▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 95 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ati1408

New member
سلام،
من عضو جدید انجمن هستم و توی یه چند راهی گیر کردم که می خواستم نظرتون رو بدونم.
"من امسال هم کنکور علوم رو دادم وهم بهداشت.توی کنکور علوم بارتبه هایی که اوردم احتمالا بیوتک میکروبی یکی از دانشگاه های خوب تهران و یا اگر نشه سلولی مولکولی دانشگاه تهران رو میارم و این هم باز اگر نشه میکروبیولوژی دانشگاه بهشتی رو صد در صد می یارم. کنکور بهداشت هم توی ایمونو رتبم شد 192 و طبیعتا نمی یارم. حالا بین گزینه هایی که پیشنهاد شده بهم به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم:"

1- قید همه چی رو بزنم و شروع کنم به خوندن دوباره ایمونو.
2- برم ثبت نام کنم، ترم اول رو همینطوری بگذرونم و در کنارش بخونم و ترم دو رو مرخصی بگیرم و سفت بخونم. (کلا به نظرتون از نظر قوانین شرکت در کنکور بهداشت میتونم با این شرایط شرکت کنم؟)
3- کلا بی خیال ایمونو توی ارشد بشم و اگه سلولی مولکولی اوردم یه موضوع مرتبط با ایمونو بردارم و این انرژی و زمانی رو که بخوام یه سال دیگه بشینم بخونم رو بزارم برای دکتری و برای دکتری برم ایمونو.

پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون...

سلام دوست عزیز
به انجمن خوش اومدی :)
به نظر من گزینه 3 بهتره . چون زمان ارشد میتونی یه رزومه قوی و خوب برای دکترا آماده کنی . حیفه که از این قبولی علوم بگذری و یه سال بمونی . چون برای کنکور علوم هم زحمت کشیدی و اگه بی خیالش بشی ، زحمت هات به باد میره . البته این نظر من بود. نظرات بقیه رو هم ببین بعد به یه تصمیم گیری خوب میرسی.
موفق باشی همیشه :)

- - - Updated - - -

سلام،
"من امسال هم کنکور علوم رو دادم وهم بهداشت.توی کنکور علوم بارتبه هایی که اوردم احتمالا بیوتک میکروبی یکی از دانشگاه های خوب تهران و یا اگر نشه سلولی مولکولی دانشگاه تهران رو میارم و این هم باز اگر نشه میکروبیولوژی دانشگاه بهشتی رو صد در صد می یارم. کنکور بهداشت هم توی ایمونو رتبم شد 192 و طبیعتا نمی یارم. حالا بین گزینه هایی که پیشنهاد شده بهم به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم:"

2- برم ثبت نام کنم، ترم اول رو همینطوری بگذرونم و در کنارش بخونم و ترم دو رو مرخصی بگیرم و سفت بخونم. (کلا به نظرتون از نظر قوانین شرکت در کنکور بهداشت میتونم با این شرایط شرکت کنم؟)
3- کلا بی خیال ایمونو توی ارشد بشم و اگه سلولی مولکولی اوردم یه موضوع مرتبط با ایمونو بردارم و این انرژی و زمانی رو که بخوام یه سال دیگه بشینم بخونم رو بزارم برای دکتری و برای دکتری برم ایمونو.

سلام دوست عزیز
به انجمن خوش اومدی :)
به نظر من گزینه 3 بهتره . چون زمان ارشد میتونی یه رزومه قوی و خوب برای دکترا آماده کنی . حیفه که از این قبولی علوم بگذری و یه سال بمونی . چون برای کنکور علوم هم زحمت کشیدی و اگه بی خیالش بشی ، زحمت هات به باد میره . البته این نظر من بود. نظرات بقیه رو هم ببین بعد به یه تصمیم گیری خوب میرسی.
موفق باشی همیشه :)

hanas68

New member
سلام،

حتما گزینه 3، ازکحا معلوم سال دیگه بهداشت قبول شی؟ و شاید رتبه امسال علومم نیاری؟ بشین حسابی فک کن، درضمن اگه نری علومو یک سال محروم میشی...

hanas68

New member
بچها سلام، ی سوال دارم،شما صبا زود بیدار میشین؟ کلا میگما برا ماه رمضون نمیگم، من تازگیا خیلی دیر بیدار میشم، گفتم بیام اینجا بگم بلکه یکم بهتر شدم...:eek:t0837h0nn8zfqu8ult

Meghraz

New member
بچها سلام، ی سوال دارم،شما صبا زود بیدار میشین؟ کلا میگما برا ماه رمضون نمیگم، من تازگیا خیلی دیر بیدار میشم، گفتم بیام اینجا بگم بلکه یکم بهتر شدم...:eek:t0837h0nn8zfqu8ult
من به شخصه می تونم صبح زود پاشم برای درس خوندن ولی فعلا اوضاع یه جوریه زودتر از ده شروع نمی کنم : ))

hanas68

New member
سلام بر دوستای گلو گلابم، بچها کجاییییین؟ امیدوارم ک همگی دارین درس میخونین، ولی من چندروزه ک لای کتابارم باز نکردم....

Mr.Beneficence

New member
سلام و عرض ادب
دوستان تست ایمنی کدوم کتاب بیشتر به درد میخوره...کیو بی انتشارات خسروی/آراسته یا کتاب کلیدی انتشارات اندیشه رفیع/جعفر کرمی...لطفا بنده را نیز راهنمایی کنید

- - - Updated - - -

سلام و عرض ادب
دوستان تست ایمنی کدوم کتاب بیشتر به درد میخوره...کیو بی انتشارات خسروی/آراسته یا کتاب کلیدی انتشارات اندیشه رفیع/جعفر کرمی...لطفا بنده را نیز راهنمایی کنید

hanas68

New member
سلام و عرض ادب

- - - Updated - - -

سلام و عرض ادب
دوست عزیز، من خودم کتاب آیکیو بی دارم، اما تشریحی نیست ولی چند روزه ک کتاب کلیدی اندیشه رفیع ب توصیه رتبه 11 امسالو خریدم، زیاد نخوندم ازش، ولی تشریحیه، کرمیو ندیدم، بقیه دوستانم اگه نظری دارن بگن...

Labkhand

New member
دوست عزیز، من خودم کتاب آیکیو بی دارم، اما تشریحی نیست ولی چند روزه ک کتاب کلیدی اندیشه رفیع ب توصیه رتبه 11 امسالو خریدم، زیاد نخوندم ازش، ولی تشریحیه، کرمیو ندیدم، بقیه دوستانم اگه نظری دارن بگن...
سلام[emoji4]
من آی کیــو بــی رو امسال خریدم پاسخنامه اش تشریحیه!

khaki

New member
سلام عزیزم.به نظرم حجم qb خیلی زیاده .ولی خودم.کتاب کلیدی رو خوندم و خیلی هم ازش راضی بودم.فقط تقریبا بعضی فصلا 3 تا4 تا سوالش گزینه هاش جابه جا اعلام شده که با خوندن پاسه تشریحی خیلی راحت متوجهش میشیو مشکل خاصی نیست.

Mr.Beneficence

New member
اینجا چقدر سوت و کوره...
+ما را ز خیال تو چه پروای شراب است...خم گو سر خود گیر که خمخانه خراب است...

eeeeeeehsan

New member
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: N@RVIN

hanas68

New member
خجالت نمی کشی کانتر بازی می کنی؟؟ :)
سال دیگه باید تک رقمی باشی خیر سر من!!

(حالا روح بهت نشون میدم، صبر کن!!):sarma:

رووووووووووووووووح.....

- - - Updated - - -

خجالت نمی کشی کانتر بازی می کنی؟؟ :)
سال دیگه باید تک رقمی باشی خیر سر من!!

(حالا روح بهت نشون میدم، صبر کن!!):sarma:

رووووووووووووووووح.....

Mr.Beneficence

New member
کلهم اج تعدادتون همیناست؟؟؟سه نفر؟؟؟انجمن نیست که تیم هندبال ه...لماند که یه نفر هم روح تشریف دارن:tonguesmiley::sarma:

hanas68

New member
کلهم اج تعدادتون همیناست؟؟؟سه نفر؟؟؟انجمن نیست که تیم هندبال ه...لماند که یه نفر هم روح تشریف دارن:tonguesmiley::sarma:

منم از بس اینجا خلوتو کسی نمیاد تبدیل ب روووووح شدم، در ضمن ایشالا ب همین زودیا تعدادمون زیاد میشه و محکم شرو میکنیم...بلهههههههه

ati1408

New member
بیش از سه نفریم ! بچه ها کم کم میان زیاد تر میشیم و جو پر شور تر میشه :)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا