باید جمعیت زیاد شود/ ما برای رفاه انقلاب نکردیم !!!

mehran35

New member
یه مساله دیگه که تو اون مقاله عنوان شده بود اینکه ایران تنها کشوریست که شیعه اکثریت جمعیت رو داره ما داریم تنظیم خانواده رو رعایت می کنیم در حالی که اقلیت هایی در ایران هستند مثله وهابی ها که افتخارشون 20 عدد فرزند و 4 همسر هستش با این اوصاف جمعیت اونا زیاد جمعیت ما کم می شه خدا رو چه دیدید مثه میانمار یا فلسطین ما رو هم بعدا انداختن بیرون!!!
شما حاضری همسرت جهت کمک به افزایش جمعیت چهارتا زن بگیره از هزکدوم 5تا بچه داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما حاضری همسرت جهت کمک به افزایش جمعیت چهارتا زن بگیره از هزکدوم 5تا بچه داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزیز من! فقط دارم می گم ما تنظیم رو رعایت می کنیم هیچ کی رعایت نمی کنه با همین شرایط افزایش جمعیت مشابه
نتیجه: محو ایرانیان در آینده نزدیک از کره زمین

mehran35

New member
عزیز من! فقط دارم می گم ما تنظیم رو رعایت می کنیم هیچ کی رعایت نمی کنه با همین شرایط افزایش جمعیت مشابه
نتیجه: محو ایرانیان در آینده نزدیک از کره زمین
بیا هیچ کدوم از ایرانیا واسه پیشگیری از این مسئله با این وضع موجود حاضر نیستن فداکاری کنن فقط شعاره نه واقعیت!!!!!!!!!!!!!

شما ها بچه دار نشین نسلتون منقرض می شه!!! نسل شما منقرض بشه انگار نسل دایناسور ها منقرض شده:bunnyearsmiley:

150 میلیون عین عبارت مقام معظم رهبری هستش شما ایشونو جواب کردی ما که سهلیم هر چی دله تنگت می خواهد بگو
قضیه اختلاس بر می گرده به بانکداری ربوی ما، که پشت پوشش اسلامی پنهانش کردن رجوع کنید به سخنرانی دکتر عباسی در دانشگاه گیلان به تاریخ 16 آذر در گوگل
طبق آمار بیش از 100 نفر از سران دولت من جمله شخص شخیص اول مملکت اعلام کردن بانکداری ما ربوی است ولی کسی کاری نکرد تا مساله اختلاس پیش اومد و الفرار همین آقایی که فرار کرد ادعا می کرد به بانکداران ما توهین نکنید ما درستکاریم!!!

16 آذر که هنوز نیومده منظورم 16 آبان بود :dadad4:

بالا