کاندید از 2 کاندید موجود به توافق برسند (کار سختی هست!) پیروزی او هم تضمین خواهد شد.
کلا رد این دوره رقابت اصلی بین 4 نفر هست. روحانی و عارف از اصلاح طلب ها و قالیباف و رضایی از جناح اصول گراهای معتدل! اصول گراهای تند رو مثل جلیلی و حداد و ولایتی سه نفری با هم 2 میلیون رای نخواهند داشت.
پیش بین شخصی من اینه:
عارف و روحانی اگه ائتلاف کردند که پیروز هستند اگه نکردند باهم میرن به دور دوم!
تنها در صورتی یکی از اصول گراهای معتدل به دور دوم میرن یا اصلا قدرت رقابت خواهند داشت که تمامی اصول گراها به نفع اون یک نفر که قالیباف اقبال بالاتر یداره کنار برن ورگنه هیچ شانسی نخواهند داشت.
این حرف ها من اینجا مکتوب هست و باقی میمونه و سر تک تک حرف هام هم وایسادم تا نتیجه انتخابات رو ببینید!

در کل به نظر من شانس های ریاست جمهوری اینجا هستن:

1. روحانی

2. عارف

3. قالیباف

4. رضایی

5. نداریم!

mj1919

New member
ببینید اگه بنا به دلیل محاکمه پسند باشه که من میتونم بگم حداد عادل 50 میلیون رای داره و شما تا فردا صبح هم دلیل بیارین نمیتونن منو قانع کنین که نداره!
اصولا ائتلاف وقتی رخ میده که تعدادی نامزد از یک جناح خاص در انتخابات شرکت میکنن و برای اینکه پیروزی جناح خودشون رو به منافع شخصی ترجیح بدن به نفع نامزدی با اقبال بیشتر کنار میرن!
در اینکه هاشمی یا خاتمی اگه تایید میشدن یا میخواستن حضور پیدا کنن بدون هیچ دغدغه ای برنده بودن شکی نیست اما همین حالا بعد از تصمیم کاملا غیر قانونی و سیاسی شورای نگهبان اگه جناح اصلاح طلب بتونن روی یک کاندید از 2 کاندید موجود به توافق برسند (کار سختی هست!) پیروزی او هم تضمین خواهد شد.
کلا رد این دوره رقابت اصلی بین 4 نفر هست. روحانی و عارف از اصلاح طلب ها و قالیباف و رضایی از جناح اصول گراهای معتدل! اصول گراهای تند رو مثل جلیلی و حداد و ولایتی سه نفری با هم 2 میلیون رای نخواهند داشت.
پیش بین شخصی من اینه:
عارف و روحانی اگه ائتلاف کردند که پیروز هستند اگه نکردند باهم میرن به دور دوم!
تنها در صورتی یکی از اصول گراهای معتدل به دور دوم میرن یا اصلا قدرت رقابت خواهند داشت که تمامی اصول گراها به نفع اون یک نفر که قالیباف اقبال بالاتر یداره کنار برن ورگنه هیچ شانسی نخواهند داشت.
این حرف ها من اینجا مکتوب هست و باقی میمونه و سر تک تک حرف هام هم وایسادم تا نتیجه انتخابات رو ببینید!

در کل به نظر من شانس های ریاست جمهوری اینجا هستن:

1. روحانی

2. عارف

3. قالیباف

4. رضایی

5. نداریم!

عالیه!
اعتراف می کنم که از لحن حرف زدنتون خوشم اومد!
در حین خوندن می خواستم بگم که این متن باشه تا بعد اعلام نتایج، دیدم که خودتون نوشتید!!!!

ولی برخلاف دید شما من اعتقاد دارم ، که در این دوره، این افراد بالاترین رای ها رو بدست میارند:
قالیباف و رضایی
جلیلی
روحانی/عارف/ولایتی/ حداد
غرضی

چرا که در حال حاضر ، قالیباف با توجه به عقبه ای که در شهرداری داره (من با یک واسطه از 2 سال پیش در جریان آغاز فعالیت های مربوط ریاست حمهوری ش بودم)، و نیز رایی که در سال 84 کسب کرد! مقبولیت بالایی داره!
رضایی به خاطر رایی که در قومیتها داره، و به خاطر وعده های بسیار وسوسه بر انگیزش!
جلیلی! به خاطر برنامه ریزی گسترده ای که اصولگرایان 2 آتیشه روش کردند، رای بالایی داره! (وگرنه به زعم من هیچ در شان ریاست جمهوری نیست، نه زبون داره نه برنامه!)

اون چهار تا کاندیدا به همون دلایلی عقب می افتند که سابقه شون نشون داده!

مطمئن باشید!

پیش بینی من:
به اختمال کم، در دور اول قالیباف یا رضایی برنده می شود!
به احتمال زیاد، رضایی/قالیباف (با شانس بیشتر) با جلیلی به دور دوم می روند! و در دور دوم هم هرکسی منابع تبلیغاتی بیشتری داره برنده است ! معلومه دیگه!

Persian-Masoud

New member
بسیار عالی! این صفحه رو بوکمارک کردم تا انشالله در 25 یا 26 خرداد ببینیم پیش بینی کدوممون به وقوع پیوسته.

Persian-Masoud

New member
کدام یک از کاندیداها در مناظره اقتصادی بهتر ظاهر شد؟

سعید جلیلی
3.79%

غلامعلی حداد عادل
0.5%

محسن رضایی
12.28%

حسن روحانی
30.2%

محمدرضا عارف
30.12%

سید محمد غرضی
4.48%

محمد باقر قالیباف
14.95%

علی اکبر ولایتی
3.7%

تعداد کل آراء : 60073

پیشی گرفتن عارف از روحانی در بزرگترین نظر سنجی انتخاباتی ایران!

امروز عارف اعلام کرد که روحانی اصلاح طلب نیست! روحانی هم گفت که هاشمی خودش از من خواسته تا آخر بمونم! اما حرف آخر رو خاتمی میزنه...

Taraa

Well-known member
میشینید خیال پردازی میکنید بعدش اون که میگید نمیشه ، دست به گریبان هزار تا راه حل میشید که از حرفتون پایین نیاید ....
نکنید خب اینجوری ... مگه شما نوستراداموسید که پیشگویی میکنید
اینکه کی رای میاره و چقد ، به خیلی عوامل بستگی داره ... نمیشه گفت آخرش چی میشه
شما فقط بگید خودتون آخرش به کی رای میدید و به چه دلیل ... یا مثلا فلان شخص کفایت نداره یا داره به فلان دلیل

reza.n

New member
خوشم میاد میبینم این جوونا اینقد سیاسی ان.آورین اورین:riz277:دوره ی ما یه بلی یا خیر بیشتر نبود.چقد علم پیشرفت کرده از اون موقع تا حالا.:riz303::ph34r-smiley:

ghazal26

New member
وااااي چه شلوغ بازاري شد اين تاپيك!!! خوبه كه بچه ها حواسشون هست حين بيان عقايدشون به هم توهين نكنن
از مديريت خوب تاپيك جناب دكتر ممنون...
يه نظر و سوال كوچولو دارم... واقعا اگر آقاي روحاني انتخاب بشه با اين همه عصبانيت و بد اخلاقي كه دارن مديريت كشور بالا ميره يا برعكس؟؟؟
آقاي رضايي هم به نظر من راي نميارن شايدم مثل سري قبل از تعداد راي هاي باطله هم كمتر باشه!! البته اين فقط نظر من بودا... يه نظر كوچولو...

mj1919

New member
وااااي چه شلوغ بازاري شد اين تاپيك!!! خوبه كه بچه ها حواسشون هست حين بيان عقايدشون به هم توهين نكنن
از مديريت خوب تاپيك جناب دكتر ممنون...
يه نظر و سوال كوچولو دارم... واقعا اگر آقاي روحاني انتخاب بشه با اين همه عصبانيت و بد اخلاقي كه دارن مديريت كشور بالا ميره يا برعكس؟؟؟
آقاي رضايي هم به نظر من راي نميارن شايدم مثل سري قبل از تعداد راي هاي باطله هم كمتر باشه!! البته اين فقط نظر من بودا... يه نظر كوچولو...

خواهش می کنم،

انشاالله هرکی میاد، وضعمون از اینی که هست بهتر بشه، همین،

ولی باید اینم بگم، که سال 88 رای کروبی بود که از آرای باطله کمتر شد! طبق تیتر روزنامه ی اعتماد ملی (مال خود کروبی) ترتیب آرا رو اینوری زده بود:
1-....
2-.....
3-....
4- آراء باطله!
5- کروبی

mj1919

New member
میشینید خیال پردازی میکنید بعدش اون که میگید نمیشه ، دست به گریبان هزار تا راه حل میشید که از حرفتون پایین نیاید ....
نکنید خب اینجوری ... مگه شما نوستراداموسید که پیشگویی میکنید
اینکه کی رای میاره و چقد ، به خیلی عوامل بستگی داره ... نمیشه گفت آخرش چی میشه
شما فقط بگید خودتون آخرش به کی رای میدید و به چه دلیل ... یا مثلا فلان شخص کفایت نداره یا داره به فلان دلیل

آرزو بر جوانان عیب نیست،
بذارید ما جوونا به خیال خام خودمان هرکی رو دوست داریم رو صندلی بشونیم!
:motat:

خوشم میاد میبینم این جوونا اینقد سیاسی ان.آورین اورین:riz277:دوره ی ما یه بلی یا خیر بیشتر نبود.چقد علم پیشرفت کرده از اون موقع تا حالا.:::-:

:25r30wi::25r30wi:

دوست عزیز، آقا مسعود

الان اصلاح طلبا بیشتر حامی روحانی هستن تا عارف. نه الان اصلاح طلبا روحانیو خیلی قبول دارن. اتفاقا بعضی برنامه هایی که بقیه کاندیداها میگن کپی پیست برنامه هاییه که شب یا روز قبلش روحانی در تلویزیون گفته. یعنی عینشو کپی میکنن میگن

من فکر میکنم عارفو راضی کنن که به نفع روحانی بره کنار.
در ضمن کجا روحانی عصبانیت و خشونت داشته؟

mohsen_1368_m

New member
سلام
با تشکر از دکتر عزیز که این تاپیکو زده
آقا ما دیر رسیدیم از بحث عقبیم...
اما نظر من
تو این انتخابات برای حاکمیت بیشتر ازاینکه فردی که رئیس جمهور میشه مهم باشه میزان مشارکت مهمه
و متاسفانه تواین انتخابات اصلاح طلب ها حظور ندارن و متاسفانه این موضوع میزان مشارکت به صورت چشم گیر کم میکنه مخصوصا تهران!!!!!

.....
...
در شبکه های اجتماعی عکسی منتشر و توسط آن ادعا شده مرتضی حیدری برای فرستادن محمدرضا عارف به پشت تریبون، قرعه کشی را دور زده است.

به گزارش پارسینه، در این عکس ها ابتدا حیدری برگه ای را که برداشته نگاه می کند بعد آن را می اندازد و برگه دیگری برمیدارد و نام محمدرضا عارف را می خواند.

51506_752.jpeg

آخرین ویرایش:
بالا