باید جمعیت زیاد شود/ ما برای رفاه انقلاب نکردیم !!!

dilak

New member
دلمون ازاین می سوزه که هنوز عمق فاجعه رو درک نکردن مسولای کشور
مردم مظلوم و پاک روستایی دارن یکی یکی زیر آوار تلف می شن بعضی از بزرگای کشور به جای پیام تسلیت می فرمایند:
بی حجابی و فساد در جامعه خیلی زیاد شده بود و این یه بلای الهی است

اینم اظهار همدردیشون هست
پاپ هم دیروز برا زلزله زدگان اظهار همدردی کرد
کدوم مرجع ما پیام تسلیت فرستاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fateme67

New member
واقعا جمعیت زیاد باشه ملت و اسلام سر بلند میشه!!؟ همه مشکلای ما حل.. دیگه زمینا رو نمیدن شیوخ خلیج!!! اجاره که از گشنگی نمیرن یه پولم بیاد دستشون واسه بودجه های مازاد بر سازمان واسه رفتن به استخرای شنای مختلت در کارائیب!!! ... هر 2تاشم کار خدا پسندانه و خدمت به برادر مسلمونمونه!!! حالا اگه به خاطر مسائل فرهنگی اشتباهی برادر تبدیل شد به خواهر غیر مسلمون! سخنگومون نطقش باز میشه!!!
حلال احمر که یجورایی از اسلامیزه کردن صلیب سرخ توسط ترکیه! به خاورمیانه امده و باید عملا پابند اساسنامه و قوانین امداد رسانی بین المللی باشه !!! و اولین اصل منشورش امداد بدون مرز و .. میباشد امروز صبح به ما که از اعضای امداد پزشکی مردمیشون هستیم و واسه اعزام به مناطق اعلام آمادگی کردیم میگه دستور رییس کل به اینه که حتی المکان!!! از مناطق نزدیک و آزری زبان نیرو ارسال میکنیم و فعلا نیازی نیست که از استانهای دیگه نیروی امداد بفرستین!!...
حالا شما دیگه ببین این بروکراسی اداری تا کجای فیها الخالدون زندگی ما اون انگشت مرحمتش رو که نمیخواد فرو کنه!! دماغ انسانیت پیشکش!!
این قانون های دسته به دسته و رنگارنگ فقط تو ایران تولید شده بقیه کشورهای کافر نشین مثل گاو زندگی میکنن!!
فقط ما از زیر دست خدا رد شدیم انی هم افتادیم تو مملکت ........... تا امانت انسانیت رو برگردونیم دست خود خدا!!! دیگه هم هیچ کار انسانی دیگه ای خدا رو راضی نمیکنه!!.... و رسما غلط کردن کل ادیان و ملت دیگه دنیا.. فقط ما آدمیم!!!
کسی از این بسته های اضطراری هواپیما نداره من از زور کرامت در این مملکت دارم .................................................................
با توجه به شرایطی که الان تو مناطق زلزله زده ایجاد شده از هرجا کمک برسه باید استقبال کرد و چه بهتر که این کمک ها از طرف کشور خودمون باشه..برای کمک لازم نیس کسی پاشه بیاد آذربایجان مگه نیروهای امداد و هلال احمر.کمک های نقدی هم تبدیل به پوشاک و خوراک و وسایل ضروری میشه.

najma

New member
نماینده اهر و هریس در مجلس نهم می گوید: “خبرنگارهای خبرگزاری های رسمی اینجا در این روستاها نیامدند فقط گاهی می آیند به صورت نمایشی فیلمی تهیه می کنند و می روند… اینجا که منطقه جنگی نیست خواهش می کنم مردم کمک ها را بیاورند به دست روستاییان برسانند

fateme67

New member
نماینده اهر و هریس در مجلس نهم می گوید: “خبرنگارهای خبرگزاری های رسمی اینجا در این روستاها نیامدند فقط گاهی می آیند به صورت نمایشی فیلمی تهیه می کنند و می روند… اینجا که منطقه جنگی نیست خواهش می کنم مردم کمک ها را بیاورند به دست روستاییان برسانند
معلومه که نرفتن چون هیچ تصویری از اوضاع به هم ریخته تو اون مناطق از طریق شبکه های سیما پخش نشده ما فقط از طریق صداو سیما و تلویزیون تبریز این تصاویر رو دیدیم.من نمیفهمم این مردم و نماینده هاشون خودشون با زبون خودشون کمک میخوان ولی چرا اونطور که باید حمایت نمیشن.انتظارا خیلی بیشتر از ایناس.اوضاع وخیم تر از اونیه که تو تلویزیون نشون میدن!!!چه بهتر که کمک ها به دست روستایی ها برسه.به هر حال این مردم چشم به راه کمکن.از هر نوعی و از هر طریقی.

negar62

New member
به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی : به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا، 'محمدرضا رحیمی' پس از ورود به تبریز، برای بازدید از مناطق زلزله زده شهرستان اهر عازم این شهرستان شد تا از نزدیك در جریان مسایل و مشكلات این منطقه قرار گیرد.
اعضای هیات دولت نیز كه در این سفر رحیمی را همراهی می كنند برای بررسی وضعیت مناطق زلزله زده شهرستان های ورزقان و هریس عازم این شهرستان ها شدند .“بهروز مرادی” معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری، “محمدرضا میرتاج الدینی” معاون رییس جمهوری در اجرای قانون اساسی، “سید شمس الدین حسینی” وزیر امور اقتصادی و دارایی و تعدادی از نمایندگان مجلس رحیمی را در این سفر همراهی می كنند.“مرضیه وحید دستجردی” وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، “مهدی غضنفری” وزیر صنعت، معدن و تجارت، “صادق خلیلیان” وزیر جهاد كشاورزی و “محمود بهمنی” رییس كل بانك مركزی” نیز به عنوان دیگر اعضای این كارگروه در این سفر حضور دارند.

این خبری بود که امشب توی سایت خبرگزاری جمهوری اسلامی دیدم . واقعأ باید با این شدت زلزله اینهمه قربانی و مجروح میدادیم؟ بیمارستان هریس ساخته نشده ، تخریب شد! هنوز میگن : ما واسه رفاه انقلاب نکردیم! پس اینم نتیجش! ساختار روستایی کشور ما باید اینقدر سست باشه که با هرگونه بلایای طبیعی بخشی از جمعیت ازبین برن....بایدم جمعیت رو افزایش داد!!!! :sadsmiley:

shahram25

New member
خدایش انگار نه انگار که سیصدو چن نفر مردن و هزارن نفر اواره شدن و هزارن نفر بی خانمان اما صداوسیما همچنان درسکوت معنادار به سر میبره

fateme67

New member
دوستان انقلابی ک شد توسط همین مردم بود.انقلاب ما جنبش مردمی بزرگ و ارزشمندی بود ولی از وقتی بخور بخور و منفعت طلبیا شروع شد از هدف اصلی دور شد.الان هرکی داره سنگ خودشو و دور و بریاشو ب سینه میزنه و هیش کی ب فکر مردم نیس و اون چیزی ک ب خاطرش انقلاب شد یعنی آزادی و آزادگی این وسط گم شده..اگه این مردم نباشن دیگه این کشور رهبر و رئیس جمهور و وزیر و مجلس میخواد چی کار؟؟ای کاش که مسئولین واقعا ب نفع مردم کار کنن ن ب ضررشون و تصمیماتی بگیرن که ب درد مردم بخوره.

sahar-a

New member
مردم آذربایجان حقشونه که اینطور حقارت و بی*توجهی ببینند چون آغازگر انقلاب بودند و همین گناه نابخشودنی کافیه که مسئولین بعد از گذشت سی و سه سال از انقلاب، تبعیض و نژاد پرستی رو در مورد آذری ها به اوج برسونند.

sahar-a

New member
من نظرات همه رو راجع به ازدیاد جمعیت خوندم و به نظر من چون مردم ایران مذهبی هستن، پس هرکی هر گندی بزنه، زیر پوست مذهب میزنه. و چون خانم سجادی هم فرمودن که " باید جمعیت زیاد شود/ما برای رفاه انقلاب نکردیم" پس می*خوان مثل داستان "گاو" مردم ایران مسخ شده باشند و در فقر فرو برن تا اون چیزی که سرشون میاد رو نبینن و ندونن که پول نفت کجا میره؟!؟ چرا بیکاری زیاده؟!؟ چرا تورم 1000 درصده؟!؟ چرا تولیدی ها تعطیل شده و حتی دکمه رو از چین وارد می*کنن؟!؟

sahar-a

New member
البته اینم بگم که خانم سجادی از روی بی*فکری و ... این حرفو نزده و آقایون خیلی وقته که به فکرش بودن!!!! و اگه تصمیم گرفتن، می*تونن مردم رو به این کار مجبور هم بکنن.
4 تا از پسر عمه هام( دوتاش پسر عمه خودم و دوتاش پسر عمه بابام) یکسال پیش ازدواج کردند که همشون دهه 60 بودن و همشون با دختر بچه های 9-13 ساله ازدواج کردن، امسال هم همشون بچه دار شدن و اصلا هم به خطر بارداری قبل از 18 سالگی اعتقادی نداشتن چه برسه به خطر ازدیاد جمعیت!!!!!!! و من که به عروس عمه ام گفتم تو این سن بارداری خطرناکه، دختره گفت می*خواد 6 تا پسر و دوتا دختر داشته باشه!!! به منم گفت تو از حسودیت میگی چون دهه ی 60 ی و هنوز ازدواج نکردی، چشم نداری منو با شوهر و بچم ببینی!! اینم جواب خیرخواهی من که به بی*شعوری مثل اون مشاوره رایگان تنظیم خانواده دادم!!!(توی ترکیه قبل از 15 سالگی دخترها، عقد جاری نمیکنن و هر پدر مادری که دخترش رو قبل از 15 سالگی عروس کنند، حتی در صورت رضایت دختر، مجرم هستن و اینو از کانال تلویزیونی ترکیه خودم شنیدم که وکیل می*گفت.)

آخرین ویرایش:

sahar-a

New member
در ضمن ما نباید مثل قوم موسی (ع) بگیم: خدایا خودت برو با اونی که داره تیشه به ریشه ملت میزنه بجنگ ما هم به تو توکل کردیم! ما اگه بی*عدالتی و بی*خردی دیدیم، باید اول خودمون دست به کار بشیم و با کسانی که درد مارو دارن، دست به دست هم بدیم و تا اخرش باشیم تا به نتیجه برسیم و هیچی نتونه ما رو متفرق بکنه! اونوقته که موفق میشیم!

shahram25

New member
ما انقلاب کردیم تا انقلاب و کلیه های جوانان برای نان شب و مغزها رو فراری بدیم

epi_info

New member
:sad:
ای کاش فقط بی توجهی از صدا و سیما بود .....

گریه کن مادر، انگار خون فرزندت به رنگینی خون بحرینی و لبنانی ها نیست...
بمان مادر، بمان در خانه خاموش خود مادر، که باران بلا می باردت از آسمان بر سر

shahram25

New member
خدا به داد مادران اینده که دختران الان هستن برسه هر کدومشون باید دها بچه بدنیا بیارن

fateme67

New member
من نظرات همه رو راجع به ازدیاد جمعیت خوندم و به نظر من چون مردم ایران مذهبی هستن، پس هرکی هر گندی بزنه، زیر پوست مذهب میزنه. و چون خانم سجادی هم فرمودن که " باید جمعیت زیاد شود/ما برای رفاه انقلاب نکردیم" پس می*خوان مثل داستان "گاو" مردم ایران مسخ شده باشند و در فقر فرو برن تا اون چیزی که سرشون میاد رو نبینن و ندونن که پول نفت کجا میره؟!؟ چرا بیکاری زیاده؟!؟ چرا تورم 1000 درصده؟!؟ چرا تولیدی ها تعطیل شده و حتی دکمه رو از چین وارد می*کنن؟!؟
آره اینا سیاست رضاخان رو پیش گرفتن که اگه میخوای به این مردم حکومت کنی همیشه گشنه نگهشون دار!!!!!!!!

najma

New member
آره اینا سیاست رضاخان رو پیش گرفتن که اگه میخوای به این مردم حکومت کنی همیشه گشنه نگهشون دار!!!!!!!!

به قول انگلیسی ها :
اگر میخواهی ایرانی ها را ساکت نگهداری ، گرسنه نگهشان دار
و اگر میخواهی اعراب را ساکت نگهداری ، سیر نگهشان دار

میبینید عین این جمله در خاورمیانه در حال اجراست ....

و دلیل اسلام زدگی مردم و ریزش انقلاب همین حرکت های معاویه ای ، زیر پوسته اسلامه ....
مردم میگن : اگه دین و انقلاب اینه ما نمیخوایم ....

آخرین ویرایش:

shahram25

New member
من با افزایش جمعیت فقط از لحاظ کمی و بدون توجه به کیفیت مخالفم

epi_info

New member
به بچه های تو من وقتی یه روز بزرگ شدن !!!

فردا که می خوان بدونن کجا بدنیا اومدن!!!
بگو جوابمون چیه حرف حسابمون چیه!!!
تکلیف اون خونه ای که شده خرابمون چیه!!!
گناه هرچی که گذشت به گردن ما بودو هست!!!
از ما اگر بتی شکست بتهای تازه جاش نشست!!!
هیچ کس بغیر از خود ما از خود ما فریب نخورد!!
هیچ کس بغیر از خود ما ما رو به بیراه نبرد !!
به بچه*هامون چی بگیم بگیم که بی هویتیم !!
گدای حق خودمون پشت درهای غربتیم!!!

sayeomidvar

New member
دوستان یکم هم صحبتها در مورد کمک به هموطاننمون و اتفاقایی که نوشته بودید صحت نداره، لطفا نذارید ما ها گرفتار توهم بشیم. رسانه کم لطفی کرد ولی خداییش اونایی که باید کار رشون را درست دارند انجام میدند دیگه قضیه ترکیه و ... همه جو سازی است!!!!! واسه بم هم وضعیت همین بود کسی کم نذاشت برای اونها ولی هنوز هم محتاج هستند و این طبیعی است تا یه خونه و یه خانواده دوباره درست بشه سالها وقت میبره! (از نظر ساختن نمیگم از نظر بودن و زندگی کردن میگم) من نه ولی خیلی ها بودند که اخبار موثق به دستم رسوندند اینطوری هم نیست انقدر جو سازی نکنید! من احتمالا تو ماههای آینده به این مناطق سر بزنم. الان که دورشون شلوغه ولی یک ماه دیگه رو برید ببینید چقدر نیاز به همدردی و محبت دارند.

sahar-a

New member
دوستان یکم هم صحبتها در مورد کمک به هموطاننمون و اتفاقایی که نوشته بودید صحت نداره، لطفا نذارید ما ها گرفتار توهم بشیم. رسانه کم لطفی کرد ولی خداییش اونایی که باید کار رشون را درست دارند انجام میدند دیگه قضیه ترکیه و ... همه جو سازی است!!!!! واسه بم هم وضعیت همین بود کسی کم نذاشت برای اونها ولی هنوز هم محتاج هستند و این طبیعی است تا یه خونه و یه خانواده دوباره درست بشه سالها وقت میبره! (از نظر ساختن نمیگم از نظر بودن و زندگی کردن میگم) من نه ولی خیلی ها بودند که اخبار موثق به دستم رسوندند اینطوری هم نیست انقدر جو سازی نکنید! من احتمالا تو ماههای آینده به این مناطق سر بزنم. الان که دورشون شلوغه ولی یک ماه دیگه رو برید ببینید چقدر نیاز به همدردی و محبت دارند.
عزیزم جوسازی نیست من خودم تو شبکه استانی آذربایجان شرقی دیدم و خانم گزارشگر هم رفت باهاشون حرف زد!
درباره بم کم برنامه ساخته نشد همین دو سه ماه پیش هم یکی از بازمانده های بم رو آورده بودن سیمای خانواده! با اینکه چند سال از زلزله بم می*گذره؛ اما زلزله آذربایجان هنوز که یک هفته نشده، داره از صدا و سیما فراموش میشه!
کمتر از یکسال پیش تو شهر وان ترکیه زلزله شد( و اطلاع رسانی هم در سطح وسیعی صورت گرفت که هنوز هم گاهی تو تلویزیون خودشون از اون زلزله یه چیزایی پخش می*کنن) و ترکیه هیچ کمکی رو از هیچ کشوری قبول نکرد چون خودشون در کمتر از یک هفته ساماندهی ش کردن! اینجا هم می*خوان ادای اونا رو دربیارن و کمک هیچ کشوری رو قبول نمی*کنن؛ اما اینجا هنوز حتی چادرها هم درست و حسابی علم نشدن!!!!

بالا