گزارش روزانه مطالعه گروهی ارشد تمامی رشته ها 91

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

karshenasgh

New member
یاد درس خوندناو گزارش دادنامون بخیرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر ناراحتم واسه ذوستام که قبول نشدن ایشالله سال دیگه

هی گفتم از خرای من بخرید جواب میده

وای نگو ویدا، اشکم در اومد... چه روزایی بود... :smiliess (7):اما خداییش من خرداد اصلاً وضع روحی خوبی نداشتم، اگه مثل الان پرانرژی و پرانگیزه بودم حتماً یه جای بهتر قبول میشدم...:sad:
ولی بی خیال! کنکور امسال دیگه تموم شده، باید به فکر قبولی سال دیگه باشم. خدایا! خودت کمکم که تا خرداد سال دیگه، همین طوری پرانرژی باشم و مشکلی برام پیش نیاد...:rolleyessmileyanim:

vb2

New member
وای نگو ویدا، اشکم در اومد... چه روزایی بود... :smiliess (7):اما خداییش من خرداد اصلاً وضع روحی خوبی نداشتم، اگه مثل الان پرانرژی و پرانگیزه بودم حتماً یه جای بهتر قبول میشدم...:sad:
ولی بی خیال! کنکور امسال دیگه تموم شده، باید به فکر قبولی سال دیگه باشم. خدایا! خودت کمکم که تا خرداد سال دیگه، همین طوری پرانرژی باشم و مشکلی برام پیش نیاد...:rolleyessmileyanim:

توکلت به خداااااااااا عزیزم من مطمئنم میتونی بسم الله بگو شروع کن چرا که نه؟فبولی حق توه مال توه

yasamin2

New member
اگه کسی بخواد جنین شناسی شرکت کنه باید چکارکنه؟
منابعش چیه؟
کنکورش به چه شکله؟:21:

vb2

New member
باید آناتومی شرکت کنی

منابع هم تو سایت رسنجش هست تو دفترچه فک کنم

sara26

New member
سلام به همه ی ماماهای نازنین.من هم از امروز میخوام با شما باشم.راهنمایی کنید چیکار کنم؟یه جای مخصوص واسه ماماها نیست؟

mamai86

New member
سلام دوستان

شرمنده چند روز نبودم.مسافرت بودم.
من قبول نشدم.
خیلی از دوستای گلم پیغام دادن نتیجه کنکورمو سوال کردن..(ممنون که به یادم بودین)

سال دیگه مطمئنم قبولم. به همه دوستایی که قبول شدن از ته قلبم:smiliess (8):تبریک میگم.
و به بقیه که مثل من هستن...یا علی!!!

دوستتون دارم.:28:

vb2

New member
شک نکنید قبول میشیدددددددددد شکستی که واسه نتیجه زحمت کشید ولی موفق نمیشید بار اول مقدمه پیروزیه

مطمئن باشید قبولیدددددددددددد

mamai86

New member
ادمین
ممنون که دلمونو نشکستی این تاپیکو نبستی
من حرفمو همین جا پس میگیرم..خیلی هم خوش اخلاقی

vb2

New member
ادمین
ممنون که دلمونو نشکستی این تاپیکو نبستی
من حرفمو همین جا پس میگیرم..خیلی هم خوش اخلاقی

منم ممنونم به نوبه خودم این تاپیک بوی قبولیای سال بعدی رو داره میده بچه ها بجنبید که 1 سال زودی میگذره

karshenasgh

New member
راست میگن اونایی که دانشگاه آزاد هم قبول شده باشن یه سال محرومیت دارن؟ پس من چیکار کنم؟ چرا اینا یه اطلاع رسانی درست و حسابی نمی کنن؟ صد رحمت به سازمان سنجش!

bacillus.bs

New member
داخل دفتر چه ی ثبت نام یه جایی با رنگ سبز نوشته بود که دولتی محرومیت داره ولی بین الملل نه/ولی چیزی در مورد ازاد نگفته بود/حتما سال دیگه بین الملل هم محرومیت داره

karshenasgh

New member
کارشناس مگه ازاد وزارت بهداشت قبول شدی؟

داخل دفتر چه ی ثبت نام یه جایی با رنگ سبز نوشته بود که دولتی محرومیت داره ولی بین الملل نه/ولی چیزی در مورد ازاد نگفته بود/حتما سال دیگه بین الملل هم محرومیت داره

آره! حالا هم شهرضا قبول شدم اما نمیتونم برم...
بچه ها زنگ زدن آموزش پزشکی وزارت خونه، میگن محرومین!
اونو که میگی کجا نوشته؟ میشه آدرس صفحه شو بذاری؟ دارم دیوونه میشم!!!!!!!!!!!!!!!
:smiliess (2):

آخرین ویرایش:

amirreza

New member
سلام بچه هاااااااااااا

انگار جای من خالی بوده......همتون یه سر زدین الا من ...........:1dco2x0p1lilzhfpg1t

منم حرف ناراحت کننده نمیزنم فقط میخاام بگم که انشالله سال دیگه اگه این تایپیک سرجاش بمونه

هممون ارشدی میشیم و برا phdبرنامه میریزیم که

دسته جمعی قبول شیم..........:bunnyearsmiley:

راستی بعضا میبینم بچه ها سراغ دوست گرامیه منو میپرسن لازم به ذکره که یاروووو تا قبل کنکور هر روز

هر روز برای جو دادن بمن زنگ میزد :p7977cujr38iyymsu8:بقول خودش حالمو میپرسید ناهار دعوتم میکرد منو میبرد بیرون باهم بگردیم

دیگه بعد کنکور1تیر به بعد باورتون میشه1بارم زنگ نزده حالمو بپرسه چه برسه بخاد بگه بیا ببینمت:riz303:

آخرین ویرایش:

amirreza

New member
کارشناس امیدوارم که مشکل تو هم حل بشه................والا اینام با اون دانشگاههای بینولشون شورشو دراوردن...........ترمی5تومن

چه خبره ؟؟؟؟؟؟؟؟5تومن داشتم میرفتم کاسبی نه بیام جیب تورو پر کنم........والا..............

اصن من تو عمرم مگه 5 تومن دیدم که اونو بیام شهریه بدم؟؟؟؟؟؟؟؟والا.......................

خودت باشی تو همچین دانشگاه به این گرونی درس میخونی؟؟؟؟؟؟؟..........نمیخونی داداش من ....نمیخونی.......

تازه مگه اونجا چه خبره این همه گرون حساب میکنین؟؟؟؟؟؟همراه درس ترم حلوا هم پخش میکنین؟؟؟؟؟........

احتمالا پخش کنین چون شهریه به این گرونی شاید سالی یکی دوتا تلفات داشته باشه:5:

bacillus.bs

New member
کارشناس اگر پیداش کردم بهت میگم ولی فکر کنم داخل دفترچه ی ثبت نام بود/شایدم داخل دفترچه ی دانشگاهها/فکر می کنم تو این یکی بود

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا