▌ نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی اردیبهشت 94

آزمون چطور بود؟

• مجموع رای دهندگان
    0

ati1408

New member
مرسی بچه ها...ولی منظورم از لحاظ ضایع شدنش بود.اینکه هم خودت هم یه ملت بطور قطع انتظار رتبه زیر 20 ازت داشته باشن ولی بری تو کنکور گند بزنیییییی
خیلی ضایس نه؟؟ :-((
ب تعبیر بهتر فاجعه س
اگه بخوای این جوری فکر کنی ، بیشتر از همه خودت رو اذیت میکنی . چون کنکور و درس یه بخشی از زندگیه نه همه زندگی . انتظارت از خودت رو فقط خودت میتونی توجیه کنی چون بهترین داور خودت ، وجدان خودته . در مورد انتظار بقیه از تو هم میشه گفت که شرایط تو رو بقیه ندارن . مثلا من یه موقعی ازم انتظار داشتن پزشکی بخونم اونم تخصص اطفال ! چون رابطه م با بچه ها خوب بود و یه زمانی درسم هم خیلی خوب بود . ولی من باید این درسا رو میخوندم . من باید هفت سال پزشکی میخوندم و روحیه و انرژی من این وسط مطرح بود . به هر حال بقیه جای من نیستن . خیلی این جوری به این قضیه فکر نکن . خودت اذیت میشی . ه رمسئله ای کنار بدیاش خوبی هایی هم داره . به خوبی هاش فکر کن :)

kolouche

New member
مرسی بچه ها...ولی منظورم از لحاظ ضایع شدنش بود.اینکه هم خودت هم یه ملت بطور قطع انتظار رتبه زیر 20 ازت داشته باشن ولی بری تو کنکور گند بزنیییییی
ب تعبیر بهتر فاجعه س
اخ از دست مردم... اولا ک همه همیشه حرف میزنن..بعدشم فدای سرت.. اگه خداااایی نکرده خداااای نکرده رتبه دلخواهتو نیاوردی حقیقتو میگی: اینکه تو خیلی خوندی. ولی *خ رررر خون* بسسسیار زیاده.. و اینکه ظرفیتام پایینه... تو درصدات خوب بوده اما دانشگاهایی ک *دوست داشتی* نیاوردی... و ی طوری نشون بده ک انگار واقعا برات مهم نیس و هم خودت مطمئن باش و هم دیگرانو مطمئن کن ک این قضیه خواست خدا و ب صلاحت بوده قطعا...

kolouche

New member
اها نگفتم: بعدشم هر کار دووووست داری بکن.. کاری ک بعد پشیمون نشی چرا انجام دادیش یا چرا انجام ندادیش...

HASSAN.S

New member
ب تعبیر بهتر فاجعه س

براخودتون زندگی کنیدنه دیگرا فدای سرتون نشد سال بعدش خودتون رابااین فکرااذیت نکنین خداهرچی خودش بخاداون میشه

atarod

New member
واقعا مرسییییی بچه ها محمد ،سحر ،حسن...
خیلی باعث خوشحالیمه ک همچین دوستای خوبی دارم.
دست خودم نیس ببخشید ک هی فاز منفی میدم.
سحر حرفات واقعیت محض بود ولی گریه م انداخت...

Immunity

Well-known member

گریه چرا ای بابا...چیزی نشده ک..درصدات نزدیک منه باورکن همکلاسی من میشی ببین کی گفتم:bunnyearsmiley:

kolouche

New member
:5:
:14:
من مثلا راهکار دادم ب حساب خودم ... :))) ...

eeeeeeehsan

New member
شلام خوبی دوستم؟؟؟؟؟فعلا صبر کن تانتایج بیاد بعدش تصمیم میگیریم .......:tsimuzpzwoap1t9y3o7
هیچ چیز فاجعه نیست...

بچه ها ی سوال فنی ذهنمو مشغول کرده...
دو سال پشت کنکور موندن خیلی بدددده عایا ؟؟ :-(((
ببین الآن این محمد پیشکسوتیه تو ارشد دادن :)، من خودم فسیل شدم در راه قبولی، هرکسی یه جوری پشت کنکور مونده، همه هم امیدوارن.
همین که امید داری به آینده بهتر شک نکن موفق میشی، غصه این افکار منفی رو هم نخور، همه دارنش. بهترین کارو می کنی که میریزی بیرون.
تا می تونی خودت رو راضی کن هرجا قبول شدی بری.. اگه نشد و ته دلت تهران رو می خواستی هنوز سنت زیاد نشده و عمرت نسبت به بقیه کمتر تلف شده، بشین مث یه مرررررد بخون فقط واسه 1!

من سکوت می کنم بهتره :|

Dexter2009

New member
بچه ها ,رشته ی من هماتوست. به نظرتون امسال چون دفترچه ی ما و شما یکی بوده در صورت آوردن حد نصاب می تونیم ازرشته ی خودمون رشته ی دیگه رو انتخاب کنیم یا به عکس؟

و یه چیز دیگه اینکه حداقل نمره ی کل ( نه درصد) برای قبولی توی ایمنی سالای پیش چند بوده؟

lala

New member
دوستان خبری از جلسه امروز نشد ؟ تصمیماتشون عاقل اندر سفیهشون راجع ظرفیتا:p7977cujr38iyymsu8:

eeeeeeehsan

New member
احسسسسسااااان.... چرا؟؟ بی ادب... چی گفتم مگه؟؟؟ :)))))
آخه تو معمولن حرفات خنده داره، من موندم چطور مینا رو گریه انداختی :))) البته مینا جان جسارت نشه، صرفن شوخیه.

بچه ها ,رشته ی من هماتوست. به نظرتون امسال چون دفترچه ی ما و شما یکی بوده در صورت آوردن حد نصاب می تونیم ازرشته ی خودمون رشته ی دیگه رو انتخاب کنیم یا به عکس؟

و یه چیز دیگه اینکه حداقل نمره ی کل ( نه درصد) برای قبولی توی ایمنی سالای پیش چند بوده؟
هـــی.. نوستالژی دکستر گرفتم :sad:
سلام
خوبی شما؟
والا من منظورتون رو خوب متوجه نشدم، اگه منظورتون ایمنیه که آره، شما کافیه میکروب رو هم بخونید تا بتونید هم هماتو قبول بشید هم ایمنی (یکیش رو البته).
اگه کنکور دادید و درمورد نحوه انتخاب رشته می پرسید که هنوز هیچی معلوم نیست، تغییرات تازه صورت گرفتن.

در مورد سوال دومتون هم من اطلاعی ندارم.

kolouche

New member
ای خدا..
میترسم من همکلاسی یکی از بچه های اینجا بشم...
ابرو ندارم اصا..

eeeeeeehsan

New member
دوستان خبری از جلسه امروز نشد ؟ تصمیماتشون عاقل اندر سفیهشون راجع ظرفیتا:p7977cujr38iyymsu8:
تو چرا اینقدر حرص می خوری؟ اون وردنه رو بیار پایین میزنی چش و چالت رو کور می کنی :p7977cujr38iyymsu8:

هیچی.خیلیم خوب گفتی سحر جون.من پشتتم.احسان بخاد حرفی بزنه حالشو میگیرم :)))))
از روزی که یادم میاد تو این انجمن هیچکی پشت من نبود!!
2.gif

lala

New member
تو چرا اینقدر حرص می خوری؟ اون وردنه رو بیار پایین میزنی چش و چالت رو کور می کنی :p7977cujr38iyymsu8:

از روزی که یادم میاد تو این انجمن هیچکی پشت من نبود!!
2.gif

چرا دل بچه رو میشکنین مدیر ب این خوبی،،،
مدیر هندونه ها اگه سنگینی کرد بده ب بقلی:smiliess (3):

منو مادر زاییده حرص بخورم امروز رفتم دنبال کارای اداریم فردا میرم خدمت مقدس طرح:65d6a5d6s: نمی دونم چرا اینروزا فکر می کنم معلقم و تکلیفم روشن نیست

Dexter2009

New member
آخه تو معمولن حرفات خنده داره، من موندم چطور مینا رو گریه انداختی :))) البته مینا جان جسارت نشه، صرفن شوخیه.

هـــی.. نوستالژی دکستر گرفتم :sad:
سلام
خوبی شما؟
والا من منظورتون رو خوب متوجه نشدم، اگه منظورتون ایمنیه که آره، شما کافیه میکروب رو هم بخونید تا بتونید هم هماتو قبول بشید هم ایمنی (یکیش رو البته).
اگه کنکور دادید و درمورد نحوه انتخاب رشته می پرسید که هنوز هیچی معلوم نیست، تغییرات تازه صورت گرفتن.

در مورد سوال دومتون هم من اطلاعی ندارم.

سلام ، ممنون، آره .امسال کنکور دادم.

آخرین ویرایش:
بالا