کدام رشته های کارشناسی برای ارشد زیست فناوری پزشکی پذیرش میشنود ؟ (92-93)

Aysel

New member
سلام
من امروز از دکتر فرج اللهی (مدیر گروه رشتمون تو ایران) پرسیدم ایشون گفتن به ما خبری مبنی بر این که سال بعد فقط علوم پاییه ایا م یتونن بیوتک پزشکی برنابلاغ نشده
امیدوارم این خبر در حد شایعه بمونه
دستت درد نکنه الیسا جان امیدوارم اینطور باشه

biotechnologist

New member
بچه ها من امروز با صحبت کردم
گفتن تا الان هیات برد بیوتکنولوژی چنین موضوعی را رسما مطرح نکرده
استاد ما، اگر اشتباه نکنم عضو هیئت بورد بیوتکنولوژیه و گفتم ایشون هم فرمودن هنوز رسما اعلام نشده ولی ظاهرا نظر غالب اعضا همین باشه و در این باره اتفاق نظر وجود داشته باشه. اگر از اعضا بورد بپرسید بهتره. خود استاد ما که فکر کنم هر کاری بتونه برای تغییر رشته های مجاز به شرکت انجام بده. البته دلایل منطقی هم دارن:21:

sepid71

New member
استاد ما، اگر اشتباه نکنم عضو هیئت بورد بیوتکنولوژیه و گفتم ایشون هم فرمودن هنوز رسما اعلام نشده ولی ظاهرا نظر غالب اعضا همین باشه و در این باره اتفاق نظر وجود داشته باشه. اگر از اعضا بورد بپرسید بهتره. خود استاد ما که فکر کنم هر کاری بتونه برای تغییر رشته های مجاز به شرکت انجام بده. البته دلایل منطقی هم دارن:21:

منم میرم خودمو میکشم .....
129fs4252631.gif
154fs82123.gif
:j58r36j3gcr4suxymup

آخرین ویرایش:

biotech_92

New member
سلام بچه ها

من از گروه بیوتکمون پرسیدم گفتن همچین چیزی صحت نداره

در مورد انتقال خون هم اون دوستانی که پیام دادن اینجا جواب میدم که دیگه به تک تکتون پیام ندم

10 نفر هستیم 9 نفر با کنکور قبول شدیم 1 نفر استعداد درخشان هست که نفر اول المپیاد کشوری هم شده
از این 9 نفر 4 نفر انتخاب اول انتقال خون رو زدن 5 نفر انتخاب دوم اون استعداد درخشانی هم که انتخاب اولش انتقال خون بوده
در مورد پایان نامه هم پرسیدم گویا اغلب بچه های ایران و بعضی از بچه های مدرس رو به انتقال خون میفرستن برای پایان نامه
در مورد موضوعات پایان نامه ها هم توی انتقال خون بیشتر توی حیطه سلول های بنیادی بند ناف و سلول های بنیادی خون ساز هست
کلا س های کار با حیوانات آزمایشگاهیمون هم توی پاستور برگزار میشه
حدود 10 واحد هم اختیاری علاوه بر کل واحدای خودمون برامون قراره بذارن که هر کی خواست دروس بچه های هماتو رو هم همزمان بخوانه در مورد سرطان های خون و سلو های بنیادی خون ساز
در مورد منابع هم که توی تاپیک قبولی ها نوشتم بارها ...در مورد روش خواندن هم روش خاصی نداشتم فقط خواندن و مرور مرور مرورررررر
دیگه فکر کنم همه رو جواب دادم بازم اگر چیزی موند دوباره بپرسید

م.صفری

New member
ب نظر منم خیلی غیر منطقیه
اخه علوم پایه ای هاااا بیوتک میکروبی و کشاورزی دارن چ لزومی داره وزارت بهداشت این رشته رو دو دستی تقدیمشون کنه
!!!!!

Aysel

New member
سلام بچه ها

در مورد انتقال خون هم اون دوستانی که پیام دادن اینجا جواب میدم که دیگه به تک تکتون پیام ندم

10 نفر هستیم 9 نفر با کنکور قبول شدیم 1 نفر استعداد درخشان هست که نفر اول المپیاد کشوری هم شده
از این 9 نفر 4 نفر انتخاب اول انتقال خون رو زدن 5 نفر انتخاب دوم اون استعداد درخشانی هم که انتخاب اولش انتقال خون بوده
در مورد پایان نامه هم پرسیدم گویا اغلب بچه های ایران و بعضی از بچه های مدرس رو به انتقال خون میفرستن برای پایان نامه
در مورد موضوعات پایان نامه ها هم توی انتقال خون بیشتر توی حیطه سلول های بنیادی بند ناف و سلول های بنیادی خون ساز هست
حدود 10 واحد هم اختیاری علاوه بر کل واحدای خودمون برامون قراره بذارن که هر کی خواست دروس بچه های هماتو رو هم همزمان بخوانه در مورد سرطان های خون و سلو های بنیادی خون ساز
در مورد منابع هم که توی تاپیک قبولی ها نوشتم بارها ...در مورد روش خواندن هم روش خاصی نداشتم فقط خواندن و مرور مرور مرورررررر
خدا رو شکر تا حدودی خیالم راحت شد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mf2009

New member
من که تصمیم رو گرفتم بی خیال بیوتک میشم بمونه برای خودشون من میرم تکنولوژی گردش خون که ارشد رشته خودمونه شاید حکمتی توی این اتفاق بوده البته چون این رشته دو سال سابقه کار باید داشته باشی اگه تا اون موقع بیوتک رو برای ما برنداشتن سال اول بیوتک امتحان میدم اگه هم که برداشتن دیگه برداشتن دیگه کاریش نمیشه کرد فعلا قدرت دست اوناس:auizz3ffy9vla57584x

aohm

New member
سلام بچه ها

خدا خيرت بده بيوتك جان.قربون دستت

aohm

New member
من که تصمیم رو گرفتم بی خیال بیوتک میشم بمونه برای خودشون من میرم تکنولوژی گردش خون که ارشد رشته خودمونه شاید حکمتی توی این اتفاق بوده البته چون این رشته دو سال سابقه کار باید داشته باشی اگه تا اون موقع بیوتک رو برای ما برنداشتن سال اول بیوتک امتحان میدم اگه هم که برداشتن دیگه برداشتن دیگه کاریش نمیشه کرد فعلا قدرت دست اوناس:auizz3ffy9vla57584x

دوست عزيز اين شايعه ها رو بريز دور،تصميم قطعي بگير،و تلاشو شروع كن براي رسيدن به هدفت. با توكل به خدا
ايشالا هر رشته اي رفتي برات بهترين باشه و در اون به چيزي كه دوست داري برسي

amin667

New member
سلام بچه ها

اون 5تایی که انتخاب دوم اومدن انتقال خون ، انتخاب اولشون مگه کجا بوده ؟؟؟؟ کجا از انتقال خون رتبه بالاتری میخواد ؟؟؟؟!!!!!

آخرین ویرایش:

biotech_92

New member
اون 5تایی که انتخاب دوم اومدن انتقال خون ، انتخاب اولشون مگه کجا بوده ؟؟؟؟ کجا از انتقال خون رتبه بالاتری میخواد ؟؟؟؟!!!!!

رتبه بالاتر نمیخواد
توی تهران دو جا فقط بیوتک میگرفته یکی انتقال خون یکی ایران بعضیا اول ایران رو میزنن بعضیا اول انتقال خون رو میزنن اونا هم اول ایران رو زده بودن بعد انتقال خون رو

م.صفری

New member
بچه ای غیر علوم پایه ای در چه حالین با این خبر ؟؟؟؟
من که تو دلم یکم ناامیدم
با خودم میگه اگه یک درصدم درست باشه چی؟:13:
یه تو این یه هفته اصن نتونستم دل به درس بدم
شما چیکار میکنین؟:33:
یعنی هیچ راهی نیست مطمئن بشیم؟:New (6):

Aysel

New member
سلام دوستای عزیزم متاسفانه این مساله درسته. دکتر ضرغامی مدیر گروه بیوتک پزشکی تبریز و عضو بورد گفتن که تعدادی از کارشناسی های علوم پزشکی رو از رشته های ورودی ارشد بیوتک پزشکی حذف کردیم. من دقیقا از ایشون می پرسم که چه رشته هایی حذف شدن و میام اینجا برای شما دوستای عزیزم اعلام می کنم . از قرار معلوم رشته های اتاق عمل و بیهوشی و رادیولوژی حذف شدن ولی حتما این مسئله رئ پیگیرش هستم و دقیقش رو بهتون خبر میدم
یا خدااااااااااااااااااااااا:14:
اینا بالاخره چیکار میخوان بکنن
بالاخره تکلیف ما چی میشه
بشینیم بخونیم یا پاشیم بریم یه خاکی به سرمون کنیم؟؟
اقا مرتضی لطفا کمی سریعتر خبر بدین خیلی ممنون میشم

Aysel

New member
بچه ها یه سوال
کسی میدونه برای شرکت تو رشته های وزارت علوم هم باید رشته ات جزو رشته های مجاز باشه؟؟؟
یا برای وزارت علوم فرقی نمیکنه؟چون یکی رو میشناختم که زبان فرانسه خونده بود ولی ارشد ژنتیک وزارت علوم قبول شده بود!!!!!

mahtab-bio

New member
:13:
یا خدااااااااااااااااااااااا:14:
اینا بالاخره چیکار میخوان بکنن
بالاخره تکلیف ما چی میشه
بشینیم بخونیم یا پاشیم بریم یه خاکی به سرمون کنیم؟؟
اقا مرتضی لطفا کمی سریعتر خبر بدین خیلی ممنون میشم

واي خدا
من ميميرم
پس ما بايد چكار كنيم ؟
چرا نميذارن هر كي هرچي دوست داره بخونه به خدا نامرديه خودمون داريم زحمت ميكشيم درسايي كه تو عمرمون نداشتيم رو ميخونيم به بدبختي كه بريم دنبال علاقمون حالا حذف كنن؟
نه خدايا واقعيت نداشته باشه :14:

newday

New member
سلام دوستای عزیزم متاسفانه این مساله درسته. دکتر ضرغامی مدیر گروه بیوتک پزشکی تبریز و عضو بورد گفتن که تعدادی از کارشناسی های علوم پزشکی رو از رشته های ورودی ارشد بیوتک پزشکی حذف کردیم. من دقیقا از ایشون می پرسم که چه رشته هایی حذف شدن و میام اینجا برای شما دوستای عزیزم اعلام می کنم . از قرار معلوم رشته های اتاق عمل و بیهوشی و رادیولوژی حذف شدن ولی حتما این مسئله رئ پیگیرش هستم و دقیقش رو بهتون خبر میدم

فقط ما سه رشته اضافه بودیم دیگه مارو حذف کنن تمام مشکلات دنیا حل میشه!!!واقعا که برای همشون متاسفم .این مدل تصمیم گیریا مخصوص ماهاست فقط!. دیگه اعصاب ندارم.بجای درست کردن سد کنکور واسه بچه ها از اونور خروجیا رو سخت کنن ک تهش این نشه دکتر مهندسای ما. مث خودمون قبل کنکور خودکشی کردیم اومدیم یونی درس تعطیل تهشم معلومه چی میشه

آخرین ویرایش:

newday

New member

زودتر خبر بدید ببینیم ک ل ا س شرکت کنیم یانه. پول اضافی نداریم بسوزونیم

newday

New member
13.gif

واي خدا
من ميميرم
پس ما بايد چكار كنيم ؟
چرا نميذارن هر كي هرچي دوست داره بخونه به خدا نامرديه خودمون داريم زحمت ميكشيم درسايي كه تو عمرمون نداشتيم رو ميخونيم به بدبختي كه بريم دنبال علاقمون حالا حذف كنن؟
نه خدايا واقعيت نداشته باشه
14.gif

خودکشی نکن اتفاق عجیبی نیست..باید آمادگی هرچیزی رو داشته باشی...... بهر حال
زندگی اینه دیگه یعنی واسه همه اینه!!:tsimuzpzwoap1t9y3o7

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mortaza

New member
دوستان عزیزم متاسفانه هیچ حساب و کتابی نیست همون طور که می دونین دو ماه مونده به کنکور هم اعلام شد منابع کنکور دکترا عوض شده

بالا