گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mahtab92

New member
سلام دوستان امروز ۸ ساعت.
هفته ی دیگه این موقع اولین شب ارامشم بعد کنکور:rolleyessmileyanim:
امیدوارم خدا بهترین هارو برامون این هفته رقم بزنه
موفق باشید:a2d3:

آخرین ویرایش:
الان که دم کنکوره. ولی کلا بین 10 ساعت تا 13 ساعت باید بخونید
تغذیه و بیوشیمی باید سریع بخونید و تعداد مرورتون زیاد باشه
فیزیولوژی رو باید مثل یک داستان بخونید و کاملا بفهمید. اگه نفهمید خوندنش زیاد فایده نداره. اگه بفمید 1 دور یا 2 دور خوندنش کافیه.
زبانم هر روز 2 ساعت. الانم که بیشتر باید لغت خوند.

bakhshi

New member
فیزیولوژی رو باید مثل یک داستان بخونید و کاملا بفهمید. اگه نفهمید خوندنش زیاد فایده نداره. اگه بفمید 1 دور یا 2 دور خوندنش کافیه.

dustam
man baraye azmun 93 mikham amade sham

mamnun misham ke baraye kesaei ke yek sal baraye azmun vaght daran ye nazar bedin
:heart::rose:

scarlet

New member
sssssssaaaaaaaaaaallllllllllaaaaaaaaam, khobin? hale man khobast ama to bavar makonnnnnnn
emroz 11 saat
khodaya komakemon kon movafagh beshim

padideh

New member
سلام بروبچ .....امروز اصلا خوب نبودم و تمركز نداشتم نتونسم بيشتر از ٩ ساعت بخونم اميدوارم فردا جبران كنم .......

bacillus.bs

New member

پديده خانم ببين كيو پيدا كردم
رتبه ٣تغذيه پارسال
حالا هي بگو باسيل بد
مهتاب جون مرسي كه اومدي
قراره پديده هم امسال تك رقمي بشه

Tarsa

New member
بچه ها من دیروز یهو چشام تار شده بود اون وسط داشتم حساب میکردم تا کنکور عینکم حاضر میشه یا نه:riz481:
امیدوارم روز پر درسی داشته باشید
من چون از اول حدود6-7ساعت خوندم الان بالا نمیره
حالا خدا خودش امروز کمک کنه

vida68

New member
سلام بچه ها... خسته نباشید...
خوش بحالتون کاش منم میتونستم مث شما بخونم..... با کلی منت کشی از اساتیدو ترس از زیر اب زدن بقیه دوستان(به ظاهر دوست) تا اخر هفته نمیرم کارورزی ... ولی دیروزم که تعطیل بودیم نتونستم بیشتر از 7-8 ساعت بخونم....کلی استرس گرفتم... نمیدونم چرا وقتم زود تموم میشه... شما نباید یه لحظه به قبولی تون شک کنید... نباید با این ساعت مطالعه های دورقمی استرس بیاد سراغتون....اصلا استرس برای شما معنی نداره...
راستی قراره کی این سازمان سنجش پزشکی لطف کنن سایت رو آپدیت کنن؟؟؟بچه هایی که سال های قبلم بودند راهنمایی کنن... من سال اولمه که شرکت میکنم.
یادتون نره برای منم دعا کنید... من باید امسال حتما قبول شم... انشا... همه مون نتیجه زحماتمونو میگیریم...

TUMS

Well-known member
هی بچه ها :auizz3ffy9vla57584x
خوبین
یادش به خیر ما هم حالی را که الان شما داریم داشتیم:thanks:
پر انرژی باشین:smilies-azardl (113
دیگه دارید به هدفتون میرسید و جواب تلاشتون را میبینید:riz304:

mehrshad

New member
دیگه اخرشه بچه ها. افرین به همتون که یک سال درس خوندید.... برای همتون دعا می کنم بهترین نتیجه رو بگیرید...همتون از الان قبولید...

parnia

New member
اي بابا اين سنجش بزشكي هم كه هي برنامه عوض ميككككككككنه

این تازه اولشه دوست خوبم...حالا بعدا خواهی دید که سر اعلام نتایج چه کارا که نمیکنه....این وزارت بهداشت محترم واسه هر چیزی 2 تا اطلاعیه میده...در ابتدا ی تاریخی رو میگه و در اطلاعیه دوم عذر خواهی میکنه و تاریخشو تغییر میده....البته بعضا به 3 اطلاعیه هم میرسه.....:65d6a5d6s:

ممنون بابت اطلاع رسانیت دریا جونم

آخرین ویرایش:

bacteriologist

New member
man akhar az daste in sanjesh pezeshkiii sekte mizanam..ye bar sare inke yek mah keshid jolo sekte zadam..bare dovom vaqtii ke shahraro malom kard va Tehran jozve shahra nabood sekte zadam va alan dobare ba didan in sahne sekte zadam...bare akharam moqeye elam natije sekte miznaam..

bacillus.bs

New member
به خدا اينا ديوانند
من نمي دونم يك ساله خواب تشريف داشتند كه امروز و فردا مي كنند

آخرین ویرایش:

negar91

New member
این تازه اولشه دوست خوبم...حالا بعدا خواهی دید که سر اعلام نتایج چه کارا که نمیکنه....این وزارت بهداشت محترم واسه هر چیزی 2 تا اطلاعیه میده...در ابتدا ی تاریخی رو میگه و در اطلاعیه دوم عذر خواهی میکنه و تاریخشو تغییر میده....البته بعضا به 3 اطلاعیه هم میرسه.....:65d6a5d6s:

ممنون بابت اطلاع رسانیت دریا جونم

با یه قسمت حرفتون مخالفم سنجش همیشه تاریخارو دستکاری میکنه ولی اصولا عادت نداره عذر خواهی کنه و با بی شرمی تموم هر وقت دلش بخواد هر اطلاعیه رو میزنن رو سایت

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا