گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها91>>>92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

bacillus.bs

New member
سارا جون اين جوري نگو ادم ميترسه
71669_girl_impossible.gif

bacillus.bs

New member
پَ ن پَ ! با خودم بودم !!!! با تو و اسكارلت و چشمك و دوستان ديگر كه بين ٤-٧ بودند بودم....عاغاااااااااا اين چ وضشه!!!! من دارم با تانك تو اتوبان كنكور ب سرعت گاز ميدم و ميرم اونوقت شما چند نفر همگي سوار ي پيكان جوانان گوجه اي شديد با سرعت ٦٠ داريد تو اتوبااااااان ميريد!!!!!!!! خجالت بكشيدددددددد
يكم از ملوك السلطنه ياد بگيريددددد نگا چ اوج گرفته! اونم پشت تانك من داره مياد...حال شوما چند نفر بمونيد و اون پيكان جوانان گوجه اي (همراه با اهنگ جواتي پارسال بهار دسته جمعي)خخخخخخخخ
شب ميام واي ب حال هر كسي ك كم خونده باشه من شوخي سرم نميشه....
عزت زياددددد
از من كه فك كنم فولكسههههه
47316_50.gif

لاك پشتي
446119_swimturtle.gif

sara67

New member
دیشب بالاخره جرات کردم رفتم سراغ کنکور پارسال که خیلیم سخت بود.. گذاشته بودمش برا وقتی که همه چیزو خوندم و آماده ام برم سروقتشون... آما بازم دیدم باز خییییلی سخته.. ینی بیشتر سوالا مفهومی بود و اگر کسی دقت نمیکرد و هول هولکی میزد بی بروبرگرد جاش ته جدول بود..

خلاصه دپ شدم شدیییید..

دوستای بیوشیمیایی بیان بگن به نظر اونام این مدلی میومد؟

آخه الان که من خودم دارم تبدیل میشم به آنزیم -بس که این فصل رو مرور کردم- میبینم سوال داده اگه مهارکننده رقابتی داشته باشیم با فلان مقادیر، سرعت ماکزیمم چه تغییری میکنه؟ والا تا جایی که من میدونم تو رقابتی تغییر نمیکنه..
308519_huhsmileyf3.gif

این یه نمونه از سوالای به نظر خودشون مفهومیشون بود..

شیطونه میگه تارا رو صدا کنم با اون چی چی کوش بیاد خفشون کنه..

امیدوارم امسال طراح ها شرایط رو درک کنن یکم مفهوم سوالاشون رو بکشن پایین
76989_146fs972424-001.gif

آخرین ویرایش:

bacillus.bs

New member
عه؟! راس میگی؟

یه جا خوندمش کلیییی قه قهه زدم.. گفدم بذارمش شومام آبشوشاتون حال بیاد.. باوشع.. تا کسی نیومده میرم زودی پاکش میکنم..
29682_gholi_poshte_parde.gif

نه ساراجون
چرا پاكش كردي
شوخي كردم
ما كه ديگه بچه نيستيمممممم
بيدي نيستيم از اين ازمونا بلرزيمممم
6676_46.gif

padideh

New member
سارا جون اين جوري نگو ادم ميترسه
71669_girl_impossible.gif

باسيللللل چي شده!؟!؟ بهم ميگي چ جوري؟!
چي شده ؟! كسي نيگا ميگا كرده تورو؟
عاغاااااا قبول نيس من نديدم چ بودو چي شد! دوباره دوباره دوباره ي بار فايده نداره، دست دست همينو بيا....هو هووو هوو هووو ....خدايا در اين لحظات ملكوتي ازت خواهشمندم همه ديوانه شدگان در راه كنكور از جمله پديده را شفا عنايت بفرما....الهي امين

sara67

New member
الهی آمین.. پدیده منم به اون لیسته اضافه کن

هیچی بابا یه جوک گفدم.. دوباره میگم

تجويز دارو براي شب امتحان
يك بسته خاك برات نوشتم هر سه ساعت ميريزي رو سرت
66008_s436.gif

sara67

New member

میگم اگه من خدا رو نداشتم فکر کنم تا حالا یا مرده بودم یا عموهای مهربون میومدن با یه دست لباس سفید خوشگل میبردنم پیش خودشون..

امشب باز سر نماز کلی وقتشو گرفتم.. خدا شاهده همش یاد شما دوستای گلم هستم.. براتون خییییلی دعا میکنم.. کاری در حال حاضر بیشتر از اون از دستم برا کسی بر نمیاد..

f-mk

New member
سلام بچه ها.نمیدونم چرا اینجوری شدم.یکی دو روزه صبحا که میخوام برم سراغ آخرین دوره ی درسام انگار جونم میخواد از توو شکمم بیاد توو حلقم بعدش از تنم دربیاد:shocked:
اصلا توو دلم یه جور خاصیه.زود خسته میشم.سر نماز همش فکر میکنم قراره در روزهای آینده چه کنم چی بخونم چجوری بخونم و....
شوهرجان هی میگه تحمل کن بالاخره تموم میشه.خودمم میدونم تموم میشه ولی تا تموم بشه جون من دراومده.
ولی امیدوارم واسه هممون عالی تموم بشه و هرکس هر نتیجه ای رو که میخواد بگیره.
همه دستا بالاااااااااااااااا بگید آمییییییییییین:smiliess (12):

bacillus.bs

New member
باسيللللل چي شده!؟!؟ بهم ميگي چ جوري؟!
چي شده ؟! كسي نيگا ميگا كرده تورو؟
عاغاااااا قبول نيس من نديدم چ بودو چي شد! دوباره دوباره دوباره ي بار فايده نداره، دست دست همينو بيا....هو هووو هوو هووو ....خدايا در اين لحظات ملكوتي ازت خواهشمندم همه ديوانه شدگان در راه كنكور از جمله پديده را شفا عنايت بفرما....الهي امين

پديده خدا بگم چي كارت نكنه دختر
اين جمله ي اخرت:25r30wi::25r30wi:
امين
55342_(69).gif
15469_girl_tender.gif

scarlet

New member
salaaaam dostan, padide emshab tahdid kardi , ta hala kesi jorat nakarde gozareshe emrozesho begeeee!! man khodamo fada mikonam ,ba shojaate tamam, emroz10:30 , hala bia mano bokoshshshshsh... shab khoshshshshshsh
61189_girl_pardon.gif

padideh

New member
اسكارلت من خودم ٣ بار درصد گرفتم و خيلي متغير بود درصدام...و خيلي وقته ديگه درصد نگرفتم .اما اون موقع ك درصد ميگرفتم ميانگينم 55 بود .
الان ب فكر درصد نباش فقط واژه هاي كنكورارو بخون حسابي ....

padideh

New member
بنا ب گزارش ندادن چند روزه ي برخي دوستان و پيچوندن همگاني ...منم امشب گزارش نميدم.
شب خوش

mw.ashel

New member
اینجا چه خبره ، یه روز نبودم میبینم همه از ترس تیر و تانک پدیده گزارش ندادن

تشکر ویژه از آقای بیوستا به خاطر جملات مثبت و خوبشون که واقعا عالیه .:riz304:
پدیده خانوم شما هم نپیچون فردا میایی گزارشتو میدی .
:p7977cujr38iyymsu8:
تارا خانوم کلا نیستی و حواسم بهت هست برگرد پیشمون.
چشمک و باسیلوس دوز مصرفی نت رو این روزا کم کنید.
اسکارلت خوب پیش میری، و شجاعتت اونم در دادن گزارش امشب واقعا تحسین بر انگیزه.آفرین
تارسا و مریم استر
س نداشتن خوب چیزیه ولی تنبلی و دل خوشی رو تو این روزای آخر بذارید فعلا کنار.
مامان عسل و ملوک السلطنه عالی پیش میرید و با اینکه شرایطتون سخته ولی خیلی خوبه همین طور ادامه بدید .
سارا جون داروی تجویزیت دیگه کارساز نیست و ما هممون آب از سرمون گذشته و باید قبول بشی
م .
آیشن و بانو و ویدا و مهتاب هم که چند روزه گزارشاتون رو نمیبینم و کجائید دوستان؟

f-mk و donyabekamممنونم از اینکه شما رو در بین خودمون میبینم خوشحالم .

و یه اخطار ویژه به کسانی که میان لایک میزنن و میرن ( پرنیا خانوم) خیلی ممنونم و میدونم که خوب میخونی و اینجا گزارش هم ندی من آمار درس خوندن روزانه شما رو دارم ، خوب بخون که موفق میشی.

هماتو70 بابت درود هات هم ممنون

از بقیه دوستان هم تشکر میکنم که وقتشون رو میذارن و در عین گزارش ندادن ، گزارش ها و مطالب ما رو میخونن و از اینکه بتونیم کمکی به تک تکتون بکنیم که عاملی بشه برای خوب خوندنتون خوشحالیم و از همه کسانی هم که در این مدت دعاگوی ما بودن و هستن بی نهایت سپاسگزارم.

واقعا خانواده پرجمعیتی داشتیم نمیدونستم

و یه معذرت خواهی از کسانی که اسمشون رو فراموش کردم و اینجا نوشته نشده:riz513:

حالا پدیده خانوم اگر تا فردا شب دوستانی که اینجا ازشون اسم بردم مراجعه نکنن خودت حسابشون رو میرسی.

آخرین ویرایش:

mw.ashel

New member
سلام به همه دوستان درسخونم

7 روز تا ارشد 92

.
.
.
images

.
.
منم امروز
14ساعت خوندم.

smilies-azardl%20%28113%29.gif
فقط یک بار برای همیشه
smilies-azardl%20%28113%29.gif

padideh

New member
اشل پاشو بريم از اينجا الان صاحابش (باسيل جون) مياد ....لحظات لحظات ورود گوهر بار باسيل است ..... اون الان مياد شروع ميكنه ب خوندن اونوقت منو تو هنوز بيداريم!

padideh

New member
اشلللللل راستي بانو رو نگو كه تركونده .....يعني جوري اوج گرفته ك من با ٢تا تانك چسبيده بهم هم نميتونم بهش برسم !!! ماشالاااااااااا اوفففففففففف ساعت مطالعش رفته نزديكاي اسمونا !!!!!!! واقعا خسته نباشي بانو جان

mw.ashel

New member
اشل پاشو بريم از اينجا الان صاحابش (باسيل جون) مياد ....لحظات لحظات ورود گوهر بار باسيل است ..... اون الان مياد شروع ميكنه ب خوندن اونوقت منو تو هنوز بيداريم!

بذار پدیده شیفت رو تحویل بدیم بهش و با خیال آسوده بریم......در ضمن
پدیده گزارش ندادی!!!!!!! :ph34r-smiley::p7977cujr38iyymsu8::eek:t0837h0nn8zfqu8ult

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا