چه غذایی دوست نداری و چرا؟؟؟

mexin

Well-known member
خدای مهربونو شکر به خاطر همه نعمت هاش....
اما من شیر برنج اصلا نمیخورم به خاط اینکه هیچ مزه ای نداره..آخه آدم پلو نهارو با شیر صبحونه قاطی میکنه؟؟؟؟؟؟؟ یه جا مربا هم بریزید توش دیگه!!!
دوم سیرابی :smiliess (5): بی ادبیه بگم چرا....نه نمیگم... باشه میگم....چون یادم میوفته قبلا محل عبور و مرور پیش ساخت پشکل بوده:smiliess (5): خدایا ببخشید دیگه اما بوش منو به توالت عمومی های بین راه میبره...وای حالم بد شد...خدایا توبه....:14:

بهونه نگیر!! زودباش بخورش! شیر و برنج که اینقد گرون شده واست قاطیش هم میکنن میگی نمیخورم؟! الان هردو باهم قیمتش از جوجه کباب و کوبیده بالاتره! بخور عزیزیم

ایزو

New member
سلام
چرا یه تاپیک نذاشتین که مثلا کدوم غذا رو بیشتر دوست دارین؟؟
به نظرم اینجوری بهتره...
اما در کل من غذایی نیست که دوست نداشته باشم و به غذا ایراد نمیگیرم...
خب یه سری غذاها رو زیاد خوشم نمیاد اما اگه دستپخت مادرم باشه دوست دارم
مثلا غذاهایی مث مرغ و ماهی که بو دارن، مادرم تو درست کردنشون خیلی وارده و بعد از پخته شدن اصلا بویی ندارن....
متشکرم از مادر عزیزم:rose::rose:

Maryam7313

New member
من از هر غذایی که با نون خورده بشه. غذای شیرین مثل هویج پلو، البالو پلو... متنفرم تا حالا هم نخوردم. ابگوشت. کله پاچه و گوشتم اصلا نمی خورم. لوبیا پلو. کلا غذایی که می خورم محدود

mexin

Well-known member
من از هر غذایی که با نون خورده بشه. غذای شیرین مثل هویج پلو، البالو پلو... متنفرم تا حالا هم نخوردم. ابگوشت. کله پاچه و گوشتم اصلا نمی خورم. لوبیا پلو. کلا غذایی که می خورم محدود

تا اونجا که بدونیم تو کشور عزیزمون همه غذا هارو با نون میخورن؟! حالا یه خورده استثنائاتی هستا!! تا حالا چطور زنده موندی تو؟! پس کربوهیدرات بدنت چجور تامین میشه؟! نمیدونم لوبیا پولو و ازین پولو ها هم که دوس نداری؟ فک کنم فقط سیب زمینی میخوریا؟! درسته؟!:smiliess (11):

Nike313

New member
مامان هم میگه بفرما نوتر هم از شما یاد گرفت
[‏[‏wi:[/B]

ينی تو خونه بهت ميگن نوتر:smiliess (11): :21:
پس چرا كسی تو خونه به من نميگه نایک
:sad:
رفع اسپم:منم كله پاچه دوس ندارم؛عووووق:smiliess (5):

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: aaram

marzieh dastjerd

New member
در بدترین شرایط هم غذایی را که دوست ندارید را نمیخورید یعنی؟ حتی اگه بمیرید؟

sa@@ra

New member
البته این سارا هم رفت تو پادگان، خدمتم کرد ، ولی نیست اونجا هیچ وقت خورشت کرفس نمیدادند، آخرش نتونست بفهمه که تو پادگان ، مامان آشپز نیست:sad:
جالا دیگه اگه یه جایی برم وباشه میخورم که بدش نیاد طرف
:25r30wi::25r30wi:
اره تو پادگان ما کرفس سرو نمیشد:black_eyed:

sa@@ra

New member
ماهی اه اه بووووووووووو گند میده بدم همش خارش میره تو گولو ادم.........:smiliess (5):

بستگی به نوع پختش داره امین من مامانم و حتی خودم جوری درست میکنیم که اصلا نه مرغ نه ماهی هیچ بویی نداره

sa@@ra

New member
آره... کلم پلو نمیدونم چیه ولی باید بدمزه باشه
Just_Cuz_19.gif

مهتا کلام پلو مال شیرازه و متاسفانه تفریبا جاهای دیگه بلد نیستن درست کنن دیدم به عینه که خراب میکنن خوب درست نکنید یا برید یاد بگرید والا

setayesh71

New member
از خورشت بامیه و کرفس هم خیلی بدم نمیاد .
نمیدونم چرا ؟ طعمشو دوست ندارم

آیا کسی به این جمله من دقت کرده ؟؟؟
غلط به این بزرگیییییی!!!
به جای اینکه بنویسم بدم میاد !!! نوشتم بدم نمیاد !!! بعدم توضیح دادم که از طعمش خوشم نمیاد !!

setayesh71

New member

خخخخ بعضی وقتا که عدس پلو میذاره مامی بابامم که عدس پلو دوس نداره، من به شوخی میگم ای بابا مامان باز که عدس پلو گذاشتی.؟:25r30wi:. خخ بعد بابام که میبینه منم دارم ایراد میگرم ، مامان هم میگه بفرما نوتر هم از شما یاد گرفت . بابام برمیگرده میگه ایول دستت درد نکنه خانم عجب غذای خوشمزه ایه:25r30wi::25r30wi:

آفرین به باباتون !!! چقدر حواسشون به خانمشون هستا !!!
ولی خداییش بابای منم همینطورن ! اگه یه غذایی رو من ایراد بگیرم خودشون حتی اگه دوست نداشته باشن میخورن و هیچی نمیگن ! کلا باباجونم خیلی مظلومه !

setayesh71

New member
سلام
چرا یه تاپیک نذاشتین که مثلا کدوم غذا رو بیشتر دوست دارین؟؟
به نظرم اینجوری بهتره...
اما در کل من غذایی نیست که دوست نداشته باشم و به غذا ایراد نمیگیرم...
خب یه سری غذاها رو زیاد خوشم نمیاد اما اگه دستپخت مادرم باشه دوست دارم
مثلا غذاهایی مث مرغ و ماهی که بو دارن، مادرم تو درست کردنشون خیلی وارده و بعد از پخته شدن اصلا بویی ندارن....
متشکرم از مادر عزیزم:rose::rose:

ببین دوست عزیز تو ماه رمضون بچه ها اگه می خواستن یاد غذایی هایی که دوست دارن بیفتن اونوقت دیگه ............... خودت حدث بزن چه بلایی سرشون میومد !!! :25r30wi:
ولی غذاهایی که دوست ندارن رو راحت میشه اسمشو آورد !!!
ولی راست میگی مرغ و ماهی که بو ندارن بعد از پخت !! چرا بچه ها میگن بو میده ؟

324mehrdad

New member
کرفس......ینی حالم بهم میخوره میبینمش......هیچ دلیل منطقیم واسه این حسم ندارم........

بالا