کدام رشته های کارشناسی برای ارشد زیست فناوری پزشکی پذیرش میشنود ؟ (92-93)

م.صفری

New member
موافقم سحر اندیشه
رشته های تحصیلی متلف ارث پدری کسی نیست که روش تعصب داشته باشه
همه باید حق انتخاب داشته باشن
اتفاقا هنر اون کسی کرده به قول بعضیا به اصطلاح از رشته های غیر مرتبط تونسته قبول بشه
به هرحال من نمیخوام با کسی بحث کنم یا اتحادمونو تو کمک به هم ، به هم بزنم
من خودم لیسانس رشته ای هستم که در حال حاضر بهترین بازار کارو تو کشور داره و همه میگن اشتباه محض که تغییر
رشته بدم اما من میخوام این اشتباه رو بکنم چون واقعا بیوتکو دوس دارم من میدونم برای رسیدن به چیزی
که دوس دارم خیلی چیزا از دس میدم اما خب چیکار کنم الان که بیشتر راه و اومدم و یه ساله دارم میخونم
کل تابستون هیچ تفریحی نداشتم فقط رفتم کتابخونه و اومدم
دوستان وزارت علومی درسته اره بیوتک شاید ب شما بیشتر مربوط باشه
اما علیه ما جبهه نگیرین ما خیلی داریم تلاش میکنیم شاید شما باید برای قبولی تو این رشته نصف تلاش مارو
داشته باشین
تقصیر ما چیه که همه کارشناسیای وزارت بهداشت میتونن این رشته رو شرکت کنند!!! به هر موقعیتی که هس و ما هم
استفاده میکنیم
ما سر جنگ و رقابت اثبات بهتر بودن در مقابل هیچ کسو نداریم ما فقط میخوایم به علاقمون برسیم
یک لحظه خودتونو جای من و امثال من بذارید ببینید الان تو این لحظه چی احساسی دارین وقتی یه سال شب و روزتون درس بوده و
الان 8 ماه مونده به کنکور میگن نباید کنکور بدی!!!
دیشب تا صبح نخوابیدم هنوزم چشام خود ب خود اشکی میشه پس بحث های بی مورد کافیه :1dco2x0p1lilzhfpg1t
فقط کی جواب شب بیداریا و زحمتای مارو باید بده ؟ خدا کنه حداقل امسال این ماجرا اتفاق نیفته

newday

New member
موافقم سحر اندیشه
اتفاقا هنر اون کسی کرده به قول بعضیا به اصطلاح از رشته های غیر مرتبط تونسته قبول بشه
من خودم لیسانس رشته ای هستم که در حال حاضر بهترین بازار کارو تو کشور داره و همه میگن اشتباه محض که تغییر
رشته بدم اما من میخوام این اشتباه رو بکنم چون واقعا بیوتکو دوس دارم من میدونم برای رسیدن به چیزی
که دوس دارم خیلی چیزا از دس میدم اما خب چیکار کنم الان که بیشتر راه و اومدم و یه ساله دارم میخونم
اما علیه ما جبهه نگیرین ما خیلی داریم تلاش میکنیم شاید شما باید برای قبولی تو این رشته نصف تلاش مارو
داشته باشین
تقصیر ما چیه که همه کارشناسیای وزارت بهداشت میتونن این رشته رو شرکت کنند!!! به هر موقعیتی که هس و ما هم
استفاده میکنیم
ما سر جنگ و رقابت اثبات بهتر بودن در مقابل هیچ کسو نداریم ما فقط میخوایم به علاقمون برسیم
یک لحظه خودتونو جای من و امثال من بذارید ببینید الان تو این لحظه چی احساسی دارین وقتی یه سال شب و روزتون درس بوده و
دیشب تا صبح نخوابیدم هنوزم چشام خود ب خود اشکی میشه پس بحث های بی مورد کافیه :1dco2x0p1lilzhfpg1t
فقط کی جواب شب بیداریا و زحمتای مارو باید بده ؟ خدا کنه حداقل امسال این ماجرا اتفاق نیفته

احسنت و موافقم بازار کار ما بیشتره ولی نمیتونیم از علاقه مونم بگذریم . بذار دیگران هرچی میخان بگن نفسشون از جای گرم بلند میشه . چون سختی کار ما روهم ندیدن. غصه نخور من بعید میدونم امسال این اتفاق بیفته پس بخون و بیخیال بعضی حرفها باش

newday

New member
شایدکسی دربرهه ای اززمان نتونسته باشه به دلایلی دررشته موردعلاقش قبول بشه,ویاالان به این آگاهی رسیده که این رشته براش مناسبه,ولی درعین حال پشتکاراین فردازکسی که داره این رشته رومیخونه بیشترباشه طوری که این فردحتی بیشترازکسی که اون رشته روتحصیل کرده,رفرنس مطالعه میکنه,درجریان اطلاعات روزهست وبیشتر بتونه خدمات برسونه,حالاآیااون فرداستحقاق ادامه تحصیل دراین رشته رونداره؟اسم مادانشجوهست وهرکس میتونه درجست وجوی دانشی باشه که بهش علاقه داره واین امکان به هیچ عنوان نبایدازاوسلب بشه,مادردورانی نیستیم که علم محدودکلاس ودانشگاه باشه ,پس هرکسی بایداین امکان روداشته باشه که هرچیزی که خواست ادامه بده.این نظرشخصی من راجع به این مسئله بودو
البته منکراین هم نمیشم که قطعانیازمندیکسری دوره های علاوه بردروس اراءه شده هم خواهدداشت ودانشگاه بایداین امکان روفراهم کنه,تاافرادبااستعدادی که بدون هیچ پایه ای دررقابت باافرادی که باداشتن مدارک مرتبط !تونستندموفقیت قبولی رودربهترین دانشگاههای کشورکسب کنند,دچارسرخوردگی علمی نشوند.ازهمگی عزیزان درخواست دارم منطقی وبدون هیچ تعصبی قضاوت کنید.

درسته.....

sepid71

New member
الان رشته های فنی مهندسی رو ببینید داشتیم طررف متالوژی خونده رفته ارشد روانشناسی !!! چرا چون علاقه داشته ! الان روانشناسیا باید بیان بگن نخیر شما حق شرکت توی رشته ی ما رو ندارین ؟!
بعدشم تقصیر ما نیستش ....مگه ما این قوانینه مزخرفو گذاشتیم ؟
الان یکی مثل م صفری رو ببینید بنده خدا یکساله داره میخونه این همه زحمتش بهدر بره کی جوابشو میده ؟!
یکمیم دلسوز تر باشیم هممون ... خیلی بهتره !

آخرین ویرایش:

م.صفری

New member
سلام دوستای عزیزم متاسفانه این مساله درسته. دکتر ضرغامی مدیر گروه بیوتک پزشکی تبریز و عضو بورد گفتن که تعدادی از کارشناسی های علوم پزشکی رو از رشته های ورودی ارشد بیوتک پزشکی حذف کردیم. من دقیقا از ایشون می پرسم که چه رشته هایی حذف شدن و میام اینجا برای شما دوستای عزیزم اعلام می کنم . از قرار معلوم رشته های اتاق عمل و بیهوشی و رادیولوژی حذف شدن ولی حتما این مسئله رئ پیگیرش هستم و دقیقش رو بهتون خبر میدم

چطوریاس استادای تهران میگن صحت نداره ولی تو تبریز اطلاع دارن؟؟؟؟
اینا میخوان هر تصمیمی بگیرن 10 سال طول میدناااا حالا تو این ببنین چ شدت عملی دارن

zanbagh

New member
وزارت بهداشت کلا کاراش مشخص نیست وقتی دفترچه رو میبینی پر از اشکاله.حالا خوبه به شما از الان یه ندا دادن که بفکر باشین اما داوطلبای دکترای امثالو یهو یه ماه مونده به کنکور تو شوک قرار دادن.این بیومار بنده خدا داشت همین کارو میکرد یه نامه نوشت واسه همسان سازی رشته ها اما خیلیا باهاش مخالفت کردن.منصرف شد

آخرین ویرایش:

Mohammad gh

New member
موافقم سحر اندیشه
داشته باشین
استفاده میکنیم

به نظر من وزارت علوم بهترین کار رو میکنه برای دادن شانس دوم به هر فرد که بتونه برای بار دوم رشتش رو تغییر بده نهایت واحد های جبرانیشو زیادتر میکنن و ۶ماه هم به تعهد خدمتش اضافه میشه(حتما میدونید که تحصیل رایگان در ارشد هم تعهد خدمت داره البته کمی اسون تر و متفاوت تر از دکترا).

اما حتی اگر کسی هم نظر به این داته باشه که علوم پایه ای ها محق تر هستن برای بیوتک باید اینم در نظر بگیره که افراد زیادی از الان بیوتک رو برای ایندشون ترسیم کردن و براش برنامه ریزی کردن و اگر هم قرار باشه چنین قانونی تصویب بشه باید برای ۲ سال اینده باشه و از الان براش اطلاع رسانی بشه تا همه تکلیفشون رو بدونن.

به هر حال اگر خودمون رو یک لحظه جای بچه هایی که دچار این استرس شدن بزاریم میفهمیم که شرایط واقعا سختی دارن و این اخبار باعث تضعیف روحیه ی شدید و بی انگیزگی شدیدشون میشه.

mortaza

New member
چطوریاس استادای تهران میگن صحت نداره ولی تو تبریز اطلاع دارن؟؟؟؟
اینا میخوان هر تصمیمی بگیرن 10 سال طول میدناااا حالا تو این ببنین چ شدت عملی دارن

ببخشید استادای تهرانی که می فرمایین عضو بورد هستن؟ من از زبان یک عضو بورد عرض کردم تا چند روز دیگه دقیقش رو می گم خدمت همه دوستان

newday

New member
به نظر من وزارت علوم بهترین کار رو میکنه برای دادن شانس دوم به هر فرد که بتونه برای بار دوم رشتش رو تغییر بده نهایت واحد های جبرانیشو زیادتر میکنن و ۶ماه هم به تعهد خدمتش اضافه میشه(حتما میدونید که تحصیل رایگان در ارشد هم تعهد خدمت داره البته کمی اسون تر و متفاوت تر از دکترا).

اما حتی اگر کسی هم نظر به این داته باشه که علوم پایه ای ها محق تر هستن برای بیوتک باید اینم در نظر بگیره که افراد زیادی از الان بیوتک رو برای ایندشون ترسیم کردن و براش برنامه ریزی کردن و اگر هم قرار باشه چنین قانونی تصویب بشه باید برای ۲ سال اینده باشه و از الان براش اطلاع رسانی بشه تا همه تکلیفشون رو بدونن.

به هر حال اگر خودمون رو یک لحظه جای بچه هایی که دچار این استرس شدن بزاریم میفهمیم که شرایط واقعا سختی دارن و این اخبار باعث تضعیف روحیه ی شدید و بی انگیزگی شدیدشون میشه.
چ عجب یعلوم پایه منطقی پیدا شد.ممنون از همدردیت. موفق باشی

آخرین ویرایش:

م.صفری

New member
ببخشید استادای تهرانی که می فرمایین عضو بورد هستن؟ من از زبان یک عضو بورد عرض کردم تا چند روز دیگه دقیقش رو می گم خدمت همه دوستان

چند روز یعنی دقیقا چند روز ؟؟
هیچ را ه دیگه ای نیست دقیقا مطلع بشیم
من همینجور بلاتکلیف موندم زمانم داره میگذره:13:

biotechnologist

New member
فکر کنم امروز جلسه هیئت برد بیوتکنولوژی بوده که تو دانشکده علوم و فناوریهای نوین دانشگاه تهران برگزار شده.من دیروز از استادمون خواستم که در این باره هم در جلسه شون صحبت کنن و اگر تصمیمی گرفته شد به ما هم بگن.یکشنبه میبینمشون. امیدوارم اخبار خوبی از ایشون برسه:tsimuzpzwoap1t9y3o7

م.صفری

New member
فکر کنم امروز جلسه هیئت برد بیوتکنولوژی بوده که تو دانشکده علوم و فناوریهای نوین دانشگاه تهران برگزار شده.من دیروز از استادمون خواستم که در این باره هم در جلسه شون صحبت کنن و اگر تصمیمی گرفته شد به ما هم بگن.یکشنبه میبینمشون. امیدوارم اخبار خوبی از ایشون برسه:tsimuzpzwoap1t9y3o7

میخواستی بگی ک حداقل امسال اجرا نشه چون واسه اعلام دیگه خیلی دیر شده :65d6a5d6s:

Mohammad gh

New member

بی انصافی نکنید تعداد بچه های علوم پایه که ازین قانون خوشحال شدن تعداد کمی هست.

ما علوم پایه ای ها خودمون زیاد ازین مشکلات و بدبختیا کشیدیم و کاملا شمارو درک میکنیم

امیدوارم که هرچه زودتر تکلیف مشخص بشه تا وقت و زمان بیش از این از دست نره

من یکی که اگر بودم واقعا دست و دلم به درس خوندن نمیرفت

TrueLove90

New member
بی انصافی نکنید تعداد بچه های علوم پایه که ازین قانون خوشحال شدن تعداد کمی هست.

ما علوم پایه ای ها خودمون زیاد ازین مشکلات و بدبختیا کشیدیم و کاملا شمارو درک میکنیم

امیدوارم که هرچه زودتر تکلیف مشخص بشه تا وقت و زمان بیش از این از دست نره

من یکی که اگر بودم واقعا دست و دلم به درس خوندن نمیرفت

...

خب ماکه نمیتونیم کاری برای این دوستامون بکنیم ! درس هم نشینیم بخونیم ؟

من یـه بـار گفتم ، دوبـاره میگم !

چه امسال ورودی های این رشته ها رو بردارن و شما نتونین امتحان بهداشت بدین ، چه امسال اینکارو نکنن ،

شما بشینین مثه بچه خوب درستون رو بخونین !

بهداشت نشد ، بالاخره بیوتک علوم که میتونین قبول بشین

درس هاشون (بیوتک پزشکی و میکروبی علوم) یکی هست ،

پس شما دوستانی که خیلی زیاد خوندین تا الان ، بازم یه راه حلی دارین

زمان رو از دست ندین الکی ، نشینین غصه بخورین

که لااقل به کنکور علوم برسین

زمانش هم اعلام کردن ، امسال هم یک هفته جلوتر انداختن علوم هااااا (16 و 17 و 18 بهمن)

همگی موفق باشین :)

...

sevill1991

New member
بچه ها بیخیال این حرفا غه نخورید
بیاید درسمون و بخوانیم همیشه این چیزا تو سیستم آموزش ما هست اگه قرار به غصه خوردن بود الان هیچکس ادامه تحصیل نمیداد امروز اینجا فردا واسه یه رشته دیگه پس بیخیال!
:tsimuzpzwoap1t9y3o7:tsimuzpzwoap1t9y3o7
اونا اون بالا نشستن هی تصمیم گیری میکنن!
ولشون کنید!

zanbagh

New member
منم فقط بخاطر لحن تند طلبکارانه شما این حرفا رو زدم وگرنه من قبول شدم رفت.خود منم الان درگیر زیر مجموعه های بعضی از رشته های دکترای این وزارت خونه ام.میدونم استرس چیه:tsimuzpzwoap1t9y3o7شمام که استعدادو پشتکارت زیاده. این رشته نشد یه رشته دیگه.خواستن توانستنه.حالا توی بیوتک نشد تو یه رشته دیگه خودتو نشون بده.اصل مفید بودنه واسه بقیه:riz304:

آخرین ویرایش:

newday

New member
یه دلیل استرس ماها اینه که اگه امسال نشه باید دوسال بریم طرح و از کنکور محرومیمم واسه اینم هست ک بچه ها ناراحتن چون دیقه اخر تغیر رشته نمیتونی بدی و هیچی نخونی.بازم از دلداریه همتون ممنونیم...

آخرین ویرایش:

م.صفری

New member
من ک دیگه بیخیال بیوتک شدم ...
مال خودشون ...

ولی من همچنان دارم میخونم اصن ب این حرفا دیگه کار ندارم
میگن حذف شدیم مهم نیس من تا زمان اومدن دفترچه میخونم شایدم دیگه اینجا نیام ک حرفا روم تاثیر نذاره
اصن زدم ب سیم اخر :j58r36j3gcr4suxymup
من همیشه به هرچی میخواستم رسیدم تا حالا تو هیچ امتحانی شکست نخوردم به اینم هرجور شده میرسم هرجوووووووور :smiliess (1):
خب برم امروز باید سلولی بخونم
فعلاااااااااااااا

م.صفری

New member
یه دلیل استرس ماها اینه که اگه امسال نشه باید دوسال بریم طرح و از کنکور محرومیمم واسه اینم هست ک بچه ها ناراحتن چون دیقه اخر تغیر رشته نمیتونی بدی و هیچی نخونی.بازم از دلداریه همتون ممنونیم...

مگه این قانون مسخره هنوزم هس!!!:(50):
:65d6a5d6s:

بالا