گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

sara67

New member
بچه ها هفته ي ديگه تست ميزنيد يا فقط مرور سريع؟
زبان چي
متن يا فقط لغت؟

من از شنبه فقط مرور سریع میکنم.. البته الانم همینطورما... ولی سرعتش رو بالا میبرم تا بتونم 2 دور در حد تورق مرور کرده باشم... شکلا نمودارها جدولا عناوین ...

برا زبان هم از شنبه فقط لغت

vida68

New member
سلام ویدا جون...ممنونم...........خوب دقت کنی اسم شما هم تو لیست اومده.

اره عزیزم خونده بودم پست تو... منظورم این بود من سرمیزنم تاپیک وهستم...ولی تایم نمیدم چون ساعت مشخصی درس نمیخونم... مثلا امروز تا الان 4 ساعت...

bacillus.bs

New member
باسيييييييييييييييلللللللللللللل يعني بايد جوري قطعه قطعه ات كنم كه با همون ميكروسكوپ آواتارت فقط ديده بشي!!!! بشينننننن بدرسسسسس!!!!
والا ما تو ازمايشگامون ي باسيل رو زير ميكروسكوپ ديديم اصلا حركت نداشت!! فكر كنم تو دچار ي جهش شدي و از طريق دياپدز دچار پاي كاذب و فعاليت كاذب شدي!!!
بشيننننننننن بخونننننن تا نصفت نكردم
فعلا من برم بامداد برميگردم ب حسابت رسيدگي ميكنم...

اون باسيلوس انتراسيس هست كه حركت نداره
من شايد از نوع سرئوس باشمممممممم
حالا كه لو رفتي مي خواي قطعه قطعم كني
:1dco2x0p1lilzhfpg1t:25r30wi:

mahtab92

New member
سلام دوستای درس خون خودم
امروز ۸ ساعت خوندم. نمیدونم چرا ساعت مطالعم انقد کم شده.
این چند روز اخرو با اشتیاق بیشتری بخونید. مطمئنم بعد از اینکه کنکور دادید انقد وقت بیکاری پیدا میکنید که دلتون واسه درس خوندن و این روزا تنگ میشه.
پس با همه توانتون بخونین
:smilies-azardl (181...تا از این روزها خاطره خوش داشته باشید.
تجربه پشتکار و رسیدن به هدف و موفقیت...
:4d564ad6:
موفق باشید:a2d3:

maryam1010

New member
سلام دوستان گلم.
من امروز متاسفانه 7 ساعت خوندم تلاشمو میکنم از صبح هم خودمو الاف دارم اما .........................:13:
انشالله فردا جبران میکنم.
موفق باشید.

sara67

New member
هفته بعد این موقع من تو جلسه ام... :ph34r-smiley:

و بهد...

دی ری ری ری دی ریری ری ری :4d564ad6:

بانو

New member
سلام دوستان

وای من که قاطیم بدجور
درست یادم نی من چند روز گزارش ندادم

دوشنبه ۸ سهشنبه ۱۵ چهارشنبه ۱۴

:j58r36j3gcr4suxymup

darya63

New member
پدیده ول کن اون باسیلو بیا و با اون تانکو ساتور و چاقو و هرچیز کشنده ای داری منو بکش راحتم کن
عاقااااااااااااااااا من دیروز 5:20 خوندم.عصر مهمون شب مهمون ..همش مههمون میاد واسم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

اشلم کمکم کن.روحیه مو باختم کلی از برنامه ام عقبم.
وای که چقدر حسته ام.

parnia

New member
پدیده ول کن اون باسیلو بیا و با اون تانکو ساتور و چاقو و هرچیز کشنده ای داری منو بکش راحتم کن
عاقااااااااااااااااا من دیروز 5:20 خوندم.عصر مهمون شب مهمون ..همش مههمون میاد واسم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

وای که چقدر حسته ام.

سلام دریا جونم...خسته نباشی گلم....:28:...هر بار کامنت شما رو میخونم کلی تو دلم تشوبقت میکنم....آفرین به این اراده و انگیزه....مطمئنم که با ی رتبه عالی قبول میشی.....اصلا نگران نباش..سعی کن این هفته آخری بیشتر ویلیامز مرور کنی چون تو همه درسا ازش سوال میاد....دیگه چیزی نمونده...این ی هفته هم میگذره....با امید موفقیت همه بچه های خوب تو این تاپیک...:smilies-azardl (113
من که خیلی دقیق تایم نمیگیرم ولی از امروز تا 11 خرداد مرخصی گرفتم و دارم مرور میکنم....روزایی که اداره میرفتم حدودا 6-7 ساعتی میخوندم ولی امروز که از 7 بیدارم و تا الان 3 ساعتی خوندم...:auizz3ffy9vla57584x

sara67

New member
هفته بعد این موقع دی دی ری ری ری ری ری رررررررررررررررررررررررررر..

امسال بهار و لب کارون و جاده های شمال محاله یادم بره و خلااااااصه همشون.. ایشالا با دلی خوش و لبی پر از خنده...

از اینا هم میذاریم تنگش
567419_2uge4p4.gif
6352_gholi_motori_&_sorati.gif
24812_gholi_jaz.gif

sara67

New member

وای که چقدر حسته ام.

خوب دریا جون دروغ مصلحتی رو برا این وختا گذاشتن.. بگین دارین میرین مسافرت یا در رو باز نکنین.. با مهمونی که وقت نمیشناسه باید اینجوری برخورد کرد.. دهع :eek:fftopic:

منم که بی اعصاااااااب :j58r36j3gcr4suxymup

والا با اون نوناشون...

آخرین ویرایش:

sara67

New member
دریا جون روحیه ات رو چرا باختی خوشگلم؟ الان وخت این کاراس؟ بیا اینا رو ببین...

148s0atbf60x7xcjopu4.jpg

412049_AOwnFnf6.jpg

sara67

New member
یه راهکار دارم برا اونایی که کم آوردن یا دیگه حوصله کتاباشون رو ندارن...

بیاین مغزتون رو گول بزنین.. به خودتون بباوَرونین که کنکور ندارین.. بلکه هفته بعد یه امتحان از این امتحانای دانشگاهی دارین.. ولی این امتحانتون یکم حیثیتیه.. چون استادتون خیییییییلی رو شما حساب کرده.. اصن حساب شما پیش این استادتون از حساب دانشجوهای دیگه جداس..

خودِ من این رو امتحان کردم تو دوران تحصیلم... درحالی که یه نصف روز وقت داشتم و یه جزوه قطور که تا حالا یه دور هم نخونده بودمش ولی چون پیش استادش کلی آبرو حیثیت داشتم برا خودم، نشستم گفتم هر جور شده من باید تو این درس نمره کامل بگیرم.. که البته تماااااام سعیم رو کردم و فقط نیم نمره کم آوردم.. امتحانش هم سخت بودا.. اینو گفتم که بگم واقعا خواستن، توانستن است...

f-mk

New member
سلام بچه ها.
از غصه دارم ميميرم.يه اتفاقي برام افتاده يا درحال افتادنه.از صبح تا حالا فقط ميخوام گريه كنم.اصلا نميتونم ديگه رو درسام تمركزبگيرم به خاطر اين اتفاق.اگر اين اتفاق بيافته همه ي زحمتاي چندماهم واسه ارشد خوندن از بين ميره و ديگه اگرم ارشد قبول بشم نميتونم برم بخونم.
دعام كنيد اين اتفاق برام نيافته

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا