اگه یه دختر ازتون خواستگاری کنه چکار می کنین ؟؟؟

najma

New member
چرا یه تاپیک رو که میتونه سرگرم کننده و مفرح باشه اینقد جدی میگیرید که آخرش به بحث و جدل برسه
موضوع اینقدرا هم جدی نیست چون مسلما خانمایی که از آقایون خواستگاری میکنن حتی 0.01 درصد جمعیت خانما هم نمیشن
پس فقط با دیده طنز نگاه کنید و جدی نگیرید

آره ساحل جان ...
موضوع همینجاست ، منکه دیگه با آقایون در این تاپیک وارد بحث نمیشم
ولی توی این بحث
تنها چیزی که بصورت اشکارا داره از طرف مدعیان منطق نادیده گرفته میشه : طبیعت زن و طبیعت مرده .
قربون آدم چیز فهم :thumbsupsmileyanim:

setayesh71

New member
ستایش تقصیره منه کلا. من برم به تایپک هر شب یک تست تغذیه برسم:sad::sad: آخر سرم همه کاسه کوزه ها سر من میشکنه:sad:

این چه حرفیه ؟؟ اصلا قرار نبوده اینجا دعوا و قهر پیش بیاد که . ما همه دانشجو های این مملکتیم . همه عاقل و بالغ .

parnia

New member
ستایش تقصیره منه کلا. من برم به تایپک هر شب یک تست تغذیه برسم آخر سرم همه کاسه کوزه ها سر من میشکنه:sad:
نوتر:ph34r-smiley: یادته اوندفه دعوامون شدم تو گفتی بری تست تغذیه بزنی؟؟:smiliess (3): ناراحت نشو داداشی...ما همه دوستیم.حدیثم خیلی ماهه...پستای دعوا رو پاک کنید...مثه اون شب که همشو پاک کردیم....بزارید تاپیک دوستمونم بسته نشه

mohana

Well-known member
قرار این نیست ما پیامبر و حضرت خدیجه باشیم

قرار این هست که از اون ها الگو برداری کنیم .

غیر این هم نیست

آقای رینی حرف شما کاملا درسته
باید الگوبرداری شه...اما وقتی فکرشو میکنم میبینم این فقط در حد حرفه!(منظورم به شما نیست هااا...باز نیان بگن داری توهین میکنی...کلی گفتم)
یه بنده خدایی از همکلاسی ما درخواست ازدواج کرد...کل دانشکده متوجه این قضیه شد...اونوقت چی یه سر اون دختر خانوم میاد؟

بعدا نوشت: بحث تموم شده بود مگه نه؟ تا تایپ کنم طول کشید..ههههه:thumbsupsmileyanim:

آخرین ویرایش:

antenyus

Active member
من اگه کسی رو دوس داشته باشم غیر مستقیم بهش میگم و نظرشو در مورد خودم میپرسم . البته غیر مستقیم با واسطه

ولی اگه یه همچین اتفاقی برا من بیافته فک نکم بتونم به هیچ واسطه ای اعتماد کنم...... یا غرورمو میشکنم و یا میسوزم و میسازم........ ک البته بازم فک نمیکنم..کسی پیدا بشه ک ارزش شکستن غرورم رو داشته باشه......

شما پسرا از دل دخترا خبر ندارین.... اینو قبول دارم ک بعضی از دخترا هم خیانت میکنن ولی اگه از خودشون بپرسی مطمئنن بی دلیل نیست.... در بیشتر مواقع چون قبلا از این زاویه شکست خوردن ینی چون باهاشون بازی شدا حالا دارن با بقیه شون هم مثل خودشون رفتار میکنن.....

ketabsabz

Well-known member
بچه ها یادتون نره ما ایجاییم که به هم کمک کنیم نه دعوا دنیا دو روزه پس با همدیگه خوب باشیم:smiliess (10):

rainsavor

New member
آقای رینی حرف شما کاملا درسته
باید الگوبرداری شه...اما وقتی فکرشو میکنم میبینم این فقط در حد حرفه!(منظورم به شما نیست هااا...باز نیان بگن داری توهین میکنی...کلی گفتم)
یه بنده خدایی از همکلاسی ما درخواست ازدواج کرد...کل دانشکده متوجه این قضیه شد...اونوقت چی یه سر اون دختر خانوم میاد؟

توهینی در کار نیست چرا سخت میگیرین

جواب این رو حدیث خانوم گفتن

الگو برداری باید براساس شناخت خودمون و افراد جامعه مون و در نظر گرفتن ظرفیت خودمون و طرف مقابلمون باشه

باید شناخت کامل باشه چه دختر چه پسر . به طرفیت طرف مقابل هم نگاه کنین . گاهی ممکن اصلا دوست داشتن دو طرفه باشه ولی علیرغم همه ی اینها حجب و حیا مانع گفتن بشه . نمونه ی این رو هممون دیدیم نگین نه....

mohana

Well-known member
توهینی در کار نیست چرا سخت میگیرین

جواب این رو حدیث خانوم گفتن

الگو برداری باید براساس شناخت خودمون و افراد جامعه مون و در نظر گرفتن ظرفیت خودمون و طرف مقابلمون باشه

باید شناخت کامل باشه چه دختر چه پسر . به طرفیت طرف مقابل هم نگاه کنین . گاهی ممکن اصلا دوست داشتن دو طرفه باشه ولی علیرغم همه ی اینها حجب و حیا مانع گفتن بشه . نمونه ی این رو هممون دیدیم نگین نه....

بله من تا تایپ کنم طول کشید جواب حدیث جون و بعدا دیدم.

eco.bio

New member
ولی اگه یه همچین اتفاقی برا من بیافته فک نکم بتونم به هیچ واسطه ای اعتماد کنم...... یا غرورمو میشکنم و یا میسوزم و میسازم........ ک البته بازم فک نمیکنم..کسی پیدا بشه ک ارزش شکستن غرورم رو داشته باشه......

شما پسرا از دل دخترا خبر ندارین.... اینو قبول دارم ک بعضی از دخترا هم خیانت میکنن ولی اگه از خودشون بپرسی مطمئنن بی دلیل نیست.... در بیشتر مواقع چون قبلا از این زاویه شکست خوردن ینی چون باهاشون بازی شدا حالا دارن با بقیه شون هم مثل خودشون رفتار میکنن.....

یه بار وساطت یکی رو کردم برا هفت پشتم بسه:65d6a5d6s: کلی زحمت کشیدم برادرم کلی زحمت کشید نزدیک یه ماه رو مخ پسره راه رفت که راضی بشه با دوست بنده............. خب پسره نمیخواستش! اخرسر به دوستم گفتم که نشدو پسره گفت نمیخوام!!!!!!!!!!!!!! جالب اینجاس دوستم درنهایت پر رویی گفت شما اصلا بهش نگفتین!!!!!!!!!!!!!! والا از خداش باشه دختر به این خوبی. اخرسرم خودش دست به کار شد مستقیم با پسره مطرح کرد و سکه یه پول شد! ماجرا خیلی طولانیه نهایتش غرور دختره بد جور شکست هنوزم که هنوزه تو شوک هس!متاسفانه:65d6a5d6s:

eco.bio

New member
برا همون هم قبلا گفتم بستگی به دیدگاه ادمها داره. بعضی پسرا اگه یه دختری ازشون خواستگاری کنه کلا ازش زده میشن ولی بعضیا اصلا اینطو فکر نمیکنن و خیلیم خوشحال میشن و زود جواب مثبت رومیدن و میگن این دختر برام ارزش داره چون خودمومیخواد. پس دوستان زیاد سخت نگیرین:rose:

rainsavor

New member
برا همون هم قبلا گفتم بستگی به دیدگاه ادمها داره. بعضی پسرا اگه یه دختری ازشون خواستگاری کنه کلا ازش زده میشن ولی بعضیا اصلا اینطو فکر نمیکنن و خیلیم خوشحال میشن و زود جواب مثبت رومیدن و میگن این دختر برام ارزش داره چون خودمومیخواد. پس دوستان زیاد سخت نگیرین:rose:

سخت نگیرین راست میگه :bunnyearsmiley:

setayesh71

New member
من به نوبه ی خودم از شما عذر خواهی میکنم ستایش جان والا با توجه به توضیحات شما و باسیلوس در صفحه ی اول شوخی کردم

و در رابطه با اون ضرب المثل هم عذر خواهی کردم و متذکر شدم به عنوان شوخی ولی متاسفانه برای برخی سوء تفاهم شد

برای اینکه بیشتر از این دوستان دچار سطحی نگری نشن و تاپیکو خراب نکنن الان پاکش میکنم:smiliess (10):

شما بزرگواری حدیث جان . :riz304:

rainsavor

New member
خدا رو شکر به نظرم ختم به خیر شد

خدا حافظ من شب شیفتم مراقب خودتون باشین :motat:

antenyus

Active member
یه بار وساطت یکی رو کردم برا هفت پشتم بسه:65d6a5d6s: کلی زحمت کشیدم برادرم کلی زحمت کشید نزدیک یه ماه رو مخ پسره راه رفت که راضی بشه با دوست بنده............. خب پسره نمیخواستش! اخرسر به دوستم گفتم که نشدو پسره گفت نمیخوام!!!!!!!!!!!!!! جالب اینجاس دوستم درنهایت پر رویی گفت شما اصلا بهش نگفتین!!!!!!!!!!!!!! والا از خداش باشه دختر به این خوبی. اخرسرم خودش دست به کار شد مستقیم با پسره مطرح کرد و سکه یه پول شد! ماجرا خیلی طولانیه نهایتش غرور دختره بد جور شکست هنوزم که هنوزه تو شوک هس!متاسفانه:65d6a5d6s:

منظورم این نبود که واسطه ها زیاد دل نمیسوزونن ویا شاید نگن...... منظورم اینه ک اصلا دلم نمیخواد رازم رو همه بدونن حتی اگه مجبور به درد فراق کشیدن بشم....:25r30wi:

راز تا وقتی تو دلته رازه..... بهمحض اینکه در دلتو باز کنی و بذری همه بدوننش دیگه راز نیست.... اعتقاد من اینه.....

نوتر

New member
نوتر:ph34r-smiley: یادته اوندفه دعوامون شدم تو گفتی بری تست تغذیه بزنی؟؟:smiliess (3): ناراحت نشو داداشی...ما همه دوستیم.حدیثم خیلی ماهه...پستای دعوا رو پاک کنید...مثه اون شب که همشو پاک کردیم....بزارید تاپیک دوستمونم بسته نشه

آره آبجی پرنیا باشه رفتم همشونو پاک کردم:riz304:

antenyus

Active member
ببین منو تحریک نکن .........بعد مجبور میشم بگم یه چیزایی رو ک مطمئنن شما پسرا زیاد خوشتون نمیاد و باز بهتون بر میخوره......... نذار جنگ جهانی سوم از این تایپیک شروع بشه.......

لااله الا الله..........:New (6):

بالا