گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mw.ashel

New member
نه عزيزم فرار چيه !!!!
منم امروز ١٢ ساعت خوندم ....

آفرین دختر خوب ، دیگه کم کم مثل اینکه از این خانواده پرجمعیتی که داشتیم ، انگشت شماری موندن که میان و گزارش ساعت و کیفیت درسخوندنشون رو میدن .

ممنونم که میایی فرمانده پدیده
526411_tulips2.gif

padideh

New member
باسييييلوس چقدر دير بيدار ميشي از خواب !!! خوب ١ ساعت زودتر پاشو من و اشل اين همه منتظرت نمونيم سايت رو تحويلت بديم !
اي بابااااا جوون هم جوون هاي قديم ....همگي سحر خيز بودن نه مثل باسيل ....
الان ٢ ساعت ب ورود گوهر بارت مونده ...خو من چيكار كنم تا ٢ ساعت ديگه !

mw.ashel

New member
باسييييلوس چقدر دير بيدار ميشي از خواب !!! خوب ١ ساعت زودتر پاشو من و اشل اين همه منتظرت نمونيم سايت رو تحويلت بديم !
اي بابااااا جوون هم جوون هاي قديم ....همگي سحر خيز بودن نه مثل باسيل ....
الان ٢ ساعت ب ورود گوهر بارت مونده ...خو من چيكار كنم تا ٢ ساعت ديگه !

پدیده جون ، واسم جالبه دوشب در میون ، بیخوابی میزنه سرمون و تا صبح میدرسیم .:14:اونم البته از ترس کابوس های کنکور که بیخواب شدیم:13:
بریم دیگه صبح تارا و باسیل و پرنیا میان خودشون کرکره رو میکشن بالا.
قربون دستت داری میری اون کرکره تایپیکو بکش پائین بریم دیگه.
شبت خوش پدیده.
:riz304:

padideh

New member
اشل بايد يه فكر اساسي برا باسيل بكنيم ،خيلي تنبل شده ............يعني من هلاك اواتار باسيلوسم ......چنان پشتكاري از توي اواتارش موج ميزنه كه ادم مجذوبش ميشه .......فقط بلده اينور اونور بچرخه و باقالي بخوره و سبزه گره بزنه....ب جا اينكارا اگه الان ايمني تو تستاشو زده بودي نفر اول بودي

mw.ashel

New member
اشل بايد يه فكر اساسي برا باسيل بكنيم ،خيلي تنبل شده ............يعني من هلاك اواتار باسيلوسم ......چنان پشتكاري از توي اواتارش موج ميزنه كه ادم مجذوبش ميشه .......فقط بلده اينور اونور بچرخه و باقالي بخوره و سبزه گره بزنه....ب جا اينكارا اگه الان ايمني تو تستاشو زده بودي نفر اول بودي

763613_164-001.gif
763613_164-001.gif
763613_164-001.gif
763613_164-001.gif

padideh

New member
بدو بريم در كابوس هايمان غرق شويم.......هيييييي دنيااااا.....سارا خانوم خوش ب حالت الان دقيقا فضاي لب كارون و گل بارون و ....هيچي ديگه شوما مسافرتم ميري تو كنكورت .....!!!!! صبر كن زندگي درستت ميكنم بعد از ازمونم.......

bacillus.bs

New member
سلام من اومدم
پديده به جون خودم من تنبل نيستممممممم
75629_xbltef.gif

اسم باقالي اوردي دلم مي خوادددددد
61189_girl_pardon.gif

آخرین ویرایش:

eco.bio

New member
سلام دوستاااااااااااااان:ad54ad: قبل از هرچیز ولادت با سعادت مولامون رو بهتون تبریک میگم. انشالله به حق همچین روز مبارکی همه بچه هایی که برای کنکور تلاش کردن با رتبه عالی قبول بشن. دوستان اگه میشه برای سلامتی منم دعا کنین:sadsmiley: در بدترین شرایط جسمی درس میخونم. موفق باشین:riz304:

asal 92

New member
سلاااااام عزیزانم
عسل همچنان درحال تست زدن /شیفت رفتن /خانه داری /بچه داری/..../..../.../:1dco2x0p1lilzhfpg1t
به جون خودم ازبس درس خوندم وکارکردم آتروز گردن گرفتم:sad:
ولی همه روبه جون میخرم کافیه فقط قبول شم ....
به امید خدا:a2d3:

asal 92

New member
:dadad4:این نامردا بهم فقط 3روزمرخصی دادن گفتن نیرونداریم ولی بازاشکال نداره ...

padideh

New member
الان ي وضعي دارمممممم احساس ميكنم مغزم تو سرم نيست ديگه!!! ب كتاب نگاه ميكنم اما نميفهمم چ چي نوشته! رسما كور شدم رفت!!! نميدونم چرا دارم تيك ميزنم !!!
تمركز در حد آميب .....دقت در حد پلانكتون....سر و وضع ظاهريم الان: شبيه گونه هاي ناياب منقرض شده .....هوش و ذكاوت :جلبك دريايي
حسي ك از خودم دارم : سرخس 500 كروموزومي

bacillus.bs

New member
الان ي وضعي دارمممممم احساس ميكنم مغزم تو سرم نيست ديگه!!! ب كتاب نگاه ميكنم اما نميفهمم چ چي نوشته! رسما كور شدم رفت!!! نميدونم چرا دارم تيك ميزنم !!!
تمركز در حد آميب .....دقت در حد پلانكتون....سر و وضع ظاهريم الان: شبيه گونه هاي ناياب منقرض شده .....هوش و ذكاوت :جلبك دريايي
حسي ك از خودم دارم : سرخس 500 كروموزومي

مگه تو جز پروكاريوت ها هستي پديده؟
157419_4caekgi.gif

542719_7174.gif

hematology70

New member
سلام درود بر همه
باسيلوس اشل بديده عسل جشمك وهمكي دوستان درود بر شما
كسي ميدونه دقيقا جه ساعتي ظرفيتا اعلام ميشه؟

لبخند

New member
سلاااام دوستان درس خون و همیشه فعال خسته نباشید...
سازمان سنجش وقتی میخواد یه اطلاعیه رو بذاره دقیقا جون آدمو به لب میرسونه،وزارت علوم هرچی که بخواد اعلام میکنه همیشه زودتر از اون چیزی که میگه اطلاعیه شو میذاره امان از این وزارت بهداشت ...این روزا همش دست و پام میلرزه ..اصن آروم قرار ندارم نیم ساعت درس میخونم 1ساعت تو خونه میچرخم...ساعت مطالعم از 7-8ساعت بیشتر نمیشه...امروزم نشستم خودمو با پاک کردن پوست نخودفرنگی مشغول کردم که مثلا اعصابم آروم شه!!!!!!

bacteriologist

New member
hala bacheha ye sahneye jaleb pish miad az ina hichii baeed niist..farad elam mikonan kolohom konkor cancele emsal ...dalilesham inke zooremoon ziade hesesh niist bargozar konim.....az ina baeed niist..........

سلام و خسته نباسید به همه.
دوستای تغذیه ای اگه سوال یا مشکل داشتید در خدمتتون هستم. من ارشد تهران میخونم .پارسال قبول شدم.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا