اگه یه دختر ازتون خواستگاری کنه چکار می کنین ؟؟؟

نوتر

New member
یادم نمیاد به کسی توهین کرده باشم .
با شما که حتی اصلا وارد بحث هم نشدم .
دوست هم ندارم که بشم . موفق باشی ....:thumbsupsmileyanim:
البته اگه بخوای اون حرفایی رو میزنی اسمش رو بحث بذاری. منم همینطور اصلا رغبتی ندارم حتی پیاماتون رو بخونم. اینم بدون منم اینجا بجز برخی خانمهای محترم همچین فرد صادقی ندیدم ولی انقدر متوجه بودم که اینو تا این لحظه تو عمومی نگم.که ظاهرا تا نمگیفتم نمیشد . شمام موفق باشی

چ طرف داري داره؟؟؟؟؟/
خب هر كي ب سليقه و فكر خودش عمل كنه
ي دختر خانم دوس داره عشقشو ابراز كنه خب ميره جلو
و دختر خانمي ك غرورشو دوس داره صب ميكنه اقا پسر پا پيش بذاره
چرا نظراتونو تحميل ميكنيد؟؟؟؟
اصلا فك نميكنم جايي بحثي باشه

خزر

New member
نوتر خودتو ناراحت نکن . بی خیااااااااااااااااااااال

نوتر

New member
نوتر خودتو ناراحت نکن . بی خیااااااااااااااااااااال
دوستم ناراحت نیستم. من به نظر همه احترام میذارم تو زندگیم. به شرطی که ببینم به نظر منم احترام گذاشته میشه. اینکه بیان بعضیا بگن نه الا و بلا نظر ما درسته و بقیه نظرشون فلانه و یجوری هم جبهه بگیرن که بقیه باشون با بی احترام حرف میزنن و صادق نیستند چون حرف مارو نمیزنن آدم مجبور میشه جواب بده

najma

New member
البته اگه بخوای اون حرفایی رو میزنی اسمش رو بحث بذاری. منم همینطور اصلا رغبتی ندارم حتی پیاماتون رو بخونم. اینم بدون منم اینجا بجز برخی خانمهای محترم همچین فرد صادقی ندیدم ولی انقدر متوجه بودم که اینو تا این لحظه تو عمومی نگم.که ظاهرا تا نمگیفتم نمیشد . شمام موفق باشی

خواهش میکنم به احترام دوستای عزیزمون هم که شده بحث رو ادامه ندید . چون عرض کردم من ناراحت میشم که ناراحتی دوستای عزیزم رو ببینم .
اگر من کسی رو صادق خطاب میکنم دلیل بر نقض صادق بودن شما و سایر آقایون هم نمیشه اینو مطمئن باش . چون من شناختی حداقل از شما نداشتم و ندارم و تا حالا اصلا توی تاپیکی برخورد نداشتیم .
کسی هم از کسی قرار نیست ناراحتی به دل بگیره .
تمام اتفاقات هر تاپیک هم توی اون تاپیک دفن میشه پسر خوب .
پس من دعوت میکنم ازتون که به جمع ما بپیوندید و بزارید تاپیک آرامشش رو حفظ کنه .
ممنونم و خدانگهدار شما . :rose::rose::rose:

epidtehran92

New member
باید قبول کنیم عقیده هر کسی برا خودش قابل قبوله ولی برا دیگران باید قابل احترام باشه

setayesh71

New member
بابا ما فقط می خواستیم ببینیم هر کسی تو چنین موقعیتی چکار می کنه ؟؟ دعوا نداریم که . آفرین دوستای خوب:28:

خزر

New member
هر کس نظرشو بده ولی کسی به نظر کسی دیگه بی احترامی نکنه . ما هممون مثل هم نیستیم که

نظر دیگرانو رد نکنیم

ما از نظر فرهنگ و .... با هم فرق داریم دوستااااااااااااااان :ad54ad:

خزر

New member
نوتر نرو داداش . قهر نکن . تاپیک بدون همه شماها (دوستان) صفایی نداره

:bunnyearsmiley:

najma

New member
به نظرت اگه من نظر ندم تایپک آرام میشه؟؟ باشه نظر نمیدم. من تایپک رو جوشو بهم زدم؟؟ چون رو حرف شما حرف زدم؟؟؟ جالبه. اگه میگفتم نظر شما سرآمد همه نظراته تایپک آرام میشد. من قصد داشتم هر وقت ستایش 71 بگن من برم از تایپک. ولی الان با گفتن این حرفا جوابمو گرفتم. الان شما بگو دوستت لایک بزنه دوستات بگن تو لایک بزن.فقط گفتم اگه تا سال دیگه هم میخواستید نظر خودتونو تحمیل کنید من جواب میدادم. ولی خوب الان که فک میکنید جو تایپک رو من بهم زدم چشم هیچی نمیگم. یا علی

وای عزیزم من ناراحت میشم به خدا که شما دل چرکینی ...
به خدا قسم ناراحت میشم که اینطوری فکر میکنی دوست عزیز...
چی بگم من اگر در صدی با کامنتام شما رو ناراحت کردم عذر میخوام .
نکن اینکارو با خودت برادرم .
اصلا خیلی دلم گرفت که شما ناراحتی :sad:

mohana

Well-known member
به نظرت اگه من نظر ندم تایپک آرام میشه؟؟ باشه نظر نمیدم. من تایپک رو جوشو بهم زدم؟؟ چون رو حرف شما حرف زدم؟؟؟ جالبه. اگه میگفتم نظر شما سرآمد همه نظراته تایپک آرام میشد. من قصد داشتم هر وقت ستایش 71 بگن من برم از تایپک. ولی الان با گفتن این حرفا جوابمو گرفتم. الان شما بگو دوستت لایک بزنه دوستات بگن تو لایک بزن.فقط گفتم اگه تا سال دیگه هم میخواستید نظر خودتونو تحمیل کنید من جواب میدادم. ولی خوب الان که فک میکنید جو تایپک رو من بهم زدم چشم هیچی نمیگم. یا علی

ببینید از همون اول هم دوستان گفته بودن بحث هایی پیش نیاد که از هم ناراحت شیم(حالا عین جمله رو یادم نیس) خب؟
شما نظرتون و گفتین ما هم همینطور...بماند که مخالف هم بود.همه که نباید مثل هم فکر کنن
ولی قبول کنین که شما زود ناراحت شدین
من قرار نبود اینجا دیگه حرفی بزنم...ولی داشتم نوشته های دوستم نجما رو میخوندم...خداییش هیچ حرف ناراحت کننده ای نبود تو نوشته هاشون...
در هرصورت اگر تا حالا کدورت پیش اومد بهتره همه همو ببخشیم مگه نه؟!
مثل اون یکی تایپیک که همه چی به خیر و خوشی تموم شد:rose:

mahsa.

New member
نوتر کجایی
بیا دوست دارم نظر اتتو بخونم
اینجا یه جای عمومیه بخاطر کسایی که نظراتتو میخونن بیا

الان بخوام نظر بدم؟؟

خوب من فصد ازدواج ندارم.ميخوام ادامه تحصيل بدم :25r30wi:تازشم دختره باس بي.ام.دبليو كمتر نداشته باشه:eek:t0837h0nn8zfqu8ultبعدشم تحصيل كرده باشه
:image170:

بالا