گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

parnia

New member
با یه قسمت حرفتون مخالفم سنجش همیشه تاریخارو دستکاری میکنه ولی اصولا عادت نداره عذر خواهی کنه و با بی شرمی تموم هر وقت دلش بخواد هر اطلاعیه رو میزنن رو سایت

اره والا.....عذر خواهی هم نمیکنه..موافقم با شما:sarma:..از الان خودمونو باید آماده ی این مسخره بازیاشون بکنیم......من پارسال اونقد از قبول نشدنم حرص نخوردم که ازین امروز و فردا کردنشون حرص خوردم.....:sad:

f-mk

New member
سلام.امروز اومدم لغتای تافل رو که از مهر پارسال دارم میخونم و تقریبا مسلط بودم دوره کنم ولی دیدم خیلی از لغتارو دارم اشتباه جواب میدم.زدم زیر گریه.اصلا تمرکز نداشتم.نمیدونم چرا اینجوری شدم.من کلا زیاد استرسی نیستم.حتی واسه کنکورم استرس نداشتم ولی واسه ارشد بدجور استرس گرفتم چون اگر تهران قبول نشم واقعا زندگی آینده م قاطی پاتی میشه.واقعا ترسیدم که نکنه سر جلسه هم همه چیزا یادم بره:sad:
امیدوارم همتون قبول بشید.توروخدا واسه منم دعا کنید

parnia

New member
سلام.امروز اومدم لغتای تافل رو که از مهر پارسال دارم میخونم و تقریبا مسلط بودم دوره کنم ولی دیدم خیلی از لغتارو دارم اشتباه جواب میدم.زدم زیر گریه.اصلا تمرکز نداشتم.نمیدونم چرا اینجوری شدم.من کلا زیاد استرسی نیستم.حتی واسه کنکورم استرس نداشتم ولی واسه ارشد بدجور استرس گرفتم چون اگر تهران قبول نشم واقعا زندگی آینده م قاطی پاتی میشه.واقعا ترسیدم که نکنه سر جلسه هم همه چیزا یادم بره:sad:

دوست خوبم منم دقیقا مثه شمام....فکر میکنم طبیعی باشه....این روزای اخر همش میخام بی نهایت تمرکز داشته باشم و به بهترین نحو همه درسا رو از بر بگم....منتها هر چی بیشتر تمرکز میکنم کمتر یادم میاد....:dadad4:

توکلت به خدا باشه....ایشالا هممون به اونچه که حقمونه میرسیم....اینهمه تلاش بی نتیجه نمیمونه....نگران نباش.:28:

asal 92

New member
مگه امروز نمياد؟؟؟؟؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8:

به خدا اينا ديوانند
من نمي دونم يك ساله خواب تشريف دارند كه امروز و فردا مي كنند

بهناز جونم به جای حرص خوردن الان تست بزنی بهتره خدایی حیفه انرژیتو سر این مسائل هدر بدی مهم نیست ...مهم اینه که ماباید واسه جلسه آماده باشیم من که دارم میرم سرشیفت کتابمم میبرم ...
:ad54ad:حالا یه نفس عمیق ....

asal 92

New member

:bunnyearsmiley:یادم رفت بگم توهم یه نفس عمییییق بکش وتوکل کن وتلاشتوادامه بده .. .

saharraj

New member
به خدا اينا ديوانند
من نمي دونم يك ساله خواب تشريف دارند كه امروز و فردا مي كنند

بنظر من "هیئت امنا" امروز که رفتن اداره ,تازه یادشون اومده که امروز4امه وباید اطلاعیه بدن...
از ازونجایی هم که دیروز جمعه بوده و تعطیل...احتمالا امروز رو بعضی از اون "هیئت امنا" تعطیل کردن واسه خودشون و اداره نرفتن...
بخاطر همینم گذاشتن فردا تا همه کارکنان بیان و به یه نتیجه ای بلکه برسند:smiliess (12):

saharraj

New member
با یه قسمت حرفتون مخالفم سنجش همیشه تاریخارو دستکاری میکنه ولی اصولا عادت نداره عذر خواهی کنه و با بی شرمی تموم هر وقت دلش بخواد هر اطلاعیه رو میزنن رو سایت

وای نگار شد مثل جریان اون موشه ها!
مونده بودم که با کجای جمله مخالفی؟:5:بعدش که تاآخر خوندم,متوجه شدم:25r30wi:

biosta

Well-known member
به جای ساعت 6 بعد از ظهر تجربه سال های قبل نشون داده ساعت 12 یا 14 امکان داره تو سایت بگذارند .
ولی کلا" دوستان برنامه روزانه خودتان را داشته باشید و خودتان را معطل این نکنید که الان میگذارند یا نیم ساعت دیگه.

biosta

Well-known member
این تازه اولشه دوست خوبم...حالا بعدا خواهی دید که سر اعلام نتایج چه کارا که نمیکنه....این وزارت بهداشت محترم واسه هر چیزی 2 تا اطلاعیه میده...در ابتدا ی تاریخی رو میگه و در اطلاعیه دوم عذر خواهی میکنه و تاریخشو تغییر میده....البته بعضا به 3 اطلاعیه هم میرسه.....:65d6a5d6s:

آره دقیقا" بد سابقه ست
مخصوصا" موقع اعلام نتایج آدم خون به جیگر می کنه

sanaz alizadeh

New member
سلام و خسته نباشید به همگی

بچه ها اینجا کسی هس که علوم هم امتحان داده باشه یا همتون از همون اول فقط برا بهداشت خوندین؟؟

mahtab92

New member
سلام دوستای گلم. امروز ۱۰ ساعت
امیدوارم همه نتیجه بگیریم
197417_smartass.gif

موفق باشید

maryam1010

New member
سلام دوستااااااااااااان.
امروز9 ساعت.
به امید موفقیت همه در آزمون:thanks:

f-mk

New member
پرنیا و عسل عزیز از شما ممنونم.
پرنیا جان ممنون که گفتی طبیعیه از استرسم کم کردی.:riz304:

mw.ashel

New member
سلام به همه همراهان کنکوری

3 روز تا ارشد 92

.
.
.
images

.
.
.
سلام دوستان و همراه های خوبم، خسته نباشید و امیدوارم که حال همگی خوب باشه ، این روزا دیگه دسترسی من به نت واقعا محدود شده و سر فرصتی که بتونم میام وپیام میذارم و دعاگو و جویای احوالتون از بقیه بچه ها هستم.

امیدتون رو از دست ندید ،دست از تلاش برندارید که این چند روز هم میگذره .

به امید موفقیت همگی شما دوستان عزیز

smilies-azardl%20%28113%29.gif
فقط یک بار برای همیشه
smilies-azardl%20%28113%29.gif

آخرین ویرایش:

padideh

New member
سلام برو بچ ....
منم امروز 11:40 خوندم . اميدوارم هممون قبول شيم ....نذاريد نااميدي و استرس بهتون غلبه كنه ....اين روزا فقط بايد مثل ي كوه مقاوم باشيم ....روزاي خيلييييي سختيه اما سرنوشت سازه ....
شب همگي خوش

asal 92

New member
سلام برو بچ ....
منم امروز 11:40 خوندم . اميدوارم هممون قبول شيم ....نذاريد نااميدي و استرس بهتون غلبه كنه ....اين روزا فقط بايد مثل ي كوه مقاوم باشيم ....روزاي خيلييييي سختيه اما سرنوشت سازه ....
شب همگي خوش

:smiliess (4):روزای خیلی سختیه اما سرنوشت سازه .. .

asal 92

New member
بیوستا کجاییییی ؟
بیا یه کم دلگرمی بده ؟پارسال تواین موقع چه وضعی داشتی ؟:wacsmiley:

یاسمن

New member
من احساس می کنم نفسم دیگه بالا نمیاد
نیم ساعت میشینم پای کتاب میگم نه برم تست ، یه ربع تست میزنم میگم نه خلاصه هاتو بخون ، میرم سر خلاصه میگم زباااااااااااان موند .... اوضاعی دارم بیا و ببین :j58r36j3gcr4suxymup:14:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا