گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bacillus.bs

New member
ميبينم كه دانشگاههاي حذف شده دوباره برگشتندددد
اخه اين كارا يعني چي هي حذف مي كنند هي اضافه مي كنند

alipour

New member
دانشگا تهران رو واسه مهندسی پزشکی حذف کردند یعنی درسته ؟ پس منی که به عشق تهران درس خوندم چه کار کنم؟ دارم دیوونه میشم اخه تو اطلاعیه قبل که تهران بود وااااااااااای خدای من
ممکنه دوباره تغییر بدن اشتباه شده حالا چه کار کنم

parnia

New member
30 نفر مامایی رو کم کردن....دانشگاه تهرانو حذف کردن.....بابا جمع کنن این کنکور ارشد مسخرشونو....:p7977cujr38iyymsu8:

mpz

New member
بچه ها دوساله به عشق تهران میخونم الان مهندسی پزشکی رو حذف کردن.دیروز حرم امام رضا که بودم تنها دعا میکردم تهران فبول شم که الان حذف شده!!!!!!!!!!!!!!11

کارت رو کی بگیریم و از کجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

padideh

New member
بچه ها با حرص خوردن هيچي درست نميشه ، بدتر اعصاب خودتونو ب هم ميريزيد، سالي ك نكوست از بهارش پيداس ، وقتي از اول تاريخ كنكور مارو هي عوض كردن و ١ ماه جلوتر انداختن ، همه اين چيزا قابل پيش بيني هست! اونم از اطلاعيه هاشون كه ديگه شورشو در اوردن يك نيست بهشون بگه بابااااااا در اون وزارت و تختهههههههههه كنيد

mpz

New member
کارت کوفتی رو از کجا بگیییییییییییییرم ای امام رضا همشونو به درک واصل کنه ایشالا که اینجور با ملت بازی میکنن

saharraj

New member
کارت کوفتی رو از کجا بگیییییییییییییرم ای امام رضا همشونو به درک واصل کنه ایشالا که اینجور با ملت بازی میکنن

کارت رو میتونی از اون اطلاعیه ی 21/12/91دریافت کنی,اما هنوز لینکش فعال نشده

sara67

New member
الهی بگردم... مخصوصا برا اون دوستمون که تهران میخواست... میدونم چه حالی داری غصه نخور اینا که به هر حال کار خودشون رو میکنن بی وجدانها.. حداقل از اول بگن میخوان چه گندی بزنن آدم دم کنکور اینجوری وا نره...

عزیزم ایشالا یه جای خوب درمیای، برا دکترا جبران میکنی...

آخرین ویرایش:

mw.ashel

New member
واقعا این روزای آخر خیلی وزارت بهداشت منو شوکه کرد با این کارش ولی دیگه واقعا برام فرقی نمیکنه که بخواد چیکار کنه ، من از الان همه کارامو تعطیل میکنم و بهش فکر نمیکنم شما دوستان خوبم هم میدونم سخته ولی با ذهنی باز و به دور از هر گونه مشغله فکری برید بقیه درستون رو بخونید.
خدایا فقط بهت توکل میکنم و امیدوارم.

:smiliess (10):

mahdieh

New member
چی شده تهران امسال قهر کرده چرا کلا دانشجو نمیگیره..چه کلاسی گذاشتههههههههههههههه..تو اطلاعیه قبلی که بود ..جالبه دانشگاههایی که گفته بودن نیست برگشتن

darya63

New member
خدایا چرا؟اخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
همین جور دارم اشک میریزم .دلم فقط میسوزه بین الملل اهواز ترم بهمن و نرفتم و نشستم خوندم تا روزانه بیارم و اینم از ظرفیتاشون
خدایا چرا ؟اخه چرا من؟!

mpz

New member
منم از الان تعطیل میکنم.میایستم تا روز جلسه وسلام.تعطیل.........

parnia

New member
همین جور دارم اشک میریزم .دلم فقط میسوزه بین الملل اهواز ترم بهمن و نرفتم و نشستم خوندم تا روزانه بیارم و اینم از ظرفیتاشون
خدایا چرا ؟اخه چرا من؟!

دریا جون آروم باش عزیزم.....کار بسیار درستی کردی نرفتی...چی چی بری کلی پول بدی واسه ارشد.....پارسال 40 نفر تهران گرفت.....لامصبا تهرانو حذف کردین حداقل اون 30 نفرو تو شهرای دیگه پخش میکردین خو....شیرازو میبینی تو روخدا؟؟؟؟ 10 نفر......:65d6a5d6s:...ای خدا......آدم با اختلاف 9 نمره بمونه پشت کنکور ارشد وزارتخونه ای که اینه وضعش.....خراب شه رو سرشون....
دریا اومدم دلداریت بدم خودم بیشتر غصه خوردم....:black_eyed:

DNA

New member
خدایا چرا ؟اخه چرا من؟!

:tsimuzpzwoap1t9y3o7 عزیزم خوابی یا الهامی چیزی بهت شده که امتحان نداده زانو غم بغل کردی.غصه نخور منم بیوفیزیک مشهد نرفتم نشستم

alipour

New member
بچه ها چه کار کنم؟ خیلی زحمت کشیدم خیلی
جز تهران جایی نمیتونم درس بخونم
یه سال عمر و زندگیم تباه شد
نمیتونم اروم بشینم
گریه امونمو بریده
خدایا چرا اخه چراااااااااااا

DNA

New member
بچه ها چه کار کنم؟ خیلی زحمت کشیدم خیلی
جز تهران جایی نمیتونم درس بخونم
یه سال عمر و زندگیم تباه شد
نمیتونم اروم بشینم
گریه امونمو بریده
خدایا چرا اخه چراااااااااااا

:smiliess (14):بچه کسی شماره ستاد کمک های اولیه قبل کنکور رو نداره .نیاز مبرم دارم.اینجا چند نفر دارن ضعف میرن:sadsmiley: بس که گریه کردن

بچه ها تو رو خدا خواهش میکنم خودتون رو نبازید:riz277: .هنوز تا کنکور وقت هست با اینکارتون کل انرژیتون رو هدر میدین

نکنین اینکارو خوب نکنین:p7977cujr38iyymsu8:

Tarsa

New member
سلام
من امدم کلی دعا به جون وزارت کنم بادم خوابید
قرار بود تهران ویروس نگیره الان 18 نفر میگیره
همه حذف شده ها اومدن هیچ مشهدم اضافه شد
من حال شما رو تو اطلاعیه قبلی درک کردم
خیلی بده
اما از کجا معلوم سر جلسه کی چی کار میکنه فکرای بدوووووووودور کنید

vida68

New member
نمیدونم این چه کاریه... تورشته ما (پرستاری) سال به سال شرکت کننده ها زیاد میشن هزار تا هزارتا... حالا اینا 20 تا 20 تا ظرفیت رو میارن پایین!!! یکی نیست بهشون بگه به دانشگاه تهران هم رحم نکردید؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! این چه وضعشه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا با اعصاب جوونا بازی میکنن خوب؟؟؟؟؟ بعد انتظار دارند با این اعصاب خراب بری .......!!!!!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا