به دنبال راهی برای رهایی از بن بست پرستاری

.Neda

New member
دوست من کسی پزشکا رو محکوم با متهم نمیکنه مگذ نه اینه که پزشک وپرستار جزو یک تیم درمانی اند پس چرا بینشون این همه تبعیض قایل میشن؟قبول دارم که پزشکا هم مشکلات خودشونو دارن ولی هم آینده روشن تری دارن هم بازم وضعشون از پرستارا بهتره.قبول کن!
دوست عزيز،منم قبول دارم شان جايكاه برستار در كشور ما حفظ نميشه،اما با مقايسه كردن هم جيزى درست نميشه،من اكر يه روزى بخوام حقمو بكيرم نميكم جرا فلان كس فلان حق رو داره من ندارم،حجتم لياقته نه حق مابقى،ميكم فلان مورد حق منه جون لياقتشو دارم و ميرم دنبالش.موفق باشيد و دربناه حق.

Persian-Masoud

New member
متاسفانه ایران و ایرانی یه خصلت دارن که اگه از روز اول یه چیزی رو سبک گرفتن تا روز قیامت اون چیز تغییر نمیکنه.
همین تعرفه گذاری هم اجرا بشه وحقوق پرستارا از 1 تومن بشه 3 تومن بازم ارزش نداره.
کسایی که میتونن باهاش کنار بیان بمونن و بر سطح تحصیلاتشون اضافه کنن کسایی که تحمل ندارن مثل خودم بهتره یه رشته دیگه رو برای ارشد و دکترا انتخاب کنن.

asal 92

New member
برام جالبه همونی که این همه پرستاری کلافه اش کرده این همه با این شغل مشکل داره رشته ادامه تحصیلو باز پرستاری مینوسه؟؟؟؟؟؟؟

Persian-Masoud

New member
برام جالبه همونی که این همه پرستاری کلافه اش کرده این همه با این شغل مشکل داره رشته ادامه تحصیلو باز پرستاری مینوسه؟؟؟؟؟؟؟

بعضی ها مجبورن! اما فقط میسوزن ومیسازن!
منم چون مجبور نیستم میرم بیرون.

DNA.2013

New member
من با صبا موافقم. شغل پرستاری رو خیلی اینجا سرسری گرفته ان و براش ارزش قاءل نیستن در صورتی که اون طرف دنیا این جوری نیست!! من که هربار میرم بیمارستان احترام خاصی براشون قاءلم امیدوارم مسءولین بفهمن و فکر اساسی برای فارغ التحصیلان پرستاری بکنن چون حقشون اینی که الان هست نیست و خیلی بیش از این حرفاست!!!

maryam58

New member
من ازبچه های کرمانشاه کردستان ایلام اهواز تبریز اردبیل زنجان مشهدبوشهر ارومیه همدان پرسیدم هیچ کس حقوق توی ترم7و8 نداشته ایران فقط تهران نیست
نمی دونم این حرفتون چه جوری تعبیر کنم من دروغ تگفتم یعنی فقط این قانون توی دانشگاه علوم پزشکی تهران اجرا میشه شاید از ایران چیزی بعید نیست اما دوست من فقط میدونم احقاق حق با عصبانیت و جنگ لفظی و دنبال مجرم گشتن حل نمیشه من هیچ وقت نگفتم پرستاری در ایران عالیه شاید بیشتر از همه دید مردم که ادم را اذیب می کند اما میگم اگه خوب نگاه کنید می بینید نسبت به خیلی از کارشناس ها لااقل این شانس را دارید که کار همیشه هست . اما نه تو این رشته هر رشته ای نظرمن این است که نباید عذاب کشید و ان را به هرقیمتی قبول کرد پرستاری یک عشق به این شغل می خواد و اگر بهش رسیدگی بشه به نظرمن بهترین بخشش بالین است. هرکی عاشق شغل پرستاری باشه خیلی از مشکلات را ندید ه میگیرد و جزء معدود شغل هایی است که وقتی دوستش نداشته باشی و سر اجبار انتخابش کرده باشی واقعا دران عذاب میکشی برای همه تان ارزوی موفقیت میکنم دنبال کاری بروید که انقدر در ان عذاب نکشید و به دنبال اثبات خود نباشید

mehran35

New member
نمی دونم این حرفتون چه جوری تعبیر کنم من دروغ تگفتم یعنی فقط این قانون توی دانشگاه علوم پزشکی تهران اجرا میشه شاید از ایران چیزی بعید نیست اما دوست من فقط میدونم احقاق حق با عصبانیت و جنگ لفظی و دنبال مجرم گشتن حل نمیشه من هیچ وقت نگفتم پرستاری در ایران عالیه شاید بیشتر از همه دید مردم که ادم را اذیب می کند اما میگم اگه خوب نگاه کنید می بینید نسبت به خیلی از کارشناس ها لااقل این شانس را دارید که کار همیشه هست . اما نه تو این رشته هر رشته ای نظرمن این است که نباید عذاب کشید و ان را به هرقیمتی قبول کرد پرستاری یک عشق به این شغل می خواد و اگر بهش رسیدگی بشه به نظرمن بهترین بخشش بالین است. هرکی عاشق شغل پرستاری باشه خیلی از مشکلات را ندید ه میگیرد و جزء معدود شغل هایی است که وقتی دوستش نداشته باشی و سر اجبار انتخابش کرده باشی واقعا دران عذاب میکشی برای همه تان ارزوی موفقیت میکنم دنبال کاری بروید که انقدر در ان عذاب نکشید و به دنبال اثبات خود نباشید
یه مثال واسه روشن شدن بهتر قضیه خانمی با یه مردی که عاشقشه ازدواج میکنه بعد میفهمه که اون معتاده حالا باید به خاطر عشقش بمونه یا به خاطر اعتیاد ترکش کنه؟دقیقا عین پرستاری هرکسی هر چقدر هم که عاشق این کار باشه یا بایدچشمشو روی کاستی ها ببنده وبه خاطر شاغل موندن بمونه مثل همه همکارای من یا پشت پا بزنه به کل زحماتش وبره!حقوق در عرصه هم از سالی که ما وارد دانشگاه شدیم واسه کل کشور حذف شد!

آخرین ویرایش:

simin69

New member
ازپرستاری کلافه نیستم درداشومیگم ازشم فرارنمیکنم میشینمودرستش میکنم لااقل برای خودم درستش میکنم تحمل کاستی هاشم نمیکنم کاستی هاشودرست میکنم[/QUOTE

آفرین صبا جون همین راه رو ادامه بده ارادت قابل تحسین هست اطمینان دارم که به اهدافت می رسی:a2d3:

mehran35

New member
ازپرستاری کلافه نیستم درداشومیگم ازشم فرارنمیکنم میشینمودرستش میکنم لااقل برای خودم درستش میکنم تحمل کاستی هاشم نمیکنم کاستی هاشودرست میکنم
دوست من چه جوری میخوای تنهایی درستش کنی؟

mehran35

New member
سلام
من به این نتیجه رسیدم تنهایی نمیشه کاری کردچون انگارفقط من ناراضیم اماشرایط خودموحداقل میتونم درست کنم موقعیت خودمودرست میکنم مگه چندسال میخوام زندگی کنم که همش حرص پرستارابخورم من هرچی میگم سیاه بقیه میگن سفید میگم شب میگن روز دیونم کردند حتماراضیندبذارباشندکی بدش میادمنم به زندگی وشغل خودم میرسم درست کردن اینده خودم کارسختی نیست کمی همت میخوادخداصبرنظام پرستاری بده
راضی هم نباشن چاره ای ندارن یعنی سر موقعیتشون میترسن توی بیمارستان کی جرات داره با هدنرس ومترون دربیفته؟توبا ادامه تحصیل میخوای شرایطتوعوض کنی؟راستی inbox ات هم پره!

mehran35

New member
اره حداقلش جایی تودانشگاه میرم برای کاردیگه ازشرسرپرستارومترونم راحت میشم بنظرم شماهم بفکرخودت باش این بحث به جایی نمیرسه

آخه میدونی اول تاپیک هم گفتم با استاد شدن هم چیزی حل نمیشه یادته کاراموزی ها که میرفتیم اساتید ما خیلی هم جایگاه بالایی نداشتن واسه یه پرونده گرفتن چقدر سر وکله میزدن!

asal 92

New member
:sad:باحرفامنوشماهم چیزی درست نمیشه دیگه حوصله این بحث کردن باپرستاراندارم هرکی هرکاری دلش میخوادبکنه به من چه اینقدرحرص بخورم پیرشدم وای توعمرم اینطورپرستارایی ندیدم اگرتوشهرخودمم پرستارااینطوربودن همون سال اول انصراف داده بودم حداقل اونجاهمه موافق بودیم که شرایط پرستارابدامااینجا من بیچاره تک وتنهاافتادم هرکاری میخوایدبکنید آره من چشمام مشکل داره حق باشماهاست پرستاری خوب پرستاراحقوقشون خوب احترام دارندهمه چی خوب واروم فقط بنده ازپشت کوه اومدم بی خبربودم ازاین همه رفاه منم میام مثل شماهامیخوابم خواب بهترچون نتیجش اعصاب راحت ترارامش بیشتر پوست بهترپیری دیرتر شادابی بیشتر:sad]

صبای عزیز چرا این قدرحرص میخوری ؟اولین ملاک پرستار ارامشه خونسرد باش هرشغلی که داشته باشی یه رییسی داره وباالطبع مشکلات خاص خودشم داره مگر اینکه بری شغل ازاد برای نظام پرستاری هم دل نسوزون وظیفشونو انجام میدند مفتکی فقط به خاطر من وتو اونجا نیستند پولشو میگیرندبهتره به جای حرص خوردن همه چیوبسپاری به نظام پرستاری همسر من مهندس یکی از ادارات دولتیه وهمیشه به خاطر فشار کاری ناراضیه برادرم مهندس عمران واستخدام اموزش وپرورش وهمیشه ناراضی دختر خالم وشوهرش متخصص وهمیشه ناراضیند که زندگی ندارندانگار فقط منم که راضیم چون الان ازشبکاری برگشتم وبادخترم یه صبحانه عالی خوردیم ومیخوام بشینم درس بخونم منم دیگه تو این بحث شرکت نمیکنم چون هیچ نتیجه ای نداره ولی درکل هر جا که باشی در هرشغلی که باشی تاخودت نخای لذتی در کارنیست دوستدار همه پرستاران خداحافظ بحث بن بست پرستاری....

امین خان

New member
پرستارمهربون اینقده نامحربونی نکن . خدایش این داشمون که لبش خندونه اشکتو در آورده راستشو بخوای اگه اشکت در اومد بهم حق بده اخه حقیقت تلخه جیگر. منم از پرستاری البته از شغل پرستاری نفرت دارم واسه اینم دارم بیوتک میخونم

بالا