باید جمعیت زیاد شود/ ما برای رفاه انقلاب نکردیم !!!

fateme67

New member
البته اگه خودشون انسان دوستی بلد باشن الان از کشور ترکیه و آذربایجان کلی کمک فرستادن برای مناطق زلزله زده همین الان تلویزیون تبریز مصاحبه شونو پخش میکنه..ای مسئولین کشور خودمون خجالت بکشین تو رو خدا.البته اگه خجالت حالیتون بشه.

najma

New member
مردمم میخوان کمک کنن اینا میگن نه لازم نیست ! به کمک احتیاج نداریم .....
اینا دیگه کی هستن بابا ؟؟؟
:smiliess (5):

shayeste12

New member
قربونت ديلاك جان حرف دلمو زدي
حالا همه ي كوتاهي هايي كه كردن يه طرف بي توجهي صداوسيما به برنامه هايي كه پخش ميكنن يه طرف يعني واقعا نمي تونستن يه شب خنده بازارو آهنگ هاي شادو پخش نكنن

shayeste12

New member
راستش دلم خيلي گرفته بوداز بي اعتنايي ها وفك مي كردم هيچكس اهميتي نميده به پخش هاي صداوسيما ولي حالا كه ديدم قبل من كسايي هم بودن كه اين موضوع ناراحتشون كرده يكم آروم گرفتم
ممنون از ابراز همدردي تون:sad:

najma

New member
قربونت ديلاك جان حرف دلمو زدي
حالا همه ي كوتاهي هايي كه كردن يه طرف بي توجهي صداوسيما به برنامه هايي كه پخش ميكنن يه طرف يعني واقعا نمي تونستن يه شب خنده بازارو آهنگ هاي شادو پخش نكنن

:sad:
ای کاش فقط بی توجهی از صدا و سیما بود .....

گریه کن مادر، انگار خون فرزندت به رنگینی خون بحرینی و لبنانی ها نیست...

آخرین ویرایش:

fateme67

New member
راستش دلم خيلي گرفته بوداز بي اعتنايي ها وفك مي كردم هيچكس اهميتي نميده به پخش هاي صداوسيما ولي حالا كه ديدم قبل من كسايي هم بودن كه اين موضوع ناراحتشون كرده يكم آروم گرفتم
ممنون از ابراز همدردي تون:sad:
این موضوع اصلا ناراحت کننده س و هر انسانی رو ناراحت میکنه هر انسانی رو که بوی از انسانیت برده باشه..دیگه خودتون قضاوت کنین اونی که ناراحت نشده چیه!!!!

shayeste12

New member
آره راست ميگي نجماجان ولي اينا حداقل كارو هم نكردن
ديروز اون آقاي وزير با زبون خودش گفت شهرستان ورزقان بيمارستان نداره :sad:

fateme67

New member
کمک های ترکیه الان پشت مرزن و نمیذارن بیان تو کشور.خودشونم هیچ کاری نمیکنن.وزیر بهداشت اومده دیدن کنه از چی دیدن کنه؟از بدبختی این مردم به جای این کارای نمادین کمک بفرستن..نه خودشون درست حسابی کمک میکنن نه میذارن کشورای دیگه کمک کنن به این مردم.

amirreza

New member
برن بمیرن

بخدا من انقد بغض داشتم سر اینکه انگاااااااار این زلزله تو مملکت ما اتفاق نیفتاده .......................انگار نه انگار ککشونم نگزید

ناراحتیه من با دیدن کامنتای بچه ها تو فیس بوک یکم تسکین یافت ولی خیلی درد بزرگیه یه کشوری زندگی کنی یه همچین اتفاق دردناکی برات بیفته کسی نباشه بهت تسلیت بگه

amirreza

New member
زنده باد بچه های المپیک که قراره برن ازین مناطق دیدن کنن

به مردم مناطق زلزله زده تسلیت بگن

najma

New member
در حالیکه از امروز صبح شاهد پخش خبرهایی از صدا و سیما بودیم مبنی بر اتمام امدادرسانی و بیرون کشیدن تمامی انسان*ها از زیرآوار و همچنین درخواست بابت کمک نکردن مردم و کشورهای خارجی و اینکه کمک*ها رسیده و بیش از این نیازی به کمک نیست، صحبت*های نماینده اهر بار دیگر همگان را به شوک فرو برد. وی در برنامه افطارلیق در شبکه استانی آذربایجان شرقی، به زبان ترکی آذربایجانی و با بغض و گریه و فریاد از مردم التماس کمک داشت. می*گفت که مردم بچه هامون و زن*ها از تشنگی و گرسنگی دارن تلف می*شن. بچه*ها و زن*ها زیر آوار موندن. به روستاییان هنوز کمک نرسیده. آی مردم کمک می*خوایم .
که بعد مجری در حرف او دویده و صحبتهاش رو قطع کرده .....

fateme67

New member
مردم آذربایجان همیشه مورد ظلم و بی عدالتی و بی توجهی قرار گرفتن تو این کشور...این 1 آزمایشه تا ببینیم کی برا ما ارزش قائله و به ما اهمیت میده.

shayeste12

New member
خدا خودش كمك كنه
مردم تبريز كه خودشون دارن كمكاشون رو جمع ميكنن تا خودشون كمكهارو به دست عزيزانمون برسونن

fateme67

New member
در حالیکه از امروز صبح شاهد پخش خبرهایی از صدا و سیما بودیم مبنی بر اتمام امدادرسانی و بیرون کشیدن تمامی انسان*ها از زیرآوار و همچنین درخواست بابت کمک نکردن مردم و کشورهای خارجی و اینکه کمک*ها رسیده و بیش از این نیازی به کمک نیست، صحبت*های نماینده اهر بار دیگر همگان را به شوک فرو برد. وی در برنامه افطارلیق در شبکه استانی آذربایجان شرقی، به زبان ترکی آذربایجانی و با بغض و گریه و فریاد از مردم التماس کمک داشت. می*گفت که مردم بچه هامون و زن*ها از تشنگی و گرسنگی دارن تلف می*شن. بچه*ها و زن*ها زیر آوار موندن. به روستاییان هنوز کمک نرسیده. آی مردم کمک می*خوایم .
که بعد مجری در حرف او دویده و صحبتهاش رو قطع کرده .....
دقیقا همینطوره خیلی از مردم از دیروز گرسنه ن و غذا نیس که بخورن.امداد رسانی ناقصه هنوز خیلیا به کمک احتیاج دارن.

fateme67

New member
تا الان که بیشتر کمک ها از طرف همین شهرستانای هم زبان بوده..امیدوارم مردم عزیز کشورمون به هموطناشون بیشتر کمک کنن.همونطور که به زلزله زده های بم کمک کردن.البته اگه تلویزیون عمق فاجعه رو مث بم نشون بده و کوتاهی نکنه در حق این مردم.باور کنین که این اتفاق هم به همون اندازه درد ناکه.اگه گریه های مردی رو نشون بدن که زن و بچه ش مردن.ناله هایی مادری که بچه ش مرده و بچه ای که مادرش رو از دست داده به حرف من میرسین.ولی متاسفانه این تصاویر فقط از تلویزیون آذربایجان پخش میشه.امروز مردم آذربایجان تنهان و بعد از خدا چشم امیدشون به هموطناشونه.

shayeste12

New member
تا الان که بیشتر کمک ها از طرف همین شهرستانای هم زبان بوده..امیدوارم مردم عزیز کشورمون به هموطناشون بیشتر کمک کنن.همونطور که به زلزله زده های بم کمک کردن.البته اگه تلویزیون عمق فاجعه رو مث بم نشون بده و کوتاهی نکنه در حق این مردم.باور کنین که این اتفاق هم به همون اندازه درد ناکه.اگه گریه های مردی رو نشون بدن که زن و بچه ش مردن.ناله هایی مادری که بچه ش مرده و بچه ای که مادرش رو از دست داده به حرف من میرسین.ولی متاسفانه این تصاویر فقط از تلویزیون آذربایجان پخش میشه.امروز مردم آذربایجان تنهان و بعد از خدا چشم امیدشون به هموطناشونه.
آره واقعا به نظر من قدرت زلزله بم هم تو همين حدبود
من كه خودم توعمرم همچين زلزله اي رو تجربه نكرده بودم به خصوص طولاني بودن زمانش رو تا الانم يكم ترس دارم
حالا ببين بيچاره اونايي كه خونه هاشون استحكام نداره چي كشيدن

najma

New member
برای بقیه شهر ها گفتن فقط باید کمک های نقدی باشه ، که به حساب هلال احمر یا کمیته امداد باید واریز بشه . مردم بقیه شهر ها هم به فکر هموطناشون هستن ولی خب قطعا مبالغی که واریز میشه باید توسط مسئولین تبدیل به اقلام لازم بشه .

dilak

New member
مردم آذربایجان همیشه مورد ظلم و بی عدالتی و بی توجهی قرار گرفتن تو این کشور...این 1 آزمایشه تا ببینیم کی برا ما ارزش قائله و به ما اهمیت میده.
خیلی وقته که به مردم آذربایجان ثابت شده که براش ارزشی قاءل نیستن
ببین اینا دیگه کین مردم رفتن خون بدند نمی ذاشتن که روزه اتون باطل می شه :smiliess (5):

a.sohrab

New member
واقعا که کار رسانه ایران در پوشش این خبر غیر قابل توجیهه ،و واقعا برا من سوال شده که چرا این طور رفتار میکنند ،ولی رفتارشان غیر انسانی و غیر قابل بخشش هست ،و فک میکنم آه اون مردم .......

خداوند به همه ی بازماندگان صبر بده

برای از دست رفته ها فاتحه بخونید. بسمه الله الرحمن الرحیم .......

kian

New member
واقعا جمعیت زیاد باشه ملت و اسلام سر بلند میشه!!؟ همه مشکلای ما حل.. دیگه زمینا رو نمیدن شیوخ خلیج!!! اجاره که از گشنگی نمیرن یه پولم بیاد دستشون واسه بودجه های مازاد بر سازمان واسه رفتن به استخرای شنای مختلت در کارائیب!!! ... هر 2تاشم کار خدا پسندانه و خدمت به برادر مسلمونمونه!!! حالا اگه به خاطر مسائل فرهنگی اشتباهی برادر تبدیل شد به خواهر غیر مسلمون! سخنگومون نطقش باز میشه!!!
حلال احمر که یجورایی از اسلامیزه کردن صلیب سرخ توسط ترکیه! به خاورمیانه امده و باید عملا پابند اساسنامه و قوانین امداد رسانی بین المللی باشه !!! و اولین اصل منشورش امداد بدون مرز و .. میباشد امروز صبح به ما که از اعضای امداد پزشکی مردمیشون هستیم و واسه اعزام به مناطق اعلام آمادگی کردیم میگه دستور رییس کل به اینه که حتی المکان!!! از مناطق نزدیک و آزری زبان نیرو ارسال میکنیم و فعلا نیازی نیست که از استانهای دیگه نیروی امداد بفرستین!!...
حالا شما دیگه ببین این بروکراسی اداری تا کجای فیها الخالدون زندگی ما اون انگشت مرحمتش رو که نمیخواد فرو کنه!! دماغ انسانیت پیشکش!!
این قانون های دسته به دسته و رنگارنگ فقط تو ایران تولید شده بقیه کشورهای کافر نشین مثل گاو زندگی میکنن!!
فقط ما از زیر دست خدا رد شدیم انی هم افتادیم تو مملکت ........... تا امانت انسانیت رو برگردونیم دست خود خدا!!! دیگه هم هیچ کار انسانی دیگه ای خدا رو راضی نمیکنه!!.... و رسما غلط کردن کل ادیان و ملت دیگه دنیا.. فقط ما آدمیم!!!
کسی از این بسته های اضطراری هواپیما نداره من از زور کرامت در این مملکت دارم .................................................................

بالا