گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

negar91

New member
:eek:t0837h0nn8zfqu8ult لیلی خیلی نامردی
:smiliess (10)::65d6a5d6s:خداحافظ تا 4 روز دیگه

آخرین ویرایش:

nazanin91

New member
سلام

سلام برنامه امروز 8 صفحه شیمی مواد 8 صفحه -اصول مهندسی 6 صفحه -بهداشت -زبان-لیلی لایک زدن یعنی جایزه همین؟کمه !!!

fafajoon

New member
سلام من میخوام از امروز تا روز یکشنبه هرچی که تا حالا خوندم رو دوره کنم وتست بزنم آخه شنبه کتابام به دستم میرسن :4d564ad6: :a2d3:
لیلی جونم من درسمو میخونم مطمئن باش عزیزم :bunnyearsmiley: فقط شاید نرسم گزارش بدم گوشی تو هم که خاموشه ولی قول میدم هرشب بیام و گزارش بدم دوس جونم

leila00

New member
ﺳﻼ ﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ...ﻣﻦ ﺩﻳﺮﻭﺯ ۵ﺳﺎﻋﺖ ﺧﻮﻧﺪﻡ ..ﻣﺠﺒﻮﺭﺷﺪﻡ ﺗﺎ۳:۳۰ﺑﻴﺪﺍﺭ ﺑﺎﺷﻢ...ﻭﻟﻰ ۵ﺻﻔﺤﻪ ﺍﺯ ﺑﻴﻮﺷﻴﻤﻰ ﻣﻮﻧﺪ ..ﻭﻟﻰ ﺑﻘﻴﻪ ﺭﺍﺍﻧﺠﺎﻡ ﺩﺍﺩﻡ ..ﺍﻣﺮﻭﺯ ۶ﺳﺎﻋﺖ...ﺑﻴﻮﺷﻴﻤﻰ ۳۱ﺻﻔﺤﻪ ﻭ ﮊﻧﺘﻴﮏ ۸ﺻﻔﺤﻪ.ﺯﺑﺎﻥ ﻳﮏ ﺩﺭﺱ ۵۰۴ ﻭ ﻣﺮﻭﺭ ﻟﻐﺎﺕ ﺯﺑﺎﻥ .ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﻴﺪﺩﻭﺳﺘﺎﻯ ﺧﻮﺑﻢ...ﻟﻴﻠﻰﺟﻮﻥ ﺁﻓﺮﻳﻦ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ...ﻧﮕﺎﺭﺟﻮﻥ ﺑﻼ ﺕ ﺩﻭﺭﻩ ﺍﻳﺸﺎﺍ..ﻣﻮﺍﻇﺐ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺎﺵ ﺗﺎ ﺑﺘﻮﻧﻰ ﺧﻮﺏ ﺩﺭﺱ ﺑﺨﻮﻧﻰ..ﻩ

nazanin91

New member
سلام

سلام لیلی(بیدل!) 8 ساعت ؟ خیلی کمه!!! باید کمتر از 10 نشه !!!همش تو خونه هستی دلیل نداره نخونی!!لیلا تو هم کم میخونی وقت آزاد داری ؟ 8 ساعت کمتر نشه امشب میگم چه قدر خوندم - نگار هم که جریمه شده - از این به بعد هر چی لیلی جریمه کرد من 2 برابر جریمه میکنم پس کسی کم نخونه!!!

leila00

New member
ﻧﺎﺯﻧﻴﻦ ﺟﻮﻥ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﺍﺯ ﺗﻮﺟﻪ ﺷﻤﺎ ﺩﻭﺳﺖ ﮔﻠﻢ ..ﺭﺍﺳﺘﺶ ﻣﻦ ﺷﺎﻏﻠﻢ ..ﻭﻗﺖ ﺁﺯﺍﺩﻡ ﺯﻳﺎﺩ ﻧﻴﺴﺖ ...ﺑﻪ ﻫﻤﻴﻦ ﺩﻟﻴﻞ ﮐﻪ ﮐﻢ ﻣﻰﺧﻮﻧﻢ....ﺍﻣﻴﺪﻭﺍﺭﻡ ﺑﺘﻮﻧﻢ ﺑﻴﺸﺘﺮ ﺑﺨﻮﻧﻢ

nazanin91

New member
سلام دوستانی که امروز زیاد درس نخوندن اشکال نداره فدای سرتون!!!منم رفتم مهمونی میدونین چه قدر بود که رنگ بیرون از خونه رو ندیده بودم؟؟!!!پس از جریمه خبری نباشه !!مخصوصا لی لی ندید بگیری ها !!دیروز هم یه چیزایی خوندم حالا ساعتش بماند!!!!

bacillus.bs

New member
اره خوبه اگر کامل خونده باشی/من هیچ کدومشو کام نخوندم/برای وزارت بهداشت ایمنی چه کتابی خوبه

fafajoon

New member
سلام بچه ها من امروز بخش 1فیزیولوژی + 2فصل بیوشیمی+45لغت زبان رو دوره کردم :thanks: فردا هم دوره 1 فصل بیوشیمی+ 10ص فیزیولوژی + تغذیه هرچی که تا حالا خوندم :smilies-azardl (181
دارم دوره می کنم که توی این تعطیلات تست کار کنم آخه تازه کتابای تستم رو کامل کردم :(40):

parsa90

New member
اره خوبه اگر کامل خونده باشی/من هیچ کدومشو کام نخوندم/برای وزارت بهداشت ایمنی چه کتابی خوبه
راستش چون براشما ضریب1 میخوره نمیدونم بچه ها کتابایی مختلفی میخونن بهتره از بچه های میکروب بپرسی ولی برا رشته ایمنی ابولعباس و وجگانی خوبه

sakar

New member
سلام به همه ی بچه های گل درسخون گروه خسته نباشید و تلاشتون مداوم انشاالله

چقد انرِِِزی مثبت
مردمک چشمم شد علامت مثبت

اینجانب تنبل گروه میخوام اعتراف سختی بکنم اما هدفم ایجاد انگیزه واسه خودم از طریق خجالت کشیدن هستش
راستش من از 21 اذر شروع کردم به درس خوندن و میانگینمم 2 ساعت و 40 دیقه میباشد شرمنده گروه شدم البته زبانو از خیلی وقت پیش شروع کردم
به خاطر این امار افتضاحم رو برنامم تجدید نظر کردم و میخوام ازین به بعد هر هفته یکی از کتابامو بخونم که این هفته ینی هفته اول بهمن میخوام کلن اقتصاد کلان بخونم البته زبان که هر روز جای خود دارد

برنامه ی بعضیا در مورد زبان گفتید که روزانه 15 لغت میخونید که یه پیشنهاد دارم البته تجربه ی یکی از استادامون که رتبه برتره بودش اونم اینکه به این 15 لغتتون یه متن فقط یه متن نه بیشتر که وقتتونو زیاد نگیره هم اضافه کنید البته اگه برنامتونو اشفته نمیکنه چون امتحان زبان ارشد 50 درصد متنه 50 درصد لغت

اگه بشه بچه ها هر کی اومد بگه که از کی شروع کرده و میانگین ساعتی روزانه درسخوندنتون تا الان چن شده خوبه

هر چن تمبل گروهم ولی تا دلتون بخواد راهکار دارم
الانم همه ی گروهو به یه مسابقه دعوت میکنم که تنها شرط حضور در این مسابقه عضو بودن تو این گروهه

عنوان مسابقه:

شکست رکورد جناب ابوعلی سینا در مرور کتابا

هرکی بتونه لاقل یکی از درساشو بیشتر از 40 بار مرور کنه برندس

اولین شرکت کنندشم خودمم هر چن امارم پایینه ولی تا دلتون بخواد اعتماد به نفس دارم و میخوام ایشون رو شکست بدم

leiliyebidel

New member
سلام
اینجا چ خبره؟؟؟؟؟؟؟!!!!!ویروس جدیده؟؟؟؟؟!!هیشکی نییییییییییس؟؟؟؟؟؟ب این زودی کم آوردین؟؟؟!!! :smiliess (15):
بابا ما از 5 دی شروع کردیما!حداقل بذارین 5 بهمن بشه بگید ی ماه فشرده خوندین نیاز ب استراحت دارین!!!بچه هایی ام ک دیرتر اضافه شدن ک دیگه...
واقعا هیشکی نباید بیاد حداقل بگه من هنوزم دارم میخونم؟؟؟؟!!!!!:smiliess (15): وااااااااااای خداااااا...بچه ها من قبول دارم ک ی روزا و ی وقتایی آدم حس درس نداره ولی نه دیگه هر روز و همیشه!!!!!

نازنین بیخیالو این حرفا نداریم!باید تنبیه شی... چرا توجیه میکنی درس نخوندنتو؟؟؟دیگه تکرار نمیشه ها!باید جریمه شی...چون از وقتی عضو این گروه شدی دفعه ی اولته!!!تا 2 روز حق نداری بری جعبه چت!میای مثه ی خانوم گزارش میدی و میری..اکی؟باید قبول کنی زورکیه!!!فک نکن بیای من نمیفهمما!از نگار بپرس چ جوری مچشو گرفتم...

آفرین فافا جون!همگی خجالت بکشید...دیرتر از همه اضافه شد،تازه کتابم نداشت.......خیلی زود خودشو آداپته کرد،بهتر از همه ام داره پیش میره.....انگیزه ات قابل تحسینه دوستم اینو از ته_ته _دلم میگم...تو میتونی،مطمئن باش!با انرژی ادامه بده...

به به sakar جان!ببخشید میشه بگی دقیقا کی بود گفت(( من برنامه ریختم هفته ای 50 ساعت؟؟؟؟؟!!!))ی بار دیگه ب نشونه ی اعتراض ب تنبلی بچه ها اومد گفت(( بچه ها قرار شد اینجا بیایم با هم درس بخونیمو ب هم انرژی بدیم نه این ک از تنبلیامون بگیم! من چن ساعت از برنامه ی هفته ی قبلم مونده برناممو فشرده کردم ک بتونم خودمو برسونم؟؟؟!!هرکی درس نخونده لطفا نیاد؟؟؟)) من حافظه ام خیییییییلیییییی قویه!هر حرفی ک بچه ها زده باشن یادم میمونه!ولی میخوام از خودت بپرسم تو بودی ک این حرفا رو زدی یا من اشتباه میکنم؟؟!! چی شد ک همه ی انرژیت یهو تحلیل رفت؟؟آخه دختر_ خوب میانگین 3 ساعت؟؟؟؟!!!! :smiliess (15): خیلی زود خودتو برسون...کمتر از 5 ساعت نباید بخونی!متاسفانه تو چون زیاد نیومدی نمیدونم ب چی حساسی ک با اون جریمه ات کنم!! با کمال تاسف این بارو قصر در رفتی!!باید نگار بیاد تا با هم همفکری کنیم...

جاااااااااان؟؟؟؟؟؟!!!!40 بااااااااار!!!!خب شاید عمو دکی این 40 بارو تو ی سال خونده باشه!این ک نمیشه رکورد زنی!چون ما وقتمون کمتره...باید بگی اون 40 بارو تو چ مدتی خونده تا ما با ی حساب_سرانگشتی ببینیم تو 4 ماه چن بار میشه...تازه دوستم تو ک ی همچین مسابقه ی جان فرسایی میذاری باید ی جایزه ی تپلم واسش داشته باشی...آخه ما با چ انگیزه ای اینهمه بخونیم؟؟!!!فقط رکورد زدن؟!آخه خودشم بنده خدا نیس ک ی کم حداقل واسش قپی بیایم رکوردتو زدم...!:))
بعدم ما همین درسامونو بخونیم کلی هنر کردیم ب خدا...آخه 40 بااااااااااار؟؟؟؟!!! :smiliess (15): با من شوخی نکن...میشه ب جای 40 بار مرور مسابقه بذاریم هرکی تا آخر اسفند همه ی کتاباشو تموم کرد برنده اس؟؟!!! جایزه شم نمیدونم چی باشه...........

منم این دو روز درسامو خوندم!9 ساعت!البته امروز 9 ساعتو 10 دقیقه!!!!خورده شم میگم ک بدونید تا پای جون خوندم..^_^
شب اول در ی حرکت انقلابی 11 و نیم خوابیدم!!!!!!!ولی هی ی ساعت ی ساعت بیدار میشدم!بعد با خودم میگفتم نه!تو باید صب بیدار شی!!!دوباره ب زور خودمو میزدم ب خواب!!!:)) شب دوم 12 خوابیدم ولی دیگه بیشتر از 4 نتونستم بخوابم...!!
بچه ها من واقعا نمیدونم کارم درسته یانه؟؟!!!آخه تو این 4 روز نسبت ب قبل بیشتر نخوندم!فقط فرقش اینه ک تا 12 دیگه تموم میکنم!!:(
ولی اشکال نداره همین چیزاش قشنگه...ی کم سخت میگذره ولی ب من یکی ک همش دنبال سوژه ام خیلی خوش میگذره...
خدایاااااااااااا!این روزا رو از ما نگیر.........ینی میشه هیچوقت بعد عید نشه؟؟!!!کلی کااااااااااار دارررررررررررررم....:((

شاید این ک در تقدیر تغییر نیست!ب یادت بیاورد ک چمن برای رشد هیچ تلاشی نمیکند!
لذت جریان زندگیست نه هدف...

با انرژی بخونید.......مطمئن باشید ک موفق میشید.......(حتی تو دوست تنبل_عزیز!!!:)) )

بچه ها من خیلی حرف میزنم نه؟؟؟اکی...خودمم میدونم...^_^ :))

آخرین ویرایش:

nazanin91

New member
سلام ساکر 40 دور!!! باید کنکور 2 سال دیگه ثبت نام کنیم که!! کو وقت!!!شما نمیخواد 40 دور کنی یه دور بزن!!همه درس ها رو این جایزه داره!!! لی لی دوس داشتم تنبیه بشم ببینم چه طوریه!!!من رو جریمه تایپیک ننوشتن حساسم، لی لی نه چت!!!!اونم میدونم آدامات زیادن که گزارش بقیه رو بهت بدن لیلی!!!برنامه امروز: شیمی مواد 8 صفحه- غلان 8 صفحه-زبان- خلاصه نویسیشون!!

3am

New member
سلام دوستان.من از این به بعد میخوام هفتگی گزارش بدم چون 21 کنکورازمایشی دارم .با خودم قرار گذاشتم اگه کنکورم بد بشه دیگه بی خیال ازمون اصلی بشم.برای همین دارم حسابی میخونم اینم برنامه این 7ته:
تغذیه 10 فصل
فیزیو روزی 50 ص
بیو روزی 20 ص
زبانم روزی 50 لغت.
7ته خوبی را داشته باشید

gil@ss

New member
سلام به بچه های درس خون...من روز اول خوندنمو امروز شروع کردم:)sadsmiley:خوب میدونم دیره ولی میخوام با کمک شما خودمو برسونم
انقدر شما ها انرژی مثبت واکتیو هستین که مطمئنما منم میتونم مثل شما بشم واقعا دلم تنگ شده واسه درس خوندن فقط ازتون میخوام نزارید من قطعش کنم خوندنمو ..چون یه دوماه پیش یک ماه خوندم وبعد هم بی خیال شدم تا الان، ولی دیگه فرق فوکوله اینبار، چون میخوام قبول بشم....امروز 3ساعت یک فصل بیوشیمی خوندم وقراره 2ساعت هم زبان که جمعا میشه 5
فردا 5ساعت بیوشیمی میخونم شامل یک فصل و2ساعت هم زبان
سعی میکنم دقیق تر برنامه ریزی کنم وشیمی وزیست هم تو روزهای آینده بهش اضاف بشه وچون وقتم واسه شروع کمه روزی 8ساعت برسونم
انشالاه همه قبول بشیم

fafajoon

New member
gil@ss به جمع ما خوش اومدی آفرین هر وقت ماهی رو آب بگیری تازه اس پس همت کن و از همین الان شروع کن و توکلت به خدا باشه خواستن توانستنه:thumbsupsmileyanim::applause:

fafajoon

New member
سلام بچه ها پس کجایین ؟ چرا گزارش نمیدین؟ نکنه دارین کوتاهی میکنین و درس نمی خونین:j58r36j3gcr4suxymup
من الان قول میدم تا امشب درسامو کامل نخوندم نخوابم چون فردا تعطیله و بیکارم پس شما هم درساتونو بخونین تا لیلی و نگار جریمه تون نکردن آفرین به همه دوستای خوبم:thumbsupsmileyanim:
اگر انرژی کم اوردین اینم کلی انرژی ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ تا دیگه بهونه ای نداشته باشین:21:

nazanin91

New member
سلام 8:30 ساعت!!!درسیدم:) 'گیلاس واسه شروع هیچ وقت دیر نیست، ما هم دیر شروع کردیم ولی به زمان کمش فکر نمیکنیم!!!فقط باید از خوندن درسات لذت ببری و به نتیجه اش فکر نکن!!!تا بعد امتحان که دادی!!2 حالت که بیشتر نداره!!پس از وقتت استفاده کن- لیلا ;) دیگه نیمدی ساعت بده ببینم!!برنامه فردا= میکروب و اصول نگهداری 8 صفحه- زبان/ راستی چرا شما تایپیک سرگرمی زبان نمیاین هااااااا!!!؟؟ بیاین 1 کلمه هم اونجا بنویسین دیگه!!!همش میگین لزگی لزگی یه کلمه شو اونجا بنویسین ببینم!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا