▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 95 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

TUMS

Well-known member

اگه در مورد بحث علمی ایمنی سوال داشتید بنده درخدمتتونم:28:

aziiiin

New member
دوست عزیز جواب همه سوالای شما تو تایپیک های رتبه های برتر کنکور امسال هست، اونارو با دقت مطالعه کن، اگرم سوالی داشتی از اونا بپرس کمکت میکنن، برای ترجمه ابوالعباسم الان میگن کیهانی اومده؛خ ل ی ل ی میگن خوبه، اما من احمد مسعود دارم، زیستمم فشرده لودیشه اندیشه رفیعه، تستشم میگن آیکیو بی خوبه، البته جداگانس برا سلولی و مولکولیش، زبانم من تافلو لزگی دارم...وای چقد سوال داشتین..

خیلی ممنونم از اینکه وقت گذاشتیو جواب دادی مرسی :)

aziiiin

New member

من ابوالعباس ترجمه ی دکتر فرید حسینی رودارم خیلی عالیه!تست سلولی هم من ایqبی با پاسخ تشریحیشو دارم
مهدوی فکر نمیکنم جوابگوی بهداشت باشه مگر اینکه واسه دور اولت اگر اصلا باسلولی مولکولی اشنایی نداری یاخیلی کم یک نگاه بندازیش بعد بری سراغ کتابای دیگه مثل خلاصه لودیش

من تعریف ترجمه فرید حسینی رو شنیده بودم پس درست بوده، نه مهدوی رو استادمون برای درسش معرفی کرده بود خوندمش اونو تقریبا یه سری جززززوههه هم از لودیش استادمون گفته آشنا هستم ممنون از راهنماییتون مرسییی :)

aziiiin

New member
سلام.اون دوستمون که رتبه 6شدن تو مصاحبه برای زیست جواد محمد نژادو پیشنهاد دادن و راضی بودن کلا واس هر درس که میخای منبع انتخاب کنی ببین کیا اون درس خاصو درصد بالایی زدن...جدا از اینکه رتبشون چند بوده... .

راهنمایی خیلی خوبی بود ممنونم مرسی از شما درصدا منابع خوب رو معلوم میکنن مرسی

ati1408

New member
سلام بر همه ایمونولوژیست های عزیز :ad54ad:
اولین گزارش هفتگی من برای ارشد 95 :
این هفته هر روز به طور متوسط دو ساعت زبان خوندم ( کاری که برای کنکور 94 انجام نداده بودم )
ایمونو هم استارت زدم ( خیلی زیاد نبود ولی کلیات اولیه رو خوندم)
زیست و بیوشیمی رو هم از اول مرداد به برنامه اضافه میکنم .
پیش به سوی موفقیت :thumbsupsmileyanim:

Meghraz

New member
سلام سلام. صد تا سلام! : ))
گزارش اول را چون نهد مقراض کج
تا شهید بهشتی میرود دیوار کج! : ))
والا من دو فصل ابول خوندم و تازه فصل سومو شروع کردم. چون آی ک.ی.یو بی تهیه نکردم هنوز از تست های برای کنکور استفاده کردم که زیاد نشد. برای مرور هم از برای کنکور خوندم. دیروز هم جلسه ی اول تافل رو خوندم. لزگی هم تا به اینجا یک مهارتشو تموم شد.

narjes1992

New member
منظورت از غلط بودن چیه؟ از لحاظ املایی یا علمی؟ ترجمه دیگه ای هوندین جز این ترجمه؟

بیشتر از لحاظ املائي هست و اگه کسی بار اولش باشه که بخونه قطعا متوجه نمیشه. من گنجعلی رو که خوندم بنظرم بهتر بود.. تعریف فرید حسینی و کیهانی شنیدم اما نخوندمشون ببینم چجوریه.

hanas68

New member
بنام خدا
منم اولین گزارش هفتگیه ارشد 95 رو میدم، این هفته تقریبا 150 تا لغت ربانو خوندم، ابوالعباس دو فصل + تست، بیوشیمی یک فصل +تست، ژنتیک دو فصل، زیست هنوز تو فصل اولش گیر کردم

*baroon*

New member
بنام خدا
منم اولین گزارش هفتگیه ارشد 95 رو میدم، این هفته تقریبا 150 تا لغت ربانو خوندم، ابوالعباس دو فصل + تست، بیوشیمی یک فصل +تست، ژنتیک دو فصل، زیست هنوز تو فصل اولش گیر کردم

افرین بابا دم شما گرم چه خوب شروع کردین!×!!!!:5:

*baroon*

New member
سلام بر همه ایمونولوژیست های عزیز :ad54ad:
اولین گزارش هفتگی من برای ارشد 95 :
این هفته هر روز به طور متوسط دو ساعت زبان خوندم ( کاری که برای کنکور 94 انجام نداده بودم )
ایمونو هم استارت زدم ( خیلی زیاد نبود ولی کلیات اولیه رو خوندم)
زیست و بیوشیمی رو هم از اول مرداد به برنامه اضافه میکنم .
پیش به سوی موفقیت :thumbsupsmileyanim:

کار خوبی میکنی که زبانوجدی گرفتی من که هنوزم نتونستم باهش کنار بیام هر وقت تایم کم میارم از زبان میزنم!!
زیستو من فکر نمیکنم بتونم از اواخر شهریور یامهر زودتر شروع کنم بیوشیمی هم میمونه واسه همون اذر...

ati1408

New member

کار خوبی میکنی که زبانوجدی گرفتی من که هنوزم نتونستم باهش کنار بیام هر وقت تایم کم میارم از زبان میزنم!!
زیستو من فکر نمیکنم بتونم از اواخر شهریور یامهر زودتر شروع کنم بیوشیمی هم میمونه واسه همون اذر...

قربونت بارون جونی ! به نظر من از کم زبان رو شروع کن. مثلا کتاب برای کنکور زبان رو بگیر . کلمه های هر آزمون رو آخر آزمون آورده . آروم آروم شروع کن به خوندنشون . یکی دوتا آزمون رو بخون بعد وقتی دیدی میتونی سوالا رو جواب بدی ، حس خوبی پیدا میکنی . بعد دیگه کتابای لزگی و 504 و هرچی که باهاش ارحت تری رو شروع کن . این جوری علاقه مند میشی بهش دوست گلم. البته هر کسی روش خاص خودش رو داره .
من برای اینکه علوم هم میخوام بدم زودتر بقیه درسا رو شروع میکنم. از اون موقع هایی که تو میگی هم خیلی خوبه برای بقیه درسا :)

مریم 8994

New member
بنام خدا

ایولا هناس جون....خیلی عالیه

hanas68

New member
فدای تو، من بخاطر شرایط زندگیم مجبورم ک زودتر درسارو بخونم و تموم کنم، شما اگه وقت دارین یواشتر بخونین..

Labkhand

New member
سلام بچه ها....[emoji4] [emoji4]
یکی منو ملتفت کنه کتاب تافلی که سحر جون گفت وایه زبان آیا همون واژگان ضروری برای تافل هست؟؟؟؟[emoji52] [emoji53]

m.sadegh71

New member
سلام،
من عضو جدید انجمن هستم و توی یه چند راهی گیر کردم که می خواستم نظرتون رو بدونم.
"من امسال هم کنکور علوم رو دادم وهم بهداشت.توی کنکور علوم بارتبه هایی که اوردم احتمالا بیوتک میکروبی یکی از دانشگاه های خوب تهران و یا اگر نشه سلولی مولکولی دانشگاه تهران رو میارم و این هم باز اگر نشه میکروبیولوژی دانشگاه بهشتی رو صد در صد می یارم. کنکور بهداشت هم توی ایمونو رتبم شد 192 و طبیعتا نمی یارم. حالا بین گزینه هایی که پیشنهاد شده بهم به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم:"

1- قید همه چی رو بزنم و شروع کنم به خوندن دوباره ایمونو.
2- برم ثبت نام کنم، ترم اول رو همینطوری بگذرونم و در کنارش بخونم و ترم دو رو مرخصی بگیرم و سفت بخونم. (کلا به نظرتون از نظر قوانین شرکت در کنکور بهداشت میتونم با این شرایط شرکت کنم؟)
3- کلا بی خیال ایمونو توی ارشد بشم و اگه سلولی مولکولی اوردم یه موضوع مرتبط با ایمونو بردارم و این انرژی و زمانی رو که بخوام یه سال دیگه بشینم بخونم رو بزارم برای دکتری و برای دکتری برم ایمونو.

پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون...

آخرین ویرایش:

Meghraz

New member
سلام،
من عضو جدید انجمن هستم و توی یه چند راهی گیر کردم که می خواستم نظرتون رو بدونم.
"من امسال هم کنکور علوم رو دادم وهم بهداشت.توی کنکور علوم بارتبه هایی که اوردم احتمالا بیوتک میکروبی یکی از دانشگاه های خوب تهران و یا اگر نشه سلولی مولکولی دانشگاه تهران رو میارم و این هم باز اگر نشه میکروبیولوژی دانشگاه بهشتی رو صد در صد می یارم. کنکور بهداشت هم توی ایمونو رتبم شد 192 و طبیعتا نمی یارم. حالا بین گزینه هایی که پیشنهاد شده بهم به نظرتون کدوم رو انتخاب کنم:"

1- قید همه چی رو بزنم و شروع کنم به خوندن دوباره ایمونو.
2- برم ثبت نام کنم، ترم اول رو همینطوری بگذرونم و در کنارش بخونم و ترم دو رو مرخصی بگیرم و سفت بخونم. (کلا به نظرتون از نظر قوانین شرکت در کنکور بهداشت میتونم با این شرایط شرکت کنم؟)
3- کلا بی خیال ایمونو توی ارشد بشم و اگه سلولی مولکولی اوردم یه موضوع مرتبط با ایمونو بردارم و این انرژی و زمانی رو که بخوام یه سال دیگه بشینم بخونم رو بزارم برای دکتری و برای دکتری برم ایمونو.

پیشاپیش ممنون از راهنمایی هاتون...
سلام خوش اومدی.
نظر منو بخایی من با گزینه ی سوم حال کردم. حالا بازم نظر های بقیه هم بشنو!

Labkhand

New member
سلام بچه ها[emoji4]
ی سوال...
کسی از نرم افزار لزگی نسخه اندروید ک توی سایت هست استفاده کرده؟؟؟؟[emoji52]

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا