▌ نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی اردیبهشت 94

آزمون چطور بود؟

• مجموع رای دهندگان
    0

msn

New member
سلام.میخواستم بدونم این تخمین رتبه ی سایت چقد به واقعیت نزدیکه؟میشه روش حساب کرد؟

eeeeeeehsan

New member
دوستان رتبه اولی ی فکری ب حال ما رتبه داغونا هم بکنید احیانا:whistle:

اقا احسان چیکاریدی بالاخره ؟عازم سربازی میشی یا سال دیگه؟محض عوض کردن جو:black_eyed:
من که عازم بودم :black_eyed:
من شهریور بخوام نخوام می برنم سربازی.. مگر اینکه تابستون برنامه ریزیم عوض بشه.

eeeeeeehsan

New member
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: melinaa

Immunity

Well-known member
به به باین مدیریت احسان بزرگ!!بعد رفتنت به خدمت چه کسی عهده دار این مسیولیت خواهد بود؟؟:dadad4:

atarod

New member
اصن تقصیر من بود، دعوا نکنید خوبیت نداره جلو بچه ها :)
شوخی کردم.. میلیون ها اسپم تو این سایت زده میشه، صدتاش هم سهم این تاپیک! هیچطوریش نیست.
دعوا نکردیم بابا :)))
تقصیرارو تقسیم کردیم..!

eeeeeeehsan

New member
به به باین مدیریت احسان بزرگ!!بعد رفتنت به خدمت چه کسی عهده دار این مسیولیت خواهد بود؟؟:dadad4:
ماشالا بچه های ایمنی کارشون درسته، مدیر هم نباشه خودشون هم سربه راهن هم مدیرن :)
ولی اگه به منه، من بند نافم رو با اینترنت بریدن، یه جوری تو خدمت اینترنت پیدا می کنم آخرش
__0.0___(11).gif

دعوا نکردیم بابا :)))
تقصیرارو تقسیم کردیم..!
راست میگی، یه لحظه قاطی کرم! :)))
ولی کاش دعوا می کردین، دعوای دخترا باحاله همش این شکلیه
:sdasdasd:

atarod

New member
ماشالا بچه های ایمنی کارشون درسته، مدیر هم نباشه خودشون هم سربه راهن هم مدیرن :)
ولی اگه به منه، من بند نافم رو با اینترنت بریدن، یه جوری تو خدمت اینترنت پیدا می کنم آخرش
__0.0___(11).gif

راست میگی، یه لحظه قاطی کرم! :)))
ولی کاش دعوا می کردین، دعوای دخترا باحاله همش این شکلیه
:sdasdasd:
هه هه...این یکیو اشتبا کردی احسان.من عمرا با دخترا دعوام بشه :))))

bahar.zr93

New member
بچه ها.... چرا نتایج دیر میاد؟!
باید سر یک هفته جواب بدن و جمعی رو از این حس بلاتکلیفی رهایی ببخشند!!
والا بخدا...
:wacsmiley:

Immunity

Well-known member
سلام فردا کلید نهایی میاد؟؟؟؟؟یادمه احسان گف میاد فردااااااااا:smiliess (4)::smiliess (4):

lala

New member
من نمی دونم اینا این همه وقت چیکار میکنن کلید نهایی 31 بعد 6 نتایج نهایی یعنی تو 6 روز دوباره نمره ها در صورت حذف سوال یا تغیر جواب عوض میشه؟
کنکور لیسانس و با این همه داوطلب همین مدت کش میدن کنکور ماها که ب مراتب تعداد کمتر همین قدر کش میدن واقعا عجیبه؟
ب معنای واقعی منم الان بین زمین و اسمونم تصمیماتم رو زمین مونده:65d6a5d6s:

atarod

New member
بچه ها ی سوال فنی ذهنمو مشغول کرده...
دو سال پشت کنکور موندن خیلی بدددده عایا ؟؟ :-(((

lala

New member
دو سال پشت کنکور موندن خیلی بدددده عایا ؟؟ :-((([/
به نظر من بستگی ب مدل زندگیت داره اگه روی چیزای مهم زندگیت تاپیر سوئ نمیذاره چرا که نه ولی اگه باعث میشه از خیلی چیزا عقب بمونی ب نظرم اره بد زندگی بعدای دیگه هم داره مگه ما چند بار زندگی می کنیم که بیشترشم پشت کنکور لعنتی سپری بشه
این نظر من بود لطفن کسی جبهه نگیره:riz277:

ati1408

New member
دو سال پشت کنکور موندن خیلی بدددده عایا ؟؟ :-(((

به نظر من اگه میدونی با پشت کنکور موندن میتونی یه مهارت رو توی زندگیت به دست بیاری و یا باعث ارتقاء کیفیت زندگیت بشی ، خب خیلی هم عالیه چون چیزای با ارزشی به دست میاری ولی خب اگه خلاف اینه و میدونی شرایطت ممکنه جور دیگه ای بشه ، میتونه برات خوب نباشه . مثلا برای خود من مورد اول صدق میکنه :) بستگی به این داره که از تصمیمی که میگیری بعدش پشیمون نشی و بعدش خدایی نکرده نگی که "کاش بیشتر تلاشم رو می کردم و شانسم رو دویاره امتحان میکردم " . خب به هر حال زندگی دکمه برگشت هم نداره و بدترین چیز هم توی زندگی حسرت خوردنه . در کل به نظر من بد نیست . البته در این مورد نظرات میتونن خیلی متفاوت باشن و دوستان میتونن نظرات موافق یا مخالف با من داشته باشن و نظر همه هم بسیار محترمه :)

atarod

New member
مرسی بچه ها...ولی منظورم از لحاظ ضایع شدنش بود.اینکه هم خودت هم یه ملت بطور قطع انتظار رتبه زیر 20 ازت داشته باشن ولی بری تو کنکور گند بزنیییییی
خیلی ضایس نه؟؟ :-((
ب تعبیر بهتر فاجعه س

Immunity

Well-known member
مرسی بچه ها...ولی منظورم از لحاظ ضایع شدنش بود.اینکه هم خودت هم یه ملت بطور قطع انتظار رتبه زیر 20 ازت داشته باشن ولی بری تو کنکور گند بزنیییییی
خیلی ضایس نه؟؟ :-((
ب تعبیر بهتر فاجعه س

شلام خوبی دوستم؟؟؟؟؟فعلا صبر کن تانتایج بیاد بعدش تصمیم میگیریم .......:tsimuzpzwoap1t9y3o7
هیچ چیز فاجعه نیست...

بالا