کدام رشته های کارشناسی برای ارشد زیست فناوری پزشکی پذیرش میشنود ؟ (92-93)

TrueLove90

New member
بچه ها یه سوال
کسی میدونه برای شرکت تو رشته های وزارت علوم هم باید رشته ات جزو رشته های مجاز باشه؟؟؟
یا برای وزارت علوم فرقی نمیکنه؟چون یکی رو میشناختم که زبان فرانسه خونده بود ولی ارشد ژنتیک وزارت علوم قبول شده بود!!!!!
...

نه هیچ مشکلی نیست

این دوعکس زیر رو ببینین ، از دفترچه ثبت نام کنکور 92 گرفتم

به قسمت های کادر رنگیش توجه کنین :

...

newday

New member
:13:

واي خدا
من ميميرم
پس ما بايد چكار كنيم ؟
چرا نميذارن هر كي هرچي دوست داره بخونه به خدا نامرديه خودمون داريم زحمت ميكشيم درسايي كه تو عمرمون نداشتيم رو ميخونيم به بدبختي كه بريم دنبال علاقمون حالا حذف كنن؟
نه خدايا واقعيت نداشته باشه :14:

درضمن شایدم شایعه ای باشه واسه اینکه مارو از رقابت نا امید کنن. نیست همین بچه ها سالای قبل بهترین رتبه هارو داشتن سخته بهرحال:smiliess (11):.. رتبه یک هوشبری بود سالای قبل

آخرین ویرایش:

Aysel

New member
...

نه هیچ مشکلی نیست

این دوعکس زیر رو ببینین ، از دفترچه ثبت نام کنکور 92 گرفتم

به قسمت های کادر رنگیش توجه کنین :

...

خیلی ممنون عزیز
فقط موندم بین وزارت علوم و بهداشت!!!!
با این کارایی هم که وزارت بهداشت میکنه کم کم دارم ازش ناامید میشم

آخرین ویرایش:

sepid71

New member
سلام دوستای عزیزم متاسفانه این مساله درسته. دکتر ضرغامی مدیر گروه بیوتک پزشکی تبریز و عضو بورد گفتن که تعدادی از کارشناسی های علوم پزشکی رو از رشته های ورودی ارشد بیوتک پزشکی حذف کردیم. من دقیقا از ایشون می پرسم که چه رشته هایی حذف شدن و میام اینجا برای شما دوستای عزیزم اعلام می کنم . از قرار معلوم رشته های اتاق عمل و بیهوشی و رادیولوژی حذف شدن ولی حتما این مسئله رئ پیگیرش هستم و دقیقش رو بهتون خبر میدم

خدایا عجب غلطی کردم رفتم هوشبری
:smiliess (2):
ااه حالا انگار چندتا رشته برا ارشد ما وجود داشت ک اینم دارن برمیدارن
خدا ازشون نگذره:p7977cujr38iyymsu8:

sepid71

New member
میگم دانشکده ما فقط دانشکده پیراپزشکیه و بیوتک گرفتن امسال
اونوقت میشه خود پیراها نتونن برن اینجا ؟!
مسخره نیست
اسمش روشه بیوتک "پزشکی"
چرا باید ماها نتونیم اخه
اینا چجوری این تصمیماتو میگیرن
اه

newday

New member
مسخره نیست
اسمش روشه بیوتک "پزشکی"
چرا باید ماها نتونیم اخه
اه

اره دیگه حتما اونا بیشتراز ما دروس پزشکی میخونن ما که اصلا پزشک ندیدیم ب عمرمون ها؟! اتفاقا ما چون تو بالینم هستیم بیشتر میتونیم نتیجه پژوهشهارو ببینیم اونوقت میخان بدن دست بقیه!!

newday

New member
مسخره نیست
اسمش روشه بیوتک "پزشکی"
چرا باید ماها نتونیم اخه
اه

دانشگاهت کدوم شهره؟

sepid71

New member
خدایا عجب غلطی کردم رفتم هوشبری
:smiliess (2):
ااه حالا انگار چندتا رشته برا ارشد ما وجود داشت ک اینم دارن برمیدارن
خدا ازشون نگذره:p7977cujr38iyymsu8:[/QU
غصه نخور شاید شایعه بعضیا س
اخه چقد با اما و شاید بمونیم
دیگه اگر میخوام برم بیوتک باید شروع کنم ولی بااین حرفا موندم .الکی برم منابعو بگیرم یا برم آزمونا رو ثبت نام کنم اونوقت یهو این قضیه حقیقی بشه چی؟
اصلا نمیدونم چیکار کنم !!!!!!!:13:

sepid71

New member
سلام دوستان طبق تحقیقات بنده میتونم بگم که رشته های رادیولوژی ، بیهوشی، اتاق عمل و پرستاری حذف شدن. البته رشته های دیگری هم هستن که اعلام خواهم کرد. ولی علوم آزمایشگاهی حذف نشده دوستان

خب اخه نیاید ابلاغ بشه همچین چیزی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای چی اینکارو کردن ؟؟؟؟؟؟//

آخرین ویرایش:

saharandishe

New member
دوستان میشه ببینیدبهداشت حرفه ایهم حذف شده یانه؟انتخاب یکی ازدوستام اینه که داره میخونه هم میره,اگرحذف شده باشه خیلی ناراحت میشه,اگرمیتونیداین روهمپیگیری کنیدتااگرصحت داشت این بنده خدایک فکری به حالش کنه وسریع تصمیمشوبگیره.خیلی ممنونم.

Aysel

New member
سلام دوستان طبق تحقیقات بنده میتونم بگم که رشته های رادیولوژی ، بیهوشی، اتاق عمل و پرستاری حذف شدن. البته رشته های دیگری هم هستن که اعلام خواهم کرد. ولی علوم آزمایشگاهی حذف نشده دوستان

اقا مرتضی لطفا سریعتر
مردیم از بلاتکلیفی!!
اخه رو چه اساسی این رشته ها رو حذف میکنن؟؟؟

Aysel

New member
اخه رو حساب اینکه ما نمیتونیم بیاییم توی رشته شما.ناراحت نشید اما همون رشته پرستاری رو نگاه کنید فقط دو تا زیر مجموعه میتونه شرکت کنه اما رشته بیوتک ماشالاااااااااااااا....اگه قراربرعادلانه بودنه باید واسه همه یجور باشه

بله حرف شما صحیح
ولی اگه قرار بر اینکار بود خب از اول همین کارو میکردن
نه الان که کسایی مث من یکی دوسال از زندگیشونو گذاشتن پای قبولی تو این رشته!!!
تازه حتما نگه داشتن اسفند ماه اعلام کنن که نور علی نور شه!!!!!!!!!!

zanbagh

New member
بله حرف شما صحیح
ولی اگه قرار بر اینکار بود خب از اول همین کارو میکردن
نه الان که کسایی مث من یکی دوسال از زندگیشونو گذاشتن پای قبولی تو این رشته!!!
تازه حتما نگه داشتن اسفند ماه اعلام کنن که نور علی نور شه!!!!!!!!!!
در این موردبهتون حق میدم.مث کنکور دکترای امسال که بنده خداهارو تو شوک قرار دادن.ولی کلا هیچیز این بهداشت مشخص نیست بخاطر همین کاراس که من میخام تغییر رشته بدم اما....:1dco2x0p1lilzhfpg1t

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

Aysel

New member
فقط امیدوارم هرچه سریعتر مشخص شه که از این بلاتکلیفی دربیایم
ای خدااااااااا

sepid71

New member
اخه رو حساب اینکه ما نمیتونیم بیاییم توی رشته شما.ناراحت نشید اما همون رشته پرستاری رو نگاه کنید فقط دو تا زیر مجموعه میتونه شرکت کنه اما رشته بیوتک ماشالاااااااااااااا....اگه قراربرعادلانه بودنه باید واسه همه یجور باشه

ببخشید اگر رشته ی ما ارشد داشت بشخصه هیچ علاقه ای نداشتم ک بخوام رشتم رو عوض کنم و برا ارشد رشته ی خودم اماده میشدم .
من یکی ک از روی "اجبار" قرار بوده برم ارشد یک رشته ی دیگه !
شما ک جای ما نیستین بتونین درک بکنین ...:sad:

یک نکته فقط درحد یک جمله بگم در جواب ب حرف اولتون "رشته های ما با جون مردم سروکار داره ..."
بیشتر توضیح نمیدم چون دلم نمیخواد دلخوری ایجاد شه ...
البته همه ی رشته ها برای من محترمه ...
امیدوارم بد برداشت نکنید !
با تشکر:riz304:

آخرین ویرایش:

biotechnologist

New member
هیئت بورد بیوتکنولوژی احتمالا هفته دیگه جلسه داشته باشن.شاید در این باره هم تصمیم قطعیشون رو اعلام کنند.

newday

New member
ما که میخونیم بهر حال شما پیگیریتونو ادامه بدید. سپیده راست میگه جون آدما الکی نیست ک بتونی بدون هیچ پایه ای بیای ارشد پرستاری بگیری. این مقایسه کاملا غیر عقلی و غیر منطقیه. اما برعکسش چون ما تو بالین هستیم و چیزهایی ک شما فقط میخونید واختلالاتی ک منجر ب بیماری میشه رو میبینیم . پس ما از معلول ب علت میریم ک این درست تره. چون تا وقتی معلولی نباشه دنبال علتشم نمیرن. پس باید بیماری ای باشه ک سراغ علتش بشه رفت. نه؟! زنبق جان!!

saharandishe

New member
شایدکسی دربرهه ای اززمان نتونسته باشه به دلایلی دررشته موردعلاقش قبول بشه,ویاالان به این آگاهی رسیده که این رشته براش مناسبه,ولی درعین حال پشتکاراین فردازکسی که داره این رشته رومیخونه بیشترباشه طوری که این فردحتی بیشترازکسی که اون رشته روتحصیل کرده,رفرنس مطالعه میکنه,درجریان اطلاعات روزهست وبیشتر بتونه خدمات برسونه,حالاآیااون فرداستحقاق ادامه تحصیل دراین رشته رونداره؟اسم مادانشجوهست وهرکس میتونه درجست وجوی دانشی باشه که بهش علاقه داره واین امکان به هیچ عنوان نبایدازاوسلب بشه,مادردورانی نیستیم که علم محدودکلاس ودانشگاه باشه ,پس هرکسی بایداین امکان روداشته باشه که هرچیزی که خواست ادامه بده.این نظرشخصی من راجع به این مسئله بودو
البته منکراین هم نمیشم که قطعانیازمندیکسری دوره های علاوه بردروس اراءه شده هم خواهدداشت ودانشگاه بایداین امکان روفراهم کنه,تاافرادبااستعدادی که بدون هیچ پایه ای دررقابت باافرادی که باداشتن مدارک مرتبط !تونستندموفقیت قبولی رودربهترین دانشگاههای کشورکسب کنند,دچارسرخوردگی علمی نشوند.ازهمگی عزیزان درخواست دارم منطقی وبدون هیچ تعصبی قضاوت کنید.

آخرین ویرایش:
بالا