گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

biosta

Well-known member
خودباوری+ پشتکار + علاقه = قبولی

دوستان وقتی برای کنکور می خواندم ده ها و ده ها سوال درسی برای پیش آمد .
کم کم که جلو رفتم و تسلطم به مباحث بیشتر شد بعضی از این سوالات درسی رو تونستم حل کنم چون درس ها به هم وابسطه هستند برای حل بعضی سوالات باید علم مباحث دیگر را هم داشت .
یا این که بارها رفتم به دانشکده ای که لیسانس گرفته بودم و سوالاتم را از استاده ها می پرسیدم
باز هم سوالاتی بود که استاد نمی توانست جواب دهد و خودم هم به نتیجه ای نمی رسیدم قسمتی از این سوالات بعد از قبولی و در ترم اول برایم حل شد
اما اگر با این حال به کتاب هایم رجوع کنم می دانم که همچنان سوالات و ابهاماتی از زمانی که کنکور دادم هست که نتوانم جواب دهم
(چون دیگه بعد از قبولی چندان دنبالش نبودم ! )
می دانید این مطالب را گفتم که بگوییم
الان قرار نیست که شما علامه ی دهر باشید تا که قبول شوید
قرار نیست که هیچ سوال و ابهامی برایتان باقی نماند
قرار نیست که برای همه ی درس ها با تسلط به سر جلسه امتحان بروید
جواب بعضی از سوالات درسی تان را بعد از قبولی خواهید یافت
( چون همان گونه که از روی اسمش مشخصه " تحصیلات تکمیلی " یعنی شما یک سری مطلب رو یاد گرفتید حال می آیید ارشد که همون مطالب رو تکمیل کنید و تسلط بیشتری پیدا کنید و کاربردش را در عمل یاد بگیرید )
پس نهایتا" مهم اینه که شما سعی خودتان را کردید و خواهید کرد وبه نظرم قرارنیست که با تسلط بر همه ی درس ها به سر جلسه امتحان بروید تا که قبول شوید
( در پست های قبل گفتم که تفاوت رتبه هیچ وقت صرفا " اطلاعات علمی نبوده )
پس همین که این مطلب را به خود بگویید و به خود بقبولانید که من می روم که بعضی سوالات را جواب ندهم چه بسا کمک کننده هست همان طور که گفتم بعضی سوالات کنکور برای جواب داده نشدن هستند چرا که وقت کنکور محدود هست چرا که بعد از قبولی تحصیلاتتان را در " تحصیلات تکمیلی " تکمیل خواهید کرد .

bacillus.bs

New member
امروز 9:30
778416_rev.gif
265816_addemoticons24.gif

Tarsa

New member
سلام سلام
خوبید؟سرحالید؟
حدود7ساعت خوندم فک کنم
موفققققققققققق باشید

parand

Well-known member
سلام دوستان خسته نباشید. امیدوارم همتون ارشد قبول شید با رتبه های عالی.
یه سوال داشتم....
حوزه ی امتحانی چجوری مشخص میشه؟؟؟مثل وزارت علومه یا دانشگاه ازاد؟؟؟؟؟؟
انتخاب اولمون هر جایی باشه حوزه ی امتحانیمون اونجاست؟؟؟؟؟

darya63

New member
امروز به زور 8 ساعت شد
البته خوب که فک میکنم چرا دیروز 10:35 شد میبینم مربوط به اقوی شوهری بودند که از صبح تا 11شب منزل تشریف نداشتند.
وای که امروز چقدر بدد بود و سخت گذشت و چقدر از برنامه ام عقب افتادم و چقدر خسته ام.

اشکال ننداره زندگی همش همینه بالا و پایین داره
انشالله فردا جبران میکنم

darya63

New member
دوستان
الان قرار نیست که شما علامه ی دهر باشید تا که قبول شوید
قرار نیست که هیچ سوال و ابهامی برایتان باقی نماند
قرار نیست که برای همه ی درس ها با تسلط به سر جلسه امتحان بروید
جواب بعضی از سوالات درسی تان را بعد از قبولی خواهید یافت
( چون همان گونه که از روی اسمش مشخصه " تحصیلات تکمیلی " یعنی شما یک سری مطلب رو یاد گرفتید حال می آیید ارشد که همون مطالب رو تکمیل کنید و تسلط بیشتری پیدا کنید و کاربردش را در عمل یاد بگیرید )
پس نهایتا" مهم اینه که شما سعی خودتان را کردید و خواهید کرد وبه نظرم قرارنیست که با تسلط بر همه ی درس ها به سر جلسه امتحان بروید تا که قبول شوید
( در پست های قبل گفتم که تفاوت رتبه هیچ وقت صرفا " اطلاعات علمی نبوده )
پس همین که این مطلب را به خود بگویید و به خود بقبولانید که من می روم که بعضی سوالات را جواب ندهم چه بسا کمک کننده هست همان طور که گفتم بعضی سوالات کنکور برای جواب داده نشدن هستند چرا که وقت کنکور محدود هست چرا که بعد از قبولی تحصیلاتتان را در " تحصیلات تکمیلی " تکمیل خواهید کرد .
مرسی دوست خوب و دلسوز واقعا خیلی زحمت میکشی به فکر مایی .خدا خیرت بده

darya63

New member
عاقاااااااااااااااااا من دلم برا پدیده خودمون تنگ شده.توپ انرژی و بچه بانمک جمع مون
پدیده یالله زودتر به خودت بیا و بیا با نوشته های قشنگت خوشحالم کن.ملوک منتظره گفته باشم:p7977cujr38iyymsu8:

padideh

New member
سلاااااممممممممم بروبچ .....
عاغا من امروز ي تصميم گرفتم با خودم و اونم اين بود ك تا روز كنكور تلاشششش كنم بدون استرس و فكر كردن ب نتيجه ....من تلاشم رو ميكنم اميدوارم قبول شم ....ب چيزي جز قبولي هم نميخوام فكر كنم .....
امروز 14 ساعت خوندم

padideh

New member
عاقاااااااااااااااااا من دلم برا پدیده خودمون تنگ شده.توپ انرژی و بچه بانمک جمع مون
پدیده یالله زودتر به خودت بیا و بیا با نوشته های قشنگت خوشحالم کن.ملوک منتظره گفته باشم:p7977cujr38iyymsu8:

اي جونمممممم ملوك جون ،اي جونننننمممممم ......... مرسي از اينكه ب فكرم بودي....عزيزم امروز ديگه از افسردگي در اومدم.....برام مهم نيس ديگه هيچ افكار منفي...فقط ب قبولي ميخوام فكر كنم .....خدا كمكمون ميكنه من مطمينم.....ملوك جون ي عالمه اعدامي و در افق محو شدني امشب داشتيم تو تاپيكككك كه بايد نصفشون ميكردم ب قطعات متساوي اما خيلي خسته ام الان انرژي ندارم بنويسم ...چشممام داره بسته ميشه از خواب ....ايشالا فردا خدمت همگي ميرسم .....
شب همگي خوش

mw.ashel

New member
سلام به همه دوستان تلاشگر

8 روز تا ارشد 92

.
.
.
images

آرامش و اطمینان، بهترین موفقیت است

.
.
منم امروز
10ساعت خوندم.
24.gif

smilies-azardl%20%28113%29.gif
فقط یک بار برای همیشه
smilies-azardl%20%28113%29.gif

bacillus.bs

New member
اي جونمممممم ملوك جون ،اي جونننننمممممم ......... مرسي از اينكه ب فكرم بودي....عزيزم امروز ديگه از افسردگي در اومدم.....برام مهم نيس ديگه هيچ افكار منفي...فقط ب قبولي ميخوام فكر كنم .....خدا كمكمون ميكنه من مطمينم.....ملوك جون ي عالمه اعدامي و در افق محو شدني امشب داشتيم تو تاپيكككك كه بايد نصفشون ميكردم ب قطعات متساوي اما خيلي خسته ام الان انرژي ندارم بنويسم ...چشممام داره بسته ميشه از خواب ....ايشالا فردا خدمت همگي ميرسم .....
شب همگي خوش

پديده جون إعدامي منظورت من بودم
ميبينم كه با ملوك السلطنه خوب شدي
قضيه چيه
85449_girl_nea.gif

cheshmak

New member
سلاممممممم......بچه ها من چرا استرس ندارممم.......نمیدونم چرا بیخیالمممم.......

4کیلو کم کردم ولی....

دیروز 9ساعت:whistle:

Tarsa

New member
اینقده موجود باحالی شدم من:rolleyessmileyanim:منم استرس ندارم یعنی اصلا انگار نه انگار کنکور دارم اما نمیدونم چرا موهام شوره میزنه همه جای بدنم درد میکنه به علاوه ی علائم دیگه
پریشبا خواب دیدم بعد کنکوره عصر پنج شنبه
اینقده خوب بود نمیخواستم پاشم:25r30wi::motat:

maryam1010

New member
منم همینطور شدم ییییییییییییییییک موجود ییخیالی شدم همه خانواده ام بهم استرس وارد میکنند میگن مریم که انگار نه انگار 8 روز دیگه امتحان داره.تا دو ساعتی منو استرس میگیره بکوب میخونم اما باز میرم سر خونه اول:motat::motat:
البته تلاشمو میکنم اما ساعت مطاله ام از 8 بالاتر نمیره بعضی روزا 6 بیشتر نمیشه نمدونم چه مرگگگگگگگگگگگگگگگمه شایدم از الان رفتم تو شوک آزمون.:j58r36j3gcr4suxymup
اماااااااا ناامید نمیشم تلاشمو میکنم وبه خدا توکل کردم... شایدم آرامشمون از اینه که خودمونو سپردیم به خدا نمدونم..............:whistle:.

padideh

New member
پديده جون إعدامي منظورت من بودم
ميبينم كه با ملوك السلطنه خوب شدي
قضيه چيه
85449_girl_nea.gif

پَ ن پَ ! با خودم بودم !!!! با تو و اسكارلت و چشمك و دوستان ديگر كه بين ٤-٧ بودند بودم....عاغاااااااااا اين چ وضشه!!!! من دارم با تانك تو اتوبان كنكور ب سرعت گاز ميدم و ميرم اونوقت شما چند نفر همگي سوار ي پيكان جوانان گوجه اي شديد با سرعت ٦٠ داريد تو اتوبااااااان ميريد!!!!!!!! خجالت بكشيدددددددد
يكم از ملوك السلطنه ياد بگيريددددد نگا چ اوج گرفته! اونم پشت تانك من داره مياد...حال شوما چند نفر بمونيد و اون پيكان جوانان گوجه اي (همراه با اهنگ جواتي پارسال بهار دسته جمعي)خخخخخخخخ
شب ميام واي ب حال هر كسي ك كم خونده باشه من شوخي سرم نميشه....
عزت زياددددد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا