به دنبال راهی برای رهایی از بن بست پرستاری

ahmadali

New member
منم از پرستاری خوشم نمیاد فقط ارشدشو میخوام امتحان بدم بعنوان پلی واسه دکتری بیولوژی تولید مثل

mehran35

New member
??????????????????????????????????????????????????????

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امین خان

New member
دمت گرم داش گلم حال بات میکنم هم از این جهت که خوب رو بعضی از بچه هارو کم میکنی همون پ ... مهربونرو میگم . بابا واقعیت تلخه پرستاری واسه یه عده خوشایند نیست البته از نظر کار بالینی من جز اون دسته ی پشیمونم که به هیچ عنوان علاقه ای به این رشته ندارم و حالا هم می خوام برم سراغ علاقم یعنی بیوتکنولوژی پزشکی . شنیدی ماهی رو هر موقع از آب بگیری پر کنده است
نصیر پرستار مهربونو چکارش کردی دیگه بنده خدا خبری ازش نیست فک کنم کلآ رفت دیگه ..پس برای در گذشت عزیز از دست رفته فاتحه

Persian-Masoud

New member
دمت گرم داش گلم حال بات میکنم هم از این جهت که خوب رو بعضی از بچه هارو کم میکنی همون پ ... مهربونرو میگم . بابا واقعیت تلخه پرستاری واسه یه عده خوشایند نیست البته از نظر کار بالینی من جز اون دسته ی پشیمونم که به هیچ عنوان علاقه ای به این رشته ندارم و حالا هم می خوام برم سراغ علاقم یعنی بیوتکنولوژی پزشکی . شنیدی ماهی رو هر موقع از آب بگیری پر کنده است
نصیر پرستار مهربونو چکارش کردی دیگه بنده خدا خبری ازش نیست فک کنم کلآ رفت دیگه ..پس برای در گذشت عزیز از دست رفته فاتحه

یه تاسف عمیق برات دارم که بلد نیستی چجوری حرف بزنی.
هم نظر نبودن بقیه باهات دلیل نمیشه بهشون توهین کنی.

nazgol-khanom

New member
من قبل از اینکه کنکور بدم، در دوران دبیرستان، عاشق زیست بودم با خودم میگفتم فقط زیست میخونم. اما موقع انتخاب رشته اول پرستاری رو زدم بعد زیست که خداروشکر پرستاری قبول شدم. از اینکه پرستاری میخونم خیلی خوشحالم چون با زیست خوندن به جایی نمیرسیدم و بعد از دوره ی کارشناسی باید بیکار می موندم.
به نظرم پرستاری خوبه البته سختی هاشو که قبول دارم. دانشگاه ما سال به سال ورودی های پرستاریش داره زیاد میشه، این یعنی چی؟!!:rolleyessmileyanim:

Persian-Masoud

New member
من قبل از اینکه کنکور بدم، در دوران دبیرستان، عاشق زیست بودم با خودم میگفتم فقط زیست میخونم. اما موقع انتخاب رشته اول پرستاری رو زدم بعد زیست که خداروشکر پرستاری قبول شدم. از اینکه پرستاری میخونم خیلی خوشحالم چون با زیست خوندن به جایی نمیرسیدم و بعد از دوره ی کارشناسی باید بیکار می موندم.
به نظرم پرستاری خوبه البته سختی هاشو که قبول دارم. دانشگاه ما سال به سال ورودی های پرستاریش داره زیاد میشه، این یعنی چی؟!!:rolleyessmileyanim:

پرستاری یکی از بهترین رشته های تحصیلی کشور هست. بازار کار عالی و همچنین حقوق خوب که بعد از تعرفه گذاری اونم عالی میشه! خودم بشخصه باهاش مشکل دارم زیاد کار بیمارستان رو نمیپسندم اما فقط و فقط اگه تونستم با دکترای آموزش بهداشت هیئت علمی بشم حاضرم دست از پرستاری بکشم در غیر اینصورت خیر!

asal 92

New member

کاش جایی که درس خوندی واحد اخلاق روهم میگذروندی مطمئنم شما عقده ....ولش کن .......

mehran35

New member
پرستاری یکی از بهترین رشته های تحصیلی کشور هست. بازار کار عالی و همچنین حقوق خوب که بعد از تعرفه گذاری اونم عالی میشه! خودم بشخصه باهاش مشکل دارم زیاد کار بیمارستان رو نمیپسندم اما فقط و فقط اگه تونستم با دکترای آموزش بهداشت هیئت علمی بشم حاضرم دست از پرستاری بکشم در غیر اینصورت خیر!
تبریک میگم داری کم کم سربه راه میشی!من نمیدونم چراخیلی ها نسبت به این تاپیک جبهه گیری می کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/اینجاهرکس هر نظری هم داشته باشه خیلی در موقعیت وشرایط پرستاری تاثیر نمیذاره یعنی اصلا نداره!!!!!!!!پس فقط مساله نظرسنجیه !!!!!!!!!!!ولی خدایی واقع بینانه نظر بدین نه مثل خیلی ها با تعصبات جاهلانه!!!!!!!!!!

mehran35

New member
قربون آقا!من قصدم حالگیری کسی نبود ولی حتما خودشون به این نتیجه رسیدن که نظراتشون متعصبانه بوده!تو مطمینی که میتونی این رشته را قبول بشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mehran35

New member
خوشحالم پرستاری به عاشقانی چون شما نیاز داره هرچند که کسی قدر شماهارو نمیدونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sara77

New member
برعکس من پرستاریو دوس داشتم ولی واسه انتخاب رشتم زیستو زدم الانم خدارو شکر میکنم اینجام چون اگه با لیسانسش کار نیست درواقع ارشد و دکتراش هست اون کار داره هیجان هست و منت نیست سرت من الان خدارو شکر میکنم چون اینده ی بهتری جلو خودم میبینم

نگاه

New member
سلام دوستان

من دبیرستان اصلا به پرستاری فکر نمیکردم چون داداشم که رادیولوژِی خونده بهم توصیه کرده بود که علوم پزشکی نرم! خودم هنر خیلی دوست داشتم (و استعدادش رو). ولی بقولی قسمت این بود که پرستاری قبول شدم.. اصلا بدم نمی اومد و هنوز هم بدم نمیاد. البته به دلیل اینکه ما جایگاه واقعی خودمون رو نداریم باعث دلسردیم میشد و این دلیل به اضافه علاقه ای که به رشته دیگه داشتم باعث شد نتونم جدی برای ارشد بخونم... که الان میخوام هر دو رو در کنار هم داشته باشم چون نمیتونم از پرستاری دل بکنم..
پرستاری به اون بدی که بچه ها میگن نیست اینقدر تاریک و سیاه نیست! این نوع مشکلات و این نوع دیدگاه ها در مورد خیلی از رشته ها وجود داره مثلا خودم از خیلی رشته ها خوشم نمیاد و خدا رو شکر میکنم که پرستاری قبول شدم و اصلا هم ناراضی نیستم. و معتقدم که همونطور که دوستان گلم گفتن ما خودمون باید تلاش کنیم که دیدگاه دیگران و قبل از اون دیدگاه خودمون رو عوض کنیم..

nazgol-khanom

New member
برعکس من پرستاریو دوس داشتم ولی واسه انتخاب رشتم زیستو زدم الانم خدارو شکر میکنم اینجام چون اگه با لیسانسش کار نیست درواقع ارشد و دکتراش هست اون کار داره هیجان هست و منت نیست سرت من الان خدارو شکر میکنم چون اینده ی بهتری جلو خودم میبینم

هر کی یه نظری داره. موفق باشید دوست گلم!

OMID2010

New member
من هدفم اینه که توی دانشگاه تدریس کنم چون بالینو دوست ندارم

بالا