به دنبال راهی برای رهایی از بن بست پرستاری

لی لی

New member
سلام بچه های پرستاری
این چه بحثیه ؟ خب هر کسی میره دنبال علایقش نه اینکه به رشته ای که دارید توهین کنید من دوستای زیادی دارم که به پرستار شدن علاقه داشتن و الان که دارن میرن طرح خوشحالن البته مشکل از بیمارستانای کشورمون هست که همچین نظریو دارید خب دیگه جهان سومیم {بعضی ازدوستام از همین الان به فکراینن که پرستار کانادا بشن} من برا این تغییر رشته دادم جون هدف دیگه ای تو زندگیم داشتم البته پرستاریو در کنارش خواهم داشت واقعا نظرم اینه که پرستاری شغل هیجان انگیزیه (البته اگه خودت بخوای)شغلی که میتونی از کمک به دیگران لذت ببری به حرفای بیمارات گوش بدی و با یک کلمه یه لبخند دلگرمشون کنی .امیدوارم به هرچی که میخوایید برسید :riz304:

Taraa

Well-known member
[h=1]پرستار وارداتی یا صادرات پرستار
[/h]
به گزارش
گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران ؛ غضنفر ميرزابيگي با بيان اينکه با توجه به نوع فرهنگ ما ايرانيان، توقعي که براي نحوه ارائه خدمات داريم و سطح علمي پرستاران ما در کشور، بعيد مي‌دانم که بتوانيم پرستار وارد کشور کنيم، گفت: اينها هيچ کدام ادعا نيست. برآورد شوراي بين‌المللي پرستاران است.

اينکه پرستاري ما به لحاظ تسلط برعلوم و فنون مقام چهارم دنيا را دارد به اين معناست که پرستاران ما پا به‌ پاي ارائه خدمات توسط پزشکان متخصص پيش مي‌روند البته درعمل از متوسط کمي بالاتر هستيم.
وي ادامه داد: البته ممکن است به علت تعداد کم پرستاران در خدمت‌دهي عقب‌تر باشيم. علم پرستاري ما همسطح کشورهاي اروپايي است اما مثلا در عربستان در ايام حج، شرکت‌هايي به وفور پرستار از فيليپين و بنگلادش وارد مي‌کنند و پس از رفتن حجاج به کشورشان بازمي‌گردانند.
ميرزابيگي با بيان اينکه اين پرستاران تقريبا با کمک بهياران ما مقايسه مي‌شوند، گفت: نحوه کار اين پرستاران را مشاهده کرده‌ايم. بسيار ارزان هستند و تعدادشان هم زياد است. ولي واقعيت امر اين است که اين پرستاران به هيچ وجه نمي‌توانند در ايران کار کنند.وي افزود: اينکه کشورهاي همسايه ما با وجود آن که مي‌دانند توقع پرستارانمان بالاست و حقوق بالاتري از ايران را مطالبه مي‌کنند، سراغ پرستاران ما مي‌آيند، علتش همين علم بالا، معنويت و اخلاق پرستاري است.
ميرزابيگي با بيان اينکه با اعزام و صادرات پرستاران مخالف هستيم، گفت: به مسئولان توصيه مي‌کنيم انگيزه‌هاي پرستاران را افزايش دهند.

انگيزه تنها در پول و افزايش درآمد هم نيست. انگيزه در جايگاه و هويت حرفه‌اي و شان اجتماعي نيز هست.

رييس کل سازمان نظام پرستاري افزود: نگران هستيم کشورهاي مختلف با توجه به اطلاعي که از وضع پرستاري ما دارند، جاذبه‌هاي خدمت را در کشورشان به قدري نمايش دهند که پرستاران توانمند خود را از دست بدهيم.
وي تاکيد کرد: قطعا اجراي قانون تعرفه‌گذاري خدمات پرستاري مي‌تواند در اين راستا موثر واقع شود.

«پرستار وارداتي» يا صادرات پرستار؟!

mehran35

New member
دلم میخواد یکی ازش بپرسه برای افزایش درامد قانون تعرفه گذاری میذارین اونم اگه بذارین ولی جهت بالا بردن انگيزه در جايگاه و هويت حرفه‌اي و شان اجتماعي پرستاران قراره چیکار کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حاکمیت بالینی میذارین که پرستارا رو صدبرابر تحت فشار بذارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sara77

New member
بابا چرا اینقد رفتین تو فاز منفی چتونه خووووووووووووووووو؟//:sarma:

rainsavor

New member
تعرفه گذاری؟ زهی خیال باطل! :13:

بیمارستانهای دانشگاهی در حال برداشتن حق جذب هاشون هستن

حکم ها رو هم دارن میارن پایین از 850 شده 720 و ادامه داره از پرکیس های 3 ماهه هم 6 ماهه خبری نیست . ارتقا بهره وری رو توش موندن . ردیف خالی برای استخدامی های جدید ندارن . حرف از تعرفه گذاری میزنین . ارتقا بهره وری هم اسمش هست ما داریم عصر و شب کشیک میدیم کجای کارین

مردین آستین بزنین بیاین بالین ببینید چه خبره

:25r30wi::25r30wi:

rainsavor

New member
دلم میخواد یکی ازش بپرسه برای افزایش درامد قانون تعرفه گذاری میذارین اونم اگه بذارین ولی جهت بالا بردن انگيزه در جايگاه و هويت حرفه‌اي و شان اجتماعي پرستاران قراره چیکار کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حاکمیت بالینی میذارین که پرستارا رو صدبرابر تحت فشار بذارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حاکمیت بالینی فقط عزیزم یک نون دونی هست . نه چیز دیگه .طبق تعریف خودشون یک چارچوب هست با هفت محور که بیشتر به یک گاری میخوره که توش نون بار بزنن

:motat:

saber

New member
بیمارستانهای دانشگاهی در حال برداشتن حق جذب هاشون هستن

حکم ها رو هم دارن میارن پایین از 850 شده 720 و ادامه داره از پرکیس های 3 ماهه هم 6 ماهه خبری نیست . ارتقا بهره وری رو توش موندن . ردیف خالی برای استخدامی های جدید ندارن . حرف از تعرفه گذاری میزنین . ارتقا بهره وری هم اسمش هست ما داریم عصر و شب کشیک میدیم کجای کارین

مردین آستین بزنین بیاین بالین ببینید چه خبره

:25r30wi::25r30wi:

آنچه عیان هست چه حاجت به بیان است استاد

سانا

New member
نخیر.دکترا که بگیری میری تو دانشگاه تدریس میکنی.هر چند خیلی از اساتید دانشگاهی الان ارشدن.با داشتن مدرک ارشدم از بیمارستان راحت در میای میری تو دانشگاه

در بیمارستان شاهرود هستن پرستارهایی که ارشد دارن و حتی سرپرستار هم نیستن

nazanin s

New member
در بیمارستان شاهرود هستن پرستارهایی که ارشد دارن و حتی سرپرستار هم نیستن

اونا چون استخدام بودن بعد ارشد خوندن بعدشم الان دکتری استاد دانشگاه میشن اون استادهایی که ارشدن هم باید تعهد بدن که دکتری بگیرن

eli m

New member
من عاشق شغلم هستم..
وقتی بیمار برات دعا میکنه حس خیلی نابیه.....

mira kosari

New member
Manam parastaram ba rohiyeii fogholade hassas barha barha bara marizam gerye kardam khaste az shift umadam ezam raftam ama hich chi be andazeye badraftarihaye bijaye head nurse bakhsh daghonam nakarde yadeshon mire khodeshonam rozi parastar bodan riasat hamaro avaz mikone am a ino knob midonam az ye daneshjoee faroghotahsile pezeshki kheili ziad midonam o mifahmam ye chiz dige ba arshado doktora ham nemishe heiat elmi shod age bande
[ p zaief bashe kheili az arshado doktora ha bisavadan age donbale madrakid zahmat Nadin be khodeton bisavadmimonin

آخرین ویرایش:
بالا