▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 95 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Immunity

Well-known member
سلام بچها هنوز شروع نکرده خسته شدین؟از بچهای پارسال یادبگیرید یا دوسال پیش ک اصن اینجا انقد چقدشلوع بود که نگووووووو:applause:

hanas68

New member
سلام بچها هنوز شروع نکرده خسته شدین؟از بچهای پارسال یادبگیرید یا دوسال پیش ک اصن اینجا انقد چقدشلوع بود که نگووووووو:applause:
من ک همیشه هستمو پایم،ولی بچها کمرنگ شدن انگاریییییییییی، هنوز شرو نکرده رفتن

Zahra.s

New member
سلام بچه ها منابع تعیین کردین؟؟ میشه لطفا بگین روی کدوم منابع به توافق رسیدین؟؟ خصوصا برای سلولی،بیوشیمی و میکروب...

hanas68

New member
سلام بچه ها منابع تعیین کردین؟؟ میشه لطفا بگین روی کدوم منابع به توافق رسیدین؟؟ خصوصا برای سلولی،بیوشیمی و میکروب...
سلام عزیزم، من برای زیست سلولی و مولکولی خلاصه لودیشو گرفتم، با تست آیکیو بی سلولی و برای بیوشیمی احسانی کتاب خوبیه با مجموعه گنجینه بیوشیمی

Mr.Beneficence

New member
سلام به همگی اعم از زنده و ارواح:painting::tonguesmiley::thumbsupsmileyanim:
من با این منابع شروع کردم :
ایمنی ابوالعباس+بخش هایی از وجگانی
سلولی لودیش یا خلاصه لودیش>>>هنوز به نتیجه نرسیدم ولی یحتمل خلاصه رو میخونم و بعضی از بخشایی که دوستان گفتن مهم ترن از خود لودیش میخونم
بیو احسانی
میکروب بهادر
زبان تافل و لزگی
+اینجانب فعلا نهایتا سه ماه فرصت دارم فعلا...تا بعد ببینم چی پیش میاد
++گزارش امروز من:امروز فصل اول ایمنی ابولعباس

hosna69

Well-known member
سلام دوستان...:)
ماه رمضون بسلامتی تموم شدش...پیشاپیش عید فطرو به همه تبریک میگم :)
ان شا الله همین روزا دیگه بطور جدی شروع کنیم:)
فقط یه سوال من خلاصه لودیش دکتر کرامتی پور رو گرفتم،کسی هست که استفاده کرده باشه و راضی باشه ازش؟ یا حداقل اطلاعاتی راجع به این ترجمه داشته باشه؟ مرسی :)

ahmadzadefateme

New member
سلام عیدتون مبارک
منابع من:
ایمنی -ابوالعباس , ج زوه _ تست بانک جامع سوالات اندیشه رفیع
سلولی-ج زوه نقو ی,لودیش یا خلاصش _ تست عبادی
بیوشیمی- ج زوه جعفر نژاد_ تست گنجینه
زبان- تافل ,لزگی
باکتری-فقط تست I q b

hanas68

New member
سلام بچهاااااااا عیدتون مبارک باشههههههههه،من ترجمه دکتر کرامتیو دارم خوبه اما زیاد نخوندمش ک بخوان توضیح کامل بدم،با تست خونده بشه کتاب خوبیه

biologisst

New member
سلام همگی عیدتون مبارک بچه ها.
این شیرینی هم تقدیم شما
آخ آخ خودم دهنم آب افتاد.

20130830134930_napeleoniii01.jpg

پست موقت بدلیل اسپم بودن ;)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ati1408

ati1408

New member
سلام بر همه دوستان ایمونولوژیست حاضر و غایب :ad54ad:
عید همگی تون مباررررررررک و طاعات و عبادات همتون مورد قبول خدای مهربون . امیدوارم در سایه برکات این ماه عزیز همیشه سالم و موفق و شاد باشین :riz304:
و اما قرار هر هفته مون یعنی گزارش :
زبان : یه عالمه ! لزگی و 504 رو با هم میخونم (از لزگی مهارت اول و 504 دو درس ) + حدود 100 لغت جدید خارج از این دوتا کتاب + چندتا متن مرتبط با ایمنی
ایمنی : مبحث آنتی ژن و آنتی بادی + مرور فصل اول ابول ( البته بدون تست و مرور )
بقیه درسا هم فعلا کار خاصی براشون نکردم و فقط کتاباشون رو از قفسه در آوردم !
و این بود گزارش این هفته من !
با آرزوی موفقیت همگی شما رتبه های عزیز . تا گزارشی دیگر شما رو به خدا می سپارم :thumbsupsmileyanim:

Mr.Beneficence

New member
دوستان کسی برنامه ریزی خاصی برای خوندن ابولعباس و لودیش نداره؟؟؟زمان بندی بلند مدت منظورمه...من وقت کمی دارم بنظرتون میشه 50روزه ابولعباس و سلولی لودیش رو خوند؟

hanas68

New member
:a2d3:گزارش این هفته من....متاسفانه نخوندم...:13: ولی ایشالا دیگه شروع جدیی دارم این هفته

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ati1408

hanas68

New member
سلام بر همه دوستان ایمونولوژیست حاضر و غایب :ad54ad:
عید همگی تون مباررررررررک و طاعات و عبادات همتون مورد قبول خدای مهربون . امیدوارم در سایه برکات این ماه عزیز همیشه سالم و موفق و شاد باشین :riz304:
و اما قرار هر هفته مون یعنی گزارش :
زبان : یه عالمه ! لزگی و 504 رو با هم میخونم (از لزگی مهارت اول و 504 دو درس ) + حدود 100 لغت جدید خارج از این دوتا کتاب + چندتا متن مرتبط با ایمنی
ایمنی : مبحث آنتی ژن و آنتی بادی + مرور فصل اول ابول ( البته بدون تست و مرور )
بقیه درسا هم فعلا کار خاصی براشون نکردم و فقط کتاباشون رو از قفسه در آوردم !
و این بود گزارش این هفته من !
با آرزوی موفقیت همگی شما رتبه های عزیز . تا گزارشی دیگر شما رو به خدا می سپارم :thumbsupsmileyanim:
خوب خوندی آتی جون،آفرین، متنای مربوط ب ایمنیو از کجا گیر آوردی؟

ati1408

New member
دوستان کسی برنامه ریزی خاصی برای خوندن ابولعباس و لودیش نداره؟؟؟زمان بندی بلند مدت منظورمه...من وقت کمی دارم بنظرتون میشه 50روزه ابولعباس و سلولی لودیش رو خوند؟
سلام دوست عزیز . بستگی به سرعت خوندن خودتون داره . مثلا ابول 20 فصله . اگر هفته ای می تونید 2 فصل بخونید ، میشه 10 هفته . حدود 2ماه و نیم ( حدود 70 روز )
اگر میتونین سرعت خوندن رو بیشتر از دو فصل توی هفته کنین یا فصلای حجیم تر رو دوتا و فصلای سبک تر رو سه تا توی هفته بذارین ، توی 50 روز هم میشه . البته کیفیت و فهم مطالب هم خیلی مهمه .
برای لودیش هم اگر منظورتون خلاصه ش باشه ، میشه توی 50 روز خوندش ولی اگر کاملش منظورتونه ، فکر نمی کنم بشه مگر اینکه از بعضی فصلا فاکتور بگیرید .
موفق باشی دوست عزیز :)

Mr.Beneficence

New member
ممنون Ati1408 منظورم لودیش کامل بود ولی فقط بخش سلولی یعنی فصول 10تا 20که حدودا700صفحه س...
+اگه یه برنامه ریزی گروهی بتونیم داشته باشیم سریعتر پیش میره
++همگی موفق باشی

Labkhand

New member
ســـلام دوستان[emoji4]
خداقوت[emoji6]
کسی اینجا آزمون شرکت نمی کنه؟؟؟ منظورم آزمون های هایی مثل و سنا و و..‌هست.
خوبه عایا؟؟؟

eeeeeeehsan

New member
توجــه توجــه

بچه های همه مجموعه ها که درس ایمنی شناسی رو دارن وتمایل دارن آزمون ایمنی شناسی برگزار کنن،
یا به من پیام خصوصی بدن یا داخل تاپیک [ایمونولوژی] آزمون اعلام آمادگی کنن.

(بچه های مطالعه گروهی مجموعه 2 که اعلام آمادگی کردین (اون 12 نفر تا به الآن)، اگر کسی داوطلب نشه مجبوریم خودمون واستون برنامه بریزیم.)

hosna69

Well-known member
سلام دوستان :)
برای خلاصه لودیش ترجمه ی چه نویسنده ای رو توصیه میکنید؟؟
من کرامتی پور رو دارم، شنیدم که عباس بهادر بهتره...نمیدونم کرامتی پور رو بخونم یا بهادر رو جایگزین کنم...:21:
منتظر راهنماییتون هستم، مرسی :)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا