اگه یه دختر ازتون خواستگاری کنه چکار می کنین ؟؟؟

bacillus.bs

New member
اين جور كه قيمت پرايد داره ميره بالا اگر ادامه پيدا كنه به بي ام دبليو هم ميرسه

setayesh71

New member
به نظرت اگه من نظر ندم تایپک آرام میشه؟؟ باشه نظر نمیدم. من تایپک رو جوشو بهم زدم؟؟ چون رو حرف شما حرف زدم؟؟؟ جالبه. اگه میگفتم نظر شما سرآمد همه نظراته تایپک آرام میشد. من قصد داشتم هر وقت ستایش 71 بگن من برم از تایپک. ولی الان با گفتن این حرفا جوابمو گرفتم. الان شما بگو دوستت لایک بزنه دوستات بگن تو لایک بزن.فقط گفتم اگه تا سال دیگه هم میخواستید نظر خودتونو تحمیل کنید من جواب میدادم. ولی خوب الان که فک میکنید جو تایپک رو من بهم زدم چشم هیچی نمیگم. یا علی

ای بابا ما هرچی می خوایم جو رو آروم کنیم نمیشه ! بحثو تموم کنین ولی کناره گیری نکنین

setayesh71

New member
الان بخوام نظر بدم؟؟

خوب من فصد ازدواج ندارم.ميخوام ادامه تحصيل بدم :25r30wi:تازشم دختره باس بي.ام.دبليو كمتر نداشته باشه:eek:t0837h0nn8zfqu8ultبعدشم تحصيل كرده باشه
:image170:

اون بی ام دیلیو داشته باشه شما چی داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شفيع

New member
بچها یه چیزی رو میگم امیدورام موجب رنجش دوستان نشه:
جامعه ما خیلی در هم تنیده هست جامعه تقریبا مذهبی هست حتی اونهاییکه به قولی روشن فکرم هستم باز رگه هایی از مذهب و دین تو وجودشونه واسه همین اجازه نمیدن یعنی نمیتونن بخوان دختر پیش قدم شه:

باید قبول کنیم که مردها اون ظرفیت لازم (که عشق میتونه دوطرفه باشه و سکوت و ابراز نکردن عشق زن دلیلی برنجابتش نیست ما رنج خواهیم برد مردها نمیتونن این رو هضم کنن یعنی هنوز بافت اجتماعی جامعه ما این آمادگی رو نداره وگنه چه بهتر که دختری هم بیاد بگه من از فلان پسر خوشم میاد.
امادر جامعه ما دخترا همیشه انتخاب میشن و حق انتخابشون محدود به کسایی است که انتخابشون کردن پس انتخابی ندارن(این واقعیت جامعه ماست)

mw.ashel

New member
الان بخوام نظر بدم؟؟

خوب من فصد ازدواج ندارم.ميخوام ادامه تحصيل بدم :25r30wi:تازشم دختره باس بي.ام.دبليو كمتر نداشته باشه:eek:t0837h0nn8zfqu8ultبعدشم تحصيل كرده باشه
:image170:

من که فیوچر رو میشناسم اینو بهتون بگم که در آقایی و کمالاتش حرفی نیس و اون براش این مادیات مهم نیست چون یه دل پاک و پشتکار واقعی داره که میتونه همه چیز رو به دست بیاره و بقیه وسایل و مهریه و .... براش بی ارزشن و قصدش مزاح هس.

raha 24

New member
وای بچه ها خسته شدم 1 ساعته دارم این تایپیکو می خونم مگه بهتون می رسم.
سلام:ad54ad:

setayesh71

New member
من که فیوچر رو میشناسم اینو بهتون بگم که در آقایی و کمالاتش حرفی نیس و اون براش این مادیات مهم نیست چون یه دل پاک و پشتکار واقعی داره که میتونه همه چیز رو به دست بیاره و بقیه وسایل و مهریه و .... براش بی ارزشن و قصدش مزاح هس.

آشل جون همه اینو می دونن . این دوستمون شوخی کرد بچه ها هم دارن شوخی می کنن دیگه .

خزر

New member

اشل جان مام شوخی میکنیم :thanks:

ninol

New member
انتنیوز جان

من مثلا از واسطه میخوام که نظر اون پسر رو راجع به من بپرسه که ایا مثلا به من علاقه داره یا نه :smiliess (12):

نه اینکه بهش بگه که من بهش علاقه دارم

شاید اون طرف اصلا به من فکر نکنه .

نیلو جان پیدا کردن یه دوست یا فامیل مشترک که قابل اعتمادم باشه زیاد کار اسونی نیست به نظر من تازه اگه طرف غریبه بود و دوست و فامیل مشترک نداشتید چه باید کرد؟

نوتر

New member
نوتر کجایی
بیا دوست دارم نظر اتتو بخونم
اینجا یه جای عمومیه بخاطر کسایی که نظراتتو میخونن بیا
مهسای عزیز من قهر نکردم و به نظرات همه دوستایی که پیامای منو میخونن احترام میذارم. اما ظاهرا هیچ نتیجه ای در پی نخواهد داشت این بحث.

خزر

New member
نیلو جان پیدا کردن یه دوست یا فامیل مشترک که قابل اعتمادم باشه زیاد کار اسونی نیست به نظر من تازه اگه طرف غریبه بود و دوست و فامیل مشترک نداشتید چه باید کرد؟

نینول جان

من اصلا حرفمو پس میگیرم

تا حالا که از کسی خوشم نیومده و در موقعیتش قرار نگرفتم

اگه پیش اومد هم بی خیالش میشم تا خودش بیاد

:28:

mw.ashel

New member
دوستان من الان دارم که این تایپیک رو دنبال میکنم و میبینم که برخی نظرات شوخی افراد برای برخی دیگه ناراحت کنندس و چه بهتره ماهایی که میبینیم قبل اینکه اون افراد بیان و بخوننش و ناراحت بشن و خدای ناکرده سوء تفاهم پیش بیاد جلوشه بگیریم.
من که اینجا همه دوستان رو خوب میشناسم و میدونم که قصد بدی ندارن و همدیگرو دوست دارن و بهم احترام میذارن ، پس به نظرم بهتره که جملاتی که به نظرمون ممکنه برای فرد دیگه ناراحت کننده بیاد استفاده نکنیم.

ممنونم از همه دوستای گلم.
:rose:

يعني خوشحالم بچه ها دنبال زن دادن منن ..اولا من گفتم فعلا قصد ازوداج ندارم اين 1-
2- فقط و فقط بي.ام .دبليو....من پرايدبليو اينا نميخوام...
3-شيربهاشم ميذارم همون بهاي شير باشه منتها فقط شير پاستوريزه و استرليزه ميهن...نه چيز ديگه اي...
4-پنيربها وماست بها و دوغ بها هم ميخوام البته به فاكتور روز...اگر حنس خارجي آورد حتما برچسپ شبنم داشته باشه كه بهمم گمرك خورده...
5-خونه كه باس حتما ويلايي اونم سمت شمال شهر(شمال كشور هم بود قابل فبوله)اينجوري با مادر زنمم روبرو نميشم :smilies-azardl (12)
6-مهريه و مهر اينا نميخوام ...خيلي فانعم من...:28:

شرايط ازين بهتر؟؟
تازه ي مدل ديگه دارم از خودم با چك كارمندي و اقساط 36 ماهه و سود ساليانه علي الحساب 16.5% معاف از ماليات...قابل انتقال به غير...:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

آخرین ویرایش:

sakar

New member
من یکیو (دختره) میشناسم خیلی وقته(تقریبا 7-8 سالی میشه) یه پسریو دوس داره وبخاطر اون احساسش نمیتونه واسه زندگیش تصمیم بگیره
البته همیشه میگه احساس میکنم یه احساس 2 طرفس و همون چن سال پیش میخواسته بگه اما یکی از دوستاش نذاشته و الان پشیمونه و توش مونده نه میتونه دست از احساسش برداره نه هیچکاریم میکنه
اگه نظر کارسازی دارید بگید شاید افاقه کرد
میگن بسوزه پدر عشق و عاشقی اینه هاااااا

بالا