▌ نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی اردیبهشت 94

آزمون چطور بود؟

• مجموع رای دهندگان
    0

kolouche

New member
حالا میان میگن.مال منم 61.4 شد.میگم تهران نمیارم بر اساس همین چیزا میگم دیگه :-((((

- - - Updated - - -

حالا میان میگن.مال منم 61.4 شد.میگم تهران نمیارم بر اساس همین چیزا میگم دیگه :-((((
خب نیاری..فدا سرت.. حالا چ خبره اونجا انگار..

باز خوبه فک کنم تو خونتون همون طرفای تهرانه میتونی شهرای اصفهان شیرازو اینارو راحت بزنی... برا من ازین تیپ یکا تهران نزدیک ترینه... با قطار 10-12ساعت... :||

atarod

New member
خب نیاری..فدا سرت.. حالا چ خبره اونجا انگار..

باز خوبه فک کنم تو خونتون همون طرفای تهرانه میتونی شهرای اصفهان شیرازو اینارو راحت بزنی... برا من ازین تیپ یکا تهران نزدیک ترینه... با قطار 10-12ساعت... :||
مرسییییییی عزیزززززم.چکار میشه کرد دیگه؟گندی ک نباید سر کنکور میزدمو زدم تموم شد رفت :-(((
نه بابا تا شیرازم خیلی دوره.مشهدم مگه تیپ یک نیس؟؟!!!
من میزنم میام مشهد تو بزن بیا تهران :))))))

kolouche

New member
مرسییییییی عزیزززززم.چکار میشه کرد دیگه؟گندی ک نباید سر کنکور میزدمو زدم تموم شد رفت :-(((
نه بابا تا شیرازم خیلی دوره.مشهدم مگه تیپ یک نیس؟؟!!!
من میزنم میام مشهد تو بزن بیا تهران :))))))
چرا... میدونی پارسال با مسئول تحصیلات تکمیلی ایمونو دانشگاه حرف میزدم.. گفت امسال ینی پارسال ظرفیتو کم میکنیم... و سال دیگه ینی امسال کلا نمیگیریم... حرف اولش ک درست بود.. دومیشو نمیدونم..برا همین رو مشهد حساب نکردم :))... انشاالله ک بگیره..

atarod

New member
چرا... میدونی پارسال با مسئول تحصیلات تکمیلی ایمونو دانشگاه حرف میزدم.. گفت امسال ینی پارسال ظرفیتو کم میکنیم... و سال دیگه ینی امسال کلا نمیگیریم... حرف اولش ک درست بود.. دومیشو نمیدونم..برا همین رو مشهد حساب نکردم :))... انشاالله ک بگیره..
واااای نگو.میبینی شانس قشنگمو ؟؟ اگه قرار باشه ی دری بسته بشه خیلی شیک کلاااا همه درای دیگه م بسته میشن.:)))) اون از کنکور این از ظرفیتا دانشگاها تیپ یک...همینطوری پیش بره فکنم امسالو کلا باید بیخیال شم بخونم واسه سال دیگه :-((((

kolouche

New member
واااای نگو.میبینی شانس قشنگمو ؟؟ اگه قرار باشه ی دری بسته بشه خیلی شیک کلاااا همه درای دیگه م بسته میشن.:)))) اون از کنکور این از ظرفیتا دانشگاها تیپ یک...همینطوری پیش بره فکنم امسالو کلا باید بیخیال شم بخونم واسه سال دیگه :-((((
دخترم؟؟؟... نزنمت هااا...
هنوز ک چیزی نشده
بعدشم حالا من ی چیزی گفتم... بشنو و باور نکن...

atarod

New member
دخترم؟؟؟... نزنمت هااا...
هنوز ک چیزی نشده
بعدشم حالا من ی چیزی گفتم... بشنو و باور نکن...
چرا اتفاقا ب یه کتک نیاز دارم.انقد از دست خودم ناراحتم دلم میخاد یکی بیاد حسابییییی بزنتم...

kolouche

New member
چرا اتفاقا ب یه کتک نیاز دارم.انقد از دست خودم ناراحتم دلم میخاد یکی بیاد حسابییییی بزنتم...
:5:
بفرما...
ببین جوونای ما چی شدن در راه درس... :14:

ولش کن دیگه... تموم شد بابا... هنوز کوچولوییم ما... میتونیم ی عالمه کارا برا آینده مون بکنیم..

lala

New member
سلام
میشه یکی لطف کنه جدول زمانی رو بذاره همون که تاریخ اومدن نتایج و ... رو زده

eeeeeeehsan

New member
رتبه های برترمون می بینم که حسابی اینجا رو کردین چت باکس!! :tonguesmiley:
بابا مینا تو تهرانی ایشالا، اینقدر نفوس بد نزن.
سحر تو هم یکم خاکی تر باش =))

eeeeeeehsan

New member
سلام
میشه یکی لطف کنه جدول زمانی رو بذاره همون که تاریخ اومدن نتایج و ... رو زده
سیوش کن داشته باشیش. البته تو دفترچه هست.

2015-06-09_18-17-39.png

lala

New member
دوستان رتبه اولی ی فکری ب حال ما رتبه داغونا هم بکنید احیانا:whistle:

اقا احسان چیکاریدی بالاخره ؟عازم سربازی میشی یا سال دیگه؟محض عوض کردن جو:black_eyed:

kolouche

New member
رتبه های برترمون می بینم که حسابی اینجا رو کردین چت باکس!! :tonguesmiley:
بابا مینا تو تهرانی ایشالا، اینقدر نفوس بد نزن.
سحر تو هم یکم خاکی تر باش =))

آخ آخ راست میگی... ببخشید بابت چتا.. تقصیر من شد..

mserpidal

New member
دوست عزیز چرا دعوا داری؟!!! حالا یا اینطوری محاسبه میشه یا نمیشه.همه بر حسب فرضیاته.منم گفتم روشش بنظرم معقول اومد.امسال اولین سالیه ک انقدر تغیرات توش اعمال شده.کسی با قاطعیت نمیتونه بگه چطوری محاسبه میکنن ترازو.
در ضمن در مورد کد رهگیری ک فرمودید سواستفاده نمیشه ، گفتم عمل معقولانه و نظر شخصی بنده س ک همچین اطلاعاتیو دراختیار کسی قرار ندیم.شما مختارید ب هرکسی ک میخواید بدید.

دعوا ندارم .من به ای مهربونی :thanks:

Immunity

Well-known member
سلام بچها راستی منو یادتون رفتعا .....یکی از رتبع تهرانیاااااااااا:smiliess (3):

بالا