اگه یه دختر ازتون خواستگاری کنه چکار می کنین ؟؟؟

bacillus.bs

New member
هنوز به اخرش نرسيديم فعلا در حال بررسي است
54739_129fs3705010.gif

شفيع

New member
بچها راسل یه جمله مشهوری داره میگه:به دست آوردن زنان باید سخت باشد بدون اینکه غیر ممکن باشد.
پس خانم ها دختران عزیزان و خواهران گرامی اینارو مد نظرتون قرار بدین

bacillus.bs

New member
شفيع علوم پزشكي ها كه از اين كارا نمي كنند
ولي بقيه چي اونايي كه نميزارند
اونايي كه حسرت عشق به دل دختراي پاك ميزارند
اونايي كه از سر حسودي با دوستشون خيانت مي كنند.....

نوتر

New member
اینکه بعضی ها ادعاشون میشه که اگه مثلا خانمها بیان این موضوع رو بیان کنن خیلی برای روز مباداشون بد میشه و شاید همش تو سرشون زده بشه قطعا از طرف خودشون گفتند. ( همه پسرا اینطور نیستند).اما حالا من سوال دارم. تکلیف این همه دختر خانمی که به خاطر این طرز فکر قدیمی و منسوخ شده در حسرت رسیدن به عشقشون سوختند چی میشه؟خانمهای که روحیه ای برای زندگی ندارند چی میشه؟ چه خوشبختی رو این آدم میخواد برای شوهر بعدی ش که حالا مثلا شوهره بش پیشنهاد ازدواج داده به ارمغان بیاره؟؟؟ تو کشورمون چقدره خانمایی که نتونستند عشقشون رو برا طرف مقابل بازگو کنند، نتونستند احساسشونو بیان کنند و رفتن با کسی ازدواج کردند که فقط جسمشون برا طرف بوده ولی روحشون برا اون نفر اول بوده؟ اینا زندگی خوشبختی دارن؟ الان موفقن؟ الان سرکوفت نمیخورن؟ یا اگه خواستشونو به طرف میگفتند از این بدتر بود؟ الان دو نفر بدبخت شدند هم زن هم مردش. میدونم هستن خیلیا که باز میان متر خودشونو میذارند و میگن نه البته اینطوری نیست. اما اگه واقعا یکم خوب فک میکردیم جواب دادن به این سوال خیلی راحت بود. مگر اینکه نخواییم بش جواب بدیم.

epidtehran92

New member
فکر کنم دیگه بعد این همه بحث اکثرا متوجه شده باشن بیان عشق از طرف دختر مشکلی نداره

خزر

New member
ولی اگه یه همچین اتفاقی برا من بیافته فک نکم بتونم به هیچ واسطه ای اعتماد کنم...... یا غرورمو میشکنم و یا میسوزم و میسازم........ ک البته بازم فک نمیکنم..کسی پیدا بشه ک ارزش شکستن غرورم رو داشته باشه......

شما پسرا از دل دخترا خبر ندارین.... اینو قبول دارم ک بعضی از دخترا هم خیانت میکنن ولی اگه از خودشون بپرسی مطمئنن بی دلیل نیست.... در بیشتر مواقع چون قبلا از این زاویه شکست خوردن ینی چون باهاشون بازی شدا حالا دارن با بقیه شون هم مثل خودشون رفتار میکنن.....

انتنیوز جان

من مثلا از واسطه میخوام که نظر اون پسر رو راجع به من بپرسه که ایا مثلا به من علاقه داره یا نه :smiliess (12):

نه اینکه بهش بگه که من بهش علاقه دارم

شاید اون طرف اصلا به من فکر نکنه .

myum

New member
تا حالا برام پیش نیومده !
راستش اگه هم پیش بیاد نمیدونم چي بگم !؟!

najma

New member
بچها راسل یه جمله مشهوری داره میگه:به دست آوردن زنان باید سخت باشد بدون اینکه غیر ممکن باشد.
پس خانم ها دختران عزیزان و خواهران گرامی اینارو مد نظرتون قرار بدین

شفیع جان اصلا طبیعتا زن ها اینطوری آفریده شدن . این فطرت یک زنه که بهش اجازه نمیده مثل مرد هر خواسته ای رو که داره رسما بگه ... گرچه ممکنه همون احساسات رو حتی به مراتب شدید تر داشته باشه .
حتما حکمتی در این نوع آفرینشه :smiliess (3):
مرد ها هم طبیعتشون قبلنا (والا الان نمیدونم ) اینجوری بود که دوست نداشتن طرف مقابلشون سهل الوصول باشه . اینم باز حکمتش دست خداونده ...
من از دبستان پدرم بهم میگفت : غرور برای زن خیلی خوبه ...
من اونموقع ها نمیدونستم این حرفش یعنی چی ، ولی بعد وقتی بزرگتر شدم تازه متوجه شدم که ایشون چی میگفت .:auizz3ffy9vla57584x

najma

New member
در ادامه حرفم به یک جمله از حضرت علی (ع) در نهج البلاغه اشاره میکنم که فکر کنم برای هر شیعه ای یک پاسخ قانع کننده باشه :
حکمت 227 از نهج البلاغه :
«نيکوترين خوی زنان زشت‏ترين خوی مردان است: به خود نازيدن [تکبر] و ترس و بخل. پس هرگاه زن به خويش نازد، رخصت ندهد که کسي به او دست يازد و هرگاه بخیل باشد مال خود و شوهرش را نگاه می‏دارد و هرگاه ترسو باشد از آنچه به او رو آورد می‏ترسد و دوری می‏گزیند.»

:rose:

eco.bio

New member
در مــن

آدم بــرفــی ای ســت

کــه عــاشــق آفتــاب شــده!

و ایــن،

خــلاصــه همــه داستــان هــای عــاشقــانــه جــهان اســت . . .

gl2y4egq3ufrf460doxw.jpg

( پیام بازرگانی بود:ad54ad:)

najma

New member
پس مترتو جوری بذار که به کسی توهین نکنی. اینجا یه تالار گفتگوی عمومی نه هر جایی که بخوایم نظر به اصطلاح منطقی خودمونو بیان کنیم

یادم نمیاد به کسی توهین کرده باشم .
با شما که حتی اصلا وارد بحث هم نشدم .
دوست هم ندارم که بشم . موفق باشی ....:thumbsupsmileyanim:

bacillus.bs

New member
بچه ها اول اين بحث چي گفتم،اين جا بيشتر جنبه ي سرگرمي داره،لطفا دعوا نكنيد

بالا