گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

mw.ashel

New member
شماها هنوز بيداريدددد بريد بخوابيد ديگه

من منتظر بودم شما بیایی ، شیفت رو تحویل بدم و برم ..........دوستان خوب بخونید که چیزی دیگه تا پایان راه نمونده... تا فردا شب بدرود.....
763619_hiker.gif

آخرین ویرایش:

sara67

New member
من اگه ساعت نمیذارم بخاطر اینه که تایم نمیگیرم.. از صبح (ساعت 7:30) میرم کتابخونه تا ساعت 4 عصر بکوب میخونم بعد میام خونه یکم استراحت بازم میخونم... دیگه مثل قبل تایمر نمیذارم دقیقش رو بگم..

زبان هم میانگین 60 میزنم... البته یادمه یک سال رو اففففففففتضاح زدم.. دیگه درصدش رو نگرفتم.. نمیدونم حالم خوش نبود یا واقعا از بن نمیفهمیدم ریدینگاش چی چی میگن..

biosta

Well-known member
با سلام
ببخشید میخواستم ببینم چه جوری میتونم تعداد غلط هام رو کم کنم، خصوصا تو درس تغذیه؛ حدودا 15 تا غلط میزنم؟ با توجه به اطلاعاتی که دارم فکر میکنم درسته اما بعدش معلوم میشه که غلط بوده
بعضی موقع ها هم میام حساب میکنم میبینم یه سری هم توش درست درمیاد که معمولا با کسر غلطام از درستا 3-2 سوال به نفعم میشه
ممنون میشم اگر کمکم کنید

سلام .
اگر گزینه ای را بیشتر از 50 در صد یا حداقل 50 در مطمئن هستید بزنید
عدم تسلط به دروس و یاد داشتن سطحی و بی دقتی که میتونه ناشی از اضطراب و عدم تمرکز باشه تعداد غلط های داوطلب را زیاد کنه
سعی نکنید که پاسخنامه تان را پر کنید سعی کنید که تعداد جواب های درستتان را افزایش دهید .
میدونید چند مهارت دست به بست هم میده تا که بتوانید بهترین نتیجه را در حد خودتان بگیرید منظورم مهارت هایی غیر از اطلاعات علمی داوطلب هست
مثلا" این که تست های وقت گیر و مشکل (بخصوص اگر که محاسباتی باشند )با علامتی که مشخص شان می کنید برای دور دوم بگذارید و الزامی برای خودتان نگذارید که حتما" این تست را باید الان جواب دهم ( گاهی برای تحلیل سوال بایستی به مغز فرصت داد ) انجام این مورد هم به نظرم می تواند از اشتباهاتتان بکاهد

vida68

New member
سلام به همه دوستان.... آشل جان من هستما... ساعت مطالعه دقیقی نمیگیرم... صبحا که کارورزی داریم هرروز و عصرها هم بعد یه خواب واستراحت میخونم تا یک شب... فک کنم مفید 8 ساعت بشه... ولی خیلی خسته ام... احساس میکنم هنگ کردم... حتی احساس میکنم خیلی مطالبو فراموش کردم... نمیخوام فاز منفی بفرستم ... این موارد رو که گفتم برا این بود که بگم این احساس ها طبیعی هست برای کسانی که آماده کنکورند... پس اگه اماده کنکورید و مث من این احساس های گنگ رو دارید نا امید نشید وبدونید کارتون درست بوده...از خودم نمیگم ... از چند استاد مشاورم این مطلب رو دریافت کردم... بازهم بخونید مطمئنا مزد کارتونو دریافت میکنید... التماس دعا

mahtab92

New member
سلام دوستان. خسته نباشید.اشل عزیز ممنون که بیادم بودی.
نتم قطع بود حالا که وصل شده سایت خیلی سخت واسم باز شد.
من این چند روز که نبودم بین ۸ تا ۱۰ ساعت خوندم.
دوستای گلم فقط بخونید
موفق باشید

Tarsa

New member
مرسی از دوستان به یاد ما نیز بودید
تو خیرا جبران کنیم:ad54ad:
میگما خب چی کنم بیشتر از 7ساعت نمیشه
امروز استادمون دلش سوختتت شدید گفت برید تا بعد امتحان نیاید من اصلا ارشدو میدادن اینقد ذوق نمیکردم همچین کمبود محبتیم من:riz481:

darya63

New member
وای خدا چقد دلم برا اینجا تنگ شده بود.اینقدر خوشحالم اینجا اومدم که...
اخه امروز شوهرم لپ تابو برده بود.منم که 12 ظهر بیدار شدم و طبق عادت هر روزه قبل از هرکاری میام اینجا تا انرژی بگیرم
اما نتونستم بیام و خلاصه نمیتونستم خوب بخونم تا الان که 3ساعت شده ...دوز تاپیک خونم بد جور افتاده بود.یعنی محتاج یه مشقال بودم
منه معتاد حالا اومدم و خودموساختم...ای دون

cheshmak

New member
سلاممم بچه ها منم هستم ...........ولی نمیتونم این روزا ساعت بگیرم

شرمنده....ولی سعی میکنم تست بزنم و مرور کنم......

mw.ashel

New member
اینجا چه خبره ، یه روز نبودم میبینم همه از ترس تیر و تانک پدیده گزارش ندادن

تشکر ویژه از آقای بیوستا به خاطر جملات مثبت و خوبشون که واقعا عالیه .:riz304:
پدیده خانوم شما هم نپیچون فردا میایی گزارشتو میدی .
:p7977cujr38iyymsu8:
تارا خانوم کلا نیستی و حواسم بهت هست برگرد پیشمون.
چشمک و باسیلوس دوز مصرفی نت رو این روزا کم کنید.
اسکارلت خوب پیش میری، و شجاعتت اونم در دادن گزارش امشب واقعا تحسین بر انگیزه.آفرین
تارسا و مریم استر
س نداشتن خوب چیزیه ولی تنبلی و دل خوشی رو تو این روزای آخر بذارید فعلا کنار.
مامان عسل و ملوک السلطنه عالی پیش میرید و با اینکه شرایطتون سخته ولی خیلی خوبه همین طور ادامه بدید .
سارا جون داروی تجویزیت دیگه کارساز نیست و ما هممون آب از سرمون گذشته و باید قبول بشی
م .
آیشن و بانو و ویدا و مهتاب هم که چند روزه گزارشاتون رو نمیبینم و کجائید دوستان؟

f-mk و donyabekamممنونم از اینکه شما رو در بین خودمون میبینم خوشحالم .

و یه اخطار ویژه به کسانی که میان لایک میزنن و میرن ( پرنیا خانوم) خیلی ممنونم و میدونم که خوب میخونی و اینجا گزارش هم ندی من آمار درس خوندن روزانه شما رو دارم ، خوب بخون که موفق میشی.

هماتو70 بابت درود هات هم ممنون

از بقیه دوستان هم تشکر میکنم که وقتشون رو میذارن و در عین گزارش ندادن ، گزارش ها و مطالب ما رو میخونن و از اینکه بتونیم کمکی به تک تکتون بکنیم که عاملی بشه برای خوب خوندنتون خوشحالیم و از همه کسانی هم که در این مدت دعاگوی ما بودن و هستن بی نهایت سپاسگزارم.

واقعا خانواده پرجمعیتی داشتیم نمیدونستم

و یه معذرت خواهی از کسانی که اسمشون رو فراموش کردم و اینجا نوشته نشده:riz513:

حالا پدیده خانوم اگر تا فردا شب دوستانی که اینجا ازشون اسم بردم مراجعه نکنن خودت حسابشون رو میرسی.

سلام به همه دوستان.... آشل جان من هستما..

سلام ویدا جون...ممنونم...........خوب دقت کنی اسم شما هم تو لیست اومده.

sara67

New member
ها.. الان یادم افتاد.. اشل جون دیشب خوابت رو میدیدم.. با هم رفته بودیم کنار دریا.. جزئیاتش یادم نمونده.. یکی دیگه از بچه های تاپیک هم بود ولی یادم نمیاد کی؟!
قیافت هم همین آواتارت بود.. خعلی حال داد خداییش :25r30wi:

mw.ashel

New member
تقدیم به همه ی دوستان حاضر در این تایپک جهت تشکر بابت همراهیشون

22753d37982f2615ffa103bd0fe3679b2.jpg

mw.ashel

New member
ها.. الان یادم افتاد.. اشل جون دیشب خوابت رو میدیدم.. با هم رفته بودیم کنار دریا.. جزئیاتش یادم نمونده.. یکی دیگه از بچه های تاپیک هم بود ولی یادم نمیاد کی؟!
قیافت هم همین آواتارت بود.. خعلی حال داد خداییش

سارا جون ممنونم....این مطلب رو پدیده بیاد بخونه ، خیلی خندش میگیره و تهش یه شعر مینویسه ..:25r30wi:

bacillus.bs

New member
بچه ها هفته ي ديگه تست ميزنيد يا فقط مرور سريع؟
زبان چي
متن يا فقط لغت؟

bacillus.bs

New member
پديده خانم ميبينم كه در تاپيك چرا مرد ها افسردگي نمي گيرند فعاليت داشتي شيطوووون
19229_35jgojp.gif

padideh

New member
قیافت هم همین آواتارت بود.. خعلی حال داد خداییش :25r30wi:

!!!!!!!عاغااااااا اين چ وضشه!!!!! يكي مثل من خواب.كابوس كنكور و هر شب ميبينه يكي مثل سارا خانوم شبا خوابه لب كارون چ گل بارون رو ميبينه!!!!
من اعتراضضضضضضضضضضضض دارمممم لطفا رسيدگي كنيد مسؤلين محترمم!! والا ب خدا !

padideh

New member
پديده خانم ميبينم كه در تاپيك چرا مرد ها افسردگي نمي گيرند فعاليت داشتي شيطوووون
19229_35jgojp.gif

باسيييييييييييييييلللللللللللللل يعني بايد جوري قطعه قطعه ات كنم كه با همون ميكروسكوپ آواتارت فقط ديده بشي!!!! بشينننننن بدرسسسسس!!!!
والا ما تو ازمايشگامون ي باسيل رو زير ميكروسكوپ ديديم اصلا حركت نداشت!! فكر كنم تو دچار ي جهش شدي و از طريق دياپدز دچار پاي كاذب و فعاليت كاذب شدي!!!
بشيننننننننن بخونننننن تا نصفت نكردم
فعلا من برم بامداد برميگردم ب حسابت رسيدگي ميكنم...

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا